Elektrikli Scooter

Elektrikli Scooter Fiyatları

286 farklı Elektrikli Scooter için fiyatlar listeleniyor.

RKS Elektrikli Scooter Onvo Elektrikli Scooter Navee Elektrikli Scooter Segway Elektrikli Scooter Cybersoul Elektrikli Scooter Xiaomi Elektrikli Scooter

Fiyatı Düşen Elektrikli Scooterlar

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Elektrikli Scooterlar

Tümü

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Motor Gücü800 W
 • Motor Gücü1000 W
 • Maksimum Hız50 km/s
 • Maksimum Hız80 km/s
 • Menzil55 km
 • Menzil60 km
 • Taşıma Kapasitesi120 kg
 • Taşıma Kapasitesi150 kg
 • Fiyatı0 - 8.000 TL
 • Fiyatı16.000 - 20.000 TL
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 12 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 8.000 TL 8.000 - 12.000 TL 12.000 - 16.000 TL 16.000 - 20.000 TL 20.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterFren SeçeneğiKullanıcı TürüTaşıma KapasitesiMaksimum HızMenzilMotor GücüŞarj SüresiTırmanma AçısıTekerlek TürüTekerlek BoyutuGövde MalzemesiDerinlikGenişlikMaksimum YükseklikAğırlıkAkü GerilimiAkü KapasitesiÖn Fren TürüArka Fren TürüÖn Fren TeknolojisiArka Fren TeknolojisiSüspansiyon SeçeneğiÜrün PuanıRenk
Temizle Ürünleri Gör (286)

Scooter Boks Eldiveni Masa Tenisi Raketi Palet Yüzücü Gözlüğü Paten Kaykay Dalış Elbisesi Tenis Raketi RKS Elektrikli Scooter Onvo Elektrikli Scooter Navee Elektrikli Scooter

En Çok Karşılaştırılan Elektrikli Scooterlar

Elektrikli Scooter Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Elektrikli Scooter Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Elektrikli Scooterlar hangileri?

Bugün Akakçe'de 286 farklı model arasında

En çok satan Elektrikli Scooterlar hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Elektrikli Scooter:
 1. RKS A3 Smart Kick Elektrikli Scooter
 2. Onvo OV-012 Offroad Elektrikli Scooter
 3. Onvo OV-012 X Plus 1600 W Elektrikli Scooter
 4. Navee N65 500 W Elektrikli Scooter
 5. Onvo OV-007 Elektrikli Scooter

Elektrikli Scooter

Pratik kullanımı ve kalabalık şehir hayatında kazandırdığı avantajlar ile ön plana çıkan elektrikli scooter çeşitleri, pek çok farklı sebepten ötürü kullanıcıların yoğun ilgisini çekmeyi başarır. Özellikle trafiğin yoğun olduğu kalabalık şehirlerde bir yerden bir yere giderken önemli ölçüde zaman kazandıran modellerin ihtiyaca uygun pek çok seçeneği mevcuttur. Elektrikli scooter Türkiye genelinde de sıklıkla tercih edilen ulaşım araçlarından bir tanesidir. Cihazların kompakt tasarımı ve konforlu yapısı etrafı gezmek isteyen kişilerin de beklentilerini karşılar. Elektrikli yapılarıyla enerji verimliliği sağlaması, bütçe ve çevre dostu yapısı da dikkat çeken noktalar arasında yer alır. Birçok açıdan fayda sağlayan scooter fiyatları ürünlerin donanımlarına ve tasarımlarına bağlı olarak farklılık gösterir. Siz de elektrikli scooter Akakçe ile inceleme yapabilir, keyifli ve doğa dostu yolculuklar yapmaya dilediğiniz zaman başlayabilirsiniz.

Elektrikli Scooter Özellikleri

Kısa ve orta mesafeli ulaşımlarda büyük kolaylık sağlayan scooter elektrikli modellerinin özellikleri kullanım amacına bağlı olarak birçok farklı seçenek sunar. Elektrikli scooterların donanım ve tasarım açısından sahip olduğu özellikler hız, kullanım, verimlilik gibi alanlarda yüksek performans elde etmeye yardımcı olur. Pek çok kişinin merak ettiği “Elektrikli scooter nasıl kullanılır?” sorusunun yanıtı ürünün özelliklerine bağlıdır. Ayrıca kullanım alanına göre farklı sürüş şekilleri mevcuttur. Elektrikli scooter koltuklu, oturaklı, ayakta modellerinin tasarımlarında konfor ve verimlilik ön plandadır. Koltuklu olanlar daha çok gezi amaçlı kullanım için tercih edilirken ayakta kullanım sunanlar şehir içi ulaşım için idealdir. Yoğun ilgi gören elektrikli scooterlar arasında katlanır özelliğe sahip olan seçenekler de yer alır. Katlanarak çok daha az yer kapladığı için son derece kolay bir şekilde taşınabilir.

Cihazlar arasındaki farklardan biri de tekerlek sayısı ve tasarım özellikleridir. Arka ve ön kısmında tekli veya çoklu tekere sahip olanlar da değerlendirilebilecek seçeneklerdendir. Tek tekerlekli elektrikli scooter özellikleri ve çift tekerleklilerin yapıları farklı alanlarda kullanım için idealdir. Ürünlerin en çok dikkat edilen özelliklerinden bir tanesi çalışma kapasiteleridir. 249, 1000, 5000 Watt elektrikli scooter gibi farklı kapasiteye sahip olanların menzilleri ve hızları da farklılık gösterir. Aynı zamanda sürüş ve park noktasında kolaylık sağlayan direksiyon ve ayak parçaları bulunan ürünler de mevcuttur. Taşınabilir, direksiyonlu, ayaklı, mini elektrikli scooter çeşitlerinin özelliklerini inceleyebilir ve kıyaslama yaparak kararınızı kolayca verebilirsiniz. Yorum ve değerlendirme bölümünden kullanıcıların gerçek deneyimlerine ulaşabilir, kişisel kullanımınız için ideal olan elektrikli scooter tavsiye seçeneklerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Elektrikli Scooter Modelleri

Kullanım amaçlarına uygun yapıda tasarlanan çok sayıda scooter elektrikli modelleri çeşitli malzeme ve özellik seçenekleri sunar. Her yaştan kullanıcı için ideal olmasının yanı sıra eğlenceli bir deneyim fırsatı sağlayan ürünler alanında dünyanın önde gelen markaları tarafından üretilir. Her alanda yüksek verim elde etmek isteyenler, kıyaslama yaparak en iyi elektrikli scooter kolayca belirlenebilir. Elektrikli scooter çocuk, yetişkin modelleri güvenli bir sürüş deneyimi sunmak için özel olarak geliştirilir. Güçlü bir denge kurmayı sağlayan yenilikçi tasarımlar sayesinde gün içinde eğlence veya ulaşım amaçlı kullanımlar çok daha rahat bir şekilde gerçekleştirilir. Bununla birlikte ithal ürünlerin yanı sıra yeni nesil teknolojiler ile donatılan yerli elektrikli scooter çeşitleri de güçlü fren sistemine sahip seçenekler sunar. Yüksