Logitech

Logitech G29 Driving Force Direksiyon Seti

En Popüler 2. Direksiyon Seti
Seçenekler:

53 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

11.999,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 29 dakika önce % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Peşin fiyatına 4 taksit /4 %0 Peşin fiyatına 4 taksit /4 %0 Stokta 5 adet 14:00 Bugün kargoda Satıcı: Teknosa/Blackbox

Ürün Özellikleri: PC, PS3, PS4, Titreşimli... Devamını gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
9.999,00 TL23.11.2023

En Ucuz Logitech G29 Driving Force Direksiyon Seti Fiyatları

Piyasa fiyatları (6)

Tüm fiyatlar (38)

Yenilenmiş ve İkinci El Logitech G29 Driving Force Direksiyon Seti Fiyatları

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Logitech Direksiyon Setleri
Benzer Ürünler

Logitech G29

Konforlu sürüş deneyimi için tasarlanan Logitech G29 oyun sevenlerin beğenisini kazanır. Birçok parçadan oluşan Logitech G29 direksiyon setleri kaliteli ve dayanıklı malzemelerden elde edilir. Elde dikilen deri oyun direksiyonu G29 modeli ile dikkatleri üzerine çeker. Gerçek oyun deneyimi yaşamak isteyenlerin sürüş için gerekli tüm parçalara sahip olması gerekir. Parçaları tek ya da set olarak tercih edebilirsiniz.

Heyecan dolu araba yarışlarını ev ortamına taşıyan G29 fiyat olarak her bütçeye hitap eder. Logitech G29 indirim dönemlerini takip ederek ürünleri uygun fiyata almanız mümkündür. Logitech G29 en ucuz fiyat seçenekleri sayesinde ekonomik açıdan tasarruf etmenize olanak sağlar. Logitech G29 driving force yarış direksiyonu oyun heyecanını üst seviyelere taşır. Çift motorlu güç geri bildirimine sahip olan Logitech G29 oyundaki gerçeklik algısını artırır.

Direksiyon, pedal ve vites takımı sayesinde sanal ortamda araba sürmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Gerçeğe yakın sürüş deneyimi yaşamak için Logitech G29 ideal bir seçenektir. Ürünün parçaları istenildiğinde özelleştirilebilir. Fren sisteminde problem yaşıyorsanız, fren yayını değiştirerek sorunu çözebilirsiniz.

Kullanımı son derece pratik olan Logitech G29 sizi kendi otomobilinizde gibi hissettirebilir. Bakımı yapıldığı sürece Logitech G29 ürününden maksimum düzeyde verim elde edilmesi mümkündür. Logitech G29 ile sinyal verme, vites atma, vites geçişi gibi trafikte önemli olan işlemleri pratik bir şekilde yapmayı öğrenebilirsiniz.

Logitech G29

Logitech G29 Direksiyon Seti Tasarım Detayları

Tasarımıyla göz kamaştıran G29 direksiyon, pedal ve vites olmak üzere çeşitli parçalardan oluşur. Kullanıcı deneyimlerinden elde edilen Logitech G29 inceleme sonuçlarına göre, ürün yazılım ve donanım özellikleriyle kişilerin beklentisini önemli ölçüde karşılar. Logitech G29 özellikleri ile diğer seçeneklerden ayrılır. Alüminyum, deri, paslanmaz çelik malzemelerden elde edilen G29 set elinizin klavyeye gitmesini engelleyecek derecede tuş sayısına sahiptir.

Logitech G29 direksiyon setleri içerisinde yer alan pedal kutusu ve direksiyon simidi farklı malzemelerden yapılır. Pedal kutusunda paslanmaz çelik kullanılırken, direksiyon simidi yapımında deri ve alüminyum malzeme tercih edilir. Hem yarış hem de normal araç kullanımı sağlayan direksiyon gerçeğe yakın düzeyde kontrol deneyimi yaşatır.

Logitech G29 set iki ayrı cihazdan oluşur. Direksiyonun yüksekliği 270, derinliği 278, genişliği 260 mm boyutundadır. Direksiyon çubuklarında anotlanmış alüminyum malzeme kullanılır. Set içinde yer alan pedallar ise 167 mm yüksekliğinde, 311 mm derinliğinde ve 428,5 mm genişliğindedir.

Logitech G29 parçalarından olan pedal çerçeve ve kollarının tasarımında soğuk haddeli çelik malzemelere yer verilir. Logitech G29 ucuz fiyat seçenekleri ile oyun sevenler için ideal bir seçenek olabilir. Oyuna ilk başladığınız andan itibaren şehir trafiğinde araba kullanıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Sürüş standları, ayağın pedala rahatlıkla yetişebilmesi için ideal uzaklıkta tasarlanır. Stand, direksiyon ve pedal sistemini birbirine bağlar. Standlar tasarımı gereği, araç içi pedal ile benzer görünüme sahiptir.

Logitech G29 Direksiyon

Logitech G29 ile G920 Direksiyon Seti Arasındaki Farklar

G29 direksiyon seti fiyat ve performans olarak Logitech G920 driving force direksiyon seti modelinden ayrılır. G920 PC, Xbox One oyun platformlarında, Logitech G29 ise PC, PS3 ve PS4 için kullanıma uygundur. Logitech G29 tasarımında ışıklı LED göstergeler yer alır. G920 modelinde ise ışıklı LED gösterge özelliği yoktur. G920 ile Logitech G29 set fiyat açısından da farklıdır. İki model arasında ihtiyacınıza göre seçim yapabilirsiniz.

Logitech G29 Kullanım Alanları

Kullanıcılar tarafından yapılan çok sayıdaki Logitech G29 yorum ürün hakkında daha detaylı bilgi edinmenize yardımcı olur. Logitech G29 direksiyon setleri hem acemi hem de usta sürücülerin kullanımına uygundur. Logitech G29 direksiyon seti evde, ofis gibi alanlarda rahatlıkla kullanılabilir.

Logitech G29 kurulum açısından son derece pratiktir. Öncelikle set bağlantılarının doğru bir şekilde yapılması gerekir. Pedal setin giriş kablosununun bağlantı kısmına takılır. Manuel vites kutusundan çıkan ekipmanlar da bağlantı soketlerine yerleştirilir. Adaptör direksiyona bağlandıktan sonra, direksiyonun kablosu bilgisayara ya da oyun konsoluna takılır.

Logitech G29 driving force aracı sürerken titreşimle geri tepki verir. Direksiyon ve pedal kullanırken yapılan her hareket gecikme olmadan oyuna aktarılır. Logitech G29 direksiyon setinin denetimli vitesi ve zemin pedalları araba sürerken hassas düzeyde güç uygular. G29 direksiyon üzerinde yer alan tuşlar klavyeye duyulan ihtiyacı ortadan kaldırır.

Logitech G29 ile oyunu bilgisayarda oynarken klavye kullanmanıza gerek kalmaz. Araba oyunlarında direksiyonu tam kavramanızda fayda vardır. Logitech G29 ile yüksek hızda dönüş yaparken direksiyonu çevirdiğinizde dişlilerin geçişini kolaylıkla hissedebilirsiniz. PS3 ve PS4 uyumlu olan Logitech G29 fiyat seçenekleriyle de farklı bütçelere uyum sağlar. Uygun ürünlere G29 en ucuz fiyat araştırmasıyla kolayca ulaşılabilir.

Logitech G29 Kontrol Tuşları

Logitech G29 Artı ve Eksi Yönleri

Direksiyon seti G29 fiyatları ekonomik seçeneklere sahiptir. Logitech G29 direksiyon setleri yarış heyecanını en üst seviyelerde yaşamanıza imkân tanır. Logitech G29 fiyat ve performans olarak beklentileri karşılayabilir. Ürünlerin özellikleri dikkate alındığında, Logitech G29 direksiyon setinin artı ve eksi yönleri şu şekilde sıralanabilir:

 • G29 direksiyon seti vitesli olarak tasarlandığı için, ürün sayesinde gerçeğe yakın düzeyde sürüş keyfi yapılabilir.
 • Ehliyet almaya hazırlanan kişilerin ya da acemi sürücülerin pratik yapmalarına katkıda bulunur.
 • Logitech G29 araba sürmeyle ilgili pratik beceriler kazanmanıza yardımcı olur.
 • G29 direksiyon seti rahat ve sorunsuz sürüş deneyimi yaşamanıza olanak sağlar.
 • Hız tutkunları Logitech G29 ile yarış oyunları oynayarak kendilerini tatmin edebilir.
 • Sistemde yer alan çift motorlu güç geri bildirimi özelliği sayesinde tekerleğin kayma hareketi ve arazilerdeki değişikler hissedilebilir.
 • Parçalar, kaliteli ve dayanıklı malzemelerden elde edilir.
 • Geri tepkinin dişli sistem ile iletilmesi, sesli olması Logitech G29 modelinin eksi yönlerindendir.
 • Fren pedalının yumuşaklığı kullanıcılar için dezavantaj olabilir. Yumuşak fren yapılmak istendiğinde ayağın daha hassas kullanılması gerekir.
Logitech G29 Oyun

Sürüş Deneyimine Keyif Katan Logitech G29

Ergonomik tasarıma sahip olan G29 direksiyon seti masaya ya da sehpaya kolay bir şekilde sabitlenebilir. Logitech G29 direksiyon seti vitesli olduğundan heyecan dolu yarışlarda ayrıntılara takılmadan, kendinizi rahat hissetmenizi sağlar. Logitech G29 direksiyon 900 derecelik görüş açısına sahiptir. Logitech G G29 driving force yarış direksiyonu paslanmaz çelik malzemeden üretilir.

Direksiyonun milinde yer alan masif çelik bilyeli rulmanlar hem ağır hem de dayanıklıdır. Direksiyondaki tuşlar oyunu kontrol etmenizi sağlar. Pedal, direksiyon ve vites ayarı menü üzerinden rahatlıkla yapılır. Logitech G29 setinde yer alan pedal ünitesi, doğru ve gerçeğe uygun duruş pozisyonu almanızı kolaylaştırır.

Logitech G29 ile yapılan ani dönüşlerde direksiyonda gerçek bir direnç hissi oluşur. Direksiyon sistemleri sayesinde arabanın döndüğünü, düz olmayan bir zeminde olduğunu, kaydığını ya da viraja hızlı girdiğini anlamanız mümkündür. Oyun aksesuarlarında sıklıkla görülen titreşim sistemi Logitech G29 setinde de yer alır.

Logitech G29 titreşim sistemi olarak diğer aksesuarlara göre daha gelişmiş bir yapıya sahiptir. Geliştirilmiş dişli sistemi sayesinde direksiyonu ne kadar çok çevirseniz de güçlü düzeyde ses ortaya çıkmayabilir. Sessiz kullanım özelliği önemli bir avantajdır. Stand ile direksiyon ve pedalı sabit bir şekilde kullanabilirsiniz.

Logitech G29 Set

Logitech G29 Driving Force Direksiyon Seti Fiyat Analizi

Logitech G29 Driving Force Direksiyon Seti son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Logitech G29 Driving Force Direksiyon Seti Özellikleri

PC:
PS3:
PS4:
Titreşimli:

Logitech G29 Driving Force Direksiyon Seti Detayları

 • Girdi aygıtı
 • Sürücü türü Direksiyon + Pedallar
 • Oyun platformları destekli Playstation 3, PlayStation 4
 • Oyun kontrol teknolojisi Analog
 • Oyun kontrol fonksiyon anahtarları D-pad
 • Tepki titreşimi Evet
 • Güç geribildirimi Evet
 • Bağlantı
 • Bağlantı teknolojisi Kablolu
 • Araç arayüzü USB 2.0
 • Ergonomi
 • Ürün rengi Siyah
 • Muhafaza malzemesi Alüminyum, Deri, Paslanmaz çelik, çelik
 • Pedal kutusu malzemesi Cold rolled steel, Paslanmaz çelik
 • Direksiyon simidi malzemesi Alüminyum, Deri
 • Kablo uzunluğu 1,8 m
 • İletişim LED göstergeleri Evet
 • Enerji yönetimi
 • Güç kaynağı Kablo
 • Yazılım
 • Desteklenen Windows çalışma sistemleri Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64
 • Ağırlık & boyutlar
 • Ağırlık 2,25 kg
 • Genişlik 260 mm
 • Derinlik 278 mm
 • Yükseklik 270 mm
 • Cihaz 2 genişliği 42,9 cm
 • Cihaz 2 derinliği 31,1 cm
 • Cihaz 2 yüksekliği 16,7 cm
 • Cihaz 2 ağırlığı 3,1 kg
 • Paket içeriği
 • Güç kaynağı dahil Evet
 • Kullanıcı kılavuzu Evet
 • Lojistik veri
 • İntermodal konteyner başına miktar (20 ft) 564 adet
 • İntermodal konteyner başına miktar (40ft) 1164 adet
 • Ana karton genişliği 31,4 cm
 • Mastır karton uzunluğu 33,7 cm
 • Ana karton uzunluğu 33,7 cm
 • Mastır karton ağırlığı 7,66 kg
 • Mastır karton GTIN (EAN/UPC) 50992060573004
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Çocuk Akıllı Saat Apple Tablet PS3 Direksiyon Seti PS4 Direksiyon Seti

Ürüne puan ver

Logitech G29 Driving Force Direksiyon Seti Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Logitech G29 Driving Force Direksiyon Seti İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Logitech G29 Driving Force Direksiyon SetiLogitech G27 Racing Wheel Direksiyon SetiLogitech G920 Driving Force Direksiyon SetiLogitech G923 Driving Force Yarış Direksiyon Seti
 Logitech G29 Driving Force Direksiyon SetiLogitech G27 Racing Wheel Direksiyon SetiLogitech G920 Driving Force Direksiyon SetiLogitech G923 Driving Force Yarış Direksiyon Seti
Fiyat 11.999,00 TL
53 satıcı
Fiyat Yok 10.741,50 TL
12 satıcı
13.799,00 TL
34 satıcı
Popülerlik2. Popüler Direksiyon Seti-9. Popüler Direksiyon Seti4. Popüler Direksiyon Seti
Ortalama Puan-34 yorum-
PCVarVarVarVar
PS3Var---
PS4Var-VarVar
Xbox--Var-
TitreşimliVar-VarVar
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı