RTX 2060

RTX 2060 Fiyatları

22 farklı RTX 2060 için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

RTX 3060 TIRTX 4070 TI12 GB8 GBAMDNVIDIA1.500 - 2.500 TL 4.500 TL üstü192 Bit256 BitSatıcı Marka
Filtrele

Seçili Özellikler:Ekran Kartı Modeli: RTX 2060 Kaydet

Fiyatı
- 0 - 1.500 TL1.500 - 2.500 TL2.500 - 3.500 TL3.500 - 4.500 TL4.500 TL üstü
Markası Özellikler Chipset Bellek Bellek Tipi Bellek Arabirimi Ekran Kartı Modeli RTX 2060 DirectX Fan Sayısı Aydınlatma Tipi OPenGL Sürümü Üretim Yılı Güç Standart Hız Artırılmış Hız Derinlik Yükseklik Genişlik SatıcıToplam 50 satıcı. Ürün Puanı

RTX 4070 TIRTX 3060 TiNVIDIA Ekran Kartı12 GB Ekran KartıRTX 30608 GB Ekran KartıAMD Ekran KartıRTX 370 TIRTX 3070RTX 40804 GB Ekran KartıRTX 4090

En Çok Karşılaştırılan Ekran Kartları

RTX 2060 Sıkça Sorulan Sorular

RTX 2060

İş ve oyun için kullanılan bilgisayarların en önemli bileşenlerinden biri ekran kartıdır. Ekran kartı kullanarak bilgisayarınızın performansını açığa çıkarabilir, tüm işlemlerden maksimum verim elde edebilirsiniz. Ekran kartı bilgisayarda işlenen verileri anlaşılabilir görüntüler halinde aktarma işlevini görür. Bunlardan biri olan RTX 2060 ekran kartı da aynı işlevi görerek bilgisayarınız tarafından işlenen verileri bilgisayar ekranına gelişmiş teknolojik bileşenlerle yansıtır. Görüntü kalitesini de büyük oranda belirleyen ekran kartları ile aynı zamanda yazı, grafik, resim, film vb. şekillerin oluşması için bilgisayar ekranı ve işlemci arasındaki önemli bağlantıyı da sağlarsınız. Bilgisayar ekranı üzerinde gördüğünüz tüm bilgiler ve detaylar RTX 2060 ekran kartı tarafından sunulan bilgilerdir. Bu nedenle ekran kartı seçiminde özenli davranmalı, bu seçimi bol alternatifli platformlar üzerinden gerçekleştirmelisiniz. Böylelikle gerçekleştireceğiniz tüm işlemlerde kolaylık yaşar ve RTX 2060 3, 6, 8 GB kapasiteli seçenekler ile yüksek verim elde edebilirsiniz. RTX 2060 en ucuz fiyat aralıklarıyla büyük beğeni kazanır. En ucuz fiyat seçenekleriyle satışa sunulan RTX 2060 Akakçe’de!

RTX 2060 Özellikleri

Geforce RTX 2060 ekran kartı daha fazla bellek bant genişliğine ve bellek saat hızına sahiptir. Bu nedenle diğer belleklere kıyasla daha çok oyun amacıyla kullanılır. 2060 RTX 1440p son derece yüksek bir performansta çalışır. Bu model; grafik kartlarında, oyun konsollarında ve yüksek performanslı bilgi işlemde kullanılmak üzere tasarlanmış yüksek bant genişliğine sahip bir erişim belleği türüdür. RTX 2060 özellikleri bakımından değerlendirildiğinde yüksek performanslı çalışma elde etmek için gelişmiş işlemci mimarisi ve arabirimi kullandığı görülür. Nvidia Geforce RTX 2060 Super ekran kartı seçeneklerinin tümünde bu özellikleri görebilirsiniz. RTX 2060 gaming özellikleri de kullanıcıların yüksek çalışma verimi elde etmesini sağlar. RTX 2060 modelleri arasından seçim yaparken tüm özellikleri detaylı olarak inceleyebilir, kullanıcı yorumlarını da dikkate alarak karar verebilirsiniz.

RTX 2060 Çalışma Prensibi

Nvidia RTX 2060; bilgisayarınızda bulunan grafik görüntüsünü, işlemciyi ya da yazılımı ekran kartına yüksek verimde aktarır. Ekran kartında bulunan bellek sayesinde gelen bilgiler hesaplanarak işlenir ve depolanır. Bu işlemin ardından bilgisayarınızın donanımı, gelen bilgilerle depoladığı bilgileri bir araya getirir ve size gerçek görüntüler halinde sunar. Böylelikle Nvidia RTX 2060 6, 8, 12, 16 GB ekran kartı seçenekleri her türden bilgisayar kullanımı alışkanlığına yanıt verir. Yüksek çekirdek hızına sahip olan ekran kartı ile hızı ve sağladığı verim sayesinde işlemlerinizin tümünü kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle bilgisayarınız ile aynı anda farklı birden çok uygulamayı yönetebilirsiniz. Daha da önemlisi verdiğiniz tüm komutlara saniyeler içinde yanıt alabilirsiniz. Ekran kartlarının tümünde RTX 2060 tek fanlı, 3 fanlı gibi fan soğutma sistemi bulunur. Bu özelliği ile uzun süreli kullanımlarda bile kesinti yaşamazsınız. Nvidia RTX 2060 gaming ekran kartı modelleri bu bakımdan yüksek performans elde etmenizi sağlar. RTX 2060 indirim ve kampanyalarından faydalanarak beklentilerinize uygun olan modeli satın alabilirsiniz.

RTX 2060 Soğutma Prensibi

RTX 2060 6, 8 pin veya diğer tüm modellerde çalışma sırasında sıcaklık artabilir. Bu nedenle tüm Nvidia Geforce RTX 2060 ekran kartı çeşitleri belirli bir soğutma prensibi ile donatılır. Bu kartların soğutulması çalışma performanslarını ve alacağınız verimi büyük oranda belirler. “RTX 2060 nedir?” sorusunun yanıtı kadar merak edilen unsur, ekran kartında soğutma işlemlerini gerçekleştiren aygıtların fan ile soğutma yapma ya da ısıyı emme gibi farklı çalışma şekilleri olabilir. Bu, seçeceğiniz model ve RTX 2060 performans donanımları özelinde farklılık gösterir. Bu nedenle ürün incelemesi yaparken bu özelliğe dikkat edebilirsiniz. Ekran kartı soğutulmadığında kalıcı hasarlar yaşayabilir. Bunun yanında Nvidia RTX 2060 ekran kartı modellerinin soğutucu donanımları aktif ve pasif olmak üzere farklı çalışma prensiplerine sahiptir. Pasif soğutucular ısıyı dağıtma yapan ve aynı zamanda ileten bir yapıdadır. Bu özelliği ile sessiz bir çalışma deneyimi yaşayabilirsiniz. Ancak bazı nedenlerle yetersiz kalınan anlarda soğutucular aktif işleme geçebilirler. Bu nedenle seçim aşamasında mutlaka RTX 2060 yorumları ile değerlendirmelerine göz atmalısınız. Bunun yanında teknolojinin gelişmesi ile bellekteki ısının yayılmasını ve buharlaşmasını sağlayan sistemler üretilmiştir. Ekran kartı fanı ürün ve marka seçeneklerini inceleyerek bu prensipte soğutma yapan sistemleri de bulabilirsiniz.

RTX 2060 Nasıl Seçilir?

En kaliteli, en ucuz ekran kartını satın almak istiyorsanız ya da “En iyi RTX 2060 hangisi?” diye merak edip yanıtlara göre seçim yapmayı düşünüyorsanız ürün seçiminde belirli özelliklere dikkat etmeniz gerekir. RTX 2060 Nvidia ekran kartı seçiminde aşağıdaki noktalara özen gösterebilirsiniz:

Bu detaylara dikkat ederek ekran kartı seçenekleri arasından en doğru olanı kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Bunun yanında “RTX 2060 kaç TL?” sorusunun yanıtını arayarak da seçim yapabilirsiniz. Beğendiğiniz model özelinde “RTX 2060 ne kadar fiyat aralığına sahip?” sorusunu sorarak en ucuz seçeneği belirleyebilirsiniz. Ardından RTX 2060 kullanıcı yorumları ve değerlendirmelerine göz atabilirsiniz. Böylelikle RTX 2060 satın alma kararını verebilirsiniz. Ayrıca bilgisayarınız için bilgisayar kasası seçiminde de aynı sistemi kullanarak en doğru seçimi yapabilirsiniz.

RTX 2060 İndirim ve Kampanyaları

RTX 2060 fiyat aralıkları; markaya, özelliğe, bellek tipine, bellek arabirimine, ekran kartına vb. birçok parametreye göre farklılık gösterir. DVI, HDMI, VGA ve Display Port özellikli ekran kartları arasından seçim yaparken özel filtreleme yöntemini kullanabilir, ardından RTX 2060 Türkiye fiyatı seçenekleri arasından bütçeniz özelinde bir seçim yapabilirsiniz. Bunun yanında 1 GB, 2 GB, 4 GB ve RTX 2060 6 GB fiyat seçeneklerini de bütçeniz özelinde değerlendirebilirsiniz. Görüntü arayüzü, çözünürlüğü, hızı ve renk derinliği gibi özelliklere sahip olan ekran kartları sayısız ürün seçeneğine sahiptir. Bu seçeneklerin tümünü Akakçe ile detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
Tüm marka ve ürün seçeneklerini fiyat listesi halinde sunan sistem; beğendiğiniz ve kararsız kaldığınız ürünler özelinde fiyat listesi yapmanıza da olanak tanır. Böylelikle özelliklerini belirlediğiniz RTX 2060 ekran kartı fiyat seçeneklerini bütçeniz özelinde de tercih edebilirsiniz. 128 Bit, 192 Bit ve 256 Bit gibi farklı bellek arabirimi sunan ekran kartı seçeneklerini değerlendirirken ayrıca kullanıcı yorumlarına da dikkat edebilirsiniz. Böylelikle her model özelinde kullanımı, çalışma performansı, sağladığı verim ve ısınması gibi özellikleri hakkında daha kapsamlı bilgi edinebilir, Geforce RTX 2060 fiyat seçenekleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz.