Volta

Volta VSM Elektrikli Bisiklet

En Popüler 2. Elektrikli Bisiklet (1 yorum)

20 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

17.299,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 40 dakika önce % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Stokta 6 adet 1 iş günü Satıcı: Pttavm/SELÇUK MOTOR VE BİSİKLET

Ürün Özellikleri: Sepetli, Çamurluklu, Motor Gücü: 220 W, 40 km, Akü Gerilimi: 48 V, 14 Ah, 25 km/h... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
12.990,00 TL02.11.2023

En Ucuz Volta VSM Elektrikli Bisiklet Fiyatları

Tüm fiyatlar (13)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Volta Elektrikli Bisikletler
Benzer Ürünler

Volta VSM

Türkiye menşei Volta VSM, adını İtalyan fizikçi bilim insanından alan Volta’nın çevreci ve performanslı elektrikli motorlu bisiklet modellerinden biridir. Volta VSM elektrikli bisiklet düz ve asfalt yollarda, çevre dostu bir ulaşım için tasarlanmış olmakla birlikte tek kişinin konforlu şekilde şehir içi seyahat edebileceği araç görevi görür.

Diğer yandan klasik bisikleti andıran şık Volta VSM görünümünün ana hatları; gidonun ortasındaki rahat görüş açısı sağlayan Angel Eye far, kolay tutuş özelliğiyle gaz-fren kolu, sentetik deri ile kaplanmış geniş minderli sele detaylarından oluşur. Bununla birlikte tutma kollarının ön bölümündeki derin sepet ve koltuğun arkasında çanta takmak amacıyla yerleştirilmiş demir bölme, kişisel eşyaların kolay taşınması için elverişlidir.

Aynı zamanda Volta VSM boyutları (63Gx151Bx106Y) ile portatif kullanım ve hafifliğiyle (52 kg) arzu edilen yerde muhafaza etme imkânı tanır. Öte yandan Volta VSM elektrik ile çalışan motoru, çıkarılabilir batarya özelliği sayesinde kolay ve hızlı şarj edilebilir. “Volta VSM kaç km gider?” diye araştıranlar için yanıt değişebilir; düz yolda tam şarj kapasitesiyle maksimum 25 km/h hızdae yaklaşık 40-55 km menzile ulaşabilir.

Volta VSM

Yüksek Verimli Motora Sahip Volta VSM

Şık tasarımı kadar Volta VSM teknik özellikleri de Avrupa standartlarına uygun motosiklet donanımını barındırır. Verimi yükseltmeye yardımcı olan 250 W güçteki fırçasız doğru akım motorun yanı sıra alçak ve yüksek gerilimden koruyan göstergeli dijital sürücü beyin, Volta VSM için karakteristik bir yapı sergiler.

Gaz kesme özellikli kampana frenleme sistemi güvenli sürüş sağlarken 16-2.50 / 14-2.50 tekerleklere bağlı ön ve arka süspansiyonlar keyifli yolculukları mümkün kılar. Konforlu sürüşün yanında “Volta VSM kaç saatte şarj olur?” konusu da elektrikli bisiklet almak isteyen kullanıcılar için oldukça önemlidir. Volta VSM yüksek kapasiteli bataryaları (48V, 14AH) sayesinde daha performanslı ve uzun menzillidir; ofiste veya evde şarj edilebilir.

Volta VSM Vrla jel bataryasıyla ortalama 6-8 saatte şarj olabilir. Bununla birlikte hem kolay takılıp çıkarılabilir hem de taşınabilir olmasıyla evde veya ofiste şarj etmeye uygunken gidonun tam ortasına yerleştirilmiş gösterge paneli üzerindeki kısım akü seviyesinin 3 kademeli durumunu gösterir.

Volta VSM kullanma kılavuzunda ortalama 85 kg olan 1 kişi ile sürülebilir ve araç, yük, sürücü ile birlikte maksimum taşıma kapasitesinin 137 kg olduğu ifade edilmiştir. Ayrıca ön ve arkadaki eşya taşımaya ayrılmış kısımların toplam yük kapasitesi 10 kilogramdır.

Volta VSM Genel

Volta VSM Nasıl Kullanılır?

Ehliyetsiz sürülebilen Volta VSM üzerine plaka takılmasına gerek yoktur. Kullanımı son derece kolay Volta VSM 249 kW elektrikli bisiklet üzerinde güvenli sürüş pozisyonu sağlanıp kontak anahtarı yuvaya sokularak sağa doğru çevrilir, arka tekerleğin kenarındaki arka ayak kolu yukarı çekildikten sonra araç öne hafif itilince araç çalışır duruma gelir.

Sağdaki gaz kolunu hafifçe aşağı doğru hafifçe döndürdüğünüzde hareket ettirebilir, hızı azaltmak için yukarı doğru döndürebilirsiniz. Durmak istediğinizde soldaki fren mandalına hafifçe basmanız gerekir. Volta VSM elektrikli motorlu bisiklet düz zeminlere uygun tasarlanmış olsa da az eğimli yollarda sürülebilir. Sürüş sırasında ortadaki ayak dayama platformuna ayaklarınızı koyabileceğiniz gibi hafif rampa yerlerde pedalları çevirmeniz araca destek sağlayabilir.

Volta VSM satın alıp trafiğe çıkmadan önce mutlaka 6-8 saat şarj edilmelidir. Volta VSM şarj göstergesinden kalan şarj durumu da rahatlıkla takip edilebilir. Ayrıca Volta VSM ile birlikte gönderilen kitapçık dikkatle okunarak maksimum taşıma kapasitesi, bakım önerileri ve kullanım talimatlarına mutlaka uyulmalıdır. Volta VSM kullanımı öncesi ve sonrasında dikkat etmekte fayda olan öneriler aşağıdaki gibi sıralanabilir:

 • Sürüş öncesinde Volta VSM lastiklerinin havası, hareketli parçaların durumu kontrol edilmeli, yağı eksikse eklenmelidir.
 • Somun ve cıvataların yeteri kadar sıkı olduğuna bakılmalı, fren kabloların sıkışıp sıkışmadığı kontrol edilmelidir.
 • Tüm aydınlatma sistemi test edilmeli ve gaz kolunun çalışır olduğundan emin olunmalıdır.
 • Trafikte fark edilmeyi kolaylaştırması amacıyla giysilerin üzerinde reflektörler bulunmalı, sürücünün güvende olması için kask, dizlik, eldiven gibi koruyucu ekipmanlar giyilmelidir.
 • Güvenli sürüş pozisyonunda olunmalı ve gidonun kontrolü mutlaka iki elcik de tutularak sağlanmalıdır.
 • Özellikle yağışlı havalarda hız çok daha az olmalı, suyun teker üzerine sıçraması motoru bozabileceğinden su birikintilerinden kaçınılmalıdır.
 • Azami yük limitlerine dikkat edilmelidir. Araç asla yıkanmamalı, silerek temizlenmelidir.
 • Garanti kapsamı dışına çıkmaması için Volta VSM satın aldıktan ilk 1 ay içerisinde, sonrasında ise 4 aylık periyotlarda bakım amaçlı yetkili servisine götürülmelidir.
 • 1 aydan uzun süre Volta VSM sürülmeyeceği durumlarda şarj edilmeli, ne çok soğuk ne de sıcak ortamlarda muhafaza edilmelidir.
Volta VSM Far

Volta VSM Artı ve Eksi Özellikleri

Volta VSM en popüler modeller arasındadır, buna rağmen eksi özellikleri de mevcuttur. Volta VSM elektrikli bisiklet sınıfındaki diğer motorlu bisikletler ile kıyaslandığında hem kullanışlı tarafları hem de bazı eksi yönleri olduğu ortaya çıkar. Bu anlamda ürünü satın almak isteyenlerin Volta VSM elektrikli bisiklet yorumları bölümünde deneyimlerini paylaşan diğer kullanıcıların değerlendirmelerini de dikkatle incelemeleri faydalı olabilir. Ayrıca Volta VSM ürün açıklamaları doğrultusunda aranan özellikleri karşıladığından, kişiye uygunluğundan emin olarak hareket etmek de sonrasında zaman alan uğraşıların önüne geçer. Artı ve eksi yönleriyle değerlendirildiğinde Volta VSM özellikleri aşağıdaki gibidir:

 • Volta VSM, hem yakıt olarak elektriğe ihtiyaç duyduğundan hem de benzinlilere kıyasla 18 Wh/km enerji harcaması sayesinde daha ekonomik ve çevre dostu olmasıyla avantajlı bir seçimdir.
 • Çıkarılabilir bataryası ofis, ev gibi ortamlara kolaylıkla taşınarak 6-8 saatte şarj edilebilir.
 • Rahat kalın pedli yapıdaki sele üzerinde sürüş deneyimi konforludur.
 • Volta VSM, sürekli pedal çevirmeyi gerektirmediğinden daha az yorucudur.
 • Daha üst modellerine kıyasla Volta VSM fiyat açısından uygundur.
 • Ağırlık ve boyutları saklamak istendiğinde kolaylık sağlar. Yalnızca şehir içinde kullanımına izin verilmiştir.
 • %17 tırmanma kapasitesiyle dik rampalarda sürmeye, yüksek hız ve menzil isteyenlere uygun değildir.
Volta VSM Gidon

