Thrustmaster

Thrustmaster T300 RS GT Direksiyon Seti

En Popüler 3. Direksiyon Seti (1 yorum)
Thrustmaster T300 RS GT Direksiyon Seti
Seçenekler:

11 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

19.412,99 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 44 dakika önce % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Stokta 5 adet Yarın kargoda Satıcı: Trendyol/Buy It

Ürün Özellikleri: PC, PS3, PS4


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
17.999,00 TL12.11.2023

En Ucuz Thrustmaster T300 RS GT Direksiyon Seti Fiyatları

Piyasa fiyatları (3)

Tüm fiyatlar (9)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Thrustmaster Direksiyon Setleri
Benzer Ürünler

Thrustmaster T300 RS

Thrustmaster T300 RS yarış direksiyonu oyuncuların kendilerini araba yarışı pistinde hissetmeleri için son teknoloji ile donatılan özelliklere sahiptir. Gerçeğini aratmayan direksiyon tasarımı yenilikçi özellikleri ile selefleri arasından sıyrılarak öne çıkar.

Thrustmaster T300 RS donanımında fark yaratan özelliklerden biri fırçasız motor donanımı olur. Düşük enerji tüketimi sağlayan teknik donanımı uzun yarış oturumlarında bile maksimum tasarruf sağlar.

Thrustmaster T300 RS direksiyon sisteminde değiştirilebilir tasarım seçenekleri öne çıkar. Motor sporu, pist yarışı ve ralli arazileri dahil farklı yarış stillerine uyum sağlaması amacıyla ürün sisteminin çeşitli direksiyonlarla uyum sağlaması mümkün hale gelir.

Thrustmaster T300 RS değiştirilebilir direksiyon özelliğine manyetik teknoloji özelliği de dahildir. Tecilli manyetik teknolojiye sahip olan teknik donanımı optimum direksiyon hassasiyeti sağlar.

Yüksekliği ayarlanabilir pedal sistemleri ise Thrustmaster T300 RS modelinin öne çıkan farklarından biri olur. Metal pedalları gaz ve debriyaj bölümleri ile gerçeğini aratmayan bir sistem yaratır.

Güçlü yapısında yer alan tasarım detayları ise Thrustmaster T300 RS modelinin farkını her kullanımda hissetmenize olanak tanır. Kapsamlı sürüş ekipmanı donanımı oluşturmak isteyen marka direksiyon bölmesine birçok farklı eylem düğmesi ekler.

Eylem düğmelerine görevlerin opsiyonel olarak atanması ise üstün kullanıcı deneyimini öne çıkarır. Thrustmaster T300 RS sistemi PC, PS3 ve PS4 dahil birçok farklı sistemle uyum gösterir. Sizler de Thrustmaster T300 RS özelliklerini keşfedebilir, benzersiz bir yarış deneyimine sahip olabilirsiniz.

Thrustmaster T300 RS Genel Görünüm

Thrustmaster T300 RS Fırçasız Servo Motor Donanımı

T300 RS Thrustmaster fırçasız servo motor donanımı ile öne çıkan teknik özelliklere sahiptir. Fırçasız servo motor 25W gücüyle birlikte en hassas sürüş deneyimlerinden birini oluşturur.

Gerçeklik algısını yeniden tanımlayan motor sistemi sessiz çalışma özelliği ile üstün performansını kanıtlamaya devam eder. Optimum denge sağlayan direksiyon sistemi tüm yarış boyunca kesintisiz güç teknolojisi yaratarak dikkat çeker.

Thrustmaster T300 RS yarış direksiyon setinde öne çıkan detaylardan bir diğeri çift kayış sistemi olur. Oyuncuları rahatsız eden tüm gürültüleri ortadan kaldırmayı hedefleyen T300 RS çift kayış ile esnek bir sürüş deneyimi yaratır.

Çift kayış sisteminin farkını yansıtan özelliklerden biri direkt olarak fırçasız servo motor ile bağlantı kurmasıdır. Bu sayede yarış ve oyuncu arasında tüm engeller ortadan kaldırılır. Daha geniş bir gerçek algısı sunan Thrustmaster T300 RS çift kayış sistemi sayesinde ölü bölgeler ortadan kalkar.

Yaptığınız tüm hareketler direksiyon tarafından anında algılanarak ekrana yansıtılır. En hassas direksiyon hareketlerini bile anında yarışta görmek mümkün hale gelir. Thrustmaster T300 RS donanımını öne çıkaran özelliklerden bir diğeri çok yönlü direksiyon sistemi olur.

Direksiyon tabanına yeni bir direksiyon takmak istediğinizde tek yapmanız gereken taban kilidini çevirmektir. Uyumlu direksiyon modelleriyle anında kurulum özelliğine sahip olması oyun severlerin dikkatini çekmeyi başarır. Thrustmaster T300 RS sistemiyle çok yönlü, esnek ve gerçeğe en yakın sürüş deneyimine sahip olmak mümkündür.

Thrustmaster T300 RS Manyetik Teknoloji Özellikleri

Thrustmaster T300 RS GT yarış direksiyonu tescilli manyetik teknolojisiyle fark yaratmaya devam eder. Thrustmaster T300 RS uzun süreli kullanımlarda bile optimum direksiyon hassasiyeti oluşturmayı başarır.

Hall Effect Accurate teknolojisine sahip olan cihaz ile yarış oturumu boyunca maksimum performans oluşturmak mümkün hale gelir. Thrustmaster T300 RS sisteminde 65.536 değeri temsil etmek üzere tam 16 bite kadar çözünürlük özelliği geliştirilir.

Temassız manyetik sensörüyle direksiyonu çevirirken yüksek hassasiyet elde ederek birinciliğe giden yolda avantaj kazanabilirsiniz. Thrustmaster T300 RS direksiyon aynı zamanda 270 ile 1080 derece arasına ayarlanabilen dönüş açısına sahiptir.

Ani dönüşler, uzun drift performansları ve dahası üstün performanslı direksiyon setiyle mümkün hale gelir. Thrustmaster T300 RS kapsamlı sürüş ekipmanı oluşturan tasarımında yer verdiği düğmelerle öne çıkmaya devam eder.

Tabanında yer alan 2 düğme dahil olmak üzere toplamda 13 farklı eylem düğmesi bulunur. Resmi PS4 düğmelerine sahip plan sistemiyle yenilikçi yapısını korur. Yüksekliğinin istenilen şekilde ayarlanabildiği debriyaj ve gaz pedalları ise kararlarınıza uyum sağlamasına olanak tanır.

Titizlikle oluşturulan sistemiyle dikkat çeken cihaz hareketlerinizle bir bütün haline gelmeyi hedefler. Gerçekçi oyun deneyimini mümkün kılmak adına maksimum hassasiyet ve denge yaratarak oyun severlerden tam puan almayı başarır.

Thrustmaster T300 RS Artı ve Eksileri

Thrustmaster T300 RS direksiyon seti artı ve eksi noktaları ile değerlendirilerek oyun severlerin beğenisine sunulur. Artı noktalarının ağırlıkta olması ise ürünün çok satanlar listesindeki yerini korumasını sağlar. Thrustmaster T300 RS artı noktaları şunlardır:

 • Ayarlanabilir kauçuk kaplamalı direksiyon kayma yapmayan tutuş deneyimi sunar.
 • PS, Share ve Options dahil resmi PlayStation düğmeleri bulunur.
 • Gerçeğini aratmayan tasarımıyla 28 cm çapında yarış direksiyon özelliği öne çıkar.
 • Force Feedback tasarımına özel olarak 1.2 kg ölçüsünden daha ağır bir yapıya sahiptir.
 • %100 metal yapıdan oluşan direksiyondan kumandalı 13 cm vites özelliği dikkat çeker.
 • Tact switch özelliğiyle 100.000.000 aktivasyonu aşan ömre sahiptir.
 • Tepki ve hassasiyet oranlarıyla fark yaratan fırçasız motor donanımıyla üstün sürüş deneyimi sağlar.
 • Manyetik sensör teknolojisiyle 16 bit çözünürlük değeri sunar. Direksiyonda 65.536 değerinde gözlemlenir.
 • Direksiyonun dönüş açısı 270 ile 1080 derece arasında ayarlanabilir.
 • Dahili bellek donanımın yanı sıra yükseltilebilir donanım yazılımı desteğine sahiptir.

Thrustmaster T300 RS sisteminde eksi olarak değerlendirilen nokta ise şunlar olur:

 • Oyunseverler vites kolunun direksiyonda değil ayrı olarak tasarlanmasını tercih edebilirler. Bu da ürünün eksi yönlerindendir.

Thrustmaster T300 RS ve Thrustmaster 458 Farkları

Thrustmaster T300 RS ve Thrustmaster 458 yarış direksiyonları arasında teknik donanım farkları bulunur. Çift kayış sistemi, manyetik sensör donanımı ve Hall Effect Accurate teknolojisi T300 RS modeline dahil olurken Thrustmaster 458 sisteminde yer almaz. T300 RS toplamda 13 eylem düğmesiyle 9 düğmeye sahip Thrustmaster 458 tasarımını geride bırakır.

En Uygun Thrustmaster T300 RS Fiyat Aralıkları

Thrustmaster T300 RS yarış direksiyon seti üstün donanım özellikleri sayesinde birinciliğe giden yolda sizlere eşlik eder. Ultra yenilikçi yapısıyla dikkat çeken ürün oyun severlerin alışveriş listesinde yer almayı başarır. Thrustmaster T300 RS GT fiyat performans açısından en verim sağlayan tasarımlardan biri olarak karşınıza çıkar.

Thrustmaster T300 RS uygun fiyat aralıkları ise ulaşılabilir oyun seti modelinin oluşmasını sağlar. Profesyonel oyun donanımı oluşturmak isteyenler Thrustmaster T300 RS fiyat seçeneklerini değerlendirerek aradıkları performansa ulaşabilirler.

Selefleri ile karşılaştırıldığında fark yaratan özelliklerini öne çıkaran cihaz akıllı aksesuar alışverişini beraberinde getirir. Uygun fiyat aralıkları ile satın aldığınız ürün sayesinde konforlu oyun performansına ulaşmak mümkün hale gelir.

Çift kayış sistemi ve Hall Effect Accurate teknolojisi direksiyon tasarımının fiyatının üzerinde performans sunduğunu kanıtlar niteliktedir. Değiştirilebilir direksiyon sistemi ise ürün gövdesini istenilen şekilde kullanmanıza izin verir.

Sizinle bir bütün haline gelmeyi amaçlayan Thrustmaster T300 RS sistemi oyunla aranızdaki tüm engelleri kaldırmayı hedefler. Bütçe dostu fiyat seçenekleri ise markanın titizlikle tasarladığı modeli kazançlı alışveriş fırsatı ile satın almanıza olanak tanır.

Direksiyon hakimiyeti ve pedal sistemiyle gerçeğine en yakın sürüş deneyimlerinden birini oluşturmayı vadeden Thrustmaster T300 RS oyun ekipmanlarınız arasındaki yerini almaya hazırdır. Sizler de üstün oyuncu performansına ulaşmak ve teknolojinin tüm avantajlarını kullanmak isterseniz Thrustmaster T300 RS modelini tercih edebilirsiniz.

Thrustmaster T300 RS GT Direksiyon Seti Fiyat Analizi

Thrustmaster T300 RS GT Direksiyon Seti son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Thrustmaster T300 RS GT Direksiyon Seti Özellikleri

PC:
PS3:
PS4:
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Rog Ally iPad 2 Fiyatları PS3 Direksiyon Seti PS4 Direksiyon Seti

Ortalama Puan
5.0 4 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Thrustmaster T300 RS GT Direksiyon Seti İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Thrustmaster T300 RS GT Direksiyon SetiLogitech G29 Driving Force Direksiyon SetiLogitech G29 Driving Force + Shifter Direksiyon SetiThrustmaster T248 Hyprid Magnetic Pedal Seti
 Thrustmaster T300 RS GT Direksiyon SetiLogitech G29 Driving Force Direksiyon SetiLogitech G29 Driving Force + Shifter Direksiyon SetiThrustmaster T248 Hyprid Magnetic Pedal Seti
Fiyat 19.412,99 TL
11 satıcı
11.999,00 TL
53 satıcı
12.177,02 TL
26 satıcı
24.999,00 TL
4 satıcı
Popülerlik3. Popüler Direksiyon Seti2. Popüler Direksiyon Seti1. Popüler Direksiyon Seti8. Popüler Thrustmaster Direksiyon Seti
Ortalama Puan1 yorum-3 yorum-
PCVarVarVar-
PS3VarVarVar-
PS4VarVarVar-
Mac--Var-
Titreşimli-VarVar-
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı