Dezenfektan Kabini

Dezenfektan Kabini Fiyatları

14 farklı Dezenfektan Kabini için fiyatlar listeleniyor.

Jetcom Dezenfektan KabiniJetcom Dezenfektan Kabini Kampa Dezenfektan KabiniKampa Dezenfektan Kabini

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

Filtrele
Markası Kolay Sipariş
Fiyatı0 - 2.000 TL2.000 - 3.000 TL3.000 - 4.000 TL4.000 - 5.000 TL5.000 TL üstü

Dezenfektan AksesuarlarıOzon MakinesiDezenfektan MakinesiDezenfektan StandıDezenfektan AparatıDezenfektan BilekliğiVitamin ve MineralBalık YağıMaskeKolajenJetcom Dezenfektan KabiniKampa Dezenfektan Kabini

En Çok İlgi Gören Dezenfektan Kabinleri

Bunlara Da Bakabilirsiniz: Dezenfektan Püskürtme

En Ucuz Dezenfektan Kabini Fiyatları Hakkında

Dezenfektan Kabini kategorisinde 14 farklı ürün bulunuyor.

3.000 TL'ye kadar 1, 3.000 TL ile 5.000 TL arası 3, 5.000 TL ve üzeri 10 Dezenfektan Kabini bulunuyor.

Alışverişçilerin en çok tercih ettiği Dezenfektan Kabini markaları, Jetcom ve Kampa.

Dezenfektan Kabini Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Dezenfektan Kabinleri hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Dezenfektan Kabini:

  1. Mertgroup İç Ve Dış Mekan Kapı Giriş Dezenfektan Ünitesi m014
  2. Mertgroup İç Ve Dış m012
  3. İç Mekan Dezenfeksiyon Kabini DEZENFEKTAN TEMİZLEME
  4. Kampa Dezenfektan Makinesi, Kimyasal Kapı Girişi Püskürtme Tüneli 16 Metal Nozullu
  5. , Kimyasal Kapı Girişi Püskürtme, Sensörlü 16 Metal Nozullu

Dezenfektan Kabini

Virüs salgınlarının ortaya çıktığı dönemlerde bazı önlemler alınması gerekir. Dezenfektan kabini, bu dönemde toplum sağlığını korumak amacıyla tasarlanmış bir cihazdır. Dört mevsim kullanımı uygun olan dezenfektan tüneli, içerisinde yer alan sensörler yardımıyla çalışır. Bu sensörlerin devreye girmesiyle beraber dezenfekte işlemi başlar. Otomatik sensör sistemi, 6’lı veya 8’li püskürtme şeklinde gerçekleşir. Çok kısa süre içerisinde biten işlem sayesinde salgınla mücadele adına önemli bir uygulama olur. Caddelerde, işyerlerinde veya farklı her tür alanda kullanılması mümkündür. Yoğunluğu yaşandığı mekana göre tercih edilebilir. Tüm kamusal alanlarda güvenli ve pratik kullanımıyla ön plana çıkar. İnsan sağlığını korumaya yardım eden dezenfektan tüneli maksimum genişlikte tasarlanır. Bulunduğu mekana güven sağlaması ile başarısını ortaya çıkarır. Dayanıklı yapısı sayesinde dezenfektan kabinini uzun yıllar kullanılabilirsiniz. İnsan vücudunun her noktasına temas eden püskürtme sistemi tasarımı sırasında ortaya çıkan en önemli detaydır. Optimum düzeyde fayda sağlayan kabin, salgın dönemlerinde ortaya çıkan ve sıklıkla tercih edilen bir üründür. Salgının yayılmasını ortadan kaldırmak amacıyla tasarlanan ürünü sizler de kolaylıkla satın alabilirsiniz. Dezenfektan kabini ile birlikte ihtiyacınız olan dezenfektan çeşitlerini de en uygun fiyatlarla akakce.com'da bulabilirsiniz.

Dezenfektan Kabini Çeşitleri

Dezenfektan kabini çeşitleri, marka ve nitelik bakımından farklılık gösterebilir. Kullanıldığı alana bağlı olarak birçok farklı çeşidi tasarlanır. Kişilerin virüs döneminde korunması amacıyla üretilen cihaz, özellikleri ve işleviyle kullanıcıların dikkatini çeker. Teknik özellikleri değişen cihazlar hakkında detaylı bilgilere kolay bir şekilde ulaşmanız mümkündür. Dezenfekte püskürtmesi ile gündeme gelen cihaz farklı işlevlere de sahiptir. İşlevlerinin çeşitlenmesine bağlı olarak değişik modelleri ortaya çıkar. Ateş ölçerli dezenfektan kabini bu modellerden birisi olarak ifade edilebilir. Ateş ölçerli dezenfektan kabini, sterilize etmenin yanında kontrol işlevini de içerir. Uzaktan ateş ölçüm terminali, alın veya avuç içinden kişinin ateşini kontrol eder. Ateş derecesine bağlı olarak sesli uyarılarda bulunur. Yüksek veya düşük çıkmasına göre sesli anons yapabilir. Ateş ölçüm terminali kabin dışında tek başına da kullanılabilir. Ölçüm terminali şarj desteğiyle tasarlanır. Birkaç gün ara ile şarj etmeniz gerekebilir. Gerekenlerin düzenli yapılmasıyla beraber ateş ölçer terminalinin faydası maksimum düzeye ulaşır. Kafelerde, okullarda veya süpermarketlerin girişinde kullanılabilir. Bu cihazın dışında geniş tasarımıyla dikkat çeken sensörlü dezenfektan kabini de mevcuttur. Yüksek ve güçlü püskürtme sistemine sahip bir modeldir. Bu sayede etkili bir ölçüde dezenfekte sıkılır. Geniş tank kapasitesi ile birlikte cihazın kullanım süresi uzar. Kapasitenin artmasına bağlı olarak içindeki dezenfektan miktarı da doğru oranda etkilenir. Kalabalık kamusal mekanlarda geniş kapasiteli cihazların kullanılması gerekebilir.

Dezenfektan Kabin Seçenekleri Uygun Fiyatlarla Akakçe’de

Kullanım alanına uygun seçenekler ile üretilen dezenfektan tüneli, pandemi sürecinde önemli bir tasarım olarak ifade edilir. Sağlık hayatına dokunan tasarımı sayesinde, kişilerin güvenli mekanlarda çalışmasına imkan tanır. Yoğun mekanların giriş veya çıkışlarında kullanılması önerilir. Avm dezenfekte kabini, salgın ile mücadele sürecinde standartlara uygun olarak hazırlanmış bir üründür. Kapasitesi ve genişliğiyle avm gibi yoğun kamusal alanlarda kullanılması doğru bir seçenektir. Bir saatte yüzlerce kişinin dezenfekte edilmesini sağlayan dezenfektan ünitesi ileri teknoloji sayesinde kullanıcıların karşısına çıkar. Dilediğiniz mekanda kullanma imkanı bulunan bu üniteyle birlikte uygun şekillerde hijyen sağlanabilir. Kullanım kolaylığı ile dikkat çeken cihaz, rüzgar veya yağmura dayanıklı bir yapıya sahiptir. Dezenfektan kabinleri fiyatı işlev zenginliğine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Ürünleri incelerken marka ve fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Ayrıca dezenfektan kabini tavsiye ve yorumlarını da okumanız mümkündür. Sizler de ihtiyaçlarınıza en uygun dezenfektan tünelini satın alıp güvenle kullanabilirsiniz. Virüslerden korunmak için zaman zaman kendinize test de yapabilirsiniz. Bunun için antikor testi fiyatlarını inceleyerek tercihte bulunabilirsiniz.

Dezenfektan Kabini Nasıl Çalışır? Nerelerde Kullanılır?

Hem kurulum hem de kullanım açısından oldukça basit bir mekanizmaya sahip dezenfektan kabini değişen özellikleri sayesinde geniş bir kitleye hitap eder. Okulda, kafede, işyerinde veya kamusal meydanlarda kullanılması mümkündür. Dezenfekte işlemini hızlandıran bu ürün, insan vücudunun farklı birçok yerine temas etme başarısına sahiptir. Otomasyon sistemiyle çalışan ürün, kabindeki kişiyi hızlı bir şekilde algılar. Algılama işlemi gerçekleştikten sonra ise kişinin vücuduna dezenfekte ürünü püskürtülür. Yoğun ve güçlü yapısı sayesinde bu işlem oldukça kısa süre içerisinde biter. İşlem bittikten sonra püskürtme sistemi kendini otomatik olarak kapatır. Sterilize edilen kişi kabinden çıkabilir. Bu işlem günden yüzlerce kişiye aynı şekilde uygulanır. İleri teknoloji sayesinde üretilen cihazla birlikte saniyeler içinde kişi, dezenfekte edilir. Baştan aşağıya sterilize eden cihazların yanı sıra el dezenfektan kabini de bulunur. El değmeden kullanılan bu ürün sayesinde saniyeler içinde kişi ellerini temizleyebilir. Sizler de kullanım alanına bağlı olarak uygun ürün içeriklerine ulaşabilirsiniz.

Dezenfektan Kabini Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İç ve dış mekanlarda hijyenik bir çözüm alternatifi olan dezenfektan püskürtme kabini, kullanım alanına göre farklı şekillerde üretilir. Bu ürünü satın alırken göz önüne almanız gereken bazı detaylar vardır. Kullanım alanı ve yoğunluğu bu detayların başında yer alır. Kalabalık bir alanda hizmet veriyorsanız kapasitesi yüksek olan ürünleri tercih etmelisiniz. Farklı birçok fırsatı kullanıcı karşısına çıkaran akakce.com üzerinden ürünün teknik özelliklerini öğrenip dezenfektan kabini satın al butonuna tıklayabilirsiniz. Seçim yapmadan önce farklı ürünlerin hakkında detaylı bir inceleme yapabilirsiniz. Dezenfektan kabini dışında içerisinde kullanacağınız ürünün de kalitesine dikkat etmeniz gerekir. Güçlü ve kaliteli dezenfektan çeşitleri ile birlikte cihazın etkisini optimum düzeye çıkarabilirsiniz. Alışveriş yaparken farklı yorumlardan yardım alabilirsiniz.

Dezenfektan Kabini Kullanmanın Avantajları

Marka ve nitelik bakımından farklılık gösteren dezenfektan kabini, her ortamda rahatlıkla kullanılabilir. İç veya dış mekan fark etmeksizin kalabalık alanlarda ortaya koyduğu çözüm ile dikkat çeker. Otomatik dezenfektan kabini, güçlü püskürtme sistemi sayesinde kişileri sterilize eder. Bu dönemde salgının nesnelerden ve kişilerden bulaşmasını engellemek amacıyla üretilen bir çözüm niteliği taşır. Bulaşıcı etkenlerden korunmak için kullanılan dezenfektan çeşitleri sayesinde insan vücudu savunma mekanizması geliştirir. Savunma mekanizmasıyla beraber kişinin salgın ile tanışma riski en aza indirgenebilir. Virüs ve bakteri üremesini durduran güçlü dezenfektanlar bu cihazda kullanılır. Sessiz çalışma yapısı sayesinde dezenfektan tüneli, çevreye herhangi bir zarar vermez. Geniş yapısı ve tasarlanan engelli rampaları ile birlikte cihazın kullanıcı kitlesi oldukça geniştir. Herkesin rahatlıkla tercih edebileceği bir sisteme sahiptir. Dezenfektan ürününü insan vücuduna püskürten yapısı, virüsün bulaşma riskini ortadan kaldırmaya yardım eder. Kişilere baştan aşağıya dezenfekte etme imkanı tanır. Bu sayede kişilerin kıyafetleri virüsün dağılma ihtimali ortadan kaldırır. Personel dezenfektan kabini, işyerlerin yoğun olarak çalışan kişiler için önemli bir seçenek olarak karşınıza çıkar. İnsan vücudunda yaşam alanı bulan bakteri ve virüslerin önüne geçmek için üretilmiş bir cihazdır. İşyerlerinde bulunan kişilerin birbirine ve çevresine karşı sorumluluğunu hatırlatır. Personel dezenfektan kabini, giriş ve çıkışlarda işçilerin kullanması gereken bir cihaz olarak ifade edilebilir. Cihazların çeşitlerini inceleyerek kullanacağız mekana en uygun seçeneğe karar verebilirsiniz.