Benzerlerinden Ayrılan Yönleriyle Volta VSM

Volta VSM elektrikli bisiklet, şehir içinde kullanımı kolay ve pratik bir taşıt görevi görürken üst modellerinin sportif faaliyetlerle daha uyumlu olduğu görülür. Buna karşın Volta VSM kullanıcı yorumlarına bakıldığında dilediği yere zahmetsiz şekilde ulaşmak isteyenler için fiyat-performans ürünü şeklinde değerlendirilebilir.

Ayrıca Volta VSM en ucuz modellere göre dayanıklı malzeme ve konforuyla öne çıkar. Volta VSM elektrikli bisiklet fiyatları benzer markalara kıyasla daha uygunken, vitesli ve katlanır yapıda olmaması dikkat çeker. Öte yandan Volta VSM modeli; bataryanın lityum-iyon olmaması, tekerleklerin kısmen küçüklüğü, ağırlığın biraz fazla olması, menzilin düşüklüğü, taşıma kapasitesinin daha az olması, disk fren sistemi, ayarlanabilir sele-gidon bulundurmaması gibi açılardan diğerlerinden farklılaşır.

Bununla birlikte maksimum hızın aynı, boyutlarının daha küçük olmasının yanı sıra konforu artıran ayak dayama platformu, ön bölümdeki sepet ve arkadaki çanta koyma demiri detayları üst modellerde yer almaz. Volta VSM kullananlar tarafından yapılan değerlendirmelerde de genellikle memnuniyet gözlemlenir. Siz de Volta VSM modelini tercih ederek, keyifli ve konforlu bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Volta VSM Sepet

Volta VSM Elektrikli Bisiklet Fiyat Analizi

Volta VSM Elektrikli Bisiklet son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Volta VSM Elektrikli Bisiklet Özellikleri

Sepetli:
Çamurluklu:
Motor Gücü:   220 W
Menzil:   40 km
Akü Gerilimi:   48 V
Akü Kapasitesi:   14 Ah
Maksimum Hız:   25 km/h
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
Ortalama Puan
3.8 4 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • FK 1 yorum
  301 beğeni
  Fatih K. 21 Ekim 2019
  Volta elektrikli bisikleti kullanıyorum tam dolu şarj ile hafif rampalı yolda 25km yol gidiyor, çok memnum işe gidip geliyorum ne trafik nede bekleme derdim nede yol parası yok çok şükür.Benim birçok işimi görüyor bu elektrikli bisiklet seri sessiz gidiyor rahat sürülüyor herkase tavsiyemdir

Volta VSM Elektrikli Bisiklet İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Volta VSM Elektrikli BisikletKuba S15 16 Jant Katlanır Elektrikli BisikletVolta VB2 Elektrikli Bisiklet
 Volta VSM Elektrikli BisikletKuba S15 16 Jant Katlanır Elektrikli BisikletVolta VB2 Elektrikli Bisiklet
Fiyat 17.299,00 TL
20 satıcı
12.490,00 TL
4 satıcı
Fiyat Yok
Popülerlik2. Popüler Elektrikli Bisiklet2. Popüler Kuba Elektrikli Bisiklet-
Ortalama Puan1 yorum-
Türü-ŞehirŞehir
SepetliVar--
Katlanabilir-VarVar
ÇamurlukluVarVarVar
Bagajlı--Var
Amörtisörlü--Var
Jant-16 Jant20 Jant
Batarya Tipi-SulukSuluk
Fren Tipi-Mekanik DiskMekanik Disk
Motor Gücü220 W250 W250 W
Menzil40 km35 km110 km
Lastik Kalınlığı--4.00"
Vites Sayısı--7 Vites
Kadro Malzemesi-AlüminyumAlüminyum
Şarj Süresi-4 Saat-
Akü Gerilimi48 V36 V48 V
Akü Kapasitesi14 Ah7.8 Ah10 Ah
Ağırlık-20 kg30 kg
Maksimum Hız25 km/h25 km/h25 km/h
Genişlik--60 cm
Derinlik--174 cm
Yükseklik--124 cm
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı