Logitech

Logitech G27 Racing Wheel Direksiyon Seti

(34 yorum)
Logitech G27 Racing Wheel Direksiyon Seti

Ürün Özellikleri: PC

Bu ürün için şu anda akakce.com'da listelenen satıcılarda fiyat bilgisi bulunamadı.

En Popüler Logitech Direksiyon Setleri
Benzer Ürünler

Logitech G27

Gelişmiş teknolojik özellikleri sayesinde kullanıcılara benzersiz bir araba kullanma deneyimi sunan Logitech G27 işlevselliği ile dikkat çeker. Kaliteli ürünleri ile tanınan Logitech markası, güvenilir ve uzun ömürlü cihazlarıyla kullanıcıların beğenisini toplar. Logitech güvencesiyle sunulan G27 direksiyon seti de kullanım kolaylığı, şık tasarımı ve kalitesiyle ön plana çıkar. Logitech G27 tasarımı oyunseverlere hitap edecek şekilde ince düşünülmüş detaylarla kaplıdır.

Sportif bir tasarıma sahip olan model; renk tonları, deri detayları ve keskin çizgileriyle dikkat çeker. Logitech G27 Racing Wheel serisi gelişmiş teknolojik özellikleri sayesinde benzersiz bir sürüş deneyimi sunar. Kullanıcıların ihtiyacına yönelik hazırlanan Logitech G27 özellikleri arasındaki çift motorlu güç geri bildirimi sayesinde hassas işlevsel parçalara sahiptir. Güçlü motoru sayesinde zorlu pistlerde mücadele edebilmenizi sağlar.

Logitech G27 modeli, güçlü ve gelişmiş senkronize şanzımanına sahiptir. Senkronize şanzımanı sayesinde aracın güçüne güç katan model, sağ ve sol geçişlerde işinizi kolaylaştırır. Arabanın lastiklerinin güçlü dönüşünü hissedebilmenizi sağlayan çift motorlu güç geri bildirimi, daha konforlu bir yol deneyimi sunar. Siz de Logitech G27 Racing Wheel direksiyon seti ile video oyun deneyiminizi çok daha profesyonel bir seviyeye çıkarabilirsiniz.

Logitech G27

Logitech G27 Özellikleri

Video oyunseverlere gerçekçi bir yarış deneyimi sunan Logitech G27 serisi, manuel vitese sahiptir. Logitech G27 cihazında bulunan manuel vites, oyunun daha gerçekçi olmasını sağlar. Kendinizi oyunun içinden biri gibi hissettiren 3'lü pedal sistemi, oldukça hassas çalışır. Ürünün debriyaj, gaz, fren sistemi gerçek arabalar ile aynı oranda dizayn edilmiştir. Hassas debriyaj sistemi, özellikle vites geçişlerinde pratik kullanım imkanı sağlar.

Logitech G27 serisinin gelişmiş kontrollü pedalları sayesinde otomobilinizin kavrama noktasını kolay bir şekilde anlayabilirsiniz. Üstelik güçlü debriyaj sistemini kullarak gereken zamanlarda yarım debriyajla kalkmanız mümkündür. Logitech G27 serisinde bulunan fren pedalı da yüksek hassasiyetli olarak üretilir. Özellikle hız severler için frenin etki etme mesafesi ve gücü bir hayli önemlidir. Zorlu parkurlarda ya da heyecanlı yarışlarda hayat kurtarıcı olan Logitech G27 fren sistemi, çok daha başarılı bir video oyuncusu olmanızı sağlar.

Direksiyon seti üzerinde bulunan gaz pedalı da gerçeği andıran yapısıyla ön plana çıkar. Gaz pedalının hafif yapısı, ayağınızı zorlamadan istediğiniz hız seviyesine ulaşmanızı sağlar. Logitech G27 setinde bulunan tüm parçalar kaliteli malzemeleri ve güçlü senkronize hassaslığı sayesinde video oyun deneyiminizi bir üst düzeye çıkarır. Logitech G27 modelinin fiyatı da kullanıcı odaklı olarak belirlenir. Logitech G27 fiyat aralığını belirleyen pek çok faktör bulunur. Cihazın yapı malzemeleri ve teknolojik özellikleri bu faktörlerin başlıcalarıdır.

Logitech G27 Direksiyon

Logitech G27 Kullanım Alanları ve Amaçları

Logitech G27 direksiyon seti çok yönlü kullanımı ve programlarıyla ön plana çıkar. Logitech G21 serisi farklı video oyun konsolları ile kullanılabilir. Bilgisayar ve PlayStation'da rahatlıkla kullanabileceğiniz Logitech G27, uyumlu kabloları sayesinde pek çok oyunsevere hitap eder. Çok yönlü kullanım özelliği sayesinde farklı teknolojik cihazlara uyum sağlayan Logitech G27, her an her yerde oyun keyfini doyasıya yaşamanızı sağlar. Logitech G27 kurulum işlemi de oldukça pratiktir. Logitech G27 serisi, kablolu bağlantı sistemiyle çalışır.

Kullanım kılavuzunu okuyup kabloları uygun yerlere taktıktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Logitech G27 Racing Wheel modeli yenilikçi teknolojiler ile bezenmiş geniş donanımlara sahiptir. Bu donanımlardan biri hassas vites kontrolüdür. Tam istediğiniz gibi bir vites kolu tasarlayan marka, araba sürüşlerini çok daha kolay bir hale getirir. Logitech sistemi üzerinde Formula 1'i andıran vites kanatları bulunur. Vites kanatları sayesinde elinizi direksiyondan çekmeden doğru vitesi ayarlayabilirsiniz.

Bu durum vites değiştirirken direksiyon hakimiyetini düşünen sürücü adayları için oldukça avantajlıdır. Üstelik direksiyonda yer alan otomatik vitesler, zamandan tasarruf ederken yola daha dikkatli bakmanızı sağlar. Vites kanatlarının yanı sıra vites kolunu da manuel olarak hareket ettirmeniz mümkündür. Modelin direksiyon sistemi 28 cm'li özel olarak dikilmiş gerçek deri kaplamadan oluşur.

Direksiyon bölümü gerçek arabalarda olduğu gibi 2.5 tur dönüş imkanı sunar. Zorlu ve virajlı parkularda direksiyonun kaç derece dönebileceği çok önemlidir. Bu nedenle pek çok kişi “Logitech G27 kaç derece döner?” sorusunun cevabını merak eder. Logitech G27 serisi 900 derece dönüş açısına sahiptir. Bu sayede en keskin virajları bile ustalıkla dönebilirsiniz.

Logitech G27 Set

Logitech G27 Modelinin Artı ve Eksileri

Gelişmiş geri bildirim sistemine sahip olan G27 logitech serisi yol şartlarını ile otomobil tepkilerini kullanıcılara hissettirir. Güçlü motor titreşim sesi Logitech G27 direksiyonunu kullanmaya başladığınız ilk andan itibaren kendini hissettirir. Arabanın savrulmasından zeminin kaygan ya da kumlu oluşuna kadar tüm ayrıntıları hissetmenizi sağlayan güçlü senkron parçaları, Logitech G27 serisinden alacağınız verimi en üst düzeye çıkarır.

Logitech G27 direksiyon mili, iki çelik rulman seti ile desteklenir. Bu durum direksiyonun performansını artırır. Üstelik direksiyon simidini koruma altına alarak daha uzun ömürlü ve güvenli bir kullanım imkanı elde etmeniz mümkün hale gelir. Logitech G27 modelinin artı ve eksileri şu şekilde sıralanabilir:

  • Logitech G27 modeli üzerinde D-pad bölümünde programlama yapabileceğiniz düğmeler yer alır.
  • Farklı işlevlere ait olan düğmeler sayesinde direksiyon özelliklerini kullanım şeklinize göre programlayabilirsiniz. Ayarlanabilir tuşlar aracılığıyla 16 programa ulaşabilirsiniz.
  • Sadece manuel değil, otomatik vites kullananlara da hitap eder. Manuel vites kullananlar için 6 ileri 1 geri vites kolu yer alır.
  • Otomatik vitesi tercih edenler için ise direksiyon arkasında kontrolü sağlayabilen vites kulakçıkları bulunur.
  • Logitech G27 serisi PlayStation 2, PlayStation 3 ve PC ile uyumlu bir şekilde çalışır. Bu cihazların dışındaki bir modele uyum sağlayamaz.
  • Logitech G27 modeli hem çoklu parça sayısına hem de geniş direksiyon hacmine sahip olduğu için kolaylıkla taşınamaz.
Logitech G27 Vites

Logitech G27 Serisi Fiyatları

Logitech G27 serisi kullanıcı odaklı olarak üretilir. Model üzerinde direksiyon kolunu, pedalları ve vitesi sabitleyebileceğiniz sert noktalar bulunur. Üç önemli bileşeni dilerseniz masaya dilerseniz başka bir sabit yüzeye yerleştirebilirsiniz. Logitech G27 kullananlar genellikle Logitech G27’den memnun kalır. Oyun direksiyonu Logitech G27 hakkında kullanıcıların düşüncelerini öğrenmek istiyorsanız yorumlar bölümü inceleyebilirsiniz.

Logitech G27 yorumlar bölümünde deneyimli kullanıcıların ürün hakkındaki fikirleri yer alır. Logitech G27 kullanımı ve kalitesi hakkında detaylı bilgi veren yorum bölümü, aklınızdaki soruların cevap bulmasını sağlar. Logitech G27 inceleme yapan kişiler kutu içerikleri hakkında da bilgi verir. Logitech G27 kutusunun içerisinde kullanmak için ihtiyacınız olan her şey yer alır. Çelik pedallar, direksiyon konsolu ve vites kolu kullanıma hazır halde bulunur.

Logitech G27 kutusu içerisinden güç adaptörüne, kullanım kılavuzuna ve bilgisayarınız için gerekli olan tüm sürücü dosyalarına ulaşabilirsiniz. Logitech G27 direksiyon seti fiyatları ürünün sahip olduğu özelliklere göre belirlenir. Kaliteli malzemelerden yapılan Logitech G27 set serisi, LED gösterge paneli, halı tutucu sistemi ve sağlam çelik rulmanları ile dikkat çeker. Logitech G27 en ucuz seçenekleri inceleyerek kullanışlı bir ürüne ekonomik fiyatlarla ulaşmanız mümkündür. Logitech G27 satın al özelliği sayesinde dilediğinize sahip olabilirsiniz.

Logitech G27 Racing Wheel Direksiyon Seti Özellikleri

PC
Ortalama Puan
4.7 137 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Logitech G27 Racing Wheel Direksiyon Seti İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Logitech G27 Racing Wheel Direksiyon SetiLogitech G29 Driving Force Direksiyon SetiLogitech Driving Force GT 941-000101 Direksiyon SetiLogitech G920 Driving Force Direksiyon Seti
 Logitech G27 Racing Wheel Direksiyon SetiLogitech G29 Driving Force Direksiyon SetiLogitech Driving Force GT 941-000101 Direksiyon SetiLogitech G920 Driving Force Direksiyon Seti
FiyatFiyat Yok 11.999,00 TL
55 satıcı
Fiyat Yok 10.741,50 TL
12 satıcı
Popülerlik-2. Popüler Direksiyon Seti-9. Popüler Direksiyon Seti
Ortalama Puan34 yorum-5 yorum-
PCVarVar-Var
PS2--Var-
PS3-VarVar-
PS4-Var-Var
Xbox---Var
Titreşimli-Var-Var
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı