Philips Ekmek Kızartma Makinesi

Philips Ekmek Kızartma Makinesi Fiyatları

9 farklı Philips Ekmek Kızartma Makinesi için fiyatlar listeleniyor.

Philips Ekmek Kızartma Makinesi Electrolux Ekmek Kızartma Makinesi Awox Ekmek Kızartma Makinesi Karaca Ekmek Kızartma Makinesi Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Grundig Ekmek Kızartma Makinesi

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

0 - 500 TL 500 - 750 TL 12424ÇelikMetalKırıntı TepsiliMarka (1)
Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Philips Kaydet

Fiyatı
- 0 - 500 TL500 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 TL üstü
Markası Philips Özellikler Güç Hazne Sayısı Kızartma Kademesi Dilim Sayısı Derinlik Genişlik Yükseklik Ağırlık Gövde Malzemesi Ürün Puanı

Philips XXLFakir Pane Deluxe Ekmek Yapma MakinesiPhilips FritözPhilips Buharlı PişiriciPhilips Çorba MakinesiPhilips TelevizyonPhilips Şarjlı SüpürgePhilips TabletPhilips AnakartPhilips Elektrikli SüpürgePhilips Oyun KoluPhilips Blender

En Popüler Philips Ekmek Kızartma Makineleri

Philips Ekmek Kızartma Makinesi Yorumları ve Önerileri

 • AA2 yorum
  39 beğeni
  PhilipsPhilips HD2590/90 Daily Collection Ekmek Kızartma MakinesiAl A. 5 Mart 2021
  Philips HD2590/90 Daily Collection Ekmek Kızartma Makinesi
  Ürünün kronik dizayn/üretim hatası var. hem de 3 major hata. Almanyadan alınan ürünle türkiyede satılan ürünün ortak sorunu;1. ekmeği taşıyan metal o kadar ince ki sıcakla ve ağırlıklaberaber yamuluyor ve yandaki kafese takılmaya başlıyor. 2. bu metal nedediyle evin sigortası atıyor. 3. 6. yani en üst kademede bile ekmek kızartmıyor!! 1. ve 6. kademe arasında bir fark yok. kızartmak için başında durup attıkça 3-4 defa tekrar tekrar basmak gerekiyor. özetle adı philips kendisi filips!
 • Betül Ş.626 yorum
  2354 beğeni
  PhilipsPhilips HD2584/50 Daily Collection Ekmek Kızartma MakinesiBetül Ş. 29 Temmuz 2020
  Philips HD2584/50 Daily Collection Ekmek Kızartma Makinesi
  Otomatik ortalama özelliği sayesinde ekmeklerin iki yönü eşit şekilde kızartılabiliyor. Farklı türdeki ekmekleri yanma riski olmadan kızartmak mümkün. Kızartmayı istenen zamanda durdurmak için iptal düğmesi de var. Çörek ısıtma rafı dikkat çekiyor.Buz çözme işlevi ve yüksek kaldırma fonksiyonu da var.
  • Alışverişçi resmi
 • Fatmanur Ö.458 yorum
  2158 beğeni
  PhilipsPhilips HD2590/90 Daily Collection Ekmek Kızartma MakinesiFatmanur Ö. 15 Temmuz 2020
  Philips HD2590/90 Daily Collection Ekmek Kızartma Makinesi
  Geniş ailelerin kahvaltıda pratik şekilde lezzetli kahvaltılar hazırlamalarına yardımcı olur. Ekmek kızarmasının yanı sıra çörek ısıtma rafında yiyeceklerin ısıtılmasını sağlar. Buz çözme modunun olması çok iyi. Dış kaplamasının ısı korumalı olması riskleri ortadan kaldırmak açısından önemli. Kızartma ayarı için farklı seviyeler bulunur. Otomatik kapanmasıyla enerji tasarrufu sağlar.
  • Alışverişçi resmi
  • Alışverişçi resmi
Tüm yorumları gör

Philips Ekmek Kızartma Makinesi Sıkça Sorulan Sorular

Philips Ekmek Kızartma Makinesi

Kahvaltı hazırlamayı kolaylaştıran Philips ekmek kızartma makinesi modelleri, sabah saatlerinde zaman kazanmanız için idealdir. Farklı ekmek türlerine uygun şekilde kullanabileceğiniz makineler, geniş bir opsiyon alanını size sunar. Kullanışlı tuşları yardımıyla çalıştırabileceğiniz makineler, pratik tasarımları ile dikkat çeker. Geniş ve ergonomik tuşları sayesinde son derece pratik şekilde kullanılabilen Philips ekmek kızartma makineleri, kullanıcılarına konfor kazandırmayı başarır. Kullanıcı dostu teknolojilere sahip olan makineler, alternatif özellikleri rahatça değerlendirmenize imkân tanır. Ekmekleri farklı oranlarda kızartmaya olanak tanıyan modlar, ağız tadınıza uygun bir kullanım gerçekleştirmenize yardımcı olur. Philips marka ekmek kızartma makinesi çeşitleri, kısa bir sürede ısınarak zamanı daha verimli kullanmanızı sağlar. Böylece ekmek dilimlerini saniyeler içerisinde kızartarak ailenize lezzetli sunumlar yapabilirsiniz.

Philips Ekmek Kızartma Makinesi Avantajları

Alandan tasarruf elde etmeye imkân tanıyan dizaynlarıyla da dikkat çeken Philips ekmek kızartma makineleri, küçük ebatlara sahip olan gövdeleri sayesinde kullanışlılık sağlar. Tezgâh ve masa gibi alanlara yerleştirilebilen ekmek kızartma makinesi Philips ürünleri, geniş bir alanda değerlendirebileceğiniz elektronik mutfak aletleri arasında bulunur. Taban tasarımları ile de dikkat çeken ekmek kızartma makineleri, düz zeminlere güvenli bir şekilde yerleştirmeniz için uygundur. Ürünü yerleştireceğiniz alanın kuru ve eğimsiz olması, makineyi son derece emniyetli bir biçimde kullanmanızı sağlar. Philips ekmek kızartma makineleri hafif olduğu için bu ürünleri oldukça kolay şekilde taşıyabilirsiniz. Kırıntı tepsisi kısmında biriken ekmek kırıntılarını farklı yiyecekleri hazırlarken değerlendirebilirsiniz. Kolayca ulaşılabilen kırıntı tepsisi kısmı, ekmek kızartma makinesini kısa bir sürede temizlemeniz için de idealdir.

Tasarımlarında kablo sarma yuvasının bulunmasıyla öne çıkan Philips ekmek kızartma makinesi çeşitleri, kullanım konforu edinmenizi sağlar. Aynı zamanda uzun kabloları ile de dikkat çeken Philips ekmek kızartma makineleri, prize rahatça erişmenizi kolaylaştırır. Konfor oluşturan özellikler arasında ısı ayarı desteği de bulunur. Ekmek dilimlerinin hangi sertlikte kızarmasını istediğinize bağlı olarak bu özelliği kullanabilirsiniz. Isı ayarı değişikliğini anında algılayan ve buna uygun şekilde ekmek kızartma işlemlerini gerçekleştiren makineler, işlevsel bir kullanım için elverişlidir. Buzdolabında yer alan ekmekleri kolayca kızartmak için de Philips ekmek kızartma makinesi çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Buzluk kısmından çıkaracağınız ekmekleri kızartmak için buz çözme fonksiyonunu kullanmanız gerekir. Bu fonksiyona sahip olan kullanışlı Philips ekmek kızartma makineleri, kısa bir sürede lezzetli ekmek dilimleri elde etmenizi kolaylaştırır. Farklı ihtiyaçlara çözüm üreten tasarımları ile fark yaratan bu ürünler, Philips ekmek kızartma makinesi yorum yazılarında olumlu geri dönüşler alır. Kullanıcıları memnun eden özellikler arasında bulunan kırıntı tepsisi bölümü, kızaran ekmeklerin bırakabileceği kırıntıların tezgâh yüzeyine yayılmasını önler.

Philips Ekmek Kızartma Makinesi Nasıl Kullanılır?

Kullanıcıları için birçok pratik özelliğe sahip olan Philips ekmek kızartma makinesi modelleri, kullanım konforunu artırır. Makinelerin özelliklerinin nasıl kullanılabileceği hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için aşağıda yer alan detayları göz önünde bulundurabilirsiniz:

Kullanışlı Philips Ekmek Kızartma Makinesi Seçenekleri

Philips ekmek kızartma makinesi beyaz ve siyah modelleri içerdiği için mutfağınızdaki diğer ürünlerle uyumlu modelleri tercih edebilirsiniz. Yüksek kaldırma kolu özelliği ile dikkat çeken kullanışlı ekmek kızartma makineleri de bulunur. Ekmekleri hazneden kolayca çıkarmayı sağlayan yüksek kaldırma kolu bölümü, pratik bir kullanım deneyimine ulaşmanızı sağlar. Tek taraflı kızartma özelliği ile dikkat çeken modeller, ekmek dilimlerinin sadece bir tarafını kızartmanıza imkân tanır. Pişirme işlemi sona erdikten sonra otomatik olarak ekmek dilimlerini yukarı çıkartan makineler, kahvaltılarınızı hızlı bir şekilde hazırlamanız için uygundur. Yukarı çıkarılan ekmek dilimlerini makineden alıp yağlayarak sunabilirsiniz. Ev işlerini kolaylaştıran ürünler, ekonomik avantajlarla size sunulur. Bu ekonomik ürünler arasındaki ütü çeşitleri, giysilerinizi kısa bir sürede ütülemeniz için uygundur. Ütü fiyatları açısından alternatif modelleri inceleyerek ekonomik tercihlerde bulunabilirsiniz.

Dengeli şekilde ekmekleri kızartmayı başaran Philips marka makineler, fonksiyonel özellikleri kullanıcılarının beğenisini kazanır. Birden fazla kızartma ayarı ile öne çıkan modeller, çok sayıda seçenekten yararlanarak aileniz için uygun şekilde ekmek dilimlerini kızartmanıza imkân tanır. Entegre bölmelere sahip olan modeller, sandviç ekmeklerinden çöreklere kadar çok sayıda hamur işi ürün için uygun bir alan oluşturur. Philips ekmek kızartma makinesi kullananlar tarafından öne çıkarılan fonksiyonel özellikler arasındaki kontrol düğmesi, bu ürünleri son derece pratik şekilde yönetmenizi sağlar. Kademeli şekilde ayarlayabileceğiniz kontrol düğmesi, ergonomik yapısı sayesinde kullanıcılarına kavrama kolaylığı kazandırır. Plastik dış yüzey özelliği ile kullanışlılık sağlayan ekmek kızartma makineleri, kolayca kavrayıp taışıyabileceğiniz şekilde dizayn edilmiştir. Aynı zamanda gövdeleri parlak ve estetik bir görünüme sahip olan bu ürünler, mutfağınıza estetik bir detay kazandırır.

Philips Ekmek Kızartma Makinesi Çeşitleri

Kapasitelerine ve fonksiyonlarına göre tercih edebileceğiniz ekmek kızartma makinesi çeşitleri, birçok seçeneğe ulaşmanıza olanak tanır. Kullanıcılarına konfor kazandıran birçok özelliğe sahip olan makineler, mutfağınızı daha kullanışlı hale getirmeniz için elverişlidir. Isıyı iletmeyen dış gövde bölümü ile dikkat çeken ekmek kızartma makinesi modelleri, ellerinizi güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlar. Aynı zamanda otomatik kapanma koruması özelliği ile de kullanıcılarına güvenlik sağlayan ekmek kızartma makineleri, fazladan elektrik tüketimi yapılmasının önüne geçer. Tasarımlarında iptal düğmesinin bulunmasıyla işlevsellik oluşturan makinelerden yararlanarak ürünü anında kapatabilirsiniz. Elektrik gücü bakımından inceleyebileceğiniz birçok Philips ekmek kızartma makinesinin bulunması, ihtiyaçlarınıza uygun ürünleri seçmenizi kolaylaştırır. Tasarımlarında kaymaz ayak bölümü bulunan kullanışlı makineler, ürünün kaymasını engelleyerek denge oluşturur.

Philips Ekmek Kızartma Makinesi Fiyatları

Ekonomik alışveriş için ideal olan Philips ekmek kızartma makinesi fiyatları, bütçenize uygun bir tercih yapmanıza imkân tanır. Akakçe ile Philips ekmek kızartma makinesi en ucuz modellere ulaşabilirsiniz.Uygun fiyat avantajının yanı sıra düşük elektrik tüketimi ile de dikkat çeken makineler, bütçeniz için son derece elverişli ürünleri içerir. En uygun modellere fiyat karşılaştırması yaparak ulaşırken aynı zamanda bu ürünlerin elektrik tüketim miktarını da inceleyebilirsiniz. Düşük enerji tüketimi sağlayan ekmek kızartma makineleri, doğaya katkıda bulunmak isteyen kullanıcılar için de idealdir. Fiyat listesi üzerinden kıyaslayabileceğiniz alternatif modeller, hem bütçeniz için hem de ihtiyaçlarınız için elverişli seçimler yapmanıza imkân tanır. Mutfağınızı daha kullanışlı hale getirmek için yararlanabileceğiniz birçok ürün bulunur. Bu ürünler arasındaki buharlı pişirici çeşitleri, doğal gaz tüketimi yapmadan yemeklerinizi hazırlamanızı sağlar. Kullanıcılarına birçok avantajı bir arada sağlayan ekmek kızartma makinelerini Akakçe ile inceleyerek dilediğiniz ürünün özelliklerini kolaylıkla karşılaştırabilirsiniz.