Profilo

Profilo DF1033WEVV 7 Çekmeceli Derin Dondurucu

En Popüler 2. Derin Dondurucu

19 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

9.373,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 36 dakika önce Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Stokta 5 adet 2 iş günü Satıcı: n11/profiloistanbul

Ürün Özellikleri: Solo, Çekmeceli, Statik, 7 Çekmeceli, 2 Bölmeli, Dijital, Brüt Hacim: 242 lt, Net Hacim: 231 lt... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
8.709,20 TL06.11.2023

En Ucuz Profilo DF1033WEVV 7 Çekmeceli Derin Dondurucu Fiyatları

Piyasa fiyatları (3)

Tüm fiyatlar (14)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler Profilo Derin Dondurucular
Benzer Ürünler

Profilo DF1033WEVV Derin Dondurucu

Marka, gıdaların vitamin değerlerini koruyan ve tüketim tarihlerini uzatan Profilo DF1033WEVV derin dondurucu ürününü kullanıcılarına sunar.

Profilo DF1033WEVV derin dondurucu, buzdolabı haricinde ekstra bir depolama alanı sunar. Buzdolaplarının dondurucu bölümü soğutucu bölümüne göre daha küçük hacimde üretildiği için kullanıcılar dondurulması gereken gıdalar için yeterli alan bulamayabilir.

Profilo DF1033WEVV derin dondurucu tam 242 lt kapasitesi ile tüm yiyecekleriniz için sizlere yeterli alanı oluşturur. Ürün beyaz renkte ve dikey boyutta tasarlanarak farklı ev dekorasyonlarına uyum sağlamayı başarır.

DF1033WEVV derin dondurucu iç bölümünde 7 adet raf ve çekmece bulundurur. E enerji sınıfı ile çalışan mekanizması Statik dondurma özelliğine sahiptir.

Hızlı dondurma özelliği ile beraber elektrik arızalarında çalışmaya devam etmesi gibi ek özellikler kullanıcılarına avantajlar sağlar. Profilo DF1033WEVV derin dondurucu ile tüm gıdalarınız taze bir şekilde korunur.

Mevsiminde yetiştirilen meyve ve sebzeleri tüm yıl tüketme fırsatı sunan ürün, et ürünlerinin saklanmasında da maksimum performans gösterir. Hem kümes hayvanları hem de deniz ürünlerinin tat ve koku değerlerini koruyan ürün sağlıklı bir şekilde beslenmenize yardımcı olur.

Ekstra depolama alanı olarak tercih edilen derin dondurucular arasında popüler olan Profilo DF1033WEVV modelini uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Profilo DF1033WEVV Derin Dondurucu Açık Görünüm

Profilo DF1033WEVV Derin Dondurucu Özellikleri

Profilo DF1033WEVV derin dondurucu Statik dondurma teknolojisi ile çalışır. Statik dondurucu özelliği sayesinde soğuk ve kuru hava tüm raflara homojen bir şekilde dağıtılır.

Elektronik sıcaklık sistemi ile donatılan DF1033WEVV derin dondurucu ile kullanıcılar istedikleri sıcaklığı kolayca ayarlayabilirler. İç bölmelerin ısı derecesi -18 ile -26 derece arasında istenilen seviyede sabit tutulabilir.

İdeal ısı değerini uygulamak için ortam sıcaklığına göre hareket edebilirsiniz. Yaz aylarında ürünü maksimum seviyede çalıştırırken kış aylarında ortam sıcaklığı düştüğü için ısı ayarını da düşürerek enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Profilo DF1033WEVV derin dondurucu uyarı sistemine de sahiptir. Sesli uyarı sistemleri içerisinde yer alan kapı alarmı, ürün kapağı yanlışlıkla açık bırakıldığında devreye girer. Ürün kapağı kapatıldığında kapı alarmı da otomatik olarak devre dışı kalır.

Uyarı sisteminin bir diğeri ısı derecesi alarımıdır. Derin dondurucu içerisindeki hava ideal sıcaklık derecesini aştığında ve dondurucu içerisindeki besinlerin buzları çözülmeye başladığında akıllı derin dondurcu sizlere uyarı vermeye başlar.

Elektronik göstergede yanıp sönmeye başlayan ısı derecesi alarmı sayesinde besinler bozulmadan müdahale edebilirsiniz.

Profilo, DF1033WEVV derin dondurucu ile ihtiyacınız olan özellikleri sizlere sunar. Tüm gıdalarınız için gerekli olan ideal ısı değerlerini kolay bir şekilde ayarlamak ve sorunsuz bir kullanıcı deneyimi için DF1033WEVV modelini tercih edebilirsiniz.

Profilo DF1033WEVV Derin Dondurucu Raflar

Minimal Tasarımlı Profilo DF1033WEVV

Profilo DF1033WEVV derin dondurucu beyaz rengi ile minimal tasarımda sizlere sunulur. Ürünün sade görünümü ve ideal boyutu sayesinde ev içinde istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz.

Profilo DF1033WEVV boyutları 60 cm genişlik, 65 cm derinlik ve 176 cm yükseklik ölçülerinde tasarlanır ve minimum 42 DB ses performansı ile çalışırken sizleri rahatsız etmez.

Profilo DF1033WEVV derin dondurucu tasarımında 7 adet raf bulunur. Raflar arasında yer 2 adet Hızlı Dondurma çekmecesi ise kullanıcılarına avantaj sağlar.

Hızlı Dondurma çekmecesi ile buzdolabına yeni eklenen gıdalar kısa süre içerisinde dondurulur. İçecekleriniz için kısa zamanda buz küplerine ulaşmak için de Hızlı Dondurma bölümünü kullanabilirsiniz.

Profilo DF1033WEVV BigBox çekmecesi ile bütün tavuk, hindi ve pasta gibi büyük hacimli gıdaların şekillerini bozmadan dondurmanızı sağlar.

DF1033WEVV derin dondurucu kapısı değiştirilebilir şekilde tasarlanmıştır. Kapı açılış yönünü sağa ya da sola doğru değiştirerek ev içinde istediğiniz konuma rahatça yerleştirebilirsiniz.

Modelin elektronik paneli LED ile aydınlatılır ve kullanıcılara ekstra konfor sağlar. Profilo DF1033WEVV dondurucu elektrik kesinti ve arızalarında içerisindeki gıdaların buzlarının erimemesi için 11 saat daha soğuk kalmaya devam eder.

Gıdalarınızı güvenli ve sağlıklı bir şekilde saklamak için tasarlanan DF1033WEVV modeli ile her durumda kolaylık sağlayabilirsiniz.

Profilo DF1033WEVV Derin Dondurucu Panel

Profilo DF1033WEVV Artı ve Eksileri

Profilo ile tasarlanan DF1033WEVV derin dondurucu artı noktaları ile popüler tasarımlar arasında yerini alır. Her ne kadar artı noktaları ağırlıkta olsa da modelin birkaç eksi noktası da bulunur. Profilo DF1033WEVV derin dondurucunun E enerji sınıfında yer alması eksi noktası olarak değerlendirilebilir. Kullanıcılar modelden daha yüksek enerji sınıfı ile tasarruf sağlamasını beklerken DF1033WEVV derin dondurucu bu konuda geri kalmaktadır. Profilo DF1033WEVV yorum ve değerlendirmelerinde en beğenilen artı noktalar ise şu şekildedir:

  • Süper Soğutma: Üründe yer alan Hızlı Soğutma çekmeceleri sayesinde gıdalar en hızlı şekilde dondurulur. Hızlı Soğutma fonksiyonu otomatik olarak kapanarak kullanıcılarına avantaj sağlar.
  • Big Box: Ürün rafları arasında büyük bir bölüm oluşturan BigBox çekmecesi ile büyük boyutlu gıdalar kolay bir şekilde dondurulabilir.
  • Elektronik Panel: Ürünün üst bölümünde yer alan elektronik panel LED ile aydınlatılır ve kullanıcılarının ısı ayarı seçmesini sağlar.
  • Harici Soğutma Aküleri: Kapısında yer alan harici soğutma aküleri dış ortamlarda gıda soğutmak için kullanılabilir.
  • Geniş İç Hacim: Ürünün iç bölümünde yer alan 7 farklı raf ve 242 lt kapasitesi ile kullanıcılara tüm gıdaları rahat bir şekilde yerleştirme imkanı verir.
  • Sessiz Performans: Derin dondurucunuz minimum ses performansında çalışarak sizleri rahatsız etmez. Böylece ürünü ev içinde istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz.
Profilo DF1033WEVV Derin Dondurucu Genel Görünüm

Profilo DF1033WEVV ve Profilo DF1024WFVV Farkları

Profilo DF1033WEVV ve Profilo DF1024WFVV derin dondurucular boyut ve kapasite olarak farklılık gösterir. Profilo DF1033WEVV derin dondurucu 242 lt kapasite ile 7 ayrı rafa sahiptir. Profilo DF1024WFVV derin dondurucu ise 192 lt ile 6 farklı raf ile sınırlı kalır.

DF1033WEVV dondurucu dijital kontrol paneli ile tasarlanırken DF1024WFVV modeli analog panel ile üretilmiştir. Profilo DF1033WEVV derin dondurucu E enerji sınıfı ile F enerji sınıfında bulunan diğer modeli geride bırakır.

Profilo DF1033WEVV Derin Dondurucu İç Detaylar

Profilo DF1033WEVV Derin Dondurucu Fiyatı

Profilo DF1033WEVV derin dondurucu geniş kullanım alanı, hızlı dondurma fonksiyonu ve sesli uyarı sistemi gibi donanımlarla birbirinden faydalı avantajlar sağlar. Maksimum performansı ile kullanıcıların beğenisini kazanan ürün düşük fiyat aralıkları ile sizlere sunulur.

Teknolojik donanımına göre uygun fiyatları ile dikkat çeken Profilo DF1033WEVV derin dondurucu ile kazançlı bir alışveriş yapabilirsiniz. Ürünü en uygun fiyatlarda satın almak için yıl boyunca uygulanan beyaz eşya kampanyalarına göz atabilirsiniz.

Profilo alışveriş mağazalarında kullanıcılarına özel uygulanan indirimler ile ekstra kazanç sağlayabilirsiniz. Kurban bayramında oluşan derin dondurucu ihtiyacını Profilo DF1033WEVV derin dondurucu ile karşılamak mümkündür.

Fonksiyonel özellikleri ile gıda depolama alanında sizlere avantajlar sunan Profilo DF1033WEVV derin dondurucu tüm besinleri taze bir şekilde saklar. Bu sayede tüm yıl boyunca farklı mevsimlerin sebze ve meyvelerini tüketerek sağlıklı bir beslenme düzeni oluşturabilmeniz mümkün. Bununla birlikte mevsiminde uygun fiyata aldığınız ürünleri tüketerek, ekstra bir maliyetten de kaçınmış olursunuz.

DF1033WEVV ürününü uygun fiyatlarda satın alan kullanıcılar uzun yıllar güvenle kullanmaya devam edebilirler. Profilo güvencesi ile tasarlanan üründe herhangi bir arıza olduğu durumlarda ise teknik ekipten yardım alabilirsiniz. Profilo DF1033WEVV derin dondurucunun sessiz performansı ve sade tasarımı ile ev ve işyerlerinizi kullanışlı hale getirebilirsiniz.

Profilo DF1033WEVV 7 Çekmeceli Derin Dondurucu Fiyat Analizi

Profilo DF1033WEVV 7 Çekmeceli Derin Dondurucu son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Profilo DF1033WEVV 7 Çekmeceli Derin Dondurucu Özellikleri

Kullanım Türü:   Solo
Tipi:   Çekmeceli
Dondurucu Özelliği:   Statik
Toplam Çekmece Sayısı:   7 Çekmeceli
Hızlı Dondurma Bölmesi:   2 Bölmeli
Kontrol Paneli:   Dijital
Brüt Hacim:   242 lt
Net Hacim:   231 lt
Genişlik:   60 cm
Derinlik:   65 cm
Yükseklik:   176 cm
Yıllık Enerji Tüketimi:   210 kWh
Ses Seviyesi:   42 dB
Enerji Sınıfı:   E
Renk:   Beyaz
Hızlı Dondurma:
Kullanım Şekli:   Dikey
Ağırlık:   58.7 kg
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Beyaz Derin Dondurucu Dikey Derin Dondurucu Çekmeceli Derin Dondurucu Statik Derin Dondurucu 7 Çekmeceli Derin Dondurucu

Ortalama Puan
5.0 2 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Profilo DF1033WEVV 7 Çekmeceli Derin Dondurucu Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Profilo DF1033WEVV 7 Çekmeceli Derin Dondurucu İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Profilo DF1033WEVV 7 Çekmeceli Derin DondurucuProfilo DF1136WEVV 7 Çekmeceli Derin DondurucuBosch GSV33VWE0N 7 Çekmeceli Derin DondurucuUğur UED 7266 DTK 7 Çekmeceli Derin Dondurucu
 Profilo DF1033WEVV 7 Çekmeceli Derin DondurucuProfilo DF1136WEVV 7 Çekmeceli Derin DondurucuBosch GSV33VWE0N 7 Çekmeceli Derin DondurucuUğur UED 7266 DTK 7 Çekmeceli Derin Dondurucu
Fiyat 9.373,00 TL
19 satıcı
11.014,98 TL
18 satıcı
10.799,00 TL
17 satıcı
10.590,00 TL
36 satıcı
Popülerlik2. Popüler Derin Dondurucu4. Popüler Profilo Derin Dondurucu3. Popüler Derin Dondurucu4. Popüler Derin Dondurucu
Ortalama Puan-3 yorum
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
TipiÇekmeceliÇekmeceliÇekmeceliÇekmeceli
Dondurucu ÖzelliğiStatikStatikLow FrostStatik
Toplam Çekmece Sayısı7 Çekmeceli7 Çekmeceli7 Çekmeceli7 Çekmeceli
Hızlı Dondurma Bölmesi2 Bölmeli2 Bölmeli2 Bölmeli-
Kontrol PaneliDijitalDijital-Analog
Brüt Hacim242 lt258 lt242 lt265 lt
Net Hacim231 lt249 lt231 lt258 lt
Genişlik60 cm60 cm60 cm59.5 cm
Derinlik65 cm65 cm65 cm65.5 cm
Yükseklik176 cm186 cm176 cm175.5 cm
Hızlı DondurmaVarVarVarVar
Çift Fonksiyonlu---Var
Kapı Açık Uyarısı--Var-
Yıllık Enerji Tüketimi210 kWh216 kWh210 kWh-
Ses Seviyesi42 dB42 dB42 dB-
Kullanım ŞekliDikeyDikeyDikeyDikey
Günlük Dondurma Kapasitesi--16 kg18 kg
Ağırlık58.7 kg59.9 kg63.6 kg60 kg
Enerji SınıfıEEEE
RenkBeyazBeyazBeyaz-
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı