Diş Fırçası

Diş Fırçası Fiyatları

4.953 farklı Diş Fırçası için fiyatlar listeleniyor.

Oral-B Diş Fırçası Philips Diş Fırçası Curaprox Diş Fırçası R.O.C.S. Diş Fırçası Nuk Diş Fırçası Colgate Diş Fırçası

Aktüel Broşürlerden Diş Fırçaları

  • Oral-B Cross Action Şarjlı Diş Fırçası Yedek Başlığı 3+1A101 219,00 TL
  • Oral-B Clean & Protect Şarjlı Diş Fırçası + Seyahat KabıA101 599,00 TL
  • Colgate Çocuk Diş Fırçası Barbie/BatmanBim 28,50 TL
  • Oral-B Charcoal Sensitive Diş Fırçası Şok 25,00 TL
  • Difaş 2'li Diş FırçasıBim 22,50 TL

Çok Satanlaradet En UcuzEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatDiğerEn Yüksek PuanEn Yeniler

ŞarjlıYedek BaşlıkÇocukYetişkinYumuşakEkstra Yumuşak150 - 250 TL 250 TL üstüOral-B GeniusOral-B ProSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Kullanıcı Türü Türü Fırça Sertliği Seri SatıcıToplam 152 satıcı. Ürün Puanı Renk

Diş Macunu Ağız Duşu Ağız Gargarası Protez Diş Bakımı Arayüz Fırçası Diş İpi Diş Beyazlatıcı Dil Temizleyici Diş Fırçası Kabı Oral-B Diş Fırçası Philips Diş Fırçası Curaprox Diş Fırçası

En Çok Karşılaştırılan Diş Fırçaları

Diş Fırçası Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Diş Fırçası Sıkça Sorulan Sorular

Diş Fırçası

Ağız ve diş sağlığında en önemli noktalardan bir tanesi doğru diş fırçası seçimidir. Hem temizlik hem de olası problemlerin önüne geçme noktasında kritik bir role sahiptir. Kullanıcıların yüksek verim elde etmeleri için geliştirilen çok sayıda model mevcuttur. En iyi diş fırçası hangisi sorusunun yanıtı da seçeneklerin özelliklerine de bağlı olarak kişiden kişiye farklılık gösterir. Kişisel kullanım için en iyi diş fırçası seçmeden önce diş yapısının bilinmesi gerekir. Aksi takdirde kaliteli diş fırçası seçimi çok daha zorlaşır. Diş eti, hassasiyet seviyesi gibi durumlar bilindiğinde fırçadan üstün performans elde etme olasılığı da önemli ölçüde yükselir. Doğru ürün tercih etmek farkını kısa sürede hissettirir. Siz de Akakçe aracılığıyla birbirinden kaliteli modelleri inceleyebilir, ihtiyacınız olan diş fırçası ucuz ürünlere dilediğiniz an sahip olabilirsiniz.

Diş Fırçası Özellikleri

Pek çok kişi gibi siz de kendinize “Nasıl diş fırçası almalıyım?” sorusunu yöneltiyor olabilirsiniz. Ürünlerin tasarımında boyut, şekil, tel yapısı gibi çok sayıda özellik ön plana çıkar. Her detay kullanım sırasındaki verimlilik üzerinde doğrudan etkilidir. Sap bölümünün ergonomik olması dahil tüm kriterler fırçalama sırasında dikkate alınmalıdır. Diş fırçası özelliklerinde en çok aranan özellikler arasında başlık yapısı yer alır. Başlığın açısı ulaşılması güç noktaları bile rahatça temizlemeyi sağlar. Sabit yapıdaki seçeneklerin yanı sıra yuvarlak, oynak başlıklı diş fırçası alternatifleri de oldukça kullanışlıdır. Oynar başlık özelliği ağız yapısına kolayca uyum sağlar. Fırçalamada başlık kadar fark yaratan diğer bir nokta otomatik yapıdır. Diş fırçası makinesi seçenekleri temizlik sırasında tellerini kendiliğinden oynatır. Böylece derinlemesine etki eder. Etkileyici temizlik sonuçlarına ek olarak oldukça kolay kullanıma da sahiptir.

Yeni nesil diş fırçası özellikleri ağız bakımında üstün sonuçların yanı sıra ergonomik kullanım da kazandırır. Sap yapısının kolay kavranması, güçlü tutuş, tellerin optimal açısı gibi özellikler istediğiniz sonuçlara çok daha kısa sürede ulaşmanıza yardımcı olur. Ayrıca fırçaların boyutları ve tel kalınlıkları da seçim yaparken göz önünde bulundurulmalıdır. Küçük, büyük diş fırçası tasarımları kişisel kullanıma uygun olacak yapıda olmalıdır. Aksi takdirde istenen verimi alma noktasında pürüzler çıkarabilir. Benzer biçimde ince telli diş fırçası her kullanıcı için ideal değildir. Diş fırçasının özellikleri kadar kişinin kendi ağız yapısını da tanıması gerekir. Bilgileri detaylı biçimde öğrenmek için doktorunuzla görüşebilirsiniz. Daha sonra yorum bölümünden kullanıcıların gerçek deneyimlerine ulaşabilir, diş fırçası tavsiye alternatifleri arasından seçiminizi çok daha kolay biçimde yapabilirsiniz.

Kaliteli Diş Fırçası Modelleri

Her diş yapısının beklentilerini karşılayacak şekilde geliştirilen fırçalar ağız temizliğinde üstün performans elde etmeyi sağlar. Alanında uzman ekipler tarafından tasarlanan ürünlerin her biri diş bakımında etkilidir. Diş fırçası markaları kullanıcılarından aldıkları geri bildirimler ışığında modellerini geliştirir. Son dönemin popüler alternatiflerinden olan u diş fırçası, özellikle küçük çocuklar için oldukça kullanışlıdır. Dişlerin neredeyse tamamına aynı anda ulaşması sayesinde kısa sürede etkili temizlik sağlar. Diş fırçası çeşitleri arasında acil işiniz olduğunda kullanmak isteyeceğiniz seçenekler arasında yer alır. Ağız bakımında detaylı temizlik isteyenler için öne çıkan diş fırçası seti ise birden fazla üründen oluşur. Birden fazla fırçanın yanı sıra diş ipi, diş macunu gibi diğer bakım ürünlerini de içerir. Diş bakım seti ve yüz temizleme cihazı gibi birbirinden kaliteli ürün seçeneklerini inceleyerek arzu ettiğiniz sonuçlara kolayca ulaşabilirsiniz.

Diş fırçaları arasındaki önemli farklılıklar arasında tellerin şekli de yer alır. Fırça telleri genel olarak oval yapıdadır. Bununla birlikte yuvarlak, dikdörtgen, u biçimde olan alternatifleri de mevcuttur. Yuvarlak diş fırçası seçenekleri pratik kullanımı sayesinde sıklıkla tercih edilir. Fırçaları birbirinden ayıran bir diğer fark ise otomatik yapıda olup olmadıklarıdır. Şarjlı yapıda tasarlanan diş fırçası modelleri son dönemlerde yoğun ilgi toplar. Manuel olanlara oranla daha kısa sürede daha etkili fırçalama fırsatı sunar. Şarj dayanma süresi ise tasarımın donanıma bağlı olarak farklılık gösterir. Aynı zamanda renk, adet gibi detaylar da kullanıcıların seçim aşamasında dikkat ettiği noktalardandır. Tekli, ikili diş fırçası seçeneklerinden uygun olanı kolayca belirleyebilirsiniz. Çocuk, kadın, erkek diş fırçası modelleri arasından yüksek performans alacağınızı düşündüğünüz alternatifi istediğiniz an sipariş edebilirsiniz.

Diş Fırçası Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ağız bakımı için oldukça önemli olan diş fırçaları arasında seçim yaparken bazı hususları göz önünde bulundurmakta fayda vardır. Karar verirken dikkat edilmesi gerekenler:

Siz de kişisel tercihiniz için ideal olan ürünü çok sayıda seçenek arasından kolayca bulabilirsiniz.

Diş Fırçası Nasıl Kullanılır?

Diş temizliğinde etkili sonuçlar elde etmek için fırçayı doğru şekilde kullanmak gerekir. Ucuz veya pahalı diş fırçası tasarımlarının hepsi ideal uygulamayla etkisini ortaya koyabilir. Fırçalamanın sadece düzenli olarak yapılması yeterli değildir. Diş fırçaları uygulama sırasında çok fazla bastırılmamalıdır. Fırçalarken diş eti hizasından başlanmalı ve kendi boyu kadar kayacak şekilde hareket ettirilmelidir. Dişler 45 derecelik bir açıyla yumuşak, daire biçiminde fırçalanmalıdır. Aynı zamanda iç taraf kesinlikle aktarılmamalıdır. Birçok yenilikçi model gibi akıllı diş fırçası seçenekleri kapsamlı temizlikte özel yapıları ile büyük kolaylık sağlar. Ayrıca “Diş fırçası kaç ayda bir değiştirilmeli?” ya da “Diş fırçası ne sıklıkla değiştirilmeli?” sorularının yanıtlarını da bilmek gerekir. Fırçalar ortalama 3-4 aylık sürenin ardından yenilenmelidir. En iyi diş fırçası yorumları bölümlerine göz atabilir, ürünler arasında kıyaslama yaparak arzu ettiğiniz sonuçlara kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Avantajlı Diş Fırçası Fiyat Seçenekleri

Diş fırçası fiyatları belirlenirken dikkate alınan çok sayıda kriter mevcuttur. Tel yapısı, başlık tasarımı, özellikleri gibi çeşitli hususlar fiyat üzerinde belirleyici rol oynar. Örneğin u şeklinde diş fırçası ya da oynar başlıklı modellerin fiyatları özelliklerine bağlı olarak farklılık gösterir. Ağız yapısı için en uygun diş fırçası modelinin özelliklerini öğrendikten sonra her bütçe için ideal fiyatlar arasında seçim yapmak kolaylaşır. Yabancı ve yerli diş fırçası markaları tarafından geliştirilen çok sayıda ürün alternatifi oldukça geniş bir fiyat yelpazesine sahiptir. Her ihtiyacı karşılayan diş fırçaları, kaliteli yapıları sayesinde üstün performans sunar. Ayrıca dönemsel indirimlerle birlikte ucuz diş fırçası fiyatları, saç kurutma makinesi fiyatları gibi avantajlı kişisel bakım ürünlerine kolayca sahip olabilirsiniz. Akakçe üzerinden diş fırçası al işlemini online olarak gerçekleştirebilir, ağız bakımında yüksek kaliteye hesaplı alışverişler ile ulaşabilirsiniz.