Arama Takip Listem Sepetim
Profilo

Profilo DF1136WEVV 7 Çekmeceli Derin Dondurucu

En Popüler 9. Derin Dondurucu
Profilo DF1136WEVV 7 Çekmeceli Derin Dondurucu

17 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

5.649,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 42 dakika önce

, peşin fiyatına 3 taksit

Stokta 10+ adet2 iş günüSatıcı: N11/beyazesyadtm

Ürün Özellikleri: Solo, Çekmeceli, Statik, 7 Çekmeceli, 2 Bölmeli, Dijital, Brüt Hacim: 258 lt, Net Hacim: 249 lt... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Profilo DF1136WEVV 7 Çekmeceli Derin Dondurucu Fiyatları

Piyasa fiyatları (2)

Tüm fiyatlar (17)

En Popüler Profilo Derin Dondurucular
Benzer Ürünler

Profilo DF1136WEVV 7 Çekmeceli Derin Dondurucu

Profilo’nun derin dondurucu modelleri, yüksek kaliteleri ve gösterdikleri üst düzey performans sayesinde ön plana çıkar. Özellikle de DF1136WEVV modeli, teknik donanımı ve sağladığı kolaylıklar açısından kullanıcıların favorileri arasında yerini alır.

Cihazda mevcut olan geniş iç hacim, pek çok gıdayı muhafaza edebilmenize imkan sunar. Son derece konforlu bir kullanım alanı sağlamasının yanı sıra içerisinde yer alan çekmeceler de bu alanı maksimum verim ile kullanabilmenize yardımcı olur.

Hem derinlik hem de genişlik açısından avantajlı bir saklama alanı sağlayan bu çekmeceler sayesinde düzenli bir görünüm elde etmeniz de mümkün hale gelir. Üstelik portatif bir yapıya sahip olmaları da size kullanım kolaylığı sunar.

Özellikle temizlik yapılması gerektiği zaman çekmeceleri pratik bir şekilde yerlerinden çıkarabilirsiniz. Bununla birlikte yan duvarları da detaylı bir biçimde temizleyebilirsiniz. Profilo markasının bu derin dondurucu modeli, tasarım açısından sade ve estetiktir.

Dolayısıyla hemen hemen her alana uyum sağlar. Bu nedenle evlerde olduğu gibi ofislerde de kullanıma uygun ürünlerden biridir. Ürünün motor gücü ise oldukça yüksektir. Bu sayede üstün bir performans ortaya koyar.

Ancak buna rağmen enerji tüketimi minimum seviyededir. Hem çevre dostu ürünler arasındadır hem de kullanıcılarına tasarruf etmeleri konusunda destek sağlar.

Siz de Profilo’nun bu ürünü hakkında yapılan yorumlar sayesinde çok daha detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabilir ve kararınızı kolaylıkla verebilirsiniz.

Profilo DF1136WEVV Önden Görünüm

Profilo DF1136WEVV Derin Dondurucu Teknik Özellikler

Tasarımı sayesinde mutfaklara modern bir dokunuş yapan Profilo DF1136WEVV modelinin sahip olduğu teknik özellikler, gösterdiği performansı doğrudan etkiler ve böylelikle de kullanıcılara benzersiz bir kullanım sunar. Ürünün teknik özellikleri şu şekildedir:

  • Profilo markasının DF1136WEVV derin dondurucusu, 249 lt’lik konforlu bir saklama alanına sahiptir. Bu sayede kullanıcılara da avantaj sağlar. Et, balık, tavuk, yeşillik, sebze, meyve ve daha pek çok yiyeceği rahatlıkla sığdırabilmenize ve aylar boyunca muhafaza edebilmenize imkan sunar.
  • Üründe gelişmiş bir LED panel yer alır. Bu panel sayesinde derin dondurucunuzun içerisindeki anlık ısı seviyesini tek bir bakışta görmeniz mümkündür. Aynı şekilde gıdalarınızın ihtiyacına ve isteğinize bağlı olarak yine bu panel üzerinden dilediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz.
  • Profilo DF1136WEVV modelinde özel bir hava akışı teknolojisi dikkat çeker. Bu hava akışı, derin dondurucunun her bir bölgesine düzenli aralıklarla eşit seviyede dağılarak içeride mevcut olan bütün yiyeceklerin tazeliğinin korunmasına ve koku oluşumunun önüne geçilmesine yardımcı olur.
  • Cihazın saklama alanını düzenlemenize yardımcı olan çekmeceleri arasında Big Box bölmesinin de olması büyük bir avantaj sunar. Diğer çekmecelere kıyasla daha geniş bir yapıya sahiptir. Bu nedenle yüksekliği fazla olan malzemelerinizi oldukça rahat bir biçimde yerleştirebilmenizi sağlar.
Profilo DF1136WEVV Kapaklı Görünüm

Profilo DF1136WEVV Muadillerinden Ayıran Özellikler

Evlerde de işyerlerinde de büyük bir kolaylık sağlayan DF1136WEVV Profilo derin dondurucu modeli, bazı detayları ile muadillerinden farklılık gösterir ve en çok tercih edilen derin dondurucu ürünlerinden biri haline gelir.

Bu detaylar arasında en çok dikkat çeken ise cihazın ergonomik kapısının yönünü değiştirmenizin mümkün olmasıdır. İsteğinize göre sağa ya da sola doğru açılmasını sağlayabilirsiniz.

Her mutfağın yapısı farklı olduğu için kapı yönünün de buna uygun olması, kullanım kolaylığı açısından oldukça önemlidir. Cihazın böyle bir özelliğe sahip olması da hemen hemen her mutfakta kullanıma uygun olmasını sağlar.

Bu sayede evinizi değiştirdiğinizde de size eşlik eder ve uzun soluklu bir deneyim yaşatır. Ürünün ön plana çıkan detaylarından bir diğeri de içerisinde gelişmiş bir LED ışığın yer almasıdır.

Bu ışık, dondurucunuzun içindeki her alanı eşit seviyede aydınlatır. Üstelik parlamaya da neden olmaz. Böylelikle her yeri oldukça net bir şekilde görmenize yardımcı olur.

Derin dondurucunuzun kapısını açık bıraktığınızda ya da unuttuğunuzda ise hem bu ışık yanıp söner hem de sesli ikaz devreye girer. Böylelikle kapı açık kaldığında önleminizi almanızı sağlayarak içerideki havanın ısınmasının ve yiyeceklerin bozulmasının önüne geçer. Bu özellik aynı zamanda ürünün performansının da bozulmasını engeller ve kullanım ömrünü uzatır.

Profilo DF1136WEVV Raf Görünüm

Profilo DF1136WEVV Derin Dondurucu Artı ve Eksi Yönleri

Şık ve yenilikçi bir görünüm sunan, bununla birlikte üstün soğutma performansı ile yiyeceklerinizi aylar boyunca güvenle muhafaza etmenize yardımcı olan Profilo DF1136WEVV, bazı artı ve eksi özellikleri ile dikkat çeker:

  • Profilo DF1136WEVV derin dondurucu modelinde hızlı soğutma ve dondurma özelliği yer alır. Bu özellik sayesinde saklamak üzere dolabınıza yerleştirdiğiniz gıdalar yalnızca dakikalar içinde uygun saklama koşullarına ulaşır.
  • Cihazda bulunan süper dondurma fonksiyonu da kullanıcılara maksimum seviyede fayda sağlayan özelliklerden biridir. Son derece hızlı bir biçimde gıdalarınızın dondurulmasını sağlar. Üstelik bu işlem tamamlandıktan sonra otomatik olarak devreden çıkar ve gereksiz enerji tüketiminin önüne geçer.
  • Profilo DF1136WEVV’nin dikkat çeken detaylarından bir diğeri de elektrik kesintisi meydana geldiğinde dahi güvenle yiyeceklerinizi saklamaya devam etmesidir. Elektrik kesintisinden sonra yaklaşık olarak 11 saat boyunca yiyeceklerinizin çözülmesinin ve bozulmasının önüne geçer.
  • Ürünün eksi özellikleri arasında ise Home Connect desteğinin ve Eco Mode opsiyonunun yer almaması dikkat çeker. Siz de Profilo’nun bu cihazı hakkında yapılmış olan kullanıcı yorumlarını okuyarak bütün artı ve eksi yönlerine hakim olabilir, kararınızı buna göre verebilirsiniz.
Profilo DF1136WEVV Üst Panel Görünüm

Profilo DF1136WEVV ile DF1133W3VV Arasındaki Farklar

Sahip olduğu teknolojik özellikleri ve estetik görünümü itibari ile kullanıcılarına uzun ömürlü ve unutulmaz bir deneyim yaşatan bu derin dondurucu ile bir önceki modeli olan Profilo DF1133W3VV derin dondurucu tasarımları, teknik donanımları ve gösterdikleri performanslar bakımından pek çok benzerliğe sahiptir. Buna rağmen aralarında bazı farkların olması da dikkat çeker. Örneğin DF1136WEVV derin dondurucu modelinde 249 lt’lik bir saklama alanı yer alır ancak buna karşın DF1133W3VV modelinde bu alan 242 lt’dir.

Profilo DF1136WEVV Derin Dondurucu Fiyat Seçenekleri

Profilo DF1136WEVV, fonksiyonel özellikleri ile kullanıcılara pratik bir kullanım sunar. Üstelik üretimi esnasında da son serece sağlam ve aynı zamanda da kaliteli malzemelerin tercih edilmesi ön planda tutulur.

Bu sayede dış ve iç tasarımında göçme, çizilme, çatlama gibi deformasyonlar kolaylıkla meydana gelmez. Motoru da sağlam olduğu için zaman içinde performansında da herhangi bir değişiklik gözlenmez.

Böylelikle hem ilk günkü performansını hem de görünümünü yıllar boyunca korur. Size de uzun ömürlü bir deneyim yaşama olanağı sunar. Bu cihaz hakkında kullanıcıların yapmış olduğu yorumlara göz atıldığı zaman da memnun kaldıklarını görmek mümkündür.

Yapılan bu yorumlar gerçek deneyimlere dayandığı için yeni bir derin dondurucu arayan herkes için avantaj sağlar. Çünkü ürünün olumlu ve fayda sağlayan özelliklerinin dışında olumsuz yanları da ele alınır.

Böylece her açıdan bilgi sahibi olmak da mümkün hale gelir ve karar süreci kolaylaşır. Bunun dışında uzun ömürlü ve dayanıklı olması dikkate alındığı zaman Profilo DF1136WEVV modelinin fiyat aralıkları uygundur.

Eğer siz de kaliteli, yüksek performanslı bir derin dondurucu arayışındaysanız, Profilo’nun DF1136WEVV modelini değerlendirebilirsiniz.

Profilo DF1136WEVV 7 Çekmeceli Derin Dondurucu Fiyat Analizi

Profilo DF1136WEVV 7 Çekmeceli Derin Dondurucu son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Profilo DF1136WEVV 7 Çekmeceli Derin Dondurucu Özellikleri

Kullanım Türü:   Solo
Tipi:   Çekmeceli
Dondurucu Özelliği:   Statik
Toplam Çekmece Sayısı:   7 Çekmeceli
Hızlı Dondurma Bölmesi:   2 Bölmeli
Kontrol Paneli:   Dijital
Brüt Hacim:   258 lt
Net Hacim:   249 lt
Genişlik:   60 cm
Derinlik:   65 cm
Yükseklik:   186 cm
Yıllık Enerji Tüketimi:   216 kWh
Ses Seviyesi:   42 dB
Enerji Sınıfı:   E
Renk:   Beyaz
Hızlı Dondurma:
Kullanım Şekli:   Dikey
Ağırlık:   59.9 kg
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ürüne puan ver

Profilo DF1136WEVV 7 Çekmeceli Derin Dondurucu Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Profilo DF1136WEVV 7 Çekmeceli Derin Dondurucu İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Profilo DF1136WEVV 7 Çekmeceli Derin DondurucuProfilo DF1033WEVV 7 Çekmeceli Derin DondurucuBosch GSV33VWE0N 7 Çekmeceli Derin DondurucuUğur UED 7266 DTK 7 Çekmeceli Derin Dondurucu
 Profilo DF1136WEVV 7 Çekmeceli Derin DondurucuProfilo DF1033WEVV 7 Çekmeceli Derin DondurucuBosch GSV33VWE0N 7 Çekmeceli Derin DondurucuUğur UED 7266 DTK 7 Çekmeceli Derin Dondurucu
Fiyat5.649,00 TL
17 satıcı
5.240,00 TL
17 satıcı
6.299,00 TL
11 satıcı
7.124,65 TL
20 satıcı
Popülerlik9. Popüler Derin Dondurucu2. Popüler Derin Dondurucu1. Popüler Derin Dondurucu2. Popüler Uğur Derin Dondurucu
Ortalama Puan-3 yorum
Wi-FiYokYokYokYok
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
TipiÇekmeceliÇekmeceliÇekmeceliÇekmeceli
Dondurucu ÖzelliğiStatikStatikLow FrostStatik
Toplam Çekmece Sayısı7 Çekmeceli7 Çekmeceli7 Çekmeceli7 Çekmeceli
Hızlı Dondurma Bölmesi2 Bölmeli2 Bölmeli2 Bölmeli-
Kontrol PaneliDijitalDijital-Analog
Brüt Hacim258 lt242 lt242 lt265 lt
Net Hacim249 lt231 lt231 lt258 lt
Genişlik60 cm60 cm60 cm59.5 cm
Derinlik65 cm65 cm65 cm65.5 cm
Yükseklik186 cm176 cm176 cm175.5 cm
Yıllık Enerji Tüketimi216 kWh210 kWh210 kWh-
Ses Seviyesi42 dB42 dB42 dB-
RenkBeyazBeyazBeyaz-
Ağırlık59.9 kg58.7 kg63.6 kg60 kg
Çift Fonksiyonlu---Var
Enerji SınıfıEEEE
Günlük Dondurma Kapasitesi--16 kg18 kg
Hızlı DondurmaVarVarVarVar
Kapı Açık Uyarısı--Var-
Kullanım ŞekliDikeyDikeyDikeyDikey
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı