12 GB Ekran Kartı

12 GB Ekran Kartı Fiyatları

112 farklı 12 GB Ekran Kartı için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

RTX 3060 TIRTX 4070 TI12 GB8 GB1.500 - 2.500 TL 2.500 - 3.500 TL AMDNVIDIAGDDR6GDDR6XSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 5Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Bellek: 12 GB Kaydet

Fiyatı
- 0 - 1.500 TL1.500 - 2.500 TL2.500 - 3.500 TL3.500 - 4.500 TL4.500 TL üstü
Markası Özellikler Ekran Kartı Modeli Bellek 12 GB Chipset Bellek Tipi Bellek Arabirimi DirectX Fan Sayısı Aydınlatma Tipi OPenGL Sürümü Üretim Yılı Güç Standart Hız Artırılmış Hız Derinlik Yükseklik Genişlik SatıcıToplam 75 satıcı. Ürün Puanı

RTX 3060 TiRTX 4070 TI8 GB Ekran KartıRTX 3060NVIDIA Ekran KartıRTX 3070RTX 370 TIAMD Ekran KartıRTX 40804 GB Ekran KartıRTX 4090RX 6700 XT

En Çok Karşılaştırılan Ekran Kartları

12 GB Ekran Kartı Sıkça Sorulan Sorular

12 GB Ekran Kartı

Bilgisayar sistemlerinin en temel parçalarından biri olan 12 GB ekran kartı, kullanılan cihazın üstün bir performans ortaya koymasına olanak tanır. Bilgisayarda işlenen bilgilerin monitöre görüntü olarak yansımasını sağlayan 12 GB ekran kartı, en önemli donanım aygıtlarından biridir. Kasada gerçekleştirilen komutları ekrana yansıtan ekran kartı özellikleri, bilgisayar toplayan veya yeni bir PC almaya karar veren bireylerin en çok merak ettiği noktaların başında gelir. Sahip olunan cihazın performansını artırmak, daha canlı, net görüntüler elde etmek ekran kartı ile mümkündür. Bu bağlamda yeni bir bilgisayar satın alırken veya PC toplarken ekran kartı özelliklerine dikkat ederek bir seçimde bulunabilirsiniz.

İşlemci tarafından monitöre yansıtılan görüntünün kalitesine karar veren aygıt, ekran kartı olarak bilinir. Bu sebeple ekran kartının özellikleri ne kadar gelişmişse yansıyan görüntünün kalitesi de o kadar artar. 12 GB ekran kartı, yüksek kapasitesi sayesinde oldukça net ve canlı bir yansıma sunar. Yüksek grafiklerle dizayn edilen oyunların kesintisiz bir şekilde oynanmasını mümkün kılan 12 GB ekran kartı, sahneler arası geçiş süresini minimuma indirir. İzlediğiniz oyundan alacağınız verimi maksimum seviyeye taşıyan 12 GB ekran kartı, sahip olduğunu bilgisayardan üstün performansla faydalanmanıza olanak tanır. Akakçe üzerinden 12 GB kapasiteli ekran kartı seçeneklerine ulaşarak siz de ihtiyacınıza yanıt veren modele kolayca karar verebilirsiniz.

12 GB Ekran Kartı Ne İşe Yarar?

12 GB ekran kartı, bilgisayarın kusursuz bir şekilde çalışmasını sağlayan önemli donanım aygıtlarından bir tanesidir. Gönderilen komutların, işlenen bilgilerin, verilerin ve her türlü dosyanın monitör üzerinde görüntülenmesini sağlayan ekran kartı 12 GB kapasiteye sahip olan aygıtlar, bilgisayarlarınızı kusursuz olarak kullanmanıza olanak tanır. Kalitesi ve uzun ömürlü kesintisiz performansı sayesinde kullanıcılarından tam puan almayı başaran 12 GB kapasiteye sahip olan ekran kartı, PC sistemlerinde harici olarak bulunan aygıtlardan bir tanesidir. Bazı sistemlerde işlemci içerisinde paylaşımlı olarak yer alan 12 GB ekran kartları, en yüksek grafiklerin rahatça görüntülenmesini sağlar.

Bilgisayarın performansını olumlu yönde etkileyen 12 GB ekran kartı, çeşitli programların sorunsuz şekilde çalıştırılmasını sağlar. Maksimum kalitede görüntü desteği sağlayarak seyir keyfini doruklara taşımayı başarır. PC’nin kalitesini artıran ve çeşitli uygulamaları sorunsuz çalıştırmanıza yardımcı olan ekran kartı alternatifleri, geliştirilmiş özellikleriyle dikkatleri üzerine toplar. Anakart, ses kartı, depolama alanı, işlemci soğutucu gibi iç donanım aygıtları ile birlikte bilgisayar için önemli bir yere sahip olan 12 GB ekran kartı, yüksek kapasitesi sayesinde oyun severlerin en çok dikkat ettiği parçalar arasında yer alır. Monitörde gösterilen yazı, resim, video, fotoğraf gibi birçok datanın üst düzey kalitede yansıtılmasına olanak tanıyan 12 GB büyüklükteki ekran kartı ile siz de sahip olduğunuz PC’ye kalite ve üstün performans kazandırabilirsiniz.

12 GB Ekran Kartı Özellikleri

Kalite ve performans noktasında maksimum verimlilik sağlayan 12 GB ekran kartı çeşitleri, farklı marka ve model bilgisayarlarla uyumluluk sergiler. Sistem ile uyumluluk sergileyen 12 GB ekran kartları, diğer donanım aygıtlarıyla bütünlük oluşturarak eksiksiz bir çalışma performansı sergiler. Anakart, işlemci, harddisk gibi aygıtlardan topladığı bilgiyi kendi sistemi içinde dönüştürerek görüntü haline getiren 12 GB ekran kartı, tüm bilgisayarlarda olması gereken önemli bir araçtır. Yüksek GPU saat hızı ve geliştirilmiş video çıkış arayüzü sayesinde son sürüm ve yüksek grafikli oyunları dahi kolayca çalıştırmayı başarır.

PC kasası içerisine takılan ve diğer sistemlerle maksimum uyum sağlayan 12 GB ekran kartı, sade tasarımıyla estetik beklentileri de karşılar. Son teknoloji oyun performansı için ihtiyaç duyulan desteği sunan 12 GB ekran kartı koleksiyonu içerisinde yer alan çift fanlı modeller; daha hızlı ve daha güçlü bir kullanım deneyimi sunar. 12 GB ekran kartı, çalışma sırasında minimum düzeyde ses yayılımı gerçekleştirdiğinden günün her saati bilgisayarınızı rahatça kullanmanıza olanak tanır. Oyun keyfini sessiz ve dikkatinizin dağılmayacağı ortamlarda sürdürmenize olanak tanıyan ekran kartı, otomatik fan sistemi sayesinde sıcaklığı daima eşik değerin altında tutar. Paslanmaz özel 12 GB ekran kartı tasarımı ile sizler de uzun yıllar boyunca bu aygıtların üstün performansından faydalanabilirsiniz.

12 GB Ekran Kartı Hangi Cihazlarda Kullanılır?

Hayatı kolaylaştıran en önemli araçların başında, bilgisayarlar gelir. İş, eğitim ve sosyal hayatın en önemli destekçileri arasında yer alan bu teknolojik cihazlar, çeşitli aygıtlar kullanılarak üstün bir performansa kavuşur. 12 GB ekran kartı da bu aygıtlar arasında yer alır. Özellikle oyun bilgisayarları için tercih edilen 12 GB ekran kartları, oyun oynarken olası ısınma, kasılma, donma problemlerinin önüne geçer. Kalitesi ve üstün performansıyla kullanıcılarından tam puan almayı başaran bu aygıtlar hem masaüstü hem dizüstü cihazlarda yer alır.

Masaüstü PC’lerin kasa kısmında yer alan hafif ve minimal tasarıma sahip olan 12 GB ekran kartı çeşitleri, sahip olunan cihaza üstün bir performans sunar. Profesyonel ve estetik tasarımıyla göz dolduran 12 GB ekran kartı ürünleri, alanında uzman birçok marka tarafından geliştirilerek kullanıma sunulur. Farklı işlemcilerle uyumluluk sağlayan, yüksek bellek hızına ve çözünürlüğe sahip olan, çoklu ekran kullanımını mümkün kılan 12 GB ekran kartı ile sizler de kesintisiz bir deneyim elde edebilirsiniz.

12 GB Ekran Kartı Seçimi Neye Göre Yapılır?

İş hayatının olmazsa olmaz aygıtlarının başında gelen dizüstü ve masaüstü PC’ler, eğitim hayatı için de oldukça önemli bir yere sahiptir. Gerçekleştirilen işlemlere hız, güvenilirlik, yüksek performans ve kalite kazandıran çeşitli donanım aygıtları ile sizler de bilgisayarlarınızdan maksimum verimle faydalanabilirsiniz. 12 GB ekran kartları, bu bağlamda ihtiyacınıza yanıt vermek üzere tasarlanarak kullanıma sunulur. Şık ve göz alıcı dış dizaynlarının yanı sıra yüksek memnuniyet sunan üstün özellikleri, 12 GB ekran kartı ürünlerinin öncelikli tercihler arasında bulunmasını sağlar. 12 GB ekran kartı seçenekleri arasından seçim yaparken birtakım noktalara hassasiyet göstererek sizler de bu ürünlerin üstün performansından yararlanabilirsiniz. O noktalar şu şekildedir:

Uygun Fiyatlı 12 GB Ekran Kartı Markaları

Minimum enerjiyle maksimum performans ortaya koyan 12 GB ekran kartı ürünleri, bilgisayarınızı istediğiniz gibi kullanmanıza olanak tanır. Oyun oynarken dikkatinizi dağıtacak, engellerin oluşmasına izin vermeyen 12 GB ekran kartları, keyfinizi doruklara taşır. Hız noktasında da beklentileri karşılamayı başaran 12 GB ekran kartı, alanında uzman ve profesyonel birçok marka tarafından üstün özelliklerle donatılarak üretilir. Asus, MSI, Inno3D, XFX, Gigabyte gibi dünyaca ünlü markalar, 12 GB ekran kartı fiyatları noktasında cazip fırsatlar sunar. Anakart, ses kartı, işlemci ve disket sürücü fiyatları ile birlikte ekran kartı fiyatları da ekonomik kaygılara yanıt vermeyi başarır. Her bütçeye hitap eden ürünün bulunduğu 12 GB ekran kartı koleksiyonu içerisinden ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun olan seçeneğe karar vererek etkili bir deneyim elde edebilirsiniz. Akakçe üzerinden modeller arası fiyat ve özellik karşılaştırması yapmanız mümkündür.