Profilo

Profilo DF1024WFVV 6 Çekmeceli Derin Dondurucu

En Popüler 5. Derin Dondurucu

24 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

7.219,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: Bugün 01:08 Stokta Satıcı: Vizyona.com

Profilo Yetkili Satıcısı

Ürün Özellikleri: Solo, Çekmeceli, 6 Çekmeceli, Analog, Brüt Hacim: 192 lt, Net Hacim: 182 lt, Genişlik: 60 cm, Derinlik: 65 cm... Devamını gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Profilo DF1024WFVV 6 Çekmeceli Derin Dondurucu Fiyatları

Kampanyalı fiyatlar (1)
Piyasa fiyatları (3)

Tüm fiyatlar (16)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler Profilo Derin Dondurucular
Benzer Ürünler

Profilo DF1024WFVV 6 Çekmeceli Derin Dondurucu

Profilo, derin dondurucu ürünlerinde gösterdiği üstün kalite anlayışı ile tüm dikkatleri üzerine çeker. Özellikle DF1024WFVV modeli, en çok tercih edilen alternatifler arasında yerini alır.

Cihazın dış tasarımının şıklığı, her mutfakta modern bir hava yaratarak görsel bir bütünlük kazandırır. Bunun dışında ürünün sahip olduğu güçlü motor, performansının maksimum seviyede olmasına imkan sunar.

Böylelikle soğutma ve dondurma işlemlerini kusursuz bir şekilde gerçekleştirir. Profilo markasına ait olan bu derin dondurucu modelinin geniş iç hacmi, kullanıcıların oldukça geniş bir saklama alanından yararlanabilmesine olanak sağlar.

Bu sayede yeşillik, sebze, meyve, balık, et ve tavuk gibi pek çok gıdayı rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz. Ürünün sağladığı ideal koşullar itibari ile yiyecekleriniz aylar boyunca tazeliğini ve aynı zamanda da besin değerini yitirmez.

Böylelikle dondurucudan çıkardıktan sonra en taze haliyle tüketmeniz de mümkün hale gelir. Profilo derin dondurucunun çekmeceli tasarımı, bu geniş alanı maksimum verim ile kullanabilmenize destek olur.

Çekmeceler ve özel bölmeler sayesinde gıdalarınızı türlerine göre birbirinden ayırabilir ve düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Üstelik bu çekmeceler rahatlıkla yerlerinden çıkartılabildiği için temizlik yaparken de size büyük bir kolaylık sağlar.

Siz de Profilo markasının bu derin dondurucu modeli hakkında yapılan yorumlara göz atarak ürün hakkında detaylı bir şekilde bilgi sahibi olmak mümkün. Bu doğrultuda fiyat aralıklarını kıyaslayarak bütçenize en uygun alternatifi kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Profilo DF1024WFVV Önden Görünüm

Profilo DF1024WFVV Teknik Özellikler

Profilo DF1024WFVV dondurucu modeli, sahip olduğu tüm teknik özellikler itibari ile üst düzey bir performans ortaya koyar. Bu sayede de kullanıcılara benzersiz bir deneyim yaşama fırsatı sunar. Cihazın teknik özellikleri şu şekildedir:

  • Profilo DF1024WFVV derin dondurucu modelinde 182 lt’lik oldukça geniş bir iç hacim olması dikkat çeker. Bu sayede kullanıcılar geniş ve konforlu bir saklama alanından yararlanma fırsatı bulur.
  • DF1024WFVV derin dondurucuda yer alan geniş çekmeceler, portatif bir yapıya sahiptir. Dolayısıyla ihtiyaç halinde yerlerinden oldukça pratik bir şekilde çıkarmanız mümkündür. Özellikle temizlik yapmak istediğinizde size büyük bir kolaylık sağlar ve yan duvarları da detaylı bir biçimde temizleyebilirsiniz.
  • Motorunun üstün bir performans göstermesine rağmen çalışmaya başladığı andan itibaren oldukça az bir ses çıkarır. Dolayısıyla herhangi bir gürültüye neden olmaz ve rahatsızlık da vermez.
  • Ürünün üst kısmında ergonomik bir kontrol paneli yeralır. Bu panel sayesinde derin dondurucunuzun dilediğiniz sıcaklık derecesinde çalışmasını sağlayabilirsiniz. Gıdalarınızın durumuna uygun olacak şekilde istediğiniz zaman derecede değişiklikler yapabilirsiniz.
Profilo DF1024WFVV Kapaklı Görünüm

Profilo DF1024WFVV Muadillerinden Ayıran Özellikler

Profilo’nun bu derin dondurucu modeli, sahip olduğu bazı detaylar itibari ile muadillerinden farklılık gösterir. Bu nedenle de kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği ürünlerden biri haline gelir. Cihazın bu detayları arasında en çok dikkat çekeni ise kapı yönünün isteğe bağlı olarak değiştirilebiliyor olmasıdır.

Bu özellik sayesinde derin dondurucunuzun kapağının açılma yönünü isteğinize göre sağ ya da sol olarak pratik bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Özellikle yeni bir eve taşınan kullanıcılara büyük bir kolaylık sunar.

Her mutfağın yapısı, dolapları ve dekorasyonu birbirinden farklı olduğu için gittiğiniz her evin mutfağına uygun olacak şekilde ayarlama yapabilirsiniz. Dolayısıyla uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Profilo’nun bu modelini benzerlerinden ayıran bir diğer detayı ise kontrol paneline sahip olmasıdır. Bu panel, dondurma fonksiyonuna dair ayarlamaları yapmanıza imkan sunar. Dilediğiniz sıcaklık seviyesini belirleyebilir, çalışma modunu ayarlayabilirsiniz.

Böylelikle cihazı dilediğiniz şekilde kişiselleştirebilirsiniz. Bununla birlikte bu derin dondurucunun ön ayaklarının yüksekliğini ayarlamak mümkündür. Arka ayaklarında da tekerler yer alır. Bu sayede hareket ettirmesi oldukça kolay bir cihazdır.

Profilo derin dondurucunun entegre dikey kapı kolu ergonomik bir yapıya sahiptir. Soğukluğa bağlı olarak bir süre kapının açılmaması gibi problemler oluşmadığı için açıp kapatırken size herhangi bir zorluk yaşatmaz.

Profilo DF1024WFVV İç Görünüm

Profilo DF1024WFVV Artı ve Eksi Yönleri

DF1024WFVV Profilo derin dondurucuları arasında en çok ön plana çıkan alternatifler arasında yerini alır. Hem görsel açıdan sunduğu şıklık hem de teknik donanımı sayesinde gösterdiği maksimum performans sayesinde unutulmaz bir deneyim yaşatır. Bununla birlikte bazı artı ve eksi yönleri ile de dikkat çeker:

  • Profilo DF1024WFVV’nin hızlı soğutma ve dondurma teknolojisi, en önemli artı özelliklerinden biridir. Cihazın içerisine yeni bir yiyecek eklediğinizde yalnızca dakikalar içerisinde ideal soğukluk seviyesine ulaşmasını sağlar. Böylece aylar boyunca saklanmaya hazır hale gelir.
  • Cİhazın maksimum fayda sağlayan özelliklerinden bir diğeri, ısı seviyesini dengede tutma teknolojisi ile zenginleştirilmiş olmasıdır. Bu teknoloji sayesinde kapıyı açtığınız anda otomatik olarak soğukluğu artırır ve dışarıdan gelen ısının, gıdalara etki etmesinin önüne geçer.
  • Ürünün sıklıkla tercih edilmesinin nedenleri arasında elektrik kesintisinde dahi gıdaları güvenle saklamaya devam ediyor olması dikkat çeker. Elektrik kesintisi olması halinde yaklaşık olarak 11 saate kadar yiyeceklerinizin çözülmesini ve buna bağlı olarak da bozulmasını engeller.
  • Profilo’nun bu derin dondurucusunun eksi özellikleri arasında ise enerji tüketiminin biraz fazla olması yer alır.

Eğer yeni bir derin dondurucu arıyorsanız, DF1024WFVV modeli hakkındaki kullanıcı yorumlarını okuyarak cihaz hakkındaki deneyimleri okuyarak kararlarınızı netleştirebilirsiniz.

Profilo DF1024WFVV ile DF6023W2AV Arasındaki Farklar

Zamansız dizaynı itibari ile evlerde ve ofislerde sık sık tercih edilen bu cihaz ile bir önceki modeli olan Profilo DF6023W2AV derin dondurucu sahip oldukları teknik donanım ve ortaya koydukları performans açısından genel anlamda benzerlik gösterir.

Ancak buna rağmen aralarında bazı farklılıklar olması da dikkat çeker. Örneğin DF6030W2AV modeli sandık tipinde bir tasarıma sahip olmasına rağmen DF1024WFVV modeli dikey bir tasarımla kullanıcıların beğenisine sunulur. Dolayısıyla aralarında saklama alanı farklı da mevcuttur.

Profilo DF1024WFVV Üst Görünüm

Avantajlı Profilo DF1024WFVV Fiyat Seçenekleri

Profilo’nun DF1024WFVV derin dondurucu modeli, sahip olduğu gelişmiş teknoloji ile en üstten en alta kadar tüm bölmeleri eşit seviyede ve düzenli aralıklarla havalandırır. Bu sayede gıdalar tazeliklerini aylar boyunca kaybetmez ve bununla birlikte dolabın içerisinde kötü koku oluşumu engellenir.

Cihazın üretiminde de maksimum sağlamlıkta ve kaliteli malzemelerin tercih edilmesi ön planda tutulduğu için dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bu nedenle dış yüzeyinde göçme, çizilme gibi problemler ve temperli camdan üretilen çekmecelerinde kırılma, çatlama gibi deformasyonlar kolay kolay meydana gelmez.

Uzun yıllar boyunca size eşlik eder. Profilo DF1024WFVV yorumlar kısmı incelendiğinde de kullanıcıların ürünün performansından ne kadar memnun kaldığını görebilirsiniz.

Yapılan bu yorumlar gerçek deneyimleri yansıttığı için yeni bir derin dondurucu satın almak isteyen kullanıcılara fayda sağlar. Zira olumlu özelliklerin yanı sıra ürünün olumsuz yönleri de dile getirilir ve her açıdan hakim olmanıza yardımcı olur.

Bunun dışında maksimum performansına ve dayanıklı tasarımına karşın Profilo’nun bu cihazı, uygun fiyat seçenekleri sunar. Hemen hemen her bütçeye hitap ederek yüksek kaliteye sahip olmanızı kolaylaştırır.

Dolayısıyla hem kendiniz için hem de evini yenileyen ya da yeni evlenen sevdiklerinize hediye etmek için ideal alternatiflerden biridir. Siz de Profilo DF1024WFVV modeli hakkındaki yorumları inceledikten sonra fiyat aralıklarını kıyaslayabilir ve size en uygun seçeneği bularak kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Profilo DF1024WFVV 6 Çekmeceli Derin Dondurucu Fiyat Analizi

Profilo DF1024WFVV 6 Çekmeceli Derin Dondurucu son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Profilo DF1024WFVV 6 Çekmeceli Derin Dondurucu Özellikleri

Kullanım Türü:   Solo
Tipi:   Çekmeceli
Toplam Çekmece Sayısı:   6 Çekmeceli
Kontrol Paneli:   Analog
Brüt Hacim:   192 lt
Net Hacim:   182 lt
Genişlik:   60 cm
Derinlik:   65 cm
Yükseklik:   146 cm
Yıllık Enerji Tüketimi:   245 kWh
Ses Seviyesi:   42 dB
Enerji Sınıfı:   F
Renk:   Beyaz
Kullanım Şekli:   Dikey
Ağırlık:   55.7 kg
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler

6 Çekmeceli Derin Dondurucu Beyaz Derin Dondurucu Çekmeceli Derin Dondurucu Dikey Derin Dondurucu

Ürüne puan ver

Profilo DF1024WFVV 6 Çekmeceli Derin Dondurucu Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Profilo DF1024WFVV 6 Çekmeceli Derin Dondurucu İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Profilo DF1024WFVV 6 Çekmeceli Derin DondurucuVestel CD6001 E 6 Çekmeceli Derin DondurucuUğur UED 5175 DTK 5 Çekmeceli Derin DondurucuProfilo DF1033WEVV 7 Çekmeceli Derin Dondurucu
 Profilo DF1024WFVV 6 Çekmeceli Derin DondurucuVestel CD6001 E 6 Çekmeceli Derin DondurucuUğur UED 5175 DTK 5 Çekmeceli Derin DondurucuProfilo DF1033WEVV 7 Çekmeceli Derin Dondurucu
Fiyat 7.219,00 TL
24 satıcı
8.003,08 TL
10 satıcı
8.399,00 TL
25 satıcı
8.753,00 TL
25 satıcı
Popülerlik5. Popüler Derin Dondurucu1. Popüler Vestel Derin Dondurucu3. Popüler Uğur Derin Dondurucu3. Popüler Derin Dondurucu
Ortalama Puan-1 yorum-
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
TipiÇekmeceliÇekmeceliÇekmeceliÇekmeceli
Dondurucu Özelliği-StatikStatikStatik
Toplam Çekmece Sayısı6 Çekmeceli6 Çekmeceli5 Çekmeceli7 Çekmeceli
Hızlı Dondurma Bölmesi-2 Bölmeli2 Bölmeli2 Bölmeli
Kontrol PaneliAnalogDijitalAnalogDijital
Brüt Hacim192 lt--242 lt
Net Hacim182 lt188 lt153 lt231 lt
Genişlik60 cm54 cm55 cm60 cm
Derinlik65 cm63 cm57 cm65 cm
Yükseklik146 cm145 cm-176 cm
Hızlı Dondurma-VarVarVar
Yıllık Enerji Tüketimi245 kWh-184 kWh210 kWh
Ses Seviyesi42 dB--42 dB
Kullanım ŞekliDikeyDikeyDikeyDikey
Günlük Dondurma Kapasitesi-9.1 kg--
Ağırlık55.7 kg45 kg-58.7 kg
Enerji SınıfıFFEE
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı