50 TL ile 100 TL Arası Diş Fırçası

50 TL ile 100 TL Arası Diş Fırçası Fiyatları

1.143 farklı 50 TL ile 100 TL Arası Diş Fırçası için fiyatlar listeleniyor.

Satıcı Marka ŞarjlıYetişkinYumuşakOral-B ProÇocuk

Çok Satanlaradet En UcuzEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatDiğerEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 48Sonraki

Filtrele
Markası Kolay Sipariş SatıcıToplam 209 satıcı. Kullanıcı Türü Türü Fırça Sertliği Seri Cinsiyet Ürün Puanı Renk
FiyatıFiltreyi kaldır0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü

Diş MacunuProtez Diş BakımıAğız DuşuAğız GargarasıDiş İpiDiş BeyazlatıcıDiş Fırçası KabıMisvakSaç Kesme MakinesiOral-B Diş FırçasıTepe Diş FırçasıCuraprox Diş Fırçası

En Çok Karşılaştırılan Diş Fırçaları

En Çok İlgi Gören Diş Fırçaları

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Diş Fırçası Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Ucuz 50 TL ile 100 TL Arası Diş Fırçası Fiyatları Hakkında

50 TL ile 100 TL Arası Diş Fırçası kategorisinde 1.143 farklı ürün bulunuyor. En çok satılan Şarjlı 50 TL ile 100 TL Arası Diş Fırçası adet fiyatı 7,48 TL'den başlıyor.

50 TL'ye kadar 2.425, 50 TL ile 150 TL arası 1.380, 150 TL ve üzeri 750 50 TL ile 100 TL Arası Diş Fırçası bulunuyor.

Şu anda 164 adet 50 TL ile 100 TL Arası Diş Fırçası indirimi var. İndirim oranları %5 ile %70 arasında değişmekte.

50 TL ile 100 TL Arası Diş Fırçası özellikleri arasında en çok tercih edilen Fırça Sertliği Yumuşak, Kullanıcı Türü Çocuk, Türü Şarjlı, Pilli.

Alışverişçilerin en çok tercih ettiği 50 TL ile 100 TL Arası Diş Fırçası markaları, Oral-B, Tepe, Curaprox, R.O.C.S., Kiwi ve Elgydium.

Diş Fırçası Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Diş Fırçaları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Diş Fırçası:

  1. Oral-B EB50-4 Cross Action 4'lü Yedek Başlığı
  2. Oral-B Expert Precision Clean Pilli
  3. Oral-B EB60-4 Sensi Ultrathin 4'lü Yedek Başlığı
  4. Oral B na Uyumlu Yedek Başlık 8'li Fırsat Paket - 8 Adet Başlık
  5. Oral-B Stages Frozen 2'li Yedek Başlığı

En Ucuz Diş Fırçası Fiyatları Akakçe'de!

Bir diş fırçası fiyatı; ürünün modeline, özelliklerine ve markasına göre değişiklik göstermektedir. Bunun yanı sıra firmaların maliyetleri doğrultusunda da aynı ürüne verilen birbirinden farklı fiyatlar olduğunu görebilirsiniz. Bu noktada akakce.com yardımınıza koşuyor. Diş fırçası fiyatları konusunda kıyaslama yapmanıza imkan verirken, hem fiyatı en çok düşen hem de piyasada fiyatı en ucuz ürünleri görmenize olanak sağlıyor. Böylece saatlerce firmalara ait belli modellerin fiyatlarının takibini yapmak yerine, akakce.com üzerinden pratik şekilde tüm fiyatları bir arada görebilir, en uygun seçenekleri kolayca seçebilirsiniz. Böylece yalnızca zamandan tasarruf etmekle kalmaz, aynı zamanda alışverişi de en uygun fiyatlarla yaparsınız.
Ağız sağlığının vazgeçilmez unsurlarından olan diş fırçası modelleri, akakce.com ile herkesin bütçesine uygun seçenekler sizlere sunuluyor. Dünya markalarına ait türlü özelliklere sahip ürünleri ve fiyatlarını akakce.com üzerinden kıyaslayabilirsiniz.

En İyi Diş Fırçası Modelleri

Zengin seçenekler sunan en iyi diş fırçası modelleri arasında bulunan ve gelişen teknolojiyle iyice yaygınlaşan şarjlı ürünler, taşıdıkları özellikler ile kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarıyor. Bu modeller arasında en popüler olan şarjlı ürünler, tek bir şarjla günlerce kullanılabiliyor ve efor sarf etmeden dişlerin en iyi şekilde temizlenmesini sağlıyor. Pilli modeller, özellikle elektrik erişiminin olmadığı kamp alanı gibi ortamlarda tercih ediliyor. Diş iplerinin yerini alan arayüz fırçaları, diş arasına sıkışan mikro parçaları temizlemede kullanılarak çürümeye karşı başarılı önlemler arasında sayılıyor.
Ultra yumuşak, yumuşak, orta ve sert fırça kılı alternatifleri ile sizler de kendi diş yapınıza en uygun fırçayı seçebilirsiniz. Hassas diş etleri ve diş yapısı olan bireyler, ultra yumuşak fırçaları tercih ederken; dayanıklı diş yapısı ve diş eti olanlar ise diğer seçenekler ile ilgileniyor. Teknolojiyle arası iyi olmayanlar ise klasik diş fırçalarını tercih ediyor.
Çocuklara küçük yaşta diş fırçalama alışkanlığını kazandırmak için üretilen özel tasarımlı çocuk fırçaları ile çocuklar bir yandan oyun oynarken diğer yandan da sıkılmadan dişlerini fırçalıyor. Şarjlı ürünlerle beraber yedek uçları almak da vakti geldiğinde fırça başını değiştirmek açısından rahatlık sağlamasının yanı sıra daha ekonomik bir alışveriş yapmanıza da olanak tanıyor. Dil temizleme aparatları ise özellikle sabah uykusundan kalkınca kullanıldığında, ağızda ciddi bir ferahlık hissi oluşturuyor.

En İyi Diş Fırçası Markaları Akakçe'de!

Geniş ürün yelpazeleri sunan en iyi diş fırçası markaları akakce.com’da sizleri bekliyor. Curaprox, Oral-B, Colgate, TePe gibi bilinen markaların ürünlerini site üzerinden kolayca filtreleyebilir, aradığınız özellikleri seçerek dilediğiniz ürünü kolayca bulabilirsiniz.
Oral B diş fırçası, yetişkinlere hitap eden birbirinden farklı şarjlı ürünlerin yanı sıra çizgi film kahramanlı şarjlı ürünlerle de çocukların gönlünü çalıyor. Ayrıca Oral-B; “Genious”, “Pro”, “Vitality” serileri ile farklı seçenekler sunarak diş fırçalamayı keyifli hale getiriyor. Bazı ürünlerle birlikte gelen taşıma kutuları da özellikle yolculuklarda fırça hijyeni konusunda kullanıcıya yardımcı oluyor. “Smart” serisi ise basınç sensörü ile dişinizi uygun şekilde fırçalamanızı sağlarken, yanlış fırçalama durumunda sizi uyarıyor. Buna ilave olarak, fırçalama rutinlerini takip etmenizi sağlıyor ve geri bildirim sistemi ile bu konuda ilerleme sağlamanıza destek veriyor. Farklı modlarda çalışan şarjlı fırçalar, dişinize uygun modu seçmenize de olanak tanıyor. Ayrıca zamanlayıcı içeren modeller ile fırçalama için süre tutmanıza gerek kalmıyor ve cihaz çalışma süresini kendisi takip ediyor. Kişiselleştirilmiş ayarlarla fırça bir kere ayarlandıktan sonra, size en uygun programı hafızasında tutarak her seferinde yeni ayar yapmanızı gerektirmiyor ve fırçalamayı kolaylaştırıyor.
Sade bir tasarıma sahip meşhur İsviçre markasına ait Curaprox diş fırçası ise şarjlı diş fırçalarından uzak durmak isteyen ve klasik tercih edenlerin yeni gözdesi oluyor. Ultra yumuşak özel kılları ile farklı bir diş fırçalama tecrübesi sunuyor. Sap kısmındaki açılı yapı, dişi en uygun şekilde fırçalamaya imkan tanıyor. Diş hasarına karşı koruyan Curaprox, aynı zamanda plakları yüzeyden en uygun şekilde çıkarıyor ve dişleri temizliyor. Kompakt fırça başı ile ağızda ulaşılması zor noktalara kolayca erişiliyor. Normal fırçalardan birkaç kat daha fazla kıl içermesi sebebiyle eşsiz bir temizlik sağlıyor.

Diş Fırçası Yorumları

Diş fırçası yorumları ile tanımadığınız diş fırçası marka ve özellikleri hakkında bile rahatlıkla kullanıcı tecrübesi edinebilirsiniz. Ürün fotoğraflarının yanındaki değerlendirme yıldızları ile de ürün hakkında kullanıcıların ne düşündüğü konusunda hızlıca bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu doğrultuda daha önce düşünmediğiniz ya da aklınıza gelmeyen unsurları da gözden geçirebilirsiniz.
Özellikle aynı üründe çok sayıda beğeni bulunması, o ürünün gerçekten iyi bir performansa sahip olduğunu gösterir. Bu sayede, akakce.com üzerinden uygun fiyatlı olduğu kadar kaliteli ürünleri de kolayca bulabilirsiniz.

Diş Fırçası İndirimleri ve Kampanyaları

Sağlıklı dişlere sahip olmak, sağlıklı yaşamın anahtarları arasındadır ve gelişmiş ülkelerde büyük önem taşımaktadır. Bembeyaz, pırıl pırıl, lekesiz sağlıklı dişler istiyorsanız, akakce.com üzerinden kendinize en uygun fırçayı seçerek ilk adımı atabilirsiniz. Aradığınız özelliklere sahip ürünü alırken, akakce.com filtreleri ile diş fırçası fiyatları içinden size uygun bir seçeneği bulabilirsiniz. Alışverişinizi yaparken diş fırçası yorumlarını okumanız size öngörü kazandıracaktır. Seçilen diş fırçası fiyatı, yukarıda bahsi geçen özellikler doğrultusunda değişiklik gösterecektir. Ancak ürünün fiyatı kadar, dayanıklılığı ve özellikleri de önemlidir ve dikkate alınmalıdır. İhtiyacınız doğrultusunda sizler de hemen akakce.com üzerinden uygun indirimlerle dilediğiniz fırçayı satın alabilir, ürünü adresinize sipariş edebilirsiniz.