Elektrikli Dağ Bisikleti

Elektrikli Dağ Bisikleti Fiyatları

8 farklı Elektrikli Dağ Bisikleti için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • TürüDağ
 • Menzil80 km
 • Menzil100 km
 • Menzil150 km
 • Motor Gücü250 W
 • Motor Gücü281 W
 • Jant20 Jant
 • Jant28 Jant
 • ÖzelliklerKatlanabilir
 • Fiyatı0 - 20.000 TL
 • Fiyatı40.000 - 50.000 TL
 • Tüm Filtreler
Filtrele
Filtrele
 • TürüDağ
Fiyatı 0 - 20.000 TL 20.000 - 30.000 TL 30.000 - 40.000 TL 40.000 - 50.000 TL 50.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTürüJantBatarya TipiFren TipiMotor GücüMenzilLastik KalınlığıVites SayısıKadro MalzemesiŞarj SüresiAkü GerilimiAkü KapasitesiAğırlıkMaksimum HızGenişlikDerinlikYükseklikKelime ile FiltreleCinsiyetÜrün PuanıRenk
Temizle Ürünleri Gör (8)

100 km Menzilli Elektrikli Bisiklet 250 Watt Elektrikli Bisiklet Katlanabilir Elektrikli Bisiklet 20 Jant Elektrikli Bisiklet 28 Jant Elektrikli Bisiklet 26 Jant Elektrikli Bisiklet Hidrolik Disk Elektrikli Bisiklet Elektrikli Fat Bike 29 Jant Elektrikli Bisiklet 3 Tekerlekli Elektrikli Bisiklet Elektrikli Şehir Bisikleti 16 Jant Elektrikli Bisiklet

En Çok Karşılaştırılan Elektrikli Bisikletler

Elektrikli Dağ Bisikleti Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Elektrikli Dağ Bisikleti hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Elektrikli Dağ Bisikleti:
 1. RKS W6 Elektrikli Bisiklet
 2. RKS HS15 Premium Elektrikli Bisiklet
 3. RKS T7 Elektrikli Bisiklet
 4. Carraro Kifuka HD 27.5 Jant Elektrikli Dağ Bisikleti
 5. Kron EFT 1000 26 Jant Elektrikli Bisiklet

Elektrikli Dağ Bisikleti

Bacaklarınızı yormadan kullanabileceğiniz elektrikli dağ bisikleti modelleri, doğa dostu ürünler arasında yer alır. Aynı zamanda kullanıcı dostu birçok detayı içeren elektrikli dağ bisikletleri, konforlu bir sürüş deneyimi için geliştirilir. Elektrik enerjisini kullanarak doğaya zarar vermeden sürebileceğiniz elektrikli dağ bisikleti çeşitleri, fosil yakıt tüketimini azaltmaya yardımcıdır. Kolayca hızlanmayı sağlayan elektrikli dağ bisikletleri, manuel sürüş ile elektrik gücünden verimli bir biçimde yararlanmanıza yardımcı olur. Böylece düz yollarda ya da yokuş aşağı alanlarda manuel kontrol sağlayabilirsiniz.

Yokuş yukarı çıkarken ya da bacaklarınız pedal çevirmekten yorulduğunda elektrikli dağ bisikleti ürünlerinin sağladığı gücü kullanmanız mümkündür. Bu sayede hem elektrik enerjisini hem de bacak gücünü bir arada kullanarak işlevsel bir deneyime erişebilirsiniz. Elektrikli dağ bisikleti ile dayanıklı kadro ve gövde bölümlerinden yararlanmanız da sağlanır. Darbelere ve baskıya karşı dirençli olan iskelet bölümüne sahip elektrikli dağ bisikletleri, emniyetli yolculuklar için tasarlanır. Akakçe ile elektrikli dağ bisikleti modellerini detaylı bir biçimde inceledikten sonra seçiminizi tamamlayabilirsiniz.

Elektrikli Dağ Bisikleti Çeşitleri

Vites sayılarına, jant sayılarına ve enerji kapasitelerine göre çeşitlenen elektrikli bisiklet dağ ürünleri, farklı beklentilere cevap vermeyi başaran alternatiflerden meydana gelir. Güçlü frenleri ile de dikkat çeken elektrikli dağ bisikleti çeşitleri, hızını çok kısa bir sürede azaltmanıza olanak sağlar. Aynı zamanda ön ve arka fren bölümlerini yoldaki eğime bağlı olarak işlevsel şekilde kullanabilirsiniz. Elektrikli dağ bisikletleri ile hızınızı dengeli bir şekilde düşürmeniz de mümkün hale gelir. Frenlerin hassas olması, sürüş esnasında virajların keskinliğine bağlı olarak hızınızı kolayca ayarlamanızı sağlar.

Kullanışlı ve gelişmiş elektrikli dağ bisikleti modelleri, ekonomik olarak erişebileceğiniz birçok ürünü içerir. Böylece fiyat karşılaştırması yapıp alternatifleri bütçeniz açısından gözden geçirebilir, ideal seçimler yapabilirsiniz. Aynı zamanda elektrikli dağ bisikleti çeşitleri ile kullanıcı dostu sele bölümünden de yararlanmanız sağlanır. Yükseklik ayarı özelliği sayesinde elektrikli dağ bisikletleri ile birlikte selenizi boyunuza en uygun hale getirebilirsiniz. Sürüş esnasında giyeceğiniz giysilerin elektrikli dağ bisikleti kullanmaya uygun olmasına dikkat etmeniz de önemlidir. Bisiklet giyim seçeneklerini inceleyerek ideal ürünlere kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Elektrikli Dağ Bisikleti Özellikleri

Lastikleri ile kullanıcılarına önemli bir destek sağlayan dağ bisikleti elektrikli ürünler, sürüş güvenliğini korumaya yardımcı olur. Zemine başarılı bir biçimde tutunacak şekilde dizayn edilen elektrikli dağ bisikleti lastikleri, kayma ve denge sorunu gibi problemleri aşmanıza yardımcı eder. Dağ yollarının engebeli ve bozuk zeminlerine uygun olarak tasarlanan elektrikli dağ bisikleti lastikleri, zorlu koşullara adapte olmanızı sağlar. Derin desenleri ve çok sayıda çentiği bulunan lastikler, elektrikli dağ bisikleti kullananlar tarafından olumlu geri bildirimler alır.

Frenleme yapmayı da kolaylaştıran lastikler, kaygan ya da ıslak zeminlerde desenleri sayesinde yüzeyi kolayca kavrar. Fiyat listesi yardımıyla elektrikli dağ bisikleti alternatiflerini inceleyip seçimlerinizi ekonomik açıdan bütçenize uygun bir biçimde yapabilirsiniz. Delinmeye ve aşınmaya karşı dirençli lastikleri olan ürünlere elektrikli dağ bisikleti en ucuz seçenekler aracılığıyla ekonomik olarak ulaşabilirsiniz. Öte yandan tasarımlarında çamurluk bölümüne yer verilen ürünler de elektrikli dağ bisikleti yorumlar açısından pozitif dönüşler alır. Çamurluklu olan elektrikli dağ bisikleti seçenekleri, ıslak zeminlerde giysilerinizi daha temiz tutmanıza katkı sağlar.

Elektrikli Dağ Bisikleti Kullanmanın Sağladığı Avantajlar

Ayaklık desteğini içeren elektrikli dağ bisikletleri aracılığıyla park işlemlerini kolaylaştırabilirsiniz. Dayanak noktasına gereksinim bırakmayan ayaklıklı elektrikli dağ bisikleti modelleri, kısa bir sürede taşıtınızı güvenlik altına almanız için idealdir. Ayrıca uygun fiyat ayrıntısı ile de dikkat çeken özel ürünler, bütçenizi aşmadan erişebileceğiniz birçok alternatiften meydana gelir. Elektrikli dağ bisikleti modelleri sayesinde vites sayıları açısından göz atabileceğiniz birçok modele de pratik bir şekilde erişebilirsiniz.

Vites sayıları farklılık gösteren birçok seçeneğin bulunması, sürüş yapmak istediğiniz zeminin özellikleri ile en uyumlu tercihleri yapmanızı kolaylaştırır. Elektrikli dağ bisikleti tavsiye yazılarında da vurgulanan ürünler, düşük ya da yüksek vites seviyelerini yollardaki eğimlere göre kullanmanızı sağlar. Hızlı vites değişimi yapmaya da olanak tanıyan elektrikli dağ bisikleti, konforlu yolculuklar için son derece uygundur. Elektrikli dağ bisikleti kullanırken yararlanabileceğiniz bazı ekipmanlar da göz atmanız gereken seçenekler arasında yer alır. Bisiklet gözlüğü kullanarak elektrikli dağ bisikleti sürmeniz, gözlerinizi tozlara ve uçan böceklere karşı korumanıza yardımcı olur. Bisiklet gözlüğü fiyatları açısından alternatif aksesuarları inceleyip seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Yüksek Motor Gücüne Sahip Elektrikli Dağ Bisikleti

Motor güçleri açısından performansları değişiklik gösteren elektrikli dağ bisikleti modelleri, gereksinimlerinize en uygun tercihleri yapmanız için geniş bir seçki ile size sunulur. Elektrikli dağ bisikleti çeşitlerinin uzun ömürlü bataryalara sahip olması, gerekli enerjiyi sağlayan parçalardan verimli şekilde yararlanmanızı sağlar. Kısa bir sürede şarj edebileceğiniz bataryalara sahip elektrikli dağ bisikleti çeşitleri, oldukça verimli bir kullanım gerçekleştirmeniz için uygundur. Motor gücü açısından değişiklik gösteren özel bisikletler, ihtiyaç duyduğunuz performans seviyesine sahip alternatifleri kolayca seçebilmeniz için elverişlidir.

Sessiz şekilde sağlanan elektrikli motor desteği, bisiklet kullanırken gürültü sorunu yaşamanızı da önler. En ucuz alternatiflerden oluşan elektrikli dağ bisikleti modelleri, ekonomik açıdan avantajlı seçimler yapmanızı kolaylaştırır. Düz yolların yanı sıra eğimli yollarda da tam verim sağlayan motorlara sahip bisikletler, son derece kullanışlı bir tasarıma sahiptir. Alüminyum kadro malzemesi ile tasarlanan modeller, hafif yapıları sayesinde enerjiyi daha verimli kullanım imkânı sağlar. Elektrikli kullanıma uygun dağ bisikleti çeşitleri ile ilgili diğer önemli veriler aşağıdaki gibidir:

Elektrikli Dağ Bisikleti Nasıl Kullanılır?

Öncelikle boyutları açısından size en uygun bisikletleri inceleyerek seçimlerinizi yapabilirsiniz. Seçeceğiniz alternatifleri elektrikli dağ bisikleti fiyatları açısından kıyaslamanız, ekonomik açıdan bütçeniz için ideal tercihler yapmanızı kolay hale getirir. Boyutları bakımından vücudunuza uygun bisikletleri kullanırken sele yüksekliğini kontrol etmeniz önemlidir. Buna ek olarak lastik basıncını ve lastiklerde hasar olup olmadığını da kontrol ederek kullanıma başlamanız gerekir.

Elektrikli dağ bisikleti çeşitlerinden tam verim alabilmek için taşıtların akü ve batarya kapasitesine dikkat etmeniz önemlidir. Böylece ne kadar süre boyunca elektrik enerjisinden yararlanarak sürüş yapabileceğiniz kolayca öğrenebilirsiniz. Sürüşlerinizi daha güvenli kılmak için kullanmanız gereken ekipmanlar da bulunur. Bunlar arasındaki önemli aksesuarlardan biri kasktır. Kask kullanmaya dikkat ederek bisiklet sürmeniz, olası tehlikelere karşı başınızı koruma altında tutmanız için önemlidir. Aynı zamanda bisiklet ayakkabısı, bisiklet elbisesi gibi önemli materyaller de sürücülere destek olur. Akakçe aracılığıyla elektrikli dağ bisikleti seçeneklerini ayrıntılı şekilde görüntüleyebilir, tercihlerinizi kısa bir sürede gerçekleştirebilirsiniz.