Arçelik

Arçelik 2781 EB No Frost 8 Çekmeceli Derin Dondurucu

(4 yorum)
Arçelik 2781 EB No Frost 8 Çekmeceli Derin Dondurucu

8 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

22.899,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 32 dakika önce % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Stokta 10 adet 2 iş günü Satıcı: Hepsiburada/arces

Ürün Özellikleri: Solo, Çekmeceli, No Frost, 8 Çekmeceli, 2 Bölmeli, Dijital, Brüt Hacim: 440 lt, Net Hacim: 404 lt... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
19.299,00 TL04.11.2023

En Ucuz Arçelik 2781 EB No Frost 8 Çekmeceli Derin Dondurucu Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (8)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Arçelik Derin Dondurucular
Benzer Ürünler

Arçelik 2781 EB Derin Dondurucu

Arçelik 2781 EB modeli, markanın diğer tüm beyaz eşyalarındaki gibi kalitesi ile ön plana çıkar. 2781 EB, teknik özellikleri ve sağladığı tüm kolaylıklar itibari ile kullanıcıların favori ürünlerinden biri haline gelir.

Cihazın geniş bir hacme sahip olması en çok dikkat çeken özellikleri arasındadır. Böylece kullanıcılarına son derece konforlu bir alan sağlayarak et, balık, tavuk, yeşillik, meyve ve sebze gibi pek çok yiyeceği rahat bir şekilde sığdırabilmenize yardımcı olur.

İçerisinde yer alan 6 adet geniş ve derin çekmece, 2 adet özel bölme sayesinde gıdalarınızı kategorize ederek çok daha düzenli bir biçimde yerleştirebilirsiniz. Dolayısıyla saklama alanınızı son derece verimli bir şekilde kullanmak sizin elinizdedir.

Derin dondurucudaki çekmeceler portatif bir yapıda olduğu için ihtiyaç halinde yerlerinden kolaylıkla çıkarabilir ve içlerini doldurup yeniden takabilirsiniz. Böylelikle ürünü dilediğiniz gibi ihtiyaçlarınıza yönelik kullanabilirsiniz.

Birçok gıdayı güvenle, aylar boyunca muhafaza edebilmenize yardımcı olan Arçelik 2781 EB derin dondurucu modeli, özel bir hava akışı sağlaması ile de tüm dikkatleri üzerinde toplar. Cihaz, hava akışını günün belli zamanlarında otomatik olarak gerçekleştirerek her bir çekmeceye ve bölmeye eşit şekilde ulaşmasına destek olur.

Dolayısıyla her bir yiyeceğe ulaşan bu hava, tazeliklerini aylar boyunca korumalarına olanak sağlar. Böylelikle dondurucunuzdan çıkardığınız her gıdayı en taze halleriyle tüketmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Arçelik 2781 EB Derin Dondurucu Karşıdan Görünüm

Arçelik 2781 EB Teknik Özellikler

2781 EB derin dondurucu modelinde mevcut olan bazı teknik özellikler, cihazın performansının maksimum seviyede olmasını sağlar. Dolayısıyla da kullanıcılara kusursuz bir kullanım deneyimi yaşatır. Ürünün teknik özellikleri ise aşağıdaki gibidir:

 • Arçelik 2781 EB modelinde toplamda 404 litrelik bir iç hacim söz konusudur. Böylelikle kullanıcılarına son derece geniş bir alan verir. Uzun süre boyunca güvenle saklamak istediğiniz gıdaları rahat bir şekilde sığdırabilmenize imkan sunar.
 • Arçelik markasına ait olan 2781 EB derin dondurucu modelinin ön kısmında gelişmiş ve dijital bir panel yer alır. Panel sayesinde dondurucunuzun anlık soğukluk derecesini ve soğutma modunu görebilir, dilediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz.
 • Cihazın tavanında özel bir LED ışık teknolojisinin olması dikkat çeker. Işık, Arçelik 2781 EB derin dondurucunun kapağını açtığınız ilk andan itibaren devreye girerek her bir bölmeyi ve çekmeceyi eşit miktarda aydınlatarak net bir şekilde görebilmenize yardımcı olur.
 • Prosmart Inverter kompresör sayesinde ürünün motoru üst düzey performans gösterirken herhangi bir sürtünmeye maruz kalmaz. Deforme olmadığı için performansını uzun yıllar boyunca korur. Ürünün de kullanım ömrünün uzamasına yardımcı olur.
 • Cihazın motorunun güçlü performansına rağmen çıkardığı ses oldukça azdır. Çalıştırdığınız andan itibaren yalnızca 38 dBA’lık bir ses çıkarır ve herhangi bir gürültüye neden olmaz. Böylelikle sizi de komşularınızı da rahatsız etmez.

Muadillerinden Ayrılan Özellikleri ile Arçelik 2781 EB

Arçelik 2781 EB çekmeceli derin dondurucu modelinde mevcut olan bazı fonksiyonel detaylar, ürünün benzerlerinden ayrılmasına neden olur. Böylelikle de kullanıcıların en çok tercih ettiği ve beğenerek kullandığı dondurucu modellerinden biri haline gelir.

En çok dikkat çeken detaylarından biri, kapı yönünün değiştirilebilmesidir. Kapısının ister sağa ister sola doğru açılmasını sağlayabilirsiniz. Her bir mutfağın yapısı ve dekorasyonu birbirinden farklı olduğu için ürünün kapısının açılma yönü de hem kullanım kolaylığı açısından hem de görsel açıdan önemli bir kriterdir.

Arçelik 2781 EB dondurucu restoran, ev ve ofislerde sık sık tercih edilir. Renk ve dizayn bakımından zamansız olduğu için her dekorasyona rahat bir şekilde uyum sağlayan ürün bulunduğu yere modern ve şık bir hava katar.

Arçelik’in 2781 EB derin dondurucu modelinin dikkat çeken bir diğer detayı da içeride düzenli aralıklarla gerçekleştirdiği havalandırmadır. Havalandırma sistemi, otomatik olarak her bir gıdanın hava almasını sağlayarak tazeliğin aylar boyunca korunmasına destek olur.

Bunun dışında da kokularını yaymalarının önüne geçerek ferah bir etki sağlar. Böylelikle dondurucunuzun kapısını her açtığınızda temiz ve ferah bir koku yayılır. Siz de kullanıcı yorumlarını inceleyerek daha pek çok detayı inceleyebilirsiniz.

Arçelik 2781 EB Derin Dondurucu Çapraz Görünüm

Artı ve Eksi Yönleri ile Arçelik 2781 EB Derin Dondurucu

Arçelik’in 2781 EB derin dondurucusu, kusursuz performansı kadar tasarımı ile de ön plana çıkar ve zarif bir görünüm elde etmenize yardımcı olur. Bunun haricinde bazı artı ve eksi özellikleri ile de dikkatleri üzerine çeker:

 • Arçelik’in modern tasarımlı modelinde hızlı dondurma özelliği mevcuttur. Hızlı dondurma desteği, dondurucuya henüz yeni eklediğiniz gıdaların dakikalar içinde donmasına yardımcı olur ve böylelikle bozulmasına engel olur.
 • Cihazda yer alan hızlı soğutma opsiyonu, aktive edildikten belli bir süre sonra otomatik olarak devreden çıkar. Böylece ekstra enerji tüketimi yapmaz ve tasarruf etmeniz anlamında da size destek sağlar.
 • 2781 EB modelinde No Frost teknolojisinin yer alması da ön plana çıkan artı özelliklerinden biridir. Cihaz, No Frost sayesinde dondurulan gıdaların çevresinde ve üzerinde herhangi bir karlanma ya da terlemenin meydana gelmesine engel olur.
 • Cihazın eksi özellikleri arasında ise enerji sınıfının E olması dikkat çeker. Siz de Arçelik 2781 EB yorumlar kısmına göz atarak cihazın bütün artı ve eksi yönlerini öğrenebilir, kararınızı da bu doğrultuda verebilirsiniz.

Arçelik 2781 EB ile Arçelik 2081 EB Arasındaki Farklar

Dizaynı ile bulunduğu ortama şık ve modern bir hava katan cihaz ile bir önceki modeli olan Arçelik 2081 MultiMode EB derin dondurucu tasarımları, teknik donanımları ve dondurma performansları bakımından çok sayıda benzerliğe sahiptir.

Ancak buna rağmen aralarında bazı farklılıkların olması da dikkat çeker. Aralarındaki farklılıklar arasında en çok ön plana çıkan ise enerji sınıfıdır. 2781 EB modelinin enerji sınıfı E olmasına rağmen 2081 MultiMode EB modelinin enerji sınıfı F’dir.

2781 EB modeli, 404 litre net hacmi ile 228 litrelik net hacme sahip olan 2081 EB derin dondurucunun ciddi anlamda önüne geçer. Ayrıca 2781 EB, 194 cm yüksekliğe sahip olarak üretilirken, 2081 MultiMode EB 185 cm’lik bir uzunluktadır.

Arçelik 2781 EB Derin Dondurucu Çekmeceler

Arçelik 2781 EB Avantajlı Fiyat Seçenekleri

Sağladığı tüm kolaylıklar ve ortaya koyduğu üst düzey performans dikkate alındığı zaman, 2781 EB derin dondurucunun fiyat aralıkları oldukça avantajlıdır. Neredeyse her kullanıcının bütçesine hitap ettiği için kaliteli bir ürüne kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Dolayısıyla Arçelik’in 2781 EB dondurucu kullanıcılar tarafından sık sık tercih edilir. Ayrıca dönemsel olarak yapılan pek çok özel kampanya döneminde Arçelik’in diğer ürünleri gibi 2781 EB derin dondurucusu da indirime girer. Böylelikle daha da uygun fiyatlarla kullanıcılara sunulur. Alışverişi kampanya dönemlerine denk getirerek bütçenizi korumanız da mümkün hale gelir.

Bununla birlikte, ürünün kullanıcı yorumlarına göz attığınız zaman cihazın performansından ve kullanım kolaylığı sağlayan detaylarından ne kadar memnun kalındığını görebilirsiniz. Kullanıcı yorumlarında gerçek deneyimlere yer verildiği için ürünü her açıdan inceleme ve hakkında detaylı bir şekilde bilgi sahibi olma fırsatı bulabilirsiniz.

Eğer siz de yeni bir derin dondurucu satın almayı düşünüyorsanız, cihaz hakkında yapılan yorumlara göz attıktan sonra kararınızı verebilirsiniz. Sonrasında ise Arçelik 2781 EB fiyat aralıklarını kıyaslayarak bütçenize en uygun alternatifi bulabilir ve kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Arçelik 2781 EB No Frost 8 Çekmeceli Derin Dondurucu Fiyat Analizi

Arçelik 2781 EB No Frost 8 Çekmeceli Derin Dondurucu son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Arçelik 2781 EB No Frost 8 Çekmeceli Derin Dondurucu Özellikleri

Kullanım Türü:   Solo
Tipi:   Çekmeceli
Dondurucu Özelliği:   No Frost
Toplam Çekmece Sayısı:   8 Çekmeceli
Hızlı Dondurma Bölmesi:   2 Bölmeli
Kontrol Paneli:   Dijital
Brüt Hacim:   440 lt
Net Hacim:   404 lt
Genişlik:   70 cm
Derinlik:   77 cm
Yükseklik:   191 cm
Yıllık Enerji Tüketimi:   292 kWh
Ses Seviyesi:   38 dB
Enerji Sınıfı:   E
Renk:   Beyaz
Çift Fonksiyonlu:
ECO Mod:
Hızlı Dondurma:
Kullanım Şekli:   Dikey
Günlük Dondurma Kapasitesi:   19 kg
Ağırlık:   88 kg
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

404 lt Derin Dondurucu No Frost Derin Dondurucu Çekmeceli Derin Dondurucu Dikey Derin Dondurucu 8 Çekmeceli Derin Dondurucu Çift Fonksiyonlu Derin Dondurucu Beyaz Derin Dondurucu

Ortalama Puan
5.0 2 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • RA 5 yorum
  78 beğeni
  Recep A. 20 Nisan 2022
  2780 a++ modeli daha eski bir model. 2781 enson çıkan,enerji sınıfı Avrupa müfredatı standartları na geçiş yapıldığı için E sınıfı.fakat anlayacağımız şekilde eskinin a ++ enerji sınıfı oluyor.burdaki yıllık enerji tüketiminde 2781 modelinin daha düşük olması ınvertir kompresör teknolojisine sahip olmasına bağlı.invertir kompresör homojen bir hava dağılımı ve ısıyı ve soğutmayı daha ekonomik olarak ayarladığı için enerjide faturada daha tasarruflu olmasını sağlıyor.
 • ÖŞ 1 yorum
  12 beğeni
  Özlem Ş. 17 Nisan 2022
  2781 modelin enerji sınıfı E yıllık enerji tüketimi 292kw, ancak 2780 modeli enerji sınıfı A++ ve yıllık enerji tüketimi 325kw yani daha fazla. Nasıl oluyor birisi açıklayabilirse çok sevinirim.
 • RA 5 yorum
  78 beğeni
  Recep A. 17 Mart 2022
  Dolap çok sessiz.çok kaliteli.uzınluk hacim sınıfının en iyisi. Malzeme kalite çok iyi. Nofrost olması çok önemli. Piyasada alınabilecek en iyi marka ve model bu.ben çok araştırma yaptım Bu derin dondurucu yu aldım Çok memnunuz.serviste çok iyi hizmet verdi.
  • Alışverişçi resmi
  • Alışverişçi resmi
 • RA 5 yorum
  78 beğeni
  Recep A. 12 Mart 2022
  Arçelik 2781 nofrost derin dondurucu -hacim,boyut, uzunluk ve kalite sınıfının en iyisi. -nofrost olması karlanma,buzlanma derdini ortadan kaldırıyor. -malzeme kalitesi muazzam. -invertir kompresör kullanıldığı için hem enerji yi verimli kullanıyor hem de sessiz çalışmasını sağlıyor.dolap çok sessiz. -kapı açık uyarısı,şoklama, ekonomik mod.kapı yönü değiştirilebilir,iç led aydınlatma.tüm teknolojik özellikleri barındırıyor. -net 404 lt ile sınıfının en hacimlisi. -8 bölmeli, çekmeceler içeriye doğru çok derin ve geniş. - et ürünlerini ve kışlıklarınızı çok rahat sıkıştırmadan kolaylıkla sığar ve saklar -eski enerji değeri ile a++ sınıfın da. Bu ürünü internetten beyazesyaevimde.com adlı satıcıdan aldım.en uygun fiyatlı ürün olarak.satıcı çok güvenilir.ist dan Arçelik fabrika dan Ankara'ya 5 günde geldi servise Servis randevu oluşturdu.tam zamanında geldiler.arçelik Ankara-sincan servis ve naklîye tam bir profesyonel.iletişim çok iyiydi.iyiki Arçelik almışım.hem ürün den,hem markanın hizmetinden,hem de satıcı beyazesyaevimde.com yetkili Arçelik satıcısına çok teşekkürler.satışından ürün teslimatına kadar her şey kusursuzdu.bu yüzden hem ürün,hem marka Arçelik,hem Arçelik sincan servis ve satıcı beyazesyaevimde.com satıcı on numara 5yıldızı fazlasıyla hakediyor.dolaptanda çok memnunuz.
  • Alışverişçi resmi
  • Alışverişçi resmi
  • Alışverişçi resmi
  • Alışverişçi resmi
  • Alışverişçi resmi

Arçelik 2781 EB No Frost 8 Çekmeceli Derin Dondurucu İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Arçelik 2781 EB No Frost 8 Çekmeceli Derin DondurucuBeko 7781 EB 8 Çekmeceli Derin DondurucuArçelik 2780 EB 8 Çekmeceli Derin DondurucuArçelik 2171 DY 7 Çekmeceli Dondurucu
 Arçelik 2781 EB No Frost 8 Çekmeceli Derin DondurucuBeko 7781 EB 8 Çekmeceli Derin DondurucuArçelik 2780 EB 8 Çekmeceli Derin DondurucuArçelik 2171 DY 7 Çekmeceli Dondurucu
Fiyat 22.899,00 TL
8 satıcı
21.169,00 TL
12 satıcı
23.212,10 TL
1 satıcı
Fiyat Yok
Popülerlik8. Popüler Arçelik Derin Dondurucu4. Popüler Beko Derin Dondurucu--
Ortalama Puan4 yorum-2 yorum
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
TipiÇekmeceliÇekmeceliÇekmeceliÇekmeceli
Dondurucu ÖzelliğiNo FrostNo FrostNo FrostNo Frost
Toplam Çekmece Sayısı8 Çekmeceli8 Çekmeceli8 Çekmeceli7 Çekmeceli
Hızlı Dondurma Bölmesi2 Bölmeli2 Bölmeli2 Bölmeli2 Bölmeli
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Brüt Hacim440 lt-440 lt290 lt
Net Hacim404 lt404 lt404 lt250 lt
Genişlik70 cm70 cm70 cm59.5 cm
Derinlik77 cm76.8 cm76.8 cm65.5 cm
Yükseklik191 cm191 cm192 cm171.4 cm
Hızlı DondurmaVarVar-Var
Çift FonksiyonluVarVar-Var
ECO ModVarVar-Var
Yıllık Enerji Tüketimi292 kWh295 kWh325 kWh241 kWh
Ses Seviyesi38 dB38 dB38 dB39 dB
Kullanım ŞekliDikeyDikey-Dikey
Günlük Dondurma Kapasitesi19 kg19 kg-16 kg
Ağırlık88 kg91.5 kg-64.5 kg
Enerji Sınıfı--A++E
Enerji Sınıfı-E-A++
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı