Dezenfektan Bilekliği

Dezenfektan Bilekliği Fiyatları

223 farklı Dezenfektan Bilekliği için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 10Sonraki

Filtrele
Kolay Sipariş
Fiyatı0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü

Dezenfektan AksesuarlarıOzon MakinesiDezenfektan MakinesiDezenfektan StandıDezenfektan AparatıDezenfektan KabiniVitamin ve MineralBalık YağıMaskeKolajenTansiyon AletiProbiyotik

En Ucuz Dezenfektan Bilekliği Fiyatları Hakkında

Dezenfektan Bilekliği kategorisinde 223 farklı ürün bulunuyor.

50 TL'ye kadar 209, 50 TL ile 150 TL arası 19, 150 TL ve üzeri 2 Dezenfektan Bilekliği bulunuyor.

Dezenfektan Bilekliği Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Dezenfektan Bileklikleri hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Dezenfektan Bilekliği:

  1. Bileklik Dezenfektan Aparatı-Mavi
  2. ELDE Dezenfektan Hazneli Bileklik
  3. Bileklik Dezenfektan El Dezenfektan Aparatı Şık Tasarım Mavi
  4. Squeezyband Çocuk İçin Dezenfektan Hazneli Bileklik
  5. EL DEZENFEKTAN BİLEKLİĞİ

Dezenfektan Bilekliği

Beden ve ruh sağlığını korumanın en temel yolu kişisel temizliğe dikkat etmekten geçer. Kişisel temizliğin ihmal edilmesi veya gerekli özenin yeteri kadar gösterilmemesi beraberinde birtakım hastalıkları doğurur. Hastalıklardan korunmak ve kişisel temizliği daha kolay hale getirmek için çeşitli ürünler üretilir. Mikrop, virüs, bakteri gibi duyu organlarıyla algılanamayan mikroskobik canlılar vücudunuza girdiğinde bedensel ve ruhsal sağlığınızı olumsuz yönde etkilemeye başlar. Özellikle bulaşıcı hastalıklardan korunmak için toplu alanlarda herkesin temas ettiği yüzeylere dokunduğunuzda ellerinizi iyi bir şekilde temizlemeniz gerekir. Her zaman su ve sabuna ulaşma imkânınız olmadığı için bu gibi durumlarda dezenfektan kullanmak oldukça pratik bir seçenek olur. İki seçeneğe aynı zamanda ulaşamayacağınız durumlarla karşılaşma riskine karşılık yanınızda kendi dezenfektanınızı taşımak hayat kurtarıcı nitelikte olur. Bu ihtiyaca tam manasıyla cevap verme amacıyla geliştirilen dezenfektan bilekliği kullanıcıların beğenisine sunulur. Her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz bu pratik alet; ergonomikliği ve hafifliği ile vazgeçilmez parçanız olmaya adaydır. Küçük boyutlarıyla büyük bir işlevsellik sunan bu bileklikler sayesinde kendi dezenfektanınızı yanınızda rahat bir şekilde taşıyabilirsiniz. Ellerinizi sterilize etmek istediğiniz zaman su, sabun veya etrafa yerleştirilmiş olan bir dezenfektan aparatı aramanıza gerek bırakmaz. En büyük avantajı hafif olması olan el dezenfektan bilekliği kullanarak siz de daha sağlıklı yarınlara başlayabilirsiniz. Aynı zamanda sağlığınız için gerekli olan sağlık ürünlerini Soly ürün çeşitleri içinden seçerek virüslere karşı korunabilirsiniz.

Hijyen Sağlayıcı Dezenfektan Bileklikler Nasıl Kullanılır?

En büyük yardımcınız olmaya hazır olan hijyen sağlayıcı bileklikler beş ana kısımdan meydana gelir. Bu kısımlar; sıvı haznesi, tahliye düğmesi, hazne tıpası, sıvı tahliye deliği ve polyester yapıda olan kordondur. Bu bileklikleri kullanmaya başlamadan önce ilk yapmanız gereken bilekliğin sıvı haznesine; kolonya, sıvı veya jel halde olan dezenfekte edici maddeyi doldurmanızdır. Bunun için hazne tıpasını öncelikli olarak çıkarmanız gerekir. Daha sonra dilediğiniz bileşimi hazne içerisine bileklik dezenfektan aparatı yardımı ile doldurabilirsiniz. Takarken dikkat etmeniz gereken nokta sıvı tahliye deliğinin aşağı yöne doğru bakıyor olmasıdır. Kullanma gereksinimi duyduğunuz zaman zahmetsizce bir veya birkaç defa sıvı tahliye düğmesine bakarak dilediğiniz miktarda dezenfekte edici maddeyi elinize püskürtmüş olursunuz. Düzenli olarak sınırsız sayıda doldurulabilen hazne özelliği sayesinde tekrar tekrar kullanılabilirliği ile çevre dostu niteliğinde bir ürün olduğunu kanıtlar. Sağlığınız açısından basit ama bir o kadar da donanımlı olan bu ürün sayesinde elleriniz her zaman temiz kalır. Sizlerde çeşitli renk ve desendeki bileklikleri inceleyebilirsiniz.

Dezenfektan Bileklik Çeşitlerinin Özellikleri Nedir?

Basit ve zahmetsiz kullanımı ile yanınızdan asla ayırmak istemeyeceğiniz dezenfektan bileklikleri; takan her kullanıcının bileğine uyum sağlayabilmesi için geniş bir ayar bandına sahiptir. Bilekliklerin kordonlarında ayar yapmak için çok sayıda delikler bulunur. Dezenfektan bilekliği ölçüleri kullanan herkese aynı anda hitap edilmesi için uygun aralıklarda tutulur. Bu sayede bilek ölçünüze en uygun gelen aralıkta kordon boyunu ayarlayarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Yaklaşık olarak 24 cm uzunluğunda olan ve farklı modellerde farklı bağlama yöntemleri ile karşınıza çıkan bu bileklikler kolay ayarlanabilir özelliktedir. Farklı hazne seçenekleri ile de karşınıza çıkan bu ürün yaklaşık 60 cc’ye kadar haznesine sıvı veya jel bileşim alabilir. Küçük ama işlevli hazne kapasitesi sayesinde tek doldurmada ortalama üç güne kadar olan el dezenfektanı ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Dezenfektan bilekliği kullananlar kendi kişisel hijyenlerini koruyarak aynı zamanda bir arada bulundukları insanların da sağlığını riske atmamış olurlar. Siz de çeşitli hastalıklardan korunmanın yanı sıra el temizliğinizi olduğundan daha da iyi bir hale getirmek için dezenfektan hazneli elde dezenfektan bilekleri kullanarak daha steril bir gün geçirebilirsiniz. Aynı zamanda ağız sağlığınız için de diş fırçası fiyatlarını inceleyerek toplu alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Dezenfektan Bileklikleri Ne İşe Yarar?

Hijyeninizi tam manası ile sağlamanıza yardımcı olacak olan dezenfektan bilekliği çeşitleri en büyük dostunuz olmaya hazırdır. Aklınıza gelebilecek her ortamda ve her durumda rahatlıkla kullanabileceğiniz bu bileklikler hastalıklara karşı korunmanızda büyük rol oynar. Bulaşıcı olan veya olmayan her türlü hastalığın önüne geçmek için bu tip temizlik önlemleri alınması gereklidir. Dezenfektanlar yüksek oranda alkol içeren kimyasal bileşiklerdir. Antiseptik özellik taşıyan bu bileşikler sayesinde virüs ve mikropların önüne geçmek mümkündür. Bu bileklikler içlerine dezenfektan doldurabileceğiniz ve onu kolayca avuç içerisine püskürtebileceğiniz basit bir mekanizmaya sahiptir. İç mekanizmasındaki doldurma alanı jel veya sıvı şekilde fark etmeksizin kullanıma uygundur. Portatifliğinin yanı sıra bir hayli de kolay kullanımı ile işinizi kolaylaştırır. Ortak alanlara yoğun temas sağlanan bölgelere dokunduğunuzda bu bileklik sayesinde avuç içlerinize yeterli miktarda dezenfektan sıkarak kısa sürede ellerinizi temizleyebilirsiniz. Yalnızca tek seferde el hijyeninin sağlanması için gereken miktarda dezenfektanı alabilirsiniz. Dayanıklılığının yanı sıra bu bileklikler akıtma yapmayacak şekilde üretilir. Bu sebeple her yerde güvenle kullanabilirsiniz. Doğru kapak tasarımı ile sızdırmanın önüne geçilmiş olur. Farklı kombinleriniz ile uyumlu olarak kullanmak isteyeceğiniz bu özel bilekler çok çeşitli renklerle kullanıcılara sunulur. Kırmızı, pembe, beyaz, yeşil gibi her renk seçeneğini bulmanız mümkündür. Sizlerde çeşitli dezenfektan bilekliği renkleri arasından zevkinize ve tarzınıza en çok hitap edeni seçerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Dezenfektan Bileklikleri Akakçe’de

Her geçen gün artan insan sayısı ile doğru orantılı olarak halka açık ve ortak kullanım alanına sahip olan yerler giderek daha da kalabalıklaşır. Yoğun olarak kullanılan ve önemli bir ihtiyaç olan toplu ulaşım bunlardan yalnızca birisidir. Çok fazla kalabalık ortamlara giren insanlar, farklı insanların dokundukları yere dokunmak mecburiyetinde kalırlar. Bu mecburiyet; insanlara diğer insanlardan çeşitli hastalıkların taşınmasına zemin hazırlayabilir. Kalabalık ortak alanların temizlikleri de sterilizasyon makinesi ile sağlanabilir. Bu tip durumlardan korunmanın en kolay ve temel ilkesi ellerimizi sürekli olarak temiz tutmaktır. Bu önemli olan ihtiyaç toplumda herkesin dezenfektan kullanımı ihtiyacını doğurur. Bu ihtiyacı her zaman yanınızda olacak şekilde karşılamaya hazır bir ürün olan dezenfektan bilekleri herkes alabilsin diye oldukça uygun fiyatlarla satışa sunulur. Dezenfektan bileklik fiyatları kullanıcılar için bütçe dostu olduğu gibi aynı zamanda bireylerin sağlığı içinde dost olur. Daha steril bir şekilde yaşamak için bu bilekliklerin avantajlarından yararlanabilirsiniz. Bunun için akakce.com üzerinden dezenfektan bilekliği satın al diyerek kendi sağlığınız için önemli bir adın atabilirsiniz.

Sağlığınız İçin Dezenfektan Bileklikleri Tercih Edin

Dezenfektan bilekliği renkli seçenekleriyle göz kamaştırdığı gibi farklı desenli kordonlarıyla da her yaş grubuna uyum sağlayabilecek şekilde üretilir. Herkes dilediği şekilde bu bilekliklerden satın alabilsin diye ucuz bir fiyatla satışa sunulur. Bütçe dostu olması ile günlük kombinlerinizle uyum sağlayacak olan farklı renk seçeneklerini bir arada tercih edebilirsiniz. Ürün üzerinde basılan sıvı tahliye düğmesinin kendi kendini sterilize etme özelliği bulunmasıyla da dikkatleri üzerine çeker. Çıtçıtlı kordon yapısı ile ne kadar aktif bir gün geçirseniz de bileğinizde size rahatsızlık hissi vermeden sabit bir şekilde durur. Kolayca doldurup defalarca kullanabileceğiniz bu ürün sayesinde hayatınız büyük ölçüde kolaylaşır. Hafiflik, portatiflik ve en önemlisi bileğinizi sıkmayan, doku olarak rahatsızlık vermeyen kordon yapısı ile de büyük beğeni toplamayı başarır. Dezenfektan bilekliği özellikleri de kullanıcılar tarafından beğenilir. Düzenli olarak ellerinizi mikroplardan arındırmak ve bu arındırma işlemini kalıcı tutmak için büyük yardımcınız olacak olan dezenfektan bilekliklerinden satın alabilirsiniz.