Flavel

Flavel FLV 1003 3 Çekmeceli Derin Dondurucu

En Popüler 2. Derin Dondurucu (1 yorum)
Flavel FLV 1003 3 Çekmeceli Derin Dondurucu

10 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

3.333,55 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 10 dakika önce Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Peşin fiyatına 6 taksit /6 %0 75 TL MaxiPuan50 TL WorldPuan Stokta 50+ adet Yarın kargoda Satıcı: Pttavm/TekÇarşı

Ürün Özellikleri: Çekmeceli, 3 Çekmeceli, Net Hacim: 95 lt, Genişlik: 54 cm, Derinlik: 59 cm, Yükseklik: 84 cm, 209 kWh, Ses Seviyesi: 37 dB... Devamını gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Flavel FLV 1003 3 Çekmeceli Derin Dondurucu Fiyatları

İndirim broşürlerinden fiyatlar (1)
 • Broşür ürün resmiA101 Son gün Çarşamba 2.549 TL

Tüm fiyatlar (10)

Benzer Ürünler

Flavel FLV 1003 3 Çekmeceli Derin Dondurucu

Flavel derin dondurucu üretimine pratik ve fonksiyonel FLV 1003 modeli ile yenilik getirir. Mutfaklarda buzdolabı haricinde ekstra bir depolama alanı sunarak kullanıcılarına avantajlar sunan Flavel FLV 1003 derin dondurucu mini boyutu ile yer kaplamaz.

Marka tasarımcıları tarafından tasarlanan derin dondurucu modeli ile mevsiminde topladığınız sebze ve meyveler tüm yıl taze bir şekilde tüketebilirsiniz.

FLV 1003 derin dondurucu et ve tavuk gibi kümes hayvanlarının tat ve koku değerlerini kaybetmemesi için sağlıklı bir şekilde dondururken deniz ürünlerinin de tüketim gününe kadar taze kalması sağlanır.

Flavel FLV 1003 derin dondurucu toplamda 3 adet çekmeceye sahiptir. Toplamda 65 LT depolama alanına sahip olan modelde buzdolabınızın dondurucu bölümüne sığmayan gıdaları rahat bir şekilde saklayabilirsiniz.

Geleneksel beyaz eşya tasarımını yansıtan modelin sade ve minimal görünümü sayesinde istenilen yere yerleştirilmesi kolaylaşır. Küçük boy tasarıma sahip modeli ister evinizde ister işyerinizde muhafaza ederek hazır yemekleri tüketim gününe kadar temiz ve sağlıklı bir şekilde depolayabilirsiniz.

Flavel FLV 1003 3 çekmeceli derin dondurucu modelinin sunduğu cazip fiyatlar kazançlı alışverişin kapılarını açar. Sorunsuz ve güvenli bir derin dondurucu alışverişi için Flavel FLV 1003 derin dondurucu ürününü tercih edebilirsiniz.

Flavel FLV 1003 Önden Görünüm

Flavel FLV 1003 Derin Dondurucu Özellikleri

FLV-1003 derin dondurucu özellikleri ile yüksek performans gösterir. Marka tarafından özenle tasarlanan ürünün özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Modelin beyaz renk tasarımı ve pürüzsüz yüzeyi sayesinde kolay bir şekilde temizlik yapılabilir.
 • FLV-1003 derin dondurucunun iç bölümünde 3 adet çekmece bulunur. Sebze, meyve ve et ürünlerinin ayrı ayrı depolanmasını sağlayan üründe gıdaların kokuları birbirine karışmaz.
 • Çekmecelerin raf ayarlarının değiştirebilir olması büyük hacimli yerleştirirken sizlere kolaylık sağlar.
 • Flavel FLV 1003 derin dondurucu kapı yönü değiştirebilir şekilde tasarlanır. Ürünü yerleştirdiğiniz konuma göre kapının açılış yönünü sola ya da sağa doğru kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz.
 • FLV 1003 modelinin öne çıkan özellikleri arasında A+ enerji sınıfı yer alır. Doğa dostu ürünler arasında yer alan model tüm yıl minimum enerji tüketiminde bulunarak kullanıcılarının ekonomisine katkıda bulunur.
 • Flavel FLV 1003 elektrik kesintisi ya da arızalarına hazırlıklı bir şekilde üretilmiştir. Herhangi bir arıza durumunda besinlerdeki buzun çözülüp bozulmalara yol açmaması için ürün 12 saat daha soğuk kalmaya devam eder. Böylece derin dondurucu içerisinde sakladığınız gıdalar zarar görmeden muhafaza edilir.
 • Flavel FLV 1003 derin dondurucu ortamlarda kullanıcılarına rahatsızlık vermemesi için minimum ses seviyesinde çalışır. Ürünün 37 DB ses seviyesi sayesinde ev içinde ya da işyerinizde istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz.

Flavel FLV 1003 Kullanım Avantajları

Flavel FLV 1003 derin dondurucu sahip olduğu özellikler ile kullanıcılarına birçok avantaj sağlar. Ürünün mini boyutu sayesinde evinizde yer kaplamaması kullanıcıları memnun eden özellikler arasında yer alır.

Flavel FLV 1003 derin dondurucu ile önceden hazırladığınız yemekleri saklayabilir ve tüm hafta boyunca tüketebilirsiniz. Özellikle et ürünlerde gıdaların vitamin ve tat değerlerini kaybetmemesi için hızlı bir şekilde doldurulması gerekmektedir.

Flavel FLV 1003 derin dondurucu tüm gıdaları maksimum performans göstererek dondurur ve kullanıcılar tüketene kadar sağlıklı bir şekilde muhafaza edilmesini sağlar.

Flavel FLV 1003 modeli aynı zamanda antibakteriyel tasarımda üretilmiştir. Gıdaların bakteri üretmesini engelleyerek hızlı bir şekilde donduran ürün sizlerin sağlıklı bir şekilde beslenmesini sağlar.

Flavel FLV 1003 derin dondurucu işyerinde kullanıldığında çalışanların et içeren yemeklerini bozulmadan muhafaza etmesine olanak verir. Evde kullanılan FLV 1003 modeli ise buzdolaplarının dondurucu bölümlerinin yanı sıra ekstra alan sağlayarak tüm besinlerin sağlıkla tüketilmesini sağlar.

Flavel FLV 1003 derin dondurucu ile birbirinden faydalı avantajlar kazanabilir ve gıdalarınızı hızlıca dondurabilirsiniz. FLV 1003 3 çekmeceli derin dondurucu fiyat performans açısından seleflerinden ayrılarak sizlere kazançlı bir alışveriş fırsatı verir.

Ürünün uygun fiyatlarından yararlanarak evinizde ya da işyerinizde ekstra bir gıda depolama alanını rahatlıkla oluşturabilirsiniz.

Flavel FLV 1003 Derin Dondurucu Artı ve Eksileri

Flavel FLV 1003 derin dondurucu mini boyutu ve yüksek performansı ile kullanıcıların beğenisine sunulur. Gelişen teknoloji ile beraber üretilen derin dondurucularda kullanıcılar yüksek beklentiye sahiptir.

FLV 1003 dondurucu modeli kullanıcı beklentisini karşılasa da bazı noktalardan eksik kalır. Ürünün eksi noktalarından biri hızlı dondurma fonksiyonuna sahip olmamasıdır.

Hızlı Dondurma fonksiyonu derin dondurucuya eklenen gıdaların diğer gıdalara zarar vermemesi için hızlı bir şekilde dondurulmasını sağlar. Fakat FLV 1003 modeli bu bakımdan eksik kalır.

Ürünün bir diğer eksi noktası sesli uyarı sistemi ile üretilmemesidir. Derin dondurucularda yer alan sesli uyarı sistemi ürün kapağı açık kaldığında ya da sıcaklık yükseldiğinde kullanıcılarına uyarı vererek müdahale edilmesini sağlar.

FLV 1003 modelinde ise kullanıcıların ekstra dikkatli olması gerekir. Flavel FLV-1003 derin dondurucu yorumlarında öne çıkan artı noktalar ise şunlardır:

 • Ürünün sessiz performansı sayesinde kullanıcılar rahatsız olmaz. FLV-1003 modeli istenilen yere kolaylıkla yerleştirebilir.
 • FLV-1003 derin dondurucu kapı yönünün değiştirebilir olması sayesinde kullanıcılar kullanım kolaylığı kazanır.
 • Ürün elektrik kesintilerinde 12 saat daha çalışmaya devam ederek gıdaların sağlıklı bir şekilde muhafaza edilmesini sürdürür.
 • Doğa dostu FLV-1003 modelinin A+ enerji sınıfı sayesinde kullanıcılar tüm yıl boyunca ekonomik olarak tasarruf edebilir.
Flavel FLV 1003 Kapaklı Görünüm

Flavel FLV 1003 Derin Dondurucunun Diğer Modellerden Farkları

Flavel FLV 1003 seleflerinden hem teknik hem de tasarım açısından ayrılır. Flavel FLV 1003 derin dondurucu modeli kolay kullanım özelliği sayesinde geniş kullanıcı kitlesine sahiptir.

Modelin kapı yönünün değiştirilebilir olması diğer modellere göre artı bir nokta olarak belirtilir. Ürünü istediğiniz yere yerleştirilebilir ve kapı açılış yönünü belirleyebilirsiniz.

FLV 1003 ürününün kapı açılış yönünü belirlemek için kapılarda bulunan sökülebilir menteşeler kullanılır. FLV 1003 modeli metal raf sistemi ile plastik raflara göre daha hızlı soğur.

Izgara sisteminde tasarlanan metal raf sistemi aynı zamanda karlanma ya da buzlanma gibi olumsuz durumların da önüne geçer. Flavel FLV 1003 derin dondurucu modelinin soğutma derecesini ayarlamak için ürün kullanıcılarına kolay bir kullanıcı paneli sunar.

Standart kademe seviyesinin 2 olarak ayarlanmasını öneren marka kullanıcılarına oda sıcaklığına göre ayar yapmalarını tavsiye eder. Yaz aylarında oda sıcaklığı yükseldiğinde derin dondurucunuzu maksimum ayarda kullanabilir kış aylarında ise orta ayar ile gıdalarınızı sağlıklı bir şekilde muhafaza edebilirsiniz.

Flavel FLV 1003 derin dondurucu modeli seleflerinden soğutucu özelliği ile ayrılarak fark yaratır. Ürünü sadece soğutucu olarak kullanmak istediğiniz durumlarda ise ısı ayarını +4 dereceye alabilirsiniz. Dayanıklı ve kaliteli yapısı ile uzun yıllar sorunsuz bir şekilde hizmetinizde olan FLV 1003 ürünü sizlere her durumda kolay bir kullanım imkanı sağlar.

Flavel FLV 1003 Derin Dondurucu Fiyatları

Flavel FLV 1003 derin dondurucu pratik özellikleri ile sizlere uygun fiyatlarda sunulur. Her bütçeye uygun aralıklarla belirlenen FLV-1003 derin dondurucu fiyatları ile ürünü satın alabilir ve yüksek performansa sahip olabilirsiniz.

Türkiye’de üretilen model kullanıcılarına sorunsuz bir şekilde ulaştırılır. İnternet alışveriş sitelerinden temin edebileceğiniz FLV-1003 modelini en uygun fiyatta bulmak için kampanyalı dönemleri takip edebilirsiniz.

Derin dondurucu modellerine talebin arttığı kurban bayramı döneminde Flavel birbirinden avantajlı indirimler uygular. Kurban etlerinizi sağlıklı bir şekilde saklamak ve yıl boyunca tüketmek için Flavel FLV 1003 derin dondurucu ürününü satın alabilirsiniz.

Üründe herhangi bir arıza ya da sorun oluştuğu durumlarda ise Arçelik teknik servisinden yardım alınmaktadır. FLV 1003 modelinin derin dondurucu özelliğine ihtiyaç duymadığınızda ise soğutucu özelliklerinden yararlanmaya devam ederek ürünü en verimli şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Alışveriş sitelerinde FLV-1003 derin dondurucu yorumları ve puanlarını inceleyerek diğer kullanıcıların ürün hakkındaki deneyimlerine göz atmak alışverişinizde size yardımcı olabilir.

Flavel FLV 1003 derin dondurucu ile tüm besinlerinizi hızlı ve temiz bir şekilde muhafaza ederek kullanıcılarının sağlıklı beslenmesini destekler. Siz de evinizde Flavel FLV 1003 modeline yer verebilir ve modelin sunduğu avantajların tadını çıkarabilirsiniz.

Flavel FLV 1003 3 Çekmeceli Derin Dondurucu Fiyat Analizi

İndirim broşürlerinden fiyatlar (4)
 • Broşür ürün resmiA101 Son gün Çarşamba 2.549 TL
 • Broşür ürün resmiA101 Ağustos 2023 2.999 TL
 • Broşür ürün resmiA101 Haziran 2023 2.599 TL
 • Broşür ürün resmiA101 Mayıs 2023 2.899 TL
Flavel FLV 1003 3 Çekmeceli Derin Dondurucu son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Flavel FLV 1003 3 Çekmeceli Derin Dondurucu Özellikleri

Tipi:   Çekmeceli
Toplam Çekmece Sayısı:   3 Çekmeceli
Net Hacim:   95 lt
Genişlik:   54 cm
Derinlik:   59 cm
Yükseklik:   84 cm
Yıllık Enerji Tüketimi:   209 kWh
Ses Seviyesi:   37 dB
Mini:
Kullanım Şekli:   Dikey
Günlük Dondurma Kapasitesi:   10.5 kg
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler

3 Çekmeceli Derin Dondurucu Çekmeceli Derin Dondurucu Dikey Derin Dondurucu Mini Derin Dondurucu

Ortalama Puan
4.0 1 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • BK 7 yorum
  17 beğeni
  Barış K. 12 Şubat 2023
  Yapılan yorumlarda kargoda sıkıntı oluyor demişlerdi ancak bize sıkıntısız geldi. İçi çok geniş değil bu zaten yazıyor. Kapakları her an kırılacak gibi ama çok açıp kapatılan bişey değil. Ana kapak güzel. 1-2 nolu ayarda bile -20 lere kadar soğutuyor. Motoru sessiz gündüz duyamazsınız belki gece yakınınızdaysa duyulur. Biz memnunuz

Flavel FLV 1003 3 Çekmeceli Derin Dondurucu İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Flavel FLV 1003 3 Çekmeceli Derin DondurucuRegal DD-143 3 Çekmeceli Derin DondurucuAltus AL 215 Sandık Tipi Derin DondurucuVestel CD3001 3 Çekmeceli Derin Dondurucu
 Flavel FLV 1003 3 Çekmeceli Derin DondurucuRegal DD-143 3 Çekmeceli Derin DondurucuAltus AL 215 Sandık Tipi Derin DondurucuVestel CD3001 3 Çekmeceli Derin Dondurucu
Fiyat 3.333,55 TL
10 satıcı
3.894,05 TL
9 satıcı
5.340,00 TL
11 satıcı
5.059,08 TL
3 satıcı
Popülerlik2. Popüler Derin Dondurucu1. Popüler Regal Derin Dondurucu--
Ortalama Puan1 yorum---
Kullanım Türü-SoloSoloSolo
TipiÇekmeceliÇekmeceliSandık TipiÇekmeceli
Dondurucu Özelliği-StatikStatikStatik
Toplam Çekmece Sayısı3 Çekmeceli3 Çekmeceli-3 Çekmeceli
Hızlı Dondurma Bölmesi---1 Bölmeli
Kontrol Paneli-AnalogAnalogAnalog
Net Hacim95 lt103 lt104 lt103 lt
Genişlik54 cm-54 cm61 cm
Derinlik59 cm-58.5 cm55 cm
Yükseklik84 cm-86 cm84 cm
Hızlı Dondurma-VarVar-
Kapı Açık Uyarısı-Var--
MiniVarVar-Var
Yıllık Enerji Tüketimi209 kWh-213 kWh-
Ses Seviyesi37 dB-39 dB-
Kullanım ŞekliDikeyDikeyYatayDikey
Günlük Dondurma Kapasitesi10.5 kg15 kg5 kg5.2 kg
Ağırlık---28.5 kg
Enerji Sınıfı-FFF
Renk-BeyazBeyazBeyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı