Reklam
Arama Takip Listem Sepetim
Singer

Singer M1605 Dikiş Makinesi

En Popüler 2. Dikiş Makinesi(4 yorum)
Singer M1605 Dikiş Makinesi

7 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

1.625,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 42 dakika önceStokta 1 adetYarın kargodaSatıcı: Trendyol/BEYAZESYABUL

Ürün Özellikleri: Bilgisayarlı


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Singer M1605 Dikiş Makinesi Fiyatları

Tüm fiyatlar (7)

En Popüler Singer Dikiş Makineleri
Benzer Ürünler

Singer M1605

Yaratıcı yanlarınızı keşfetmenizi sağlayan Singer M1605 dikiş yapmayı tutku hâline getirmeye aracılık eder. Spor dikişten ilik açmaya, nakıştan düğme dikmeye, reçme dikişinden fermuar yerleştirmeye kadar tüm dikiş dikme işlemlerinde size yardımcı olan cihaz, yüksek performansıyla da büyük beğeni toplar.

Ev tipi dikiş makinesi modelleri içinde yer alan Singer M1605 ergonomik özelliklerinin yanı sıra şık dizaynıyla da göz kamaştırır. Zarafeti yansıtan beyaz renk cihazın zarif detaylarını ön plana çıkarır.

Modern, dinamik tasarımı, ideal ölçü ebatları sayesinde her ortamda kullanılabilen Singer M1605 maksimum çalışma kapasitesi sayesinde beklentileri fazlasıyla karşılar. Singer M1605 dikiş makinesi özellikleri arasında elektronik hız ayarı, pratik kullanım avantajı, makinenin en karakteristik teknik detayları içinde yer alır.

Hayalinizdeki tasarımı kolaylıkla yapabilmenize, stilinize profesyonel dokunuşlar katmanıza aracılık eden Singer M1605 dikiş makinesi, size kusursuz dikiş dikme fırsatı sunar. Çok fonksiyonlu teknik detaylara sahip olan Singer M1605 özellikleri özgün, yaratıcılık sınırlarını zorlayan her stili kolayca gerçekleştirmenize imkân tanır.

İşleyeceğiniz detaylarla hayallerinizdeki desenleri oluşturmaya yardımcı olan Singer M1605 stilinizin yıldız gibi parlamasını katkı sağlar. fonksiyonelliği koruyarak ergonomik detayları, üstün teknoloji ile bir arada sunan Singer M1605, hem her zevke hitap eden dizaynı hem de her kullanıcıyı memnun eden işlevsel özellikleriyle geniş kitlelere ulaşmayı hedefler.

Yeniliklere açık olanların tercih edeceği bu özel model, çok çeşitli dikiş tekniği, desen özelliği, tek adımda ilik açabilme, otomatik iplik takabilme, zikzak sistemiyle dikiş makinesinde konfor arayanların beklentilerine olumlu yanıt verir.

Singer M1605 Yandan Görünüm

Singer M1605 Özellikleri

Üstün teknolojisiyle Singer M1605 dikiş makinesi özellikleri bakımdan benzerlerinden ayrılır. Teknik özellikleriyle fark yaratan marka yılların tecrübesini her modelde başarıyla yansıtır. Detaylı olarak incelendiğinde M1605 Singer özellikleri şu şekildedir:

 • Yaratıcılığın püf noktası olan çoklu işlev fonksiyonlarını, pratik uygulama sistemleri ile bir araya getiren M1605 Singer, en iddialı ve en zorlayıcı desenleri gerçekleştirmenize olanak tanır.
 • Dört adımda ilik açma, dikey önden yüklemeli makara sistemi, nakış örgü levhası ve yarım devir çalışma sistemi cihazın en beğenilen teknik özellikleri arasında sıralanır.
 • 23 değişik dikiş ve dekoratif desen açma fonksiyonu Singer M1605 dikiş makinesinin tercih edilmesinde son derece etkili olur.
 • 0- 4,2 mm ayarlanabilir dikiş uzunluğu, otomatik iplik geçirme, hafif serbest kol ağırlığı kullanıcıların en istediği özellikler arasında sıralanır.
 • Üstün LED aydınlatma teknolojisi kullanım kolaylığını zirveye taşır. Işık sistemi en ince en detaylı desen veya dikişlerin kolaylıkla görebilmenize olanak tanır.
 • Çift iğne, yan yana paralel dikiş olan reçme dikiş modu bulunan Singer M1605 hayatınızı kolaylaştıran ergonomik detaylarla doludur.
 • Kordonlu dikişler, plise, yama, kol ve manşet gibi tüm zorlu dikiş işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilen M1605 sizlere benzersiz bir deneyim yaşatır.
 • Cihaz dekoratif dikiş ya da desen fonksiyonları hazırlanmasına imkan tanır. Bu özellikler sayesinde en karmaşık motifler bile pratik bir şekilde hazırlanabilir.
 • Penye, kot, triko gibi farklı kumaşları da dikebilen dikiş makinesi, kullanıcılarına sınırsız tasarım imkânı sağlar. Ayrıca yeteneklerinize göre perde gibi dikimi zor zahmetli dikişleri de cihaz sayesinde gerçekleştirebilirsiniz.
Singer M1605 Çapraz Görünüm

Singer M1605 Nasıl Kullanılır?

Son derece pratik bir kullanıma sahip olan Singer M1605, kullanıcıların bu anlamda ilgisini çeker. "Singer M1605 nasıl kullanılır?", Singer m1605 kullanıcı yorumları bölümünde en çok merak edilen soruların başında yer alır. Singer M1605 kullanımı kısaca şu şekilde özetlenebilir:

 • Otomatik iplik takma, delik açma, düğme dikme özelliklerine sahip olan Singer M1605 bu özelliğiyle bu tip cihazlarla yeni tanışacak olan kullanıcılara benzersiz bir rahatlık sunar.
 • Düğme dikebilme, overlok dikişi, geri dikiş özellikleri için Singer M1605 düğmesinde yer alan programı seçmeniz yeterli olur.
 • Singer M1605 modunu hiç değiştirmeden ekstra baskı ayağı yüksekliğini kullanabilirsiniz.
 • İşaretli iplik geçirme yolları, serbest kol dikişi, çevrilebilir desen seçici ya da desen seçme özelliğini otomatik yapan Singer M1605 bu özelliğiyle pratik kullanım deneyimi sunar.

Singer M1605 Artı ve Eksileri

Singer M1605 bazı artı ve eksi özelliklere sahiptir. Ürünün artı, eksi detayları detaylı incelendiğinde bazı avantaj ve dezavantajlar göze çarpar. Cihazın hemen tüm ayarların otomatik yapılması en büyük artıları arasında yer alır.

6 mm genişliğinde zikzak yapabilme, tek adımda dikiş açabilme, ayarlanabilir dikiş uzunluğu özellikleri benzer dikiş makineleri ile kıyaslandığında son derece avantajlı bir kullanım sunar. Dikiş dikmeyi keyifli hale getiren Singer M1605 ideal olan boyutlarıyla da avantaj sağlar.

Elde taşıma çantası ile kolayca taşınan Singer M1605 hem kolay depolanabilir hem de seyahatlerde az yer kaplayarak size konfor sunar. Singer M1605 bazı kullanıcılar için eksi değerlendirilebilecek detaylara sahiptir.

Dikiş dikmeyi profesyonel olarak yapanlar için cihazın özellikleri yetersiz kalabilir. 80 değişik dikiş yapabilen modellere göre Singer M1605 23 değişik dikiş programıyla dezavantajlı olabilir.

Singer M1605 Detay Görünüm

Singer M1605 ile Singer C5205-CR Arasındaki Farklar

Singer M1605 ile Singer C5205-CR arasında dizayn, ergonomik, ebat olarak bazı farklar bulunur. Teknik olarak birbirinden ayrılan modeller, ergonomik olarak da değişik donanımlara sahiptir.

Singer M1605 ebat olarak Singer C5205-CR dikiş makinesinden daha küçüktür. Dikey önden yüklemeli makara sistemi Singer M1605 modelinde bulunan fakat Singer C5205-CR cihazında bulunmayan tasarım özelliğinden biridir.

Tek hareketle iğne hareketini durdurup masura sarabilen Singer M1605, tamamen otomatik çalışma prensibine sahip C5205-CR cihazından ayrılır.

Singer M1605 Yorum ve Değerlendirmelerinde Öne Çıkan Detaylar

Singer M1605 yorumları genellikle olumlu olarak kullanıcılar tarafından kaleme alınır. Singer M1605 dikiş makinesi yorumları cihazın kalitesine göre uygun fiyatlarda olduğunu kanıtlar.

Singer M1605 deneyimleyenlerin analizleri dikiş dikmeye yeni başlayanlar için kusursuz kolaylığa sahip detaylar sunduğundan övgüyle bahsedilir. Singer M1605 yorumlar incelendiğinde dikiş uzunluğu, otomatik iplik geçirme, hafif serbest kol ağırlığı tasarımı kullanıcıların en istediği ürün özellikleri arasında yer alır.

Beklentileri fazlasıyla karşılayan Singer M1605 her detayı ile fark yaratmayı başarır. Siz de dikiş dikmeyi keyifli hâle getirecek bir cihaz arıyorsanız, Singer M1605 modeliyle hemen tanışabilirsiniz. Yüksek kalitesini sınırsız kapasitesiyle,maksimum performansıyla birleştiren M1605 kullanıcı değerlendirmelerinden her anlamda beş tam puan almayı başarır.

Singer M1605 Detay Görünüm 2

Singer M1605 Fiyat ve Kampanyaları

Singer M1605 fiyat bakımından erişilebilir olmakla birlikte her bütçenin satın alabileceği etikete sahiptir. M1605 Singer fiyatı üzerinde cihazın yüksek performans sunması etkili olur. "Singer m1605 en ucuz nerede satılır?" sorusunun yanıtı olarak online olarak kısa bir araştırmada bulunmak yeterli bilgi sahibi olmanıza yardımcı olur.

Singer m1605 dikiş makinesi fiyatları benzer özelliklere sahip cihazların bazılarından yüksek bazılarında ise düşüktür. Bütçenize, ihtiyacınıza göre Singer M1605 dikiş makinesini keyif ile kullanabilirsiniz.

Ayrıca taşıma kutusu, dahili aksesuar gibi markanın ürünü satın alanlara sunduğu hediyelerden yararlanma fırsatı da yakalanabilir. M1605 Singer dikiş makinesi fiyatı hakkında bilgi sahibi olmak, kullanıcı yorumlarını incelemek, cihazın size uygun olup olmadığını anlamak için detaylı bir araştırma yapmak karar verme aşamasında büyük kolaylık size büyük kolaylık sağlar.

Singer M1605 Dikiş Makinesi Fiyat Analizi

Singer M1605 Dikiş Makinesi son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Singer M1605 Dikiş Makinesi Özellikleri

Bilgisayarlı
Hatalı İçerik Bildir
Ortalama Puan
4.69 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • SY2 yorum
  22 beğeni
  Sezen Y.2 Ekim 2020
  Evde yapılıcak basit dikimler için gayet ideal ben biçok tadilat işimde kullanıyorum bişey de dikebilirim sadece overlokta biraz eksik kalıyo ama onuda çapraz dikişle yapıyorum yeterli oluyo yinede memnunum
 • Büşra K.322 yorum
  1519 beğeni
  Büşra K.15 Eylül 2020
  Evde dikiş, nakış işlerinden biraz anlayan birinin olması çok iyi. Terzide beklemek gerekmiyor. Bu makine ile düğme, fermuar dikilebilir, overlok yapılabilir. Çift iğne ile yan yana paralel dikiş dikmek için de kullanılabilir. Baskı ayakları kolay değişiyor.
 • Berna Ç.531 yorum
  3593 beğeni
  Berna Ç.17 Temmuz 2020
  Yırtık, sökük durumunda terziye gitmeden evde çözüm bulabilmek için kullanılır. Farklı amaçlara uygun baskı ayaklarının kolay değiştirilebilmesi çok iyi.Ekstra ayak yükseltebilme özelliği de var. Taşınması da kolay.
  • Alışverişçi resmi
  • Alışverişçi resmi
 • SA1 yorum
  36 beğeni
  SudeNaz A.6 Haziran 2020
  Çok güzel almanızı tavsiye ederim
  • Alışverişçi resmi

Singer M1605 Dikiş Makinesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Singer M1605 Dikiş MakinesiSinger 1408 Promise Dikiş MakinesiSinger Brilliance 6160 Elektronik Dikiş MakinesiKiwi KSW-3045 Dikiş Makinesi
 Singer M1605 Dikiş MakinesiSinger 1408 Promise Dikiş MakinesiSinger Brilliance 6160 Elektronik Dikiş MakinesiKiwi KSW-3045 Dikiş Makinesi
Fiyat1.625,00 TL
7 satıcı
1.590,00 TL
10 satıcı
2.449,00 TL
11 satıcı
Fiyat Yok
Popülerlik2. Popüler Dikiş Makinesi5. Popüler Dikiş Makinesi3. Popüler Dikiş Makinesi-
Ortalama Puan4 yorum1 yorum9 yorum3 yorum
LED Işıklı--Var-
Reçme Dikiş--Var-
Otomatik İplik Takma---Var
Gizli Dikiş--Var-
Zigzag ve Piko--Var-
Çift İğneli--Var-
Düğme Dikebilme--Var-
BilgisayarlıVar-Var-
Türü--Elektronik-
Genişlik--55 cm-
Uzunluk--38 cm-
Ağırlık--11 kg-
Zigzag Genişliği--6.5 mm-
İlik Açabilme Adım Sayısı--1 Adım-
Desen Sayısı--6012
Fonksiyon Sayısı--6-
AkıllıYok--Yok
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı