GT 1030

GT 1030 Fiyatları

22 farklı GT 1030 için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Ekran Kartı ModeliGT 1030
 • Ekran Kartı ModeliRTX 4070
 • Ekran Kartı ModeliRTX 4060
 • RAM16 GB
 • RAM12 GB
 • ChipsetAMD
 • ChipsetNVIDIA
 • RAM TipiGDDR6
 • RAM TipiGDDR6X
 • Fiyatı0 - 7.500 TL
 • Fiyatı7.500 - 12.500 TL
 • Tüm Filtreler
Filtrele
Filtrele
 • Ekran Kartı ModeliGT 1030
Fiyatı 0 - 7.500 TL 7.500 - 12.500 TL 12.500 - 17.500 TL 17.500 - 25.000 TL 25.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterEkran Kartı ModeliTümünü GösterRAMTümünü GösterChipsetRAM TipiRAM ArabirimiDirectXFan SayısıAydınlatma TipiOPenGL SürümüÜretim YılıGüçStandart HızArtırılmış HızDerinlikYükseklikGenişlikÜrün PuanıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (22)

RTX 4070 16 GB Ekran Kartı RTX 4060 12 GB Ekran Kartı RTX 4060 TI RTX 4070 TI NVIDIA Ekran Kartı RTX 4080 8 GB Ekran Kartı RTX 3060 Ti RTX 4090 RTX 3060

En Çok Karşılaştırılan Ekran Kartları

GT 1030 Sıkça Sorulan Sorular

Gt 1030

Bilgisayardaki komutları ekrana yansıtmaya yarayan ekran kartları farklı seviyelerde üretilir. GT ve GTX gibi terimlerle anılan ekran kartları bilgisayarların hayati parçalarından biridir. Performansından memnun olmadığınız bir bilgisayara yeni parçalar ekleyip güncellemek istediğinizde değiştirmeniz gereken ilk bölüm ekran kartlarıdır. Sıfırdan bir cihaz toplamak isterseniz ihtiyacınıza uygun kartlara göz atabilirsiniz. Ekran kartı seçimini performans beklentinize uygun olarak yapabilirsiniz. GT 1030 ekran kartı giriş seviye cihazlara ekleyebileceğiniz yüksek performanslı bir üründür. Oyun tutkunları için ekran kartlarının önemi bir kat daha artar. Grafikleri düzgün görüntüleyebilmek ve performansınızı yüksek tutabilmek için kaliteli bir ekran kartı kullanmanız gerekir. Ürünün kapasitesi de oyunun içeriğini kaldırabilmesi açısından son derece önemlidir. İdeal özelliklere sahip ekran kartlarıyla oynadığınız oyundan çok daha fazla keyif alabilirsiniz. GT 1030 özellikleri bakımından pek çok ihtiyaca karşılık verir. Bu ürün sayesinde düşük bütçe ile yüksek performans elde etmek mümkündür. Mevcut bilgisayarınızı yükseltmek ya da sıfırdan bir cihaz kurmak için ürünün farklı modellerinden yararlanabilirsiniz. Bu ürünü laptoplarınıza kolayca yerleştirebilirsiniz. En ucuz GT 1030 ekran kartı çeşitleri ile ideal görüntüye ulaşmak mümkündür.

Yüksek Performanslı GT 1030 Modelleri

Ekran kartları oldukça geniş bir çerçevede yer alır. Doğru ürünü seçebilmeniz için bilgisayarınızın kapasitesini ve özelliklerini doğru belirlemeniz gerekir. Ekran kartından beklentiniz de seçiminiz açısından oldukça önemlidir. İyi bir ekran kartıyla oyuncu bilgisayarlarından aldığınız verimi artırabilirsiniz. GT 1030 gerçekçi bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Net ve kaliteli grafik görüntüleri sayesinde kendinizi oyun sahnesinin içindeymiş gibi hissetmeniz mümkündür. Çoğunlukla oyuncu cihazlarında kullanılan GT 1030 laptop ekran kartı farklı üreticiler tarafından piyasaya sürülür. Ekran kartlarının özellikleri belleğin türüne, kapasitesine, arabirimine, grafik işlemcisine göre farklılık gösterir. GT 1030 iyi mi sorusuna cevap arıyorsanız ürünün özelliklerini inceleyerek bilgi edinme şansı elde edebilirsiniz. Farklı kapasite ve kalitelere sahip ürünlerden aldığınız verim de değişiklik gösterir. GT 1030 2 GB, 4 GB seçenekleri ile sunulur. Bilgisayarınızın kapasitesine uygun seçeneklerden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Bellek kapasitesi 1 GB ile 16 GB arasında değiştiğinden cihaz sisteminin ve uygulamaların yoğunluğu çerçevesinde seçim yapmanız gerekir. 2 GB’lık GT 1030 64 bit, 128 bit bellek arabirimi seçeneklerine sahiptir. 4 GB olan modeller ise daha yüksek kapasite sağladığından daha sık tercih edilir.

GT 1030 Ekran Kartı Çeşitleri

Farklı markalar tarafından üretilen GeForce GT 1030 ekran kartı eğlence sistemleri ve kompakt masaüstü cihazlar için oldukça idealdir. Kullanacağınız program sayısı azsa ya da oyun oynamayı düşünmüyorsanız yüksek kapasiteli ürünler yerine 1 GB ve 2 GB kapasiteli modelleri tercih edebilirsiniz. GT 1030 kaç GB diye düşünebilirsiniz. Bu ürün 2 GB ve 4 GB kapasiteli seçeneklerle sunulur. Bilgisayar toplarken ekran kartının yanında bilgisayarınızın hız performansını da artırmak için SATA SSD gibi ürünleri de tercih edebilirsiniz. GT 1030 DDR3, DDR4, DDR5 hafıza tipleri ile uyumludur. Ekran kartı ile hafıza tipinin uyumlu olmasına dikkat etmeniz gerekir. Aksi halde performans ve görüntü kalitesinde düşme görmeniz mümkündür. Her laptop GT 1030 ile uyumlu biçimde çalışmayabilir. Ekran kartı almadan önce laptopunuzun özelliklerini dikkatlice incelemeniz gerekir. Cihazınızla uyum içinde çalışan ürünler sayesinde yüksek performans elde edebilirsiniz. GT 1030 alınır mı diye düşünebilirsiniz. Laptop veya bilgisayarınız ile ürünün uyumlu olduğunu düşünüyorsanız rahatlıkla alabilirsiniz. GT 1030 kaç watt harcıyor sorusu da akıllara sık gelen noktalar arasındadır. Bu ürün için 300 W değerinde bir güç kaynağı kullanabilirsiniz.

GT 1030 Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ekran kartı seçiminde dikkat etmeniz gereken çeşitli kriterler vardır. Ürünü hangi amaçlarla kullanacağınızı önceden belirlemeniz gerekir. Amacınızı belirledikten sonra cihazınıza uygun GT 1030 ekran kartı özelliklerini inceleyebilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken unsurlardan bir diğeri de ürünün bağlanacağı sistemin özellikleridir. Aldığınız ekran kartının sorunsuz çalışmasını isterseniz cihazınızı iyi tanımanız gerekir. Arabirim ve bellek kapasitesi farkı olan modeller arasından anakart yapısına uygun ürünleri tercih etmeniz son derece önemlidir. Ekran kartındaki fan sayısı da soğutma performansını doğrudan etkileyen bir noktadır. Fan sistemi üründen alacağınız verimi artırır. Ekran kartı GT 1030 ürününü çeşitli fan seçenekleri ve bellek kapasiteleri ile özelleştirebilirsiniz. Bu sayede oyunlardaki görüntü kalitesini de iyileştirebilirsiniz. Yüksek performans ve grafik tasarım gerektiren uygulamaları da sorunsuz bir biçimde kullanabilirsiniz. Sisteminizin desteklediği bellek türünü, güç kaynağı kapasitesini ayrıntılı olarak inceledikten sonra GT 1030 satın almaya karar verebilirsiniz. Uyumsuzluk halinde ekran kartınız çalışmayabilir. GT 1030 en ucuz ve kaliteli ekran kartı çeşitleri arasında yer alır. Yüksek performanslı bir oyun deneyimi yaşamak ve grafik tasarım işlemlerini sorunsuz bir biçimde tamamlamak için bu ürünü tercih edebilirsiniz.

GT 1030 Ekran Kartı Fiyatları

GT 1030 fiyat olarak her bütçeye uygun aralıklarda yer alır. Farklı bilgisayar sistemleriyle uyum içinde çalışabilen bu ürün sayesinde performansınızı yükseltebilirsiniz. Ekran kartı seçiminde anakart uyumuna dikkat etmeniz gerekir. Cihazınızdaki iç donanım alanının da yeterli olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Ürün boyutu ve kapasite tercihini de bu doğrultuda yapabilirsiniz. GT 1030 2GB, 4GB ekran kartı çeşitleri arasından cihazınıza uygun olanları seçebilirsiniz. Ürünün 2 GB kapasitesindeki modelini kullanacaksanız DDR5 bellek türü ve farklı arabirim seçenekleri sayesinde gerçeğinden ayırt edemeyeceğiniz bir oyun deneyimi yaşamanız mümkündür. Bu ürünü kullanarak mevcut sisteminizi güncelleyebilirsiniz. GT 1030 ekran kartı fiyat aralıkları marka bilinirliğine, sahip olduğu çeşitli özelliklere ve kapasitesine göre değişiklik gösterir. Uygun fiyatlı bir ürüne ihtiyacınız varsa temel seviyedeki modelleri tercih edebilirsiniz. GT 1030 ekran kartı nasıl fiyatlandırılır diye merak edebilirsiniz. Bu ürün kapasitesine bağlı olarak farklı fiyat dilimlerinde yer alır. Kabinet fiyatları ve ekran kartı fiyatlarını inceleyerek sizin için en uygun ürünlerde karar kılabilirsiniz. 4 GB büyüklüğündeki bir ürün ile 1 GB kapasitesi olan model arasında fiyat ve performans farklılıkları bulunduğunu görebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı GT 1030 Modelleri Akakçe’de

GT 1030 oyun performansı açısından oldukça verimli bir üründür. Farklı sistemlerle tam uyum sağlayan bu ürün gerçekçi bir oyun deneyiminin kapılarını aralar. Kaliteli grafik görüntüleri için GT 1030 75 Hz monitörlerle birlikte kullanılabilir. Kalitesi ile dikkat çeken bu ürün fiyatıyla beğeni kazanır. Ürünün hangi modelini seçerseniz seçin verimli bir kullanım imkanına sahip olabilirsiniz. Bu ürünle ilgili kullanıcı deneyimlerini öğrenmek isterseniz GT 1030 ekran kartı yorumları ürün seçiminde faydalı olabilir. Teknik özellikleri ve performansı hakkında fikir sahibi olduktan sonra satın almaya karar verebilirsiniz. GT 1030 inceleme içeriklerinde de sağladığı faydalar hakkında çeşitli bilgiler yer alır. Bilgisayarınızın anakartına ve genel yapısına uygun ürünlerle oynadığınız oyunlardan büyük keyif alabilirsiniz. Ekran kartınızın performansını destekleyek monitörlerle oyun zevkinizi bir üst noktaya taşıyabilirsiniz. GT 1030 kaç TL sorusu da satın almadan önce merak edilen konuların başında yer alır. GT 1030 modellerinin fiyatları özellik, bellek kapasitesi gibi seçeneklere göre şekillenir. Buna göre GT 1030 ucuz ve kaliteli bir ekran kartı alternatifi olarak karşınıza çıkar. Farklı markalar tarafından tasarlanan ve gelişmiş özelliklere sahip olan bu ürünü keyifle kullanabilirsiniz. GT 1030 Akakçe indirim fırsatlarından yararlanarak ürüne uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.