Einhell Fiyatları ve Kampanyaları

Einhell Daire TestereEinhell Dal Budama MakinesiEinhell Dekupaj TestereEinhell FrezeEinhell Gravür MakinesiEinhell Havalı ZımbaEinhell Kanal Açma MakinesiEinhell KompresörEinhell PlanyaEinhell Sıcak Hava TabancasıEinhell Şerit TestereEinhell Taş Motoru

En Popüler Einhell Ürünleri

En Çok Takip Edilen Einhell Ürünleri

En Çok Yorum Alan Einhell Ürünleri

Fiyatı En Çok Düşen Einhell Ürünleri

Einhell

Alman markası olan Einhell, 2 Haziran 1964 yılında kurulur. Marka bu ismi şirketin kurucusu olan Josef Thannhuber’ın amcasından alır. Almanya’nın popüler ev aletleri üreticilerinden birisi olan marka cihazlarını pek çok ülkede satışa sunar. Bu ülkeler arasında Türkiye’de yer alır. Türk müşteriler Alman yapımı olan el aletlerini online olarak satın alabilirsiniz. Uygun fiyatlı Einhell ürünleri Akakçe üzerinden kolay bir şekilde bulunabilir. Markanın ürün skalası içerisinde akülü vidalama makinesi, darbeli matkap, tezgah testeresi, torna makinesi, hibrit kompresör gibi pek çok ürün yer alır. Akakçe’de elektrikli tamir aletlerinin dışında markaya ait çeşitli otomobil, bahçe bakım ve temizlik ürünleri de bulunur. Özellikle tamir ustaları tarafından kullanılan markanın el aletleri bir hayli kaliteli ve uzun ömürlü olur. Akakçe’de bulunan Einhell fiyat listesi üzerinden tamir aletlerinin son 6 aylık değişimini görebilir, alışverişlerinize buna göre yön verebilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürünün fiyat değişimini güncel olarak takip edebilirsiniz. Böylece Einhell kampanya ve indirim fırsatlarından haberdar olabilirsiniz. Özellikle indirimli online alışverişi sevenler Akakçe’nin sağladığı avantajlardan çok memnun kalır.

Kullanımı Kolay Pratik Einhell Modelleri

Einhell el aletleri profesyonel olan kişilerin dışında tamir işleriyle ilgili olan herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Mesela lokma takımı, matkap, el zımparası, testere, silikon tabancası ve araç süpürgesi gibi cihazların kullanımı bir hayli olur. Siz de bu aletlerden birini kullanarak çok fazla uğraşmadan ve yorulmadan tamir işlerinizi halledebilirsiniz. Einhell kırıcı işlevine sahip aletler devir sayısı, darbe gücü ve ağırlık gibi teknik detaylar dolayısıyla farklılık gösterir. Eğer ağır inşaat işlerinde kullanabileceğiniz profesyonel bir matkap arıyorsanız aletlerin teknik özelliklerine dikkat etmeniz gerekir. Markanın kaliteli matkap çeşitlerinden birisi de Einhell Herocco modeli olarak karşınıza çıkar. Bu alette hem kırıcı hem de delici olarak kullanılabilir. Çift ve solo akülü çeşitlerini değişiklik gösterebilir. Aküye bağlı olarak çalışan Herocco matkap uzun süreli tamir işleri için kullanılabilir. Bu markanın ürünlerinin nerede ve ne kadara satıldığını öğrenmek için Akakçe’yi kullanabilir, satın almayı istediğiniz ürünü satan birkaç farklı yerle karşılaşabilirsiniz. Online alışveriş siteleri içerisinde en ucuz alet nerede satılıyorsa kolayca öğrenebilirsiniz. Ardından sayfaya git seçeneği ile sipariş işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Kaliteli ve Uzun Ömürlü El Aletleri İçin: Einhell

Einhell matkap çeşitleri markanın en popüler el aletleri arasında yer alır. Akakçe’de satışı bulunan matkap çeşitleri arasında darbeli, akülü, elektrikli, darbesiz ve şarjlı modeller bulunur. Einhell şarjlı ve solo darbeli olarak geçen matkap modeli ergonomik ve hafif bir tasarıma sahip olduğu için kolaylıkla kullanılabilir. Bu alette delme ve vidalama işlemleri için 2 ayrı vitesli diş bulunur. Ayrıca şarjlı matkap aletinde led aydınlatmalara da yer verilir. Bu sayede karanlık ortamlarda çalışmak çok daha kolay hale gelir. Markaya ait bir diğer popüler ürün çeşidi de kırıcı delici aletler olur. Einhell kırıcı delici matkap çeşitleri gelişmiş özelliklerle donatılır. Bu aletler delme işlemlerinin dışında duvar yıkmak, fayans ve yer döşemelerini kırmak için de kullanılabilir. İki farklı işlevde kullanılan kırıcı delici ürünlerin faklı fiyat aralıklarına sahip modelleri Akakçe’de bulunur. Einhell 18V profesyonel aletlerin darbe gücü 2.2 olarak belirlenir. Beton delme kapasitesi ise 20 mm olarak saptanır. Bu matkap çeşitleri genellikle saklama kutusu ve güç adaptörü ile birlikte gönderilir.

Tamir İşlerine Yardımcı ve Uygun Fiyatlı Einhell Ürünleri

Einhell vidalama cihazları pratik kullanıma sahip tamir aletleri olarak bilinir. Bu aletler hem delik açmak hem de vida takmak amacıyla kullanılır. Tıpkı bir matkap gibi beton, ahşap ve metal benzeri yüzeylerde delik açmaya yarar. Aynı anda açılan boşluğa vidayı sabitler. Einhell akülü vidalama araçları mobilya montajlarında ve her türlü tadilat işlerinde kullanılmak üzere geliştirilir. Almanya merkezli olan bu markanın ürünleri profesyonel tamir işleri için yeterli olur. Einhell somun sıkma makineleri tadilat işlerinde kullanılan yardımcı aletler arasında yer alır. Bu alet genellikle araba lastiklerinin somunlarını sıkmak için kullanılır. Akakçe’de akülü ve elektrikle çalışan modelleri bulunur. Einhell freze makineleri ahşap kesme ve şekillendirme amaçlı üretilir. Dik ve yassı freze makinelerinin kontrolü biraz daha profesyonellik gerektirir. Alman markasının ürünlerinde kullanılan bıçaklar son derece kesici olur. Einhell çim biçme makinelerinde motor tipine ve daha farklı özelliklere göre fiyat değişiklikleri görülür.

Tamir İşlerine Yardımcı Profesyonel Einhell Ürünlerinin Özellikleri

Einhell avuç taşlama elektronik zımpara görevi görür. Bu aletler neredeyse her türlü yüzeyin kesim, zımpara ve parlatma işlemlerinde kullanılabilir. Einhell Spiral olarak da adlandırılan taşlama aletlerini satın almadan önce hangi yüzeyde kullanılmak üzere üretildiklerinin bilinmesi gerekir. Tek elle kullanılan modeller daha ince yüzeylerde etkili olur. İki elle kontrol edilen ağır aletler ise kalın yüzeyler için üretilir. Einhell taşlama makinelerinin mini boyutlu olanlarını da Akakçe üzerinde bulabilirsiniz. Bunlar metal yüzeylerde iyi iş çıkarır. Ancak beton yüzeyde kullanılması çok uygun olmaz. Einhell polisaj makinesi gibi pek çok tamir aleti çeşidi Akakçe üzerinden uygun fiyatlara satılır. Dünyaca bilinen Alman markasında el aletlerinin dışında Einhell süpürge makineleri de üretilir. Markaya ait ıslak kuru makineler ve akülü el süpürgeleri oldukça ilgi görür. Bu süpürgelerin özellikle otomobil temizliklerinde kullanıldığı görülür. Eğer pratik kullanıma sahip bir süpürge isterseniz akülü el cihazlarını tercih edebilirsiniz. Markanın akülü aletlerini kullanmak için gerekli olan Einhell şarj aleti çeşitleri de Akakçe üzerinden temin edebilirsiniz.

Farklı Özelliklere Sahip Einhell Ürünleri Akakçe’de

Akakçe’de matkap, spiral ve torna gibi aletlerin yanı sıra Einhell testere çeşitleri de bulunur. Genel olarak elde ve tezgah üzerinde kullanılan testere modellerinde farklı özellikler ön plana çıkar. Tezgah üstünde kullanılan Einhell şerit testere ahşapları belirli genişlik ve kalınlıklara göre kesmeye yarar. Bu denli kaliteli ve keskin bıçaklara sahip aletlerde çalışırken dikkatli olmak gerekir. Einhell Dekupaj testere çeşitleri ise elde kullanılabilir. Bu alet her yere rahatlıkla taşınabilir. Motor gücü 300 ila 800 W arasında değişen modeller Akakçe müşterilerinin beğenisine sunulur. Einhell zımpara aletleri pürüzsüz yüzeyler elde etmek için kullanılır. Bu makinelerin havalı, alçıpan, tank ve çok fonksiyonlu modelleri bulunur. Akakçe’yi online ürün alışverişlerinin dışında Einhell yorumları ve değerlendirmelerini okumak için de kullanabilirsiniz. Yorumlar kısmında yer alan müşteri deneyimleri almak istediğiniz ürün hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanızı sağlayabilir.