Bosch

Bosch GSV33VWE0N 7 Çekmeceli Derin Dondurucu

En Popüler 3. Derin Dondurucu (3 yorum)

19 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

10.842,30 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 26 dakika önce % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Stokta 10+ adet 2 iş günü Satıcı: n11/altinticaretdtm

Ürün Özellikleri: Solo, Çekmeceli, Low Frost, 7 Çekmeceli, 2 Bölmeli, Brüt Hacim: 242 lt, Net Hacim: 231 lt, Genişlik: 60 cm... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
10.165,00 TL01.11.2023

En Ucuz Bosch GSV33VWE0N 7 Çekmeceli Derin Dondurucu Fiyatları

Piyasa fiyatları (3)

Tüm fiyatlar (17)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Bosch Derin Dondurucular
Benzer Ürünler

Bosch GSV33VWE0N 7 Çekmeceli Derin Dondurucu

Yüksek kaliteli ürünleriyle kullanıcılarının beğenisini toplayan Bosch, yeni nesil teknolojileri tecrübesi ile birleştirerek farkını her fırsatta hissettirmeyi başarır.

Yaşam alanlarını teknoloji ile dolduran firma, ev işlerini pratik bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olur. Bosch GSV33VWE0N derin dondurucu, yenilikçi donanımı ve kullanışlı fonksiyonları ile mutfağınıza kısa sürede uyum sağlar.

Cihazın özel olarak tasarlanan iç yapısı yiyeceklerinizi kolay bir şekilde yerleştirmenizi mümkün kılar. Geniş iç hacmine ek olarak modelin fonksiyonel tasarımı büyük yiyecekleriniz için ekstra alan oluşturur.

Böylece yılın her döneminde gıdalarınız uzun süre tazeliğini korumayı başarır. Üstün saklama koşulları sağlayan dikey derin dondurucu, yeni nesil teknolojileriyle birlikte yiyecekleri standart modellerden çok daha kısa sürede dondurur.

Bosch GSV33VWE0N, gıdalarınızın gerçek tatlarını korumalarını sağlarken bir yandan da güvenli ve uzun ömürlü bir kullanım sunar. Cihazın donanımında yer alan uyarı ve koruma sistemleri olası bir problem karşısında istediğiniz sonuçları almanızı sağlar.

Böylece sizlere sadece birbirinden leziz tariflerinizi hazırlamak kalır. Modelin başarılı dondurma performansının yanı sıra yüksek enerji verimliliği de kullanıcıların beğenisini toplar.

Düşük enerji harcaması gerçekleştiren derin dondurucu, hem cebinizi hem de çevreyi korur. Siz de GSV33VWE0N çekmeceli derin dondurucu modeline mutfağınızda yer verebilir ve yiyeceklerinizin uzun süre tazeliklerini korumalarını sağlayabilirsiniz.

Bosch GSV33VWE0N Önden Görünüm

Bosch GSV33VWE0N Derin Dondurucunun SuperFreezing İşlevi

Gösterdiği performansla kullanıcılarından tam not almayı başaran GSV33VWE0N model Bosch derin dondurucu, hem yeni eklediğiniz yiyecekleri hem de dolabın içerisinde yer alanları korumak için SuperFreezing işlevine sahip olarak tasarlanır.

Derin dondurucu modelleri için iç sıcaklığın sabit bir değerde kalması oldukça önemlidir. Cihazın kapağının açılması ve yeni gıdalar eklenmesi standart dondurucu modellerinde iç sıcaklığın yükselmesine ve dalgalanmalar meydana gelmesine neden olur.

Bununla birlikte SuperFreezing işlevi ile birlikte bu problem artık tarihe karışır. Bu işlev aktif hale geldiğinde cihaza eklenen yeni yiyecekler çok daha kısa sürede dondurulur.

Böylece modelin iç sıcaklığının yükselmesinin önüne geçilebilir. Bu sayede yeni yiyeceklerin yanı sıra derin dondurucunun içindeki diğer gıdaların buzlarının çözülme problemi de ortadan kalkar.

Dondurulmuş gıdaların cihazın kapısı açık kaldığında ya da yeni yiyecekler eklendiğinde tazeliğini korumasını sağlayan SuperFreezing işlevinin bir diğer avantajı ise gereksiz enerji harcamasını engelleyen yapısıdır.

Otomatik dondurma fonksiyonuna sahip olan Bosch GSV33VWE0N beyaz derin dondurucu, cihazın iç sıcaklığının gerekli seviyeye ulaşması durumunda işletim sistemini normal düzeye çeker.

Böylece gereğinden fazla enerji harcamasının önüne geçilir. Evinize pratiklik ve şıklık kazandıran derin dondurucu, ihtiyaçlarınızı başarılı bir şekilde karşılayarak kısa sürede en önemli yardımcılarınızdan bir tanesi olmaya aday!

Bosch GSV33VWE0N Derin Dondurucu Teknik Özellikleri

Geniş depolama alanı ve pratik kullanım sağlayan özellikleriyle dikkat çeken GSV33VWE0N Bosch, sıradan bir derin dondurucudan çok daha fazlasını sunar.

Cihaz, toplam 231 litre net hacme sahiptir. Kompakt tasarımla birlikte gelen kullanışlı yapı sayesinde büyük gıdalarınız bile kolay bir şekilde yerleştirilir.

Derin dondurucunun iç yapısında yedi adet çekmece yer alır. Bu çekmeceler alan yönetimini başarılı bir şekilde yaparak daha fazla gıda depolamanızı sağlarken, aynı zamanda yiyeceklerinize kolay bir şekilde erişmenize de yardımcı olur.

Ürünün dikey yapıda olması çekmecelerin içindeki gıdaları görmeyi çok daha kolaylaştırır. Modelin donanımında kullanılan Isobutane soğutucu akışkan cihazın her noktasının eşit ve etkili bir şekilde soğutulmasını sağlar.

Bosch GSV33VWE0N 7 çekmeceli 231 litre derin dondurucu, E enerji sınıfında yer alır. Yıllık sadece 210 kWh enerji tüketimi gerçekleştiren cihaz, bütçe dostu yapısıyla da farkını ortaya koymayı başarır.

Aynı zamanda dondurucu 42 dB gibi oldukça düşük bir ses seviyesinde çalışarak hiçbir rahatsızlık vermez. Ürünün donanımında yer alan uyarı fonksiyonları ve sıcaklık göstergeleri oldukça pratik bir kullanımı beraberinde getirir.

GSV33VWE0N 7 çekmeceli E enerji sınıfı derin dondurucu modeli ile hem gıdalarınızın tazeliğini uzun süre muhafaza edebilir hem de enerji tasarrufu yaparak bütçenizi ve çevreyi koruyabilirsiniz.

Bosch GSV33VWE0N Kapaklı Görünüm

Bosch GSV33VWE0N Derin Dondurucunun Kompakt Tasarımı

Etkili performansının yanı sıra göz alıcı detaylarıyla da öne çıkan Bosch GSV33VWE0N çekmeceli derin dondurucu, kompakt tasarımı ile uzun süre saklamak istediğiniz yiyeceklerinizi güvenle muhafaza edebileceğiniz bir alan sunar.

Modelin fark yaratan özelliklerinden bir tanesi olan BigBox, çok geniş hacim isteyen yiyeceklerin depolanmasını kolaylaştırır. Dikey derin dondurucunun çekmeceli tasarımında büyük gıdaların yerleştirilmesi için özel olarak geliştirilen bu özellik, uzun bir kuzu kolunu bile rahatça muhafaza edebilecek tasarıma sahiptir.

BigBox bölgesi kişisel kullanıma uygun olarak düzenleme imkanı da sunar. Uzun ve geniş gıdalar için bölmenin üst kısmında yer alan çekmece ve arada bulunan camı kolay bir şekilde kaldırabilir, alan yönetimini istediğiniz şekilde yapmanızı mümkün kılar.

Modelin kompakt tasarımıyla birlikte gelen özelliklerden bir diğeri olan VarioZone, dondurucudaki tüm bölmelerin rahatça çıkarılıp yerleştirilmesini sağlar.

Bu özellik yiyecekleriniz için gerekli alanı oluşturmanıza yardımcı olur. Gerektiğinde alan yönetimini kişisel ihtiyacınıza uygun bir şekilde düzenlemenizi sağlayan VarioZone, üç katlı bir doğum günü pastasını bile saklamanızı mümkün kılar.

Bosch GSV33VWE0N 7 çekmeceli 231 litre hacim E sınıfı enerji sınıfı derin dondurucu beyaz modelinin geniş ve esnek depolama alanı ile gıdalarınızı dilediğiniz gibi yerleştirmenize olanak sağlar.

Bununla birlikte avantajlı GSV33VWE0N fiyat seçeneklerinden yararlanmak için dönemsel kampanya ve indirim fırsatlarını takip edebilirsiniz.

Bosch GSV33VWE0N Derin Dondurucu Artı ve Eksi Özellikleri

Pratik kullanımı ve verimli çalışma performansı ile öne çıkan Bosch GSV33VWE0N çekmeceli dikey derin dondurucu, artı ve eksi özellikleriyle dikkat çeker. Bu özelliklerden bazıları:

 • Modelin donanımında yer alan FreshSense teknolojisi, gıdalarınız için ideal saklama koşullarını oluşturur. Cihazın iç ve dış yüzeyine yerleştirilen akıllı sensörler, derin dondurucunun içindeki sıcaklığın sabit kalmasını sağlayarak oluşabilecek dalgalanmaların önüne geçer.
 • Ürünün artı özelliklerinden bir diğeri de Cold Accumulator teknolojisidir. Bu özellikle birlikte elektrik kesintisi yaşandığında soğuk havanın serbest bırakılması ve tank sıcaklığının korunması için akümülatör tarafından soğutucu plaka devreye sokulur.
 • Elektrik kesintilerine karşı yiyecekleriniz otomatik olarak 24 saat boyunca muhafaza edilmeye devam eder.
 • Cihazın eksi özellikleri arasında EcoMode ve LowFrost özelliklerinin bulunmaması yer alır. Bu fonksiyonların bulunduğu derin donduruculara karşı dezavantajlı bir kullanım sunan model, eksiklerini yenilikçi ve dayanıklı yapısıyla kapatır.
 • Dikey derin dondurucunun kapağı tam olarak kapanmadığında uyarı amaçlı sinyal ve ışık devreye girer. Böylece ürünün içerisindeki gıdalarınızı kısa süre içinde koruma altına almanızı sağlar.

Ürünü deneme fırsatı bulan kullanıcıların Bosch GSV33VWE0N yorumlar kısmını inceleyerek gerçek deneyimlere ulaşabilir ve model ile ilgili kararınızı kolay bir şekilde verebilirsiniz.

Bosch GSV33VWE0N Buzluk Görünüm

Bosch GSV33VWE0N ile GSV29VWE0N Arasındaki Farklar

Bosch GSV33VWE0N çekmeceli dikey derin dondurucu, GSV29VWE0N modelinden daha fazla hacim sunar. GSV33VWE0N modelinin 231 litre net hacmi bulunurken, GSV29VWE0N 206 litre depolama alanı verir.

İki dondurucuyu ayıran diğer özellik ise bölme sayısı olur. GSV33VWE0N derin dondurucunun tasarımında 7 bölme yer alırken, GSV29VWE0N modelinde ise 6 çekmece sayısı mevcut olduğundan, geniş bir alan sunar.

Kullanıcıların Bosch GSV33VWE0N yorum ve görüşlerini yakından inceleyebilir, ürün kıyaslamalarını detaylı bir biçimde yapabilirsiniz.

Bosch GSV33VWE0N 7 Çekmeceli Derin Dondurucu Fiyat Analizi

Bosch GSV33VWE0N 7 Çekmeceli Derin Dondurucu son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Bosch GSV33VWE0N 7 Çekmeceli Derin Dondurucu Özellikleri

Kullanım Türü:   Solo
Tipi:   Çekmeceli
Dondurucu Özelliği:   Low Frost
Toplam Çekmece Sayısı:   7 Çekmeceli
Hızlı Dondurma Bölmesi:   2 Bölmeli
Brüt Hacim:   242 lt
Net Hacim:   231 lt
Genişlik:   60 cm
Derinlik:   65 cm
Yükseklik:   176 cm
Yıllık Enerji Tüketimi:   210 kWh
Ses Seviyesi:   42 dB
Enerji Sınıfı:   E
Renk:   Beyaz
Hızlı Dondurma:
Kapı Açık Uyarısı:
Kullanım Şekli:   Dikey
Günlük Dondurma Kapasitesi:   16 kg
Ağırlık:   63.6 kg
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Airfryer XXL 7 Çekmeceli Derin Dondurucu Çekmeceli Derin Dondurucu Low Frost Derin Dondurucu Dikey Derin Dondurucu Beyaz Derin Dondurucu

Ortalama Puan
5.0 2 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • 3 yorum
  66 beğeni
  Mehmet Ö. İstanbul 28 Ağustos 2021
  'Low Frost' tam olarak ne anlama geliyor acaba?
 • 3 yorum
  66 beğeni
  Mehmet Ö. İstanbul 28 Ağustos 2021
  Ürün özellikleri arasında garanti süresi neden belirtilmiyor,anlamış değilim!
 • 2 yorum
  38 beğeni
  Emrullah Ö. Hatay 6 Temmuz 2021
  Söylenildiği gibi buzlanma yapmıyor. 1 ay oluyor kullanalı. Dereceyi sabit -16 da tutuyorum. Gayet başarılı bir ürün. Teknik servis konusunda ciddi olarak destekleri çok artı. Tavsiye ederim. Aldığım fiyat 2800 idi.

Bosch GSV33VWE0N 7 Çekmeceli Derin Dondurucu İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Bosch GSV33VWE0N 7 Çekmeceli Derin DondurucuGrundig GFNE 8440 8 Çekmeceli Derin DondurucuProfilo DF1033WEVV 7 Çekmeceli Derin DondurucuUğur UED 7266 DTK 7 Çekmeceli Derin Dondurucu
 Bosch GSV33VWE0N 7 Çekmeceli Derin DondurucuGrundig GFNE 8440 8 Çekmeceli Derin DondurucuProfilo DF1033WEVV 7 Çekmeceli Derin DondurucuUğur UED 7266 DTK 7 Çekmeceli Derin Dondurucu
Fiyat 10.842,30 TL
19 satıcı
21.223,57 TL
6 satıcı
9.373,00 TL
20 satıcı
10.590,00 TL
37 satıcı
Popülerlik3. Popüler Derin Dondurucu2. Popüler Grundig Derin Dondurucu2. Popüler Derin Dondurucu4. Popüler Derin Dondurucu
Ortalama Puan3 yorum
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
TipiÇekmeceliÇekmeceliÇekmeceliÇekmeceli
Dondurucu ÖzelliğiLow FrostNo FrostStatikStatik
Toplam Çekmece Sayısı7 Çekmeceli8 Çekmeceli7 Çekmeceli7 Çekmeceli
Hızlı Dondurma Bölmesi2 Bölmeli2 Bölmeli2 Bölmeli-
Kontrol Paneli-DijitalDijitalAnalog
Brüt Hacim242 lt-242 lt265 lt
Net Hacim231 lt404 lt231 lt258 lt
Genişlik60 cm70 cm60 cm59.5 cm
Derinlik65 cm75 cm65 cm65.5 cm
Yükseklik176 cm192 cm176 cm175.5 cm
Hızlı DondurmaVar-VarVar
Çift Fonksiyonlu---Var
Kapı Açık UyarısıVar---
ECO Mod-Var--
Yıllık Enerji Tüketimi210 kWh-210 kWh-
Ses Seviyesi42 dB38 dB42 dB-
Kullanım ŞekliDikeyDikeyDikeyDikey
Günlük Dondurma Kapasitesi16 kg800 gr-18 kg
Ağırlık63.6 kg87 kg58.7 kg60 kg
Enerji SınıfıEEEE
RenkBeyazBeyazBeyaz-
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı