Hoverboard & Elektrikli Kaykay

Hoverboard & Elektrikli Kaykay Fiyatları

117 farklı Hoverboard & Elektrikli Kaykay için fiyatlar listeleniyor.

Smart Balance Elektrikli Kaykay Citymate Elektrikli Kaykay Leyaton Elektrikli Kaykay Hoverway Elektrikli Kaykay Razor Elektrikli Kaykay Teknofonik Elektrikli Kaykay

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

Önceki Sayfa: 1 / 5 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 6.000 TL 6.000 - 8.000 TL 8.000 - 10.000 TL 10.000 - 15.000 TL 15.000 TL üstü MarkasıÖzelliklerMaksimum HızMenzilGüçTaşıma KapasitesiRenk
Temizle Ürünleri Gör (117)

Sneaker Modelleri Çocuk Bisiklet Kaskı Tenis Raketi Kum Torbası Kulak Tıkacı Deniz Ayakkabısı Masa Tenisi Masası Kaykay Masa Tenisi Topu Smart Balance Elektrikli Kaykay Citymate Elektrikli Kaykay Leyaton Elektrikli Kaykay

En Çok Karşılaştırılan Elektrikli Kaykaylar

Elektrikli Kaykay Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Elektrikli Kaykay Sıkça Sorulan Sorular

Elektrikli Kaykay

Elektrikli kaykay ilk olarak 2014 yılında Çin’de bulunan bir firma tarafından tasarlanmaya başlanmıştır. Çin tarafından dünya piyasasına çıkarılan ürün özellikle Amerika’da oldukça popüler hale gelmiştir. Türkiye’de de elektrikli kaykaya karşı duyulan ilgi ve bu ürünü kullanan kişilerin sayısı son yıllarda artış göstermiştir. Bu ürün normal kaykaylardan farklı olarak kendi dengesini kendisi sağlayabildiği için ilgi çeker. Kendi dengesini sağlayabildiği için de kullanımı standart kaykaylara göre daha kolay olur. Sadece yönlendirilmesi gerekir. Bu ürün hoverboard scooter olarak da bilinir. Kullanımı pratik olduğu kadar eğlenceli de olabilir. Hoverboard çocuklar tarafından da kullanılabilir. Örneğin çocuklarınız bu ürünü kullanarak okula gidebilirler. Çocuklar için hem eğlenceli bir spor aktivitesi hem de okul aracı olur. Yetişkinler tarafından da kullanımı çok sık görülür. Bu kaykaylar bisiklet yolunda güvenli bir şekilde kullanılabilir. Güvenliğiniz için hoverboard kullanmadan önce dizlik, kask gibi koruyucu önlemlerden yararlanmanız doğru olur. Bu ürünü güvenlik önlemlerini alarak dikkatli bir şekilde kullandığınız taktirde ciddi ve ağır yaralanmalardan korunmuş olursunuz. Eğer kendiniz için kaliteli ve kullanışlı bir elektrikli kaykay satın almak istiyorsanız farklı markalara ait ürünleri daha detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Hoverboard Satın Alırken Hangi Özelliklere Bakılmalı?

Elektrikli kaykay modelleri farklı tasarım özelliklerine sahip olur. Bir üründe motor gücü, taşıma kapasitesi, menzil, maksimum hız limiti ve Bluetooth gibi özellikler farklılık gösterebilir. Bu değişikliklere bağlı olarak da ürünlerin fiyatları belirlenir. Elektrikli kaykay fiyatları standart kaykaylardan farklı olur. Genel olarak 2 bin ile 4 bin lira arasında değişen fiyatlar görülür. Türkiye’de kullanımı her geçen gün artan hoverboard scooterların fiyatları da talebe bağlı olarak artış gösterir. Ortalama bir üründe 20 veya 25 kilometre menzil özelliği bulunur. Hoverboard modelleri 1, 2 ve 4 tekerlekli olarak ayrılır. Tek teker elektrikli kaykay modellerinde 1,5-2 saatlik şarj süresi bulunur. 2 ve 4 tekerlekli ürünlere göre daha küçük olduğu için fazla yer kaplamaz. Tek tekere sahip olan hoverboard modellerinde oturma yeri olmaz. İki tekerlekli elektrikli kaykay modellerinde oturma yeri olabilir. Ayakta kullanılan kaykaylarda zorlanacağınızı düşünüyorsanız oturaklı çeşitlere bakabilirsiniz. Bu ürünlerin kullanımı son derece basit olur. Bir hoverboard saatte 20-40 kilometre hız yapabilir. Engebeli alanlarda ve yokuş yukarı yerlerde kullanılabilir. Elektrikli kaykay 4 teker olduğu zaman büyük bir yer kaplar. Böyle bir ürünü işe veya markete giderken rahatlıkla kullanabilirsiniz. Genellikle teker sayısı arttıkça fiyatlar da artar. Oturaklı elektrikli kaykay modelleri rahatlık açısından oldukça konforlu olur. Ağır olduğu için taşıması zorlaşır. Tek veya iki tekerlekli modeller ev içerisinde muhafaza edilebilir. Oturaklı hoverboard modelleri tıpkı motosiklet gibi belirli alanlara park edilir. Elektrikli kaykay özellikleri içerisinde bluetooth önemli bir yer kaplar. Hoverboard scooterlar kolay taşınması ve hızlı şarj edilmesi açısından avantajlı görülür. Dayanıklı ve sağlam bir hoverboard satın aldığınızda uzun yıllar memnuniyetle kullanabilirsiniz.

Elektrikli Kaykay Modelleri Uygun Fiyatlarla Akakçe’de

Satın almak istediğiniz ürünü en uygun fiyata nereden alabileceğinizi araştırıyorsanız akakce.com’u inceleyebilirsiniz. Site üzerinden elektrikli kaykay markaları ve fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Böylece kısa süre içerisinde aradığınız özelliklere sahip ürünü bulmuş olursunuz. Hoverboard fiyat analizi yapabilirsiniz. Satın almak istediğini ürünün son 6 aylık süreçte hangi fiyattan satıldığını görebilirsiniz. Ürünün hangi aylarda indirime girdiğini anlayabilirsiniz. Fiyat analizinde ürünün dönem içi satıldığı en düşük ve en yüksek fiyatlar ile şu andaki fiyatına yer verilir. Ayrıca sitede satışta olan bütün modellerden en çok hangisinin tercih edildiğini popüler ürün alarmı sayesinde fark edebilirsiniz. Sizin için en iyi elektrikli kaykay hangisi bulmak istiyorsanız hem kullanıcı yorumlarını hem de ürün özelliklerini dikkatli bir şekilde incelemeniz size yardımcı olur. Aynı zamanda kampanya dönemlerini de takip ederek uygun fiyatlı satın alma imkanı yakalayabilirsiniz.

Hoverboard ile Eğlenceli ve Keyifli Bir Deneyim Yaşayın

Hoverboard scooterı bir yerden başka bir yere gitmek için araç olarak kullanabilirsiniz. Aynı zamanda sportif bir faaliyet olarak hoverboard kullanarak da boş zamanlarınızı değerlendirerek güzelleştirebilirsiniz. Elektrik kaykaylar farklı boyutlarda ve renklerde üretilir. En sık rastlanılan kaykay renkleri siyah ve beyaz modeller olur. Bunların dışında farklı renkler tercih edenler kırmızı ve mavi gibi canlı modellere bakabilir. Elektrikli kaykay pembe renkli bir ürün özellikle kız çocuklarını çok mutlu edebilir. Tek bir renk istemeyenler rengarenk ve özel desenli modelleri beğenebilir. Özel desenli ürünler arasında kamuflaj tasarım en beğenilenlerden birisi olur. Elektrikli kaykaylar tekerlek sayısına bağlı olarak boyut değiştirir. Orta büyüklüğe sahip bir elektrikli kaykay 6.5 inç olarak üretilir. Boyut olarak 8.5 ve 10 inç olan modeller de bulunur. Aradığınız tasarıma sahip ürünü bulmak için modellerini inceleyerek size uygun elektrikli kaykayı satın alabilirsiniz. Aynı zamanda klasik kaykay çeşitlerini de inceleyerek evinizde modası hiç geçmeyen kaykaya yer açabilirsiniz.

Elektrikli Kaykay Nasıl Kullanılır?

Elektrikli kaykaya merak duyanlar nasıl çalıştığını da incelerler. Öncelikle Elektrikli kaykayınızı evde kolaylıkla şarj edilebileceğini bilmelisiniz. Ürünü kullanmak son derece basittir. Açma düğmesine uzun süre basıp ürünü açmanız gerekir. Ardından şarjı varsa üzerine çıkıp dengelemeyi yapın. Hoverboardı hareket ettirmek için ileri doğru eğim vermeyi deneyin. Denemelerle ürünü kolayca kullanmayı öğrenebilirsiniz. Ürünü satın almadan önce indirimleri takip edebilirsiniz. Hoverboard ucuz fiyatlı ürünleri bulmak için özel kampanyalar işinize yarayabilir. Sitede zaman zaman yapılan farklı indirimler sırasında çoğu ürün normal fiyatından daha düşük fiyatlara satılır. Bazı kampanyalarda %15 bazılarında ise %50 oranında indirim uygulanabilir. En avantajlı alışverişlerinizi bu kampanyalar sayesinde yapabilirsiniz. Büyük indirimlerin yapıldığı günlerden birisi de Kara Cuma indirimleri olarak bilinir. Bu indirim zamanında ev eşyalarından kozmetiğe, elektrikli aletlerden giyim ürünlerine kadar her şeyin fiyatı ucuzlar. Böyle bir günde hoverboardın fiyatı da büyük oranlarda düşebilir. Bu fırsatı kaçırmamak için takipte kalmak gerekir. Elektrikli kaykay en ucuz fiyatlarla almak için indirimleri takip edebilirsiniz.

Hoverboard Alırken Bilmeniz Gerekenler

Elektrikli kaykay satın alırken dikkat etmeniz gereken şeylerin başında ürün kalitesi gelir. Eğer satın aldığınız ürün sağlam ve dayanıklı malzemeden üretilmiş ise kırılması zorlaşır. Satın aldıktan sonra da ürünü nasıl kullandığınız önem kazanır. Çünkü yanlış kullanım şekilleri ürünlerin çabuk bozulmasına hatta kullanım ömrünün kısalmasına sebep olur. Bu yüzden hoverboard scooterı nasıl kullanacağınıza dair elektrikli kaykay tavsiye ve önerilerine bakmanız uzun süreli kullanımlar için iyi olabilir. Ağırlıkları 10 ila 15 kilogram arasında değişen kaykayları doğru şarj etmek gerekir. Bataryası azalan ürünlerin hızı kesilmeye başlar. Modellerin şarj olma süreleri değişebilir. Kaykayınızı tam verimli bir şekilde kullanmak istiyorsanız bataryası dolmadan şarjdan çıkarmamak gerekir. Bu ürünün bütün modelleri yağmurlu havada kullanılmaya uygun olarak tasarlanır. Karanlık yerler için de aydınlatmayı sağlayan ön ve arka farları bulunur. Kontrol etmesi hem kolay hem de eğlenceli olan ışıklı elektrikli kaykay ile gece sürüşlerinin keyfini çıkarabilirsiniz. Hoverboard satın almadan önce sitede kullanıcılar tarafından yazılmış olan elektrikli kaykay yorum kısmına bakmanız doğru seçimi yapmanız için yönlendirici olabilir.