Karaca

Karaca Vitola 4+6 lt İkili Düdüklü Tencere Seti

Karaca Vitola 4+6 lt İkili Düdüklü Tencere Seti
Litre seçenekleri:

9 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

1.799,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 18 dakika önce

, peşin fiyatına 3 taksit

StoktaSatıcı: Amazon Türkiye/KARACA ZÜCCACİYE

Ürün Özellikleri: Hacim: 10 lt, Set, Çelik


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Karaca Vitola 4+6 lt İkili Düdüklü Tencere Seti Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (9)

En Popüler Karaca Düdüklü Tencereler

Karaca Vitola 4+6 Düdüklü Tencere Seti

Mutfakta yemek yaparken kullanacağınız Karaca Vitola 4+6 düdüklü tencere seti, yemeklerinizin lezzetine olumlu anlamda etki ederken daha pratik bir deneyim yaşamanızda etkilidir. Kaliteli ve modern tasarımlarıyla mutfağınıza yeni bir soluk kazandıracak olan Karaca Vitola 4+6 düdüklü tencere seti, fonksiyonel tasarımıyla çeşitli yemekleri en kısa sürede hazırlamanıza yardımcı olur.

Karaca Vitola 4+6 düdüklü tencere seti, mutfaktaki en kullanışlı ürünler arasındadır. Kaliteli materyalleriyle yemeklerinizi lezzetli bir şekilde hazırlamanıza olanak tanıyan Karaca Vitola 4+6 düdüklü tencere seti, modern tasarımı sayesinde mutfağınıza şıklık katar.

Güvenilir kullanım avantajlarını beraberinde getiren set; çeşitli hacim ve ölçülerde tasarlandığından her ihtiyaca cevap vermeyi başarır. Mutfaklarda eşsiz bir konfor sunan Karaca Vitola 4+6 düdüklü tencere seti, ergonomik tasarımıyla öne çıkar. Kaliteli, sağlam tutma saplarına sahip olan ürün kullanım esnasında güvenlik kriterlerini yerine getirir.

Hafif tasarımı sayesinde bir yerden başka bir yere hareket ettirilmesi oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilen Karaca Vitola 4+6 düdüklü tencere seti, mutfağınızın her köşesiyle uyumluluk gösterir. Kaliteli materyalleri, şık tasarımı, sağlam yapısıyla Karaca Vitola 4+6 düdüklü tencere seti kullananlar tarafından tam puan almayı başaran söz konusu ürüne cazip fiyat fırsatlarıyla ulaşabilirsiniz.

Karaca Vitola 4+6 Düdüklü Tencere Seti

Şık ve Kaliteli Karaca Vitola 4+6 Düdüklü Tencere Seti

Kaliteli, modern görünümüyle kategorisinin önde gelenleri arasında yer alan Karaca Vitola 4+6 düdüklü tencere seti, üstü düzey performansıyla da dikkatleri üzerine toplamayı başarır. Gün içerisinde gelişen yemek pişirme ihtiyacınıza hızlı, lezzetli bir şekilde yanıt veren Karaca Vitola 4+6 düdüklü tencere seti, kolay kullanım özellikleri sayesinde zahmetsiz bir deneyim sunar.

Normal tencerelere kıyasla daha lezzetli daha iyi pişmiş yemekler hazırlanmasına yardımcı olan Karaca Vitola 4+6 düdüklü tencere seti, mutfakta harcadığınız zamanı minimuma indirir. Hem zamandan hem enerjiden tasarruf sağlamanıza olanak tanıyan Karaca Vitola 4+6 düdüklü tencere seti en ucuz seçenekleri ile sizler de kaliteye uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

Çelik renkli görünümüyle mutfağınıza yeni bir soluk kazandıracak olan Karaca Vitola 4+6 düdüklü tencere seti, diğer beyaz eşya ve küçük ev aletleriyle de uyumluluk gösterir. Sunduğu üstü düzey şıklığın yanı sıra üstün performansıyla da kullanıcıları tarafından adından övgüyle söz ettirmeyi başarır. Yanmaz, yapışmaz özel yüzeyi sayesinde yemeklerinizi sorunsuz bir şekilde pişiren Karaca Vitola 4+6 düdüklü çelik tencere seti, yemek pişirme serüvenini daha eğlenceli bir hale getirir.

Tarife uygun olarak eklediğiniz malzemelerin lezzetli bir şekilde pişmesine olanak tanıyan Karaca Vitola 4+6 düdüklü tencere seti, ocaktan aldığı yüksek ısıyı tüm yüzeye eşit olarak dağıttığından yemeğin her yerinin eşit pişmesini sağlar. Karaca Vitola 4+6 düdüklü çelik tencere seti yorumları alanını inceleyerek ihtiyacınız için en uygun ürünü belirleyebilirsiniz

Karaca Vitola 4+6 Düdüklü Tencere Seti Genel

Karaca Vitola 4+6 Düdüklü Tencere Seti Ürünlerini Diğerlerinden Ayıran Özellikleri

Mutfaklarda en çok kullanılan pişirme gereçleri arasında yer alan Karaca Vitola 4+6 düdüklü tencere setleri, şık ve kompakt tasarımı sayesinde ihtiyacınız olan pratikliği sizlere sunar. Karaca Vitola 4+6 düdüklü tencere seti kullananlar tarafından adından övgüyle söz ettiren ürün, yemeklerinizin ocaktan aldığı ısının yanı sıra içerideki buhar basıncıyla hızlı bir şekilde pişmesine yardımcı olur.

Karaca Vitola 4+6 düdüklü tencere seti içeriği bir adet 4 litre düdüklü tencere ve kapak, bir adet 6 litre düdüklü tencere ve kapaktan oluşur. Toplamda dört parça içeren Karaca Vitola 4+6 düdüklü tencere seti, farklı pişirme ihtiyaçlarına cevap verebilmesi için opsiyonel boyutlardadır. Ergonomik tasarımlarıyla öne çıkan Karaca Vitola 4+6 düdüklü tencere seti içerisindeki 4 litre kapasiteye sahip tencere, standart tencere özelliklerini taşır.

Klasik kapak tasarımıyla yemeklerinizin ideal şartlar altında pişmesine yardımcı olur. 6 litre kapasitesindeki tencere ise düdüklü formundadır. Özel vakumlu kapağı sayesinde hava giriş çıkışını engelleyen bu materyaller, yemeklerin olması gerekenden daha hızlı bir şekilde pişmesine yardımcı olur.

Üzerindeki kırmızı tuşla açıp kapatabileceğiniz Karaca Vitola 4+6 düdüklü tencere setleri, emniyetli bir kullanım sağlar. Çeşitli pişirme programlarını bünyesinde barındıran Karaca Vitola 4+6 düdüklü tencere seti, farklı formdaki yiyecekler için özel pişirme performansı sergiler.

Karaca Vitola 4+6 Düdüklü Tencere Seti Kullanım

Karaca Vitola 4+6 Düdüklü Tencere Seti Artıları ve Eksileri

Karaca markasına ait bu kaliteli ve ergonomik tasarımlı düdüklü tencere setinin öne çıkan avantajlı özellikleri vardır. Bu özellikler:

  • 22 cm çapa sahip olan Karaca Vitola 4+6 düdüklü tencere setinin içerisindeki kapak ve tencereler yer değiştirebilir özelliktedir. Dilerseniz düdüklü kapağını 4 litrelik tencereyle dilerseniz 6 litrelik geniş hacimli tencereyle birlikte kullanabilirsiniz.
  • Opsiyonel, ihtiyaca yönelik kullanım özelliklerine sahip olan Karaca Vitola 4+6 düdüklü tencere seti; kolay, hızlı, güvenli bir kullanımı beraberinde getirir.
  • Parlak metalik görünümüyle diğer tencere setleri ve el aletleriyle uyumluluk gösteren Karaca Vitola 4+6 düdüklü tencere seti, tarzınızı en iyi şekilde yansıtmanıza olanak tanır.
  • Şık görünümü, pratik kullanım avantajları, ergonomik tasarımının yanı sıra kolay temizlenebilme özelliklerine sahip olan Karaca Vitola 4+6 düdüklü tencere seti, elde ve makinede kolayca yıkanabilir.

Karaca Vitola 4+6 Düdüklü Tencere Seti Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

Çeşitli yemekleri en hızlı, lezzetli bir şekilde pişirmenize yardımcı olan Karaca Vitola 4+6 düdüklü tencere setleri, farklı pişirme fonksiyonları sayesinde sebze, et ürünleri için özel performans sergiler. Buhar basıncından faydalanarak işlem gerçekleştiren Karaca Vitola 4+6 lt ikili düdüklü tencere seti, ideal taban kalınlığı sayesinde ısının en iyi şekilde iletilmesini sağlar.

Mutfakta harcadığınız zamanı yarıya indiren, yemeklerinize ekstra lezzet katan Karaca Vitola 4+6 düdüklü tencere seti, seçimi sırasında aşağıdaki noktalara dikkat edilmesi, maksimum verimli bir kullanım sağlar:

  • Pişirdiğiniz yemeklerin miktarına uygun Karaca Vitola 4+6 düdüklü tencere seti tercih edilmelidir.
  • Kilit sisteminin güvenli olup olmadığı kontrol edilmeli, hava sızdırmadığından emin olunmalıdır.
  • Karaca Vitola 4+6 düdüklü tencere seti yorumları değerlendirilmeli, kullanıcılar tarafından yapılan geri dönüşler referans alınmalıdır.

Karaca Vitola 4+6 Düdüklü Tencere Seti Fiyatları

Ergonomik tasarımıyla yemek yapmak için harcadığınız zamana keyif ve kolaylık kazandıran Karaca Vitola 4+6 düdüklü tencere setleri, şık tasarımlarıyla mutfaklarınıza da önemli bir dekoratif katkı sunar. Karaca Vitola 4+6 düdüklü tencere seti kullanımı birçok kimse tarafından merak konusudur.

Basit, pratik kullanıma sahip olan Karaca Vitola 4+6 düdüklü tencere setleri, yemek yaparken zaman kaybının önüne geçer. Hava almayacak şekilde kapağı kapatılan tencerenin kilit kısmı aktif edilmelidir. Üzerinde yer alan çekme kolunu sıkarak kilitlediğiniz tencerenin kapak üzerindeki düğmeden pişirme ayarını belirlemeniz gerekir.

Kademeyi de belirledikten sonra Karaca Vitola 4+6 düdüklü tencere seti ile yemeklerinizi hem güvenli hem de lezzetli bir şekilde pişirebilirsiniz. Sunduğu tüm ayrıcalıklı imkânların yanı sıra uygun fiyat avantajlarını da beraberinde getiren Vitola 4+6 düdüklü tencere seti, her bütçeyle uyumluluk sağlar. Sizler de Karaca Vitola 4+6 düdüklü tencere seti yorumları ve fiyatları noktasında kapsamlı bir araştırma yaparak ihtiyacınız olan ürüne sahip olabilirsiniz.

Karaca Vitola 4+6 lt İkili Düdüklü Tencere Seti Fiyat Analizi

Karaca Vitola 4+6 lt İkili Düdüklü Tencere Seti son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Karaca Vitola 4+6 lt İkili Düdüklü Tencere Seti Özellikleri

Hacim:   10 lt
Set:
Malzeme Türü:   Çelik
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ürüne puan ver

Karaca Vitola 4+6 lt İkili Düdüklü Tencere Seti Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Karaca Vitola 4+6 lt İkili Düdüklü Tencere Seti İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Karaca Vitola 4+6 lt İkili Düdüklü Tencere SetiKaraca Perfect Gray 4+6 lt Düdüklü Tencere SetiEmsan Innocook 6.5 lt +4 lt 2'li Düdüklü TencereEmsan Innocook 6.5 lt +4 lt 2'li Golden Pink Düdüklü Tencere
 Karaca Vitola 4+6 lt İkili Düdüklü Tencere SetiKaraca Perfect Gray 4+6 lt Düdüklü Tencere SetiEmsan Innocook 6.5 lt +4 lt 2'li Düdüklü TencereEmsan Innocook 6.5 lt +4 lt 2'li Golden Pink Düdüklü Tencere
Fiyat 1.799,00 TL
9 satıcı
1.347,75 TL
6 satıcı
2.185,00 TL
9 satıcı
2.189,00 TL
6 satıcı
Popülerlik-2. Popüler Karaca Düdüklü Tencere--
Ortalama Puan-2 yorum2 yorum
Hacim10 lt---
SetVarVarVarVar
Malzeme TürüÇelikÇelikÇelik-
Renk-Gri--