Kuba Elektrikli Bisiklet

Kuba Elektrikli Bisiklet Fiyatları

3 farklı Kuba Elektrikli Bisiklet için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıKuba
 • Menzil80 km
 • Menzil100 km
 • Menzil150 km
 • Jant20 Jant
 • Jant28 Jant
 • Motor Gücü250 W
 • Motor Gücü281 W
 • ÖzelliklerKatlanabilir
 • Akü Kapasitesi10 Ah
 • Akü Kapasitesi18.5 Ah
 • Tüm Filtreler
Filtrele
Filtrele
 • MarkasıKuba
Fiyatı 0 - 20.000 TL 20.000 - 30.000 TL 30.000 - 40.000 TL 40.000 - 50.000 TL 50.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTürüJantBatarya TipiFren TipiMotor GücüMenzilLastik KalınlığıVites SayısıKadro MalzemesiŞarj SüresiAkü GerilimiAkü KapasitesiAğırlıkMaksimum HızGenişlikDerinlikYükseklikKelime ile FiltreleCinsiyetÜrün PuanıRenk
Temizle Ürünleri Gör (3)

Kuba Bisiklet Fren Balatası Kuba Bisiklet Fren Kolu

En Popüler Kuba Elektrikli Bisikletler

Kuba Elektrikli Bisiklet Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Kuba Elektrikli Bisiklet hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 3 farklı Kuba Elektrikli Bisiklet:
 1. Kuba Speedlight Katlanır Elektrikli Bisiklet
 2. Kuba S15 16 Jant Katlanır Elektrikli Bisiklet
 3. Kuba Speedlight Katlanabilir Elektrikli Bisiklet

Kuba Elektrikli Bisiklet

Motosiklet ve bisikleti tek bir araçta bir araya getiren Kuba elektrikli bisiklet, konforlu bir ulaşım aracıdır. Genellikle şehir içi yolculuklarda uygun olan Kuba elektrikli bisikletler arasında motor gücü, batarya kapasitesi, ağırlık, taşıma kapasitesi, şarj olma süresi, kullanım süresi ve tekerlek yapısı birbirinden farklı çok sayıda model bulunur. Ortalama 124 kg taşıma kapasitesine sahip olan Kuba elektrikli bisiklet ürünlerinde genel ağırlık ise yaklaşık olarak 20 kg’dır. Kuba elektrikli bisiklet modellerinde ortalama 250W arkadan çekişli motor yer alır. 36V 7.8 AH akü ile gelen elektrikli bisikletlerde şarj süresi sürüş mesafesi ürün bazında değişiklik gösterir. Bununla birlikte minimum 5 saatte şarj olan bataryalar sayesinde Kuba elektrikli bisiklet modelleri ile minimum hızda yaklaşık olarak 50 kilometreye kadar yolculuk yapılabilir. Şehir içi ulaşımda büyük kolaylık ve konfor sağlayan Kuba markalı elektrikli bisikletlerin büyük bir kısmı katlanabilme özelliğine sahip olduğundan taşıma ve saklama süreçlerinin de pratik olmasını sağlar. Siz de yeni bir elektrikli bisiklet arayışındaysanız Akakçe’den yardım alarak Kuba elektrikli bisiklet fiyatlarını araştırabilir, online satış seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

Kuba Elektrikli Bisiklet Özellikleri Nelerdir?

Geleneksel bisikletlere kıyasla yoğun pedal çevirmeden de ulaşım yapılabilmesini sağlayan Kuba elektrikli bisikletler, bataryası/aküsü tükenene kadar motor sayesinde hareket eder. Batarya tükendiğindeyse geleneksel bisikletler gibi pedal çevrilerek yolculuğa devam edilebilir. Genellikle sele altında veya arka bagajda konumlandırılmış dahili 36V 7.8 AH akü ile gelen başarılı bisikletlerde akünün şarj edilmesi için adaptör yer alır. Basit bir kablo bağlantısı ile direkt priz üzerinden akü dolumu yapmak mümkündür. Kuba markalı elektrikli bisikletlerde akünün dolum süreci ise minimum 3 saat sürer. Öte yandan pek çok bisiklette akü/batarya dolum süreci ortalama 5 saattir. Batarya tamamen dolduğundaysa 10 ila 50 km arasında değişen yolculuklar yapmak mümkündür. Sürüş mesafesiyse akünün kapasitesine ve bisikletin hızına göre farklılık gösterir. Dolayısıyla satın almadan önce elektrikli bisikletin hangi amaçla ve gün içinde ne kadar süre ile kullanılacağı dikkate alınarak seçim yapılmalıdır.

Katlanabilir yapısı sayesinde pratik bir taşıma - muhafaza süreci sağlayan Kuba elektrikli bisiklet çeşitlerinde toplam ağırlık yaklaşık olarak 20 kg’dır. Yoğun ilgi gören Kuba elektrikli bisiklet çeşitlerinde taşıma kapasitesi ise 90 kg ila 120 kg arasında değişiklik gösterir. Öte yandan sele boyu ayarlanabilir olduğundan 140 cm ve üzerindeki her kullanıcı Kuba elektrikli bisiklet kullanabilir. Saatte maksimum 30 km hıza ulaşan Kuba elektrikli bisiklet modelleri, şehir içi kullanıma uygun olup herhangi bir ehliyet gerektirmeyen ulaşım araçlarıdır. Dolayısıyla kullanımda yaş sınırı yoktur. Genellikle 7 vites olarak tasarlanan başarılı bisikletlerde jant ölçüsü ise 16 inç ve 20 inç seçeneklerine sahiptir. Şehir ve yol bisikleti olarak sınıflandırılan Kuba elektrikli bisiklet çeşitlerinde çift çamurluk yer alır. Mekanik disk frenler kullanılan başarılı bisikletlerde çift amortisör bulunur. Tüm bunların yanı sıra sürüş sırasında kullanıcının ihtiyaç duyabileceği saatlik hız, kalan batarya miktarı gibi bilgiler, bisikletin ön panelinde yer alan bir dijital ekran aracılığı ile takip edebilir.

Ergonomik Kuba Elektrikli Bisiklet Modelleri

Taşıma kapasitesi, akü kapasitesi, jant boyutu gibi özellikleri baz alındığında pek çok tasarım seçeneğine sahip olan Kuba elektrikli bisikletler arasında en çok katlanabilir olanlar ilgi görür. 16 jant ve 20 jant seçenekleriyle kullanıcıların beğenisine sunulan Kuba katlanabilir elektrikli bisiklet modelleri özel tasarımları sayesinde saniyeler için katlanarak muhafaza edilebilir, arabaların bagajlarında yer israfına neden olmadan taşınabilir. Kuba markalı katlanır elektrikli bisikletler, şehir dışında yapılacak outdoor aktiviteler için araç bagajında kolaylıkla taşınabilir. Sık tercih edilen bir başka ürün ise şehir bisikleti olarak da bilinen Kuba elektrikli bisiklet çeşitleridir. Saatte ortalama 25 km hızla seyahat etme avantajı sağlayan şehir bisikletleri, özellikle günlük kısa mesafeli yolculuklar için idealdir. Tam dolu akü ile ortalama 30 km seyahate edilebilmesini sağlayan başarılı araçlar, enerji tükendiğinde yolda kalma sorununu da ortadan kaldırır.

Markanın yol bisikleti olarak adlandırdığı araçlar ise gün içinde sık seyahate den kullanıcıların öncelikli tercihleri arasındadır. Tam dolu akü ile 50 km’ye varan seyahat olanağı tanıyan başarılı bisikletler, dayanıklı lastikleri ve mekanik disk frenleriyle öne çıkar. Genel olarak güvenli, ve konforlu yolculuklar yapılmasını sağlayan Kuba elektrikli bisiklet modelleri, dayanıklı motorları ve ön kısımda yer alan LCD ekranlarıyla benzerlerinden ayrılır. Yoğun güneş altında dahi net olarak okunabilen ekranda batarya doluluk oranının yanı sıra anlık hız bilgisinde yer alır. Görsel tasarımları ile de fark yaratan Kuba elektrikli bisiklet çeşitleri arasındaki siyah, kırmızı, beyaz gibi farklı renklerde üretilen bisikletler bulmak mümkündür. Kullanıcılara tarzını yansıtabileceği, konforlu yolculuklar yapabileceği, dayanıklı, pratik kullanımlı elektronik bisikletlere sahip olma imkânı tanıya Kuba markası, ulaşılabilir fiyat politikası uyguladığından elektrikli bisikletleri herkes için ulaşılabilir hale getirir.

Kuba Elektrikli Bisiklet Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Evden okula, işe veya alışverişe daha hızlı, konforlu ve en önemli vakit kaybetmeden gitmek isteyenler için tasarlanan Kuba elektrikli bisiklet modelleri, geleneksel bisikletlerde olduğu gibi yoğun pedal çevirmeye bağlı terleme sorununu tamamen ortadan kaldırır. Dolayısıyla vardığı noktada duş alma ihtimali olmayan kullanıcılara terleme sorunu olmadan bisikletle seyahat etme avantajı sağlar. Öte yandan geleneksel bisikletlerde olduğu gibi pedal çevrilerek de kullanılabilen Kuba elektrikli bisiklet çeşitleri spor yapma amacıyla da kullanılabilir. Kuba elektrikli bisiklet yorumları da bunu destekler niteliktedir. Elektrikli bisiklet Kuba modellerinden daha fazla verim almak ve kullanım ömürlerini korumak için dikkat edilmesi gerekenler ise şöyle sıralanır:

Kuba Elektrikli Bisiklet Fiyatları

Yerli üretim olduğu için ulaşılabilir fiyatlarla satışa sunulan Kuba elektrikli bisikletler, hemen her bütçeye hitap eden alternatif seçeneklere sahiptir. Genel olarak uygun düzeyde seyreden Kuba elektrikli bisiklet fiyatları, batarya kapasitesi, motor gücü, şarj süresi, sürüş mesafesi, taşıma kapasitesi, katlanabilme özelliği, ulaşılan maksimum hız düzeyi, görsel tasarım, malzeme kalitesi gibi çok sayıda etkene göre belirlenir. Dolayısıyla Kuba elektrikli bisiklet fiyatları bisikletten bisiklete değişebilir. Örneğin, 16 inç jantlı Kuba elektrikli bisiklet ile 20 inç jantlı Kuba elektrikli bisiklet fiyatları birbirinden farklıdır. Benzer şekilde 4 saatte şarj olabilen Kuba elektrikli bisiklet modelleri, minimum 5 saatte şarj olabilenlere kıyasla farklı şekilde fiyatlandırılır. Kuba elektrikli bisiklet en ucuz fiyat seçenekleri ise kampanya dönemlerinde görülür. Çünkü kampanyalar kapsamında koruyucu set fiyatları gibi elektrikli bisiklet fiyatlarında da düşüş meydana gelir. Siz de avantajlı fiyatlarla Kuba elektrikli bisiklet satın almak istiyorsanız Akakçe’den yardım alabilir, fiyat sıralaması özelliğini kullanarak en ucuz olanlara ulaşabilirsiniz.