GTX 1050 Ti

GTX 1050 Ti Fiyatları

13 farklı GTX 1050 Ti için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Ekran Kartı ModeliGTX 1050 TI
 • Ekran Kartı ModeliRTX 4070
 • Ekran Kartı ModeliRTX 4060
 • RAM16 GB
 • RAM12 GB
 • ChipsetAMD
 • ChipsetNVIDIA
 • RAM TipiGDDR6
 • RAM TipiGDDR6X
 • Fiyatı0 - 7.500 TL
 • Fiyatı7.500 - 12.500 TL
 • Tüm Filtreler
Filtrele
Filtrele
 • Ekran Kartı ModeliGTX 1050 TI
Fiyatı 0 - 7.500 TL 7.500 - 12.500 TL 12.500 - 17.500 TL 17.500 - 25.000 TL 25.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterEkran Kartı ModeliTümünü GösterRAMTümünü GösterChipsetRAM TipiRAM ArabirimiDirectXFan SayısıAydınlatma TipiOPenGL SürümüÜretim YılıGüçStandart HızArtırılmış HızDerinlikYükseklikGenişlikÜrün PuanıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (13)

RTX 4070 16 GB Ekran Kartı RTX 4060 12 GB Ekran Kartı RTX 4070 TI RTX 4060 TI NVIDIA Ekran Kartı RTX 4080 8 GB Ekran Kartı RTX 4090 RTX 3060 Ti RTX 3060

En Çok Karşılaştırılan Ekran Kartları

GTX 1050 Ti Sıkça Sorulan Sorular

GTX 1050 Ti

Hem bilgisayarla ilgilenenlerin hem de sık sık oyun oynayanların adını sıklıkla duyduğu ekran kartı; her geçen gün işlevsel bakımdan büyük değişikliklere uğrayan bir bilgisayar donanım bileşenidir. Bilgisayarların kişilere görüntü ulaştırmasını sağlayan bir cihaz olmakla birlikte kendi içinde bir grafik işlem birimi (GPU) ve belleği bulunur. Bunun yanı sıra bu parça görüntü kalitesi üzerinde de etkin rol oynar. Monitör ne kadar kaliteli özelliklere sahip olsa da ekran kartı kalitesi yeterli değilse iyi bir görüntü elde edilmesi mümkün değildir. Monitör aracılığı ile kişilere iletilen tüm görüntüler ekran kartı aracılığı ile aktarılan bilgilerdir. Ekran kartı resim, grafik ve şekil gibi görüntülerin oluşumu için monitör ve işlemci arasında olması gereken bağlantıyı sağlar. Bilgisayarın önemli bir parçası olan ekran kartı seçimi kaliteli bir oyun deneyimi için de oldukça önemlidir. Gerçekçi bir oyun deneyimi imkanı sunan çok sayıda model mevcuttur. Bunlardan biri olan GTX 1050 Ti, oyun deneyimi için özel olarak tasarlanan ve yeni nesil teknoloji ile geliştirilen modeller arasında yer alır. GTX 1050 Ti ekran kartı orta ve üst seviyede olan modellere verilen isimdir. Modelleri inceleyerek kullanım amacınız doğrultusunda seçim yapabilirsiniz. GTX 1050 Ti hangi marka daha iyi sorusunun cevabına ise farklı markalara ait ürünleri inceleyerek ulaşabilirsiniz. GTX 1050 Ti performans değerlendirmesi için kullanıcı yorum ve önerilerini değerlendirebilirsiniz. Bu değerlendirmeler sayesinde ürünler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir ve size en uygun olan model seçimini kolaylıkla yapabilirsiniz. En iyi 1050 Ti modeli ile kaliteli ve verimli görüntünün tadını çıkarabilirsiniz.

GTX 1050 Ti Modelleri

Donanım bileşenlerinin başında gelen ekran kartı çeşitleri görüntü kalitesini etkileyen en önemli faktördür. Ekran kartı özellikleri görüntü hızını ve kalitesini etkiler. Hız ve görüntü kalitesi için özellikle ekran kartı gücü ve hafızasının incelenmesi gerekir. RAM belleği, bellek ve çekirdek hızı gibi teknik özelliklerin yüksek olması kişilere sunulan görüntü kalitesinin de net olmasını sağlar. Bu sayede oyunlarda gereken akıcılığı, canlı ve net renkleri tüm detayları ile görüntülemek mümkündür. Bunun yanı sıra FPS değerlerinde meydana gelen yükselmeyi de rahatlıkla gözlemleyebilirsiniz. GTX 1050 Ti gaming başarılı özelliklere sahip bir gaming ekran kartı serisidir. Asus, Gigabyte, Inno3D, MSI ve Palit gibi isimlerin yer aldığı pek çok marka tarafından üretilen GTX 1050 Ti ekran kartı modellerine ulaşabilirsiniz. Farklı markalar tarafından üretilen çeşitler pek çok farklı özelliğe sahiptir. Ürün özelliklerini inceleyerek size uygun sağlıklı ve kaliteli bir seçim yapabilirsiniz. GTX 1050 Ti inceleme sayesinde her modele ait özellikleri rahatlıkla değerlendirebilirsiniz.

GTX 1050 Ti Ekran Kartlarının Özellikleri

Farklı markalar tarafından değişen özellikler ile üretilen çok sayıda ekran kartı çeşidi mevcuttur. Bellek boyutu, hızı ve türü modellerde yer alan farklı özelliklere örnek olarak verilebilir. Bu özellikler veri transferini etkileyerek görüntü kalitesini belirler. Bunun yanı sıra bellek boyutu da yüksek çözünürlük açısından oldukça önemlidir. GTX 1050 Ti 2 GB, 4GB, 6GB bellek boyutlarına sahiptir. Kaliteli ve sorunsuz bir deneyim için modellerin en az 2 GB bellek kapasitesine sahip olması gerekir. Bunun yanı sıra 4 GB ya da 6 GB bellek kapasitesine sahip olan modeller ile yüksek kalitede bir görüntü elde edebilirsiniz. Grafik işlemcisi ve işlemci üreticisi gibi özellikler de oldukça önemlidir. Bu model grafik işlemcisi Geforce GTX 1050 Ti ve işlemci üreticisi ise NVIDIA olarak belirtilir. Modellere ait tasarım özellikleri de birbirinden farklıdır. Soğutma tipi, fan sayısı, aydınlatma tipi, derinlik, yükseklik ve genişlik gibi tasarım özelliklerini inceleyerek ihtiyacınız doğrultusunda bir değerlendirme yapabilirsiniz. GTX 1050 Ti özellikleri sayesinde kaliteli bir ekran kartına sahip olarak kusursuz görüntünün keyfini çıkarabilirsiniz. Bunun yanı sıra “GTX 1050 Ti kaç watt?” sorusu da seçim sürecini etkileyen bir noktadır. Bu sorunun yanıtı bilgisayar sisteminizin özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Seçim yaparken genel, teknik ve tasarım bilgilerini değerlendirerek ihtiyacınızı karşılayan ürüne kısa bir zaman dilimi içinde sahip olabilirsiniz.

GTX 1050 Ti Ekran Kartı Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

GTX 1050 Ti alınır mı sorusu ile başlayan inceleme süreci model seçimi ile devam eder. Seçim sürecini etkileyen bu soru ise ürünlere ait özellikler doğrultusunda cevaplanır. Gelişen teknolojinin ve yeni nesil üretim stratejisinin bir ürünü olan GTX 1050 Ti ekran kartları üstün teknik ve tasarım özellikleri sayesinde kişilerin beğenisini kazanmayı başarır. Ekran kartı seçiminde dikkat edilecek en önemli nokta bellek özellikleridir. Modellerde yer alan yüksek hızlı bellekler görüntü kalitesini etkileyerek sorunsuz bir deneyim imkanı sunar. Bellek boyutu da seçim aşamasında öne çıkar. 4 GB bellek boyutuna sahip çeşitler özellikle oyunseverler tarafından sıklıkla tercih edilen ve beğeni kazanan modellerdir. Bunun yanı sıra güç tüketimi de bilgisayar kullanımı için önemli bir noktadır. Bu nedenle modellere ait güç tüketim özelliklerini de incelemek sağlıklı bir seçim için size kolaylık sağlar. GTX 1050 Ti güç tüketimi özelliklerine ürün detayları ya da kullanıcı yorumları yardımıyla ulaşabilirsiniz. GTX 1050 Ti yorum ve görüşleri sayesinde farklı detaylar hakkında da fikir sahibi olabilirsiniz. Ekran kartı seçimi sırasında farklı ihtiyaçlarınız için de inceleme yapabilir, DDR RAM gibi bilgisayar donanımlarını uygun fiyatlardan satın alabilirsiniz.

GTX 1650 Ti Ekran Kartı ile Yüksek Performans

Farklı markalar tarafından tasarlanan GTX 1050 Ti Akakçe sayesinde rahatlıkla incelenebilir. Bunun yanı sıra 1050 Ti fiyat aralıkları avantajlı özellikleri ile de dikkat çeker. Genellikle kampanya dönemlerinde GTX 1650 Ti en ucuz fiyatlarla kullanıcılara sunulur. Seçim aşaması için önemli olan “GTX 1050 Ti nasıl bir performans gösterir?” sorusu için ise kullanıcı yorumlarını değerlendirebilirsiniz. Ürün incelemeleri ve kullanıcı yorumları sayesinde merak ettiğiniz tüm detaylara ulaşmak oldukça basittir. GTX 1050 Ti 128 bit, 256 bit gibi farklı teknik özelliklere sahip çeşitleri bilgisayarınızın diğer donanımları ile uyum sağlayacak şekilde tercih edebilirsiniz. GTX 1050 Ti satın al seçeneği ile ürün çeşitlerine kısa bir süre içinde ulaşarak kusursuz görüntü kalitesine sahip olabilirsiniz. Akakçe üzerinde ihtiyacınızı karşılayacak farklı modellere kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca bilgisayarınızda işlemciden alınacak performansı artırmak adına termal macun fiyatları ve çeşitlerini inceleyerek ihtiyacınız doğrultusunda seçim yapabilirsiniz.

GTX 1050 Ti Fiyatlarını Akakçe’den İnceleyin

Farklı teknik ve tasarım özelliklerine sahip modellere ait fiyatlar da farklı aralıklara sahiptir. GTX 1050 Ti fiyat aralıkları değişen özellikler ve üretici markaya göre çeşitlilik gösterir. Bu nedenle GTX 1050 Ti kaç TL sorusunun cevabı farklı ürünlere göre değişiklik gösterebilir. 1050 Ti ekran kartı fiyatları arasında rahatlıkla değerlendirme ve karşılaştırma yapabilirsiniz. Hem fiyat aralıklarını hem de ürün özelliklerini karşılaştırarak ideal bir seçim yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra üreticiler tarafından düzenlenen kampanya ve fırsatlardan da yararlanabilirsiniz. Fırsatları takip edip değerlendirerek kaliteli ürünlere avantajlı fiyat özellikleriyle sahip olabilirsiniz. En ucuz GTX 1050 Ti fiyatları ile bilgisayarın en önemli parçalarından biri olan ekran kartı seçiminde bütçenizi koruyabilirsiniz. GTX 1050 Ti ne kadar sorusu için tüm ürünleri Akakçe üzerinden değerlendirebilirsiniz.