Vestel

Vestel CD7011 7 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

Vestel CD7011 7 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

8 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

7.611,84 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 16 dakika önce

, peşin fiyatına 3 taksit

Stokta 10+ adetYarın kargodaSatıcı: N11/simport-vestel-yob

Ürün Özellikleri: Solo, Çekmeceli, Statik, 7 Çekmeceli, 3 Bölmeli, Analog, Net Hacim: 243 lt, Genişlik: 59.5 cm... Devamını gör

187 TL fark ile Vestel yetkili satıcı seçeneğini gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Vestel CD7011 7 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu Fiyatları

Tüm fiyatlar (8)

En Popüler Vestel Derin Dondurucular

Vestel CD7011 7 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

Vestel CD7011 dikey derin dondurucu, yiyeceklerinizi muhafaza etmeniz için geniş ve işlevsel bir alan sunar. Besin değerlerini ve tazeliğini kaybetmeksizin gıdaları güvenli şekilde saklama imkânı sağlayan derin dondurucu hem tasarımı hem de teknik özellikleri ile dikkatleri üzerine çeker.

Modern görünümü kullanışlılık ile bütünleştirmesi sayesinde cihaz hem işinizi kolaylaştırır hem de yaşam alanlarınıza uyum sağlar. Vestel dondurucu beyaz rengin ferah tonundan beslenir, özel iç haznesi ise yiyecek maddelerini düzenli şekilde saklama olanağı tanır.

Raflı iç yapı seçimi bu anlamda bir adım öne çıkar. Kalite ve sağlamlık ise cihazın ayırt edici niteliklerinden birini temsil eder. Gerek gövdede gerekse iç duvarlarda tercih edilen dayanıklı malzeme uzun süre boyunca keyifli kullanım vadeder.

Bu bölümler, belli bir darbe direncine sahip olması ile öne çıkar. Önerilen şekilde kullanım neticesinde eskime ya da deformasyon meydana gelmesi önlenir.

İç bölümde yer alan raf ve bağlantı malzemelerinde mukavemetli hammadde kullanılması da avantajlıdır. Böylece, kapasite dahilinde yerleştirdiğiniz gıdalar cihazı zorlamaz, aşınma ya da kırılma türevi problemler yaşanmaz.

Cihazın performansını ve işlevselliği artıran önemli bir unsur ise Vestel marka teknolojileridir. Marka uzmanlarınca geliştirilen ve sisteme dahil edilen özellikler, derin dondurucuyu kendi klasmanı içerisinde bir adım öne çıkarır.

Vestel CD7011 Önden Görünüm

Vestel CD7011 Dikey Derin Dondurucu Teknik Özellikleri

Vestel CD7011 derin dondurucu modeli, beklentilerinizi iyi derecede karşılayacak teknik altyapıdan beslenir. Ürün, daha geniş alanı daha ince panel sisteminde bir araya getirmesi ile farkını ortaya koyar.

Böylece dışarıdan daha az yer kaplayan dondurucunun kendi sınıfındaki modellere kıyasla, daha geniş bir iç hacim sunduğunu söylemek mümkün olur.

Dikey tasarımın fonksiyonelliğini artıran raflı / çekmeceli dizayn son derece kolay kullanım sağlar. Ürün içerisinde hem kapaklı raf hem de çekmecelere yer verilmiştir.

Yenilikçi teknik donanım sayesinde, çoklu bölmelerin oluşturduğu iç kapasite etkili şekilde soğutulur. Soğuk hava tüm iç alana dengeli ve eşit biçimde dağılır.

Kapaklı bölümler de çekmeceler de ideal soğutma ve dondurma seviyesinde faaliyet gösterdiğinden gıdaları yerleştirme süreciniz hem kısalır hem de kolaylaşır.

Kullanım kolaylığı elde etmeniz adına özel olarak entegre edilen fiziksel ve donanımsal bileşenler zaman, enerji ve efor tasarrufu elde etmenize odaklanır.

Fiyat performans skalası üzerinden ele alındığında, Vestel CD7011 X dikey derin dondurucu kreasyonunun verimli bir kullanım alanı yaratması, birçok kişi tarafından tercih edilmesini sağlar.

Yüksek dondurma kapasitesi, statik soğutma ve mekanik kontrol sistemi bu modelde kullanılan teknik özellikler arasındadır. Güvenliği artıran birimler, yüksek performans ve kolay kullanım sağlayan eklentiler cihazın farkını ortaya koyar.

Vestel CD7011 Önden Dolu Görünüm

Vestel CD7011 Derin Dondurucu Tasarımı

Vestel CD7011 derin dondurucu yorumları, cihazın rahat kullanım sunduğunu gözler önüne serer. Tasarım hem mekanik aksamın işlevselliğini hem de pratik kullanım konforunu artırmayı başarır.

Dikey tipli dondurucu, yatay modellere nazaran, zeminde daha az yer kaplar ve böylece farklı büyüklüğe sahip pek çok alana konumlandırılabilir.

Dikey yönlü dizaynın fonksiyonelliği ise çoklu bölme sistemi ile artırılır. Üründe 5 adet çekmece ve 2 adet kapaklı raf olmak üzere toplam 7 adet bölme mevcuttur.

Dolap kullanımı ise tek kapı üzerinden yapılır. Özel vakumu mekanizmaya sahip olan kapı soğuk havayı içeride muhafaza eder, daha sıcak olan dış ortamın ısısı dolap içine geçmediğinden soğutma performansında düşüşler yaşanmaz, yoğun basınç farkları da oluşmaz.

Derin dondurucunun özel kulpu ise kapının rahatlıkla açıp kapanmasında etkilidir Tutma kısmı dizaynının cihazın genel görünümü ile tam uyumlu olduğunu da belirtmek gerek.

Beyaz renkli dizayn, farklı tarzlarda dekore edilmiş alanlara rahatlıkla adapte edilebilir görünümdedir. Açık renkli gövde ve iç alan ferah bir etki de yaratır.

Tüm bunların yanı sıra, ayak yüksekliğinin ve kapının yönünün ayarlanabilir oluşu da ürünün tasarımını ilgi çekici kılar. Özelleştirilebilir birimler sayesinde, derin dondurucunuzu maksimum konfor elde edecek şekilde ayarlayabilir, keyifli kullanıcı deneyiminin faydalarından yararlanabilirsiniz. Bu tür minimal bileşenler, sık kullanılan cihazın ergonomisini doğrudan artırır.

Vestel CD7011 Önden Boş Görünüm

Geniş Depolama Alanı Sunan Vestel CD7011 Derin Dondurucu

Vestel derin dondurucu geniş iç hacmi ve dondurma kapasitesi ile sizlere sunulur. Ürün 1750 mm yüksekliği, 600 mm genişliği ve 595 mm derinliği ile büyük bir depolama alanına sahiptir.

Bu alan içerisinde ise 248 litre net hacim yer alır. Gövde ve iç duvarlarda olduğu gibi raflarda da ince ve sağlam malzeme kullanılmıştır. Vestel CD7011 7 çekmeceli dikey derin dondurucu sayesinde gıdalar özel bölmelere düzenli şekilde yerleştirilir.

Yiyecekleri boyutlarına, türlerine, tüketim önceliklerine ya da kullanım sıklığına göre kategorize edebilirsiniz. Farklı tür gıdaları rahatlıkla yerleştirme fırsatı sunan dayanıklı raf panellerinin ince yapısı, iç alanda daha çok saklama kapasitesi sağlar.

Dondurucu dolabının ağırlığı ise 56.5 kg’dir. Bu nitelikler bir arada incelendiğinde cihazın yüksek ergonomi ve dayanıklılık sergilediği de kendini belli eder.

Bölme aralarının genişliği, farklı boyut ve formdaki ek çok gıdayı rahatlıkla dondurucuya yerleştirebilmenize olanak tanır. Raflı sistemin önemli bir diğer avantajı ise, yiyecekleri istifleyerek depolama durumundan sizleri kurtarmasıdır.

Bir yandan üst üste yığılmanın sebep olabileceği yerleştirme ve çıkarma zorluğu engellenirken, diğer yandan daha estetik bir genel düzen elde edilir.

Şeffaf raf tasarım dolap içerisindekileri zorlanmadan, son derece rahat şekilde görmenizi sağlar. Ayrıca, kapaklarda da transparan dizayn tercih edilmesi de dikkat çekicidir. Göz içerisinde nelerin yer aldığını kontrol etmek için her defasında kapak açmanıza gerek kalmaz.

Vestel CD7011 Çapraz Görünüm

Vestel CD7011 Dikey Derin Dondurucunun Performansı

Vestel CD7011 yorumlar incelendiğinde ve fiyat - verimlilik kıyaslaması yapıldığında, ürünün performans anlamında iyi sonuçlar verdiğini söylemek mümkündür.

Cihaz 1 günde 16 kilogram dondurma kapasitesi sunar. Bu veriler, kendi klasmanındaki pek çok modele göre, ürünün daha fazla günlük dondurma yapabildiğini gösterir.

Günlük enerji tüketimi 0.59 kWh olan derin dondurucu yıllık 216 kWh enerji tüketir. Bu tüketim verileri ve 24 saatlik toplam dondurma kapasitesi bir arada incelendiğinde, E enerji sınıfı etiketli Vestel dondurucunun tasarruflu bir kullanım vadettiği ortaya çıkar.

Elektrik kesintilerinde ısı değişim özelliği, dondurucunun güvenli ve etkili çalışma performansını artıran bir nitelik olarak kendini belli eder.

Kesinti durumunda 18 C’den 9 C’ye avantaj sağlayacak sürede geçmesi sayesinde donmuş gıdaların çözünmesi ve bozulması riski de düşer.

Isı durumunun denetimi için mekanik kontrol paneli yer alır. Böylece olası ısı değişimlerinden anlık haberdar olma imkânı sizlere sunulmuş olur.

Performansa yönelik bir diğer nitelik ise cihazın ses seviyesi. Derin dondurucu toplam 41 desibellik ses düzeyi ile imal edilmiştir. Sürekli kullanımda olan ürünün ses düzeyi yoğun şekilde gürültülenme oluşturmaz ve sizleri rahatsız etmez.

Böylece daha huzurlu ve konforlu bir kullanıcı deneyimi de vadeder. Dondurma kapasitesi, soğutma süresi ve geniş hacim avantajı dikkate alındığında, ürünün avantajlı bir satın alım ve kullanım süreci vaad ettiğini söylemek de mümkün olur.

Vestel CD7011 Raf Görünüm

Vestel CD7011 Derin Dondurucu Modelini Emsallerinden Ayıran Nitelikler

CD7011 Vestel derin dondurucu seçkisi, teknik ve tasarımsal anlamda benzerlerinden ayrılır. Bununla birlikte, markaya özgü sistemler de cihazın işlevselliğini, pratikliğini ve verimliliğini artırma amacına hizmet eder.

Fiyat performans değerlendirmelerinden avantajlı çıkan derin dondurucuya dair öne çıkan ayırt edici nitelikleri aşağıdaki maddelerde bulabilirsiniz.

  • 175 x 60 x 59,5 cm boyutlarındaki 56.5 kg ağırlığındaki derin dondurucuda özel tekerlek mekanizması yer alır. Hareket kolaylığı sağlayan tekerlekler sayesinde buzdolabı arkasını temizlemek ya da mutfak dekorasyonunu değiştirmek istediğinizde cihazı kolaylıkla hareket ettirilebilir.
  • Derin dondurucunun kapı açılış yönü değiştirilebilir yapıdadır. Alışkanlıklarınıza ya da uygunluk durumuna göre kapının açılış - kapanış yönünü belirleyebilirsiniz. Bu özellik hem alanın daha etkili kullanılmasını hem de sizin daha hızlı ve pratik kullanım elde etmenizi önceler.
  • Vestel dikey derin dondurucu modelinde geniş çekmece sistemine yer verilir. Geniş çekmece özelliği hem daha fazla gıdayı dondurarak uzun süre saklama imkânı sunar hem de kullanmak istediğiniz dondurulmuş yiyeceklere daha rahat erişmenizi sağlar.
  • Tek kapılı derin dondurucu Vestel marka kalitesinden güç alır. Dayanıklı gövde, çevresel etkilere karşı sağlam yapısıyla dikkat çeker. Tavsiye edilen şekilde kullanım, uzun süre performans düşüşü yaşanmadan ya da deformasyon olmadan cihazı muhafaza edebileceğiniz anlamına gelir.

Siz de ürünün teknik ve tasarım özelliklerini detaylı bir şekilde inceleyerek, seçiminizi yapabilirsiniz.

Vestel CD7011 7 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu Fiyat Analizi

Vestel CD7011 7 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Vestel CD7011 7 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu Özellikleri

Kullanım Türü:   Solo
Tipi:   Çekmeceli
Dondurucu Özelliği:   Statik
Toplam Çekmece Sayısı:   7 Çekmeceli
Hızlı Dondurma Bölmesi:   3 Bölmeli
Kontrol Paneli:   Analog
Net Hacim:   243 lt
Genişlik:   59.5 cm
Derinlik:   65 cm
Yükseklik:   175 cm
Enerji Sınıfı:   E
Renk:   Beyaz
Kullanım Şekli:   Dikey
Günlük Dondurma Kapasitesi:   16 kg
Ağırlık:   56.5 kg
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ürüne puan ver

Vestel CD7011 7 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Vestel CD7011 7 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Vestel CD7011 7 Çekmeceli Dikey Derin DondurucuVestel CD6001 E 6 Çekmeceli Derin DondurucuProfilo DF1033WEVV 7 Çekmeceli Derin DondurucuVestel CD-L1103 W 7 Çekmeceli Derin Dondurucu
 Vestel CD7011 7 Çekmeceli Dikey Derin DondurucuVestel CD6001 E 6 Çekmeceli Derin DondurucuProfilo DF1033WEVV 7 Çekmeceli Derin DondurucuVestel CD-L1103 W 7 Çekmeceli Derin Dondurucu
Fiyat 7.611,84 TL
8 satıcı
5.903,20 TL
9 satıcı
7.946,57 TL
11 satıcı
Fiyat Yok
Popülerlik3. Popüler Vestel Derin Dondurucu6. Popüler Derin Dondurucu2. Popüler Profilo Derin Dondurucu-
Ortalama Puan-1 yorum4 yorum
Wi-FiYokYokYokYok
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
TipiÇekmeceliÇekmeceliÇekmeceliÇekmeceli
Dondurucu ÖzelliğiStatikStatikStatikStatik
Toplam Çekmece Sayısı7 Çekmeceli6 Çekmeceli7 Çekmeceli7 Çekmeceli
Hızlı Dondurma Bölmesi3 Bölmeli2 Bölmeli2 Bölmeli2 Bölmeli
Kontrol PaneliAnalogDijitalDijitalAnalog
Brüt Hacim--242 lt290 lt
Net Hacim243 lt188 lt231 lt258 lt
Genişlik59.5 cm54 cm60 cm60 cm
Derinlik65 cm63 cm65 cm63.5 cm
Yükseklik175 cm145 cm176 cm185.5 cm
Yıllık Enerji Tüketimi--210 kWh282 kWh
Ses Seviyesi--42 dB40 dB
Enerji SınıfıEFEA+
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Ağırlık56.5 kg45 kg58.7 kg67.8 kg
Günlük Dondurma Kapasitesi16 kg9.1 kg-26 kg
Hızlı Dondurma-VarVarVar
Kullanım ŞekliDikeyDikeyDikeyDikey