Arama Takip Listem Sepetim
Profilo

Profilo DF1029WEVV 6 Çekmeceli Derin Dondurucu

Profilo DF1029WEVV 6 Çekmeceli Derin Dondurucu

13 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

4.990,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 32 dakika önceStokta 2 adetYarın kargodaSatıcı: Pttavm/Beyaz Eşya Center

Ürün Özellikleri: Solo, Çekmeceli, Statik, 6 Çekmeceli, 1 Bölmeli, Dijital, Brüt Hacim: 217 lt, Net Hacim: 206 lt... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Profilo DF1029WEVV 6 Çekmeceli Derin Dondurucu Fiyatları

Tüm fiyatlar (13)

En Popüler Profilo Derin Dondurucular
Benzer Ürünler

Profilo DF1029WEVV 6 Çekmeceli Derin Dondurucu

Profilo DF1029WEVV 6 çekmeceli derin dondurucu, teknik özellikleri ve üst düzey performansı ile tüm dikkatleri üzerine çeker ve kullanıcılara hem ev hem de ofis ortamlarında eşlik ederek kusursuz bir deneyim yaşama fırsatı sunar.

Cihazın en çok ön plana çıkan özelliklerinden biri, geniş bir iç hacme sahip olmasıdır. Bu nedenle kullanıcılara da son derece geniş ve konforlu bir saklama alanı sağlar.

İçerisinde yer alan çekmeceler de daha düzenli bir şekilde gıdalarınızı yerleştirebilmenize destek olur. Böylelikle saklama alanınızı verimli bir biçimde değerlendirebilir, yiyeceklerinizi dilediğiniz gibi kategorize edebilirsiniz.

Çekmeceler portatif bir yapıya sahiptir. Dolayısıyla ihtiyaç halinde yerlerinden pratik bir şekilde çıkarabilir ve yeniden takabilirsiniz. Bu durum özellikle de derin dondurucunuzu temizlemek istediğinizde size kolaylık sağlar.

Hem çekmeceleri hem de yan duvarları detaylı bir şekilde temizleyebilirsiniz. Çekmecelerin genişliği ve derinliği fazla olduğu için içlerine çok daha fazla yiyeceği sığdırabilmeniz de mümkün hale gelir.

Özellikle kış ayları için stok yaparken size pratiklik kazandırır. Profilo markasına ait olan bu ürünün minimum seviyede enerji tüketiyor olması da kullanıcılara sağladığı faydalardandır. Böylelikle çevre dostu ürünlerden biri haline gelir.

Siz de Profilo’nun DF1029WEVV derin dondurucu modeli hakkında yapılan yorumları inceleyerek ürün hakkında fikir sahibi olabilir ve kararınızı kolaylıkla verebilirsiniz.

Profilo DF1029WEVV Çapraz Görünüm

Profilo DF1029WEVV Teknik Özellikler

Profilo DF1029WEVV derin dondurucu modeli, sahip olduğu bazı teknik detaylar sayesinde maksimum performans gösterir ve kullanıcılarına da ideal bir kullanım fırsatı sunar. Cihazın teknik detayları ise şu şekildedir:

 • Ürünün iç hacmi oldukça geniştir. 206 lt olduğu için kullanıcılara da konforlu bir saklama alanından yararlanma imkanı sunar. Böylelikle meyve, sebze, yeşillik, tavuk, balık, et ve daha pek çok yiyeceği güvenle muhafaza edebilirsiniz.
 • Cihazda gelişmiş bir LED ekran yer alır. Bu ekran sayesinde cihazın anlık kaç derece soğutma yaptığını görmeniz mümkündür. Ayrıca isteğinize ve gıdalarınızın yapısına bağlı olarak soğukluk seviyesini yine bu ekran üzerinden ayarlayabilmeniz de mümkündür.
 • Bir diğer özellik de hızlı dondurma teknolojisine sahip olmasıdır. Bu teknoloji sayesinde derin dondurucunuzun içine yeni koyduğunuz bir yiyecek, sadece dakikalar içerisinde ideal saklama koşullarına ulaşır ve bu sayede de uzun süre boyunca tazeliğini yitirmez.
 • Profilo DF1029WEVV derin dondurucu modelinde özel bir hava akış teknolojisi ön plandadır. Belli aralıklarla otomatik olarak gıdalara hava akışı sağlar ve her çekmeceye eşit miktarda dağıtır. Böylelikle yiyeceklerinizin tazeliği haftalar ve aylar boyunca korunur.

Profilo DF1029WEVV Muadillerinden Ayıran Özellikler

Profilo’nun bu yüksek performanslı ve işlevsel ürününün sahip olduğu bazı özellikler, muadillerinden farklı olmasını ve dolayısıyla da kullanıcılar tarafından tercih edilmesini sağlar.

Bu özelliklerin başında kapı yönünün değiştirilebilir bir yapıda olması gelir. İsteğe bağlı olarak derin dondurucunuzun kapısının sağa ya da sola açılmasını sağlayabilirsiniz.

Her mutfağın yapısı farklı olduğu için özellikle taşındığınızda bu fonksiyon oldukça büyük bir kolaylık sunar. Böylece cihaz, gittiğiniz her yerde size eşlik eder ve uzun ömürlü bir kullanım sağlar.

Bunun dışında dondurucunun içerisinde gelişmiş bir LED ışık yer alır. Bu ışık, her yeri eşit miktarda aydınlatarak tek bir bakışta görebilmenize yardımcı olur. Herhangi bir parlamaya da neden olmaz.

Ayrıca cihazın kapısını bir süre açık bıraktığınızda hem bu ışık hem de akustik sensör devreye girerek sizi ikaz eder. Böylelikle derin dondurucunuzun içerisindeki havanın ısınmasının ve dolayısıyla da gıdaların çözülerek bozulmasının önüne geçer.

Profilo markasına ait olan bu derin dondurucu modelinin içerisinde 5 adet normal 1 adet big box çekmecesi yer alır. Big box çekmecesi diğerlerine göre daha derin ve geniş olduğu için hindi, yaş pasta gibi yüksekliği fazla olan ürünleri muhafaza edebilmek için kusursuz bir alan sağlar.

Profilo DF1029WEVV Kapaklı Görünüm

Profilo DF1029WEVV Artı ve Eksi Yönleri

Zamansız tasarımı itibari ile evlerde olduğu kadar işyerlerinde de sık sık tercih edilen ürünler arasında yerini alan DF1029WEVV Profilo, sahip olduğu bazı artı ve eksi yönleri ile dikkat çeker:

 • Profilo derin dondurucu, elektrik kesintilerine karşı hazırlıklıdır. Kesinti olduğu takdirde bütün gıdalarınızı yaklaşık olarak 11 saat boyunca güvenle muhafaza etmeye devam eder. Bu sayede içerideki hava ısınmaz ve yiyeceklerin besin değeri, tazeliği korunmuş olur.
 • Ürünün artı özellikleri arasında süper dondurma fonksiyonununun otomatik olarak devreden çıkması bulunur. İçerisine yeni koyduğunuz gıdaların kısa bir süre içinde donmasına yardımcı olan bu opsiyon, belli bir süre geçtikten sonra otomatik olarak devre dışı kalır.
 • Profilo markasına ait olan bu derin dondurucudaki özel hava akışı sayesinde hemen hemen her gıdayı güvenle saklayabilirsiniz. İdeal koşulları sağladığı için yiyeceklerin besin değerlerini ve tazeliklerini aylar boyunca yititmemelerine yardımcı olur.
 • Cihazın eksi özellikleri arasında ise Eco Mode, Touch Control, Home Connect gibi özelliklerin bulunmaması dikkat çeker.

Siz de DF1029WEVV hakkında önceden yapılmış kullanıcı yorumlarına göz atabilir ve ürünün bütün artı ve eksi özelliklerini öğrenebilirsiniz. Ürünle alakalı kullanıcı yorumlarında olumlu ve olumsuz bütün özellikler dile getirildiği için kararınızı vermenizde size yardımcı olur.

Profilo DF1029WEVV Üst Görünüm

Profilo DF1029WEVV ile DF1024WFVV Farkları

Zarif görünümü itibari ile evlerin ve ofislerin vazgeçilmez eşyalarından biri haline gelen bu cihaz ile bir önceki modeli olan Profilo DF1024WFVV derin dondurucu arasında hem dış tasarım ve teknik donanım hem de ortaya koydukları performans açısından birçok benzerlik yer alır.

Ancak bazı farklılıklar da dikkat çeker. DF1024WFVV modelinde saklama alanı 182 lt olmasına rağmen DF1029WEVV modelinde bu alan 206 lt’dir. Ayrıca enerji verimlilik sınıfı DF1029WEVV’de E iken DF1024WFVV modelinde F’dir.

Avantajlı Profilo DF1029WEVV Fiyat Seçenekleri

Hem saklama alanı ile hem de gösterdiği performans ile unutulmaz bir kullanım sunan Profilo DF1029WEVV derin dondurucu cihazın üretimi sırasında genel olarak maksimum sağlamlığa ve kaliteye sahip olan malzemelerin tercih edilmesi ön planda tutulur.

Dolayısıyla ürün, oldukça dayanıklı bir tasarıma sahip olması nedeniyle tüm dikkatleri üzerine çeker. Bu sayede dış tasarımında ya da içerisindeki temperli camdan üretilen çekmecelerde kolay kolay içe çökme, çatlama, kırık, çizik ya da renk değişikliği gibi deformasyonlar meydana gelmez.

Motorunun da dayanıklılığı yüksek olduğu için performansını zaman içerisinde kaybetmez. Böylece hem işlevselliğini hem de performansını uzun süre boyunca koruyan kullanışlı bir seçenek olur.

Size de uzun soluklu bir kullanım deneyimi yaşama olanağı sunar. Cihaz hakkında yapılan kullanıcı yorumları, ne kadar memnun kalındığını ve performansın yüksekliğini gösterir niteliktedir.

Kullanıcıların gerçek deneyimlerine dayanarak yazdıkları bu yorumlar, karar aşamasında olanlara büyük bir avantaj sağlar. Olumlu özellikler dile getirildiği kadar olumsuz özellikler de dile getirilir ve her açıdan bilgi sahibi olmak kolaylaşır.

Bunun dışında cihazın performansı ve dayanıklı tasarımı dikkate alındığında fiyat açısından uygun aralıklar sunar. Hemen hemen tüm kullanıcıların bütçesine hitap eder.

Siz de kaliteli bir derin dondurucu arıyorsanız, Profilo DF1029WEVV fiyatları arasından bütçenize en uygun alternatifi bularak satın alabilirsiniz.

Profilo DF1029WEVV 6 Çekmeceli Derin Dondurucu Fiyat Analizi

Profilo DF1029WEVV 6 Çekmeceli Derin Dondurucu son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Profilo DF1029WEVV 6 Çekmeceli Derin Dondurucu Özellikleri

Kullanım Türü:   Solo
Tipi:   Çekmeceli
Dondurucu Özelliği:   Statik
Toplam Çekmece Sayısı:   6 Çekmeceli
Hızlı Dondurma Bölmesi:   1 Bölmeli
Kontrol Paneli:   Dijital
Brüt Hacim:   217 lt
Net Hacim:   206 lt
Genişlik:   60 cm
Derinlik:   65 cm
Yükseklik:   161 cm
Yıllık Enerji Tüketimi:   204 kWh
Ses Seviyesi:   42 dB
Enerji Sınıfı:   E
Renk:   Beyaz
Hızlı Dondurma:
Kullanım Şekli:   Dikey
Ağırlık:   65.2 kg
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ürüne puan ver
 • 3 yorum
  33 beğeni
  Mehmet Ö.İstanbul16 Ağustos 2022
  Ürün bilgisinde tutarsızlıklar var! Şöyle ki; başka satıcılarda bu modelin elektrik kesintilerinde içindeki gıdayı 25 saate varan bir koruma sağladığı bilgisi varkrken, sizin sayfanızda bu özellik 11 saat olarak geçmektedir. Hangisi doğru?

Profilo DF1029WEVV 6 Çekmeceli Derin Dondurucu İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Profilo DF1029WEVV 6 Çekmeceli Derin DondurucuProfilo DF1033WEVV 7 Çekmeceli Derin DondurucuSiemens GS29VVWE0N A 6 Çekmeceli Derin DondurucuProfilo DF1024WFVV 6 Çekmeceli Derin Dondurucu
 Profilo DF1029WEVV 6 Çekmeceli Derin DondurucuProfilo DF1033WEVV 7 Çekmeceli Derin DondurucuSiemens GS29VVWE0N A 6 Çekmeceli Derin DondurucuProfilo DF1024WFVV 6 Çekmeceli Derin Dondurucu
Fiyat4.990,00 TL
13 satıcı
5.340,00 TL
19 satıcı
5.349,00 TL
12 satıcı
4.500,00 TL
17 satıcı
Popülerlik4. Popüler Profilo Derin Dondurucu2. Popüler Derin Dondurucu2. Popüler Siemens Derin Dondurucu4. Popüler Derin Dondurucu
Ortalama Puan1 yorum-
Wi-FiYokYokYokYok
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
TipiÇekmeceliÇekmeceliÇekmeceliÇekmeceli
Dondurucu ÖzelliğiStatikStatikLow Frost-
Toplam Çekmece Sayısı6 Çekmeceli7 Çekmeceli6 Çekmeceli6 Çekmeceli
Hızlı Dondurma Bölmesi1 Bölmeli2 Bölmeli1 Bölmeli-
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalAnalog
Brüt Hacim217 lt242 lt217 lt192 lt
Net Hacim206 lt231 lt206 lt182 lt
Genişlik60 cm60 cm60 cm60 cm
Derinlik65 cm65 cm65 cm65 cm
Yükseklik161 cm176 cm161 cm146 cm
Yıllık Enerji Tüketimi204 kWh210 kWh204 kWh245 kWh
Ses Seviyesi42 dB42 dB42 dB42 dB
Enerji SınıfıEEEF
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Ağırlık65.2 kg58.7 kg58.3 kg55.7 kg
Günlük Dondurma Kapasitesi--15 kg-
Hızlı DondurmaVarVarVar-
Kapı Açık Uyarısı--Var-
Kullanım ŞekliDikeyDikeyDikeyDikey
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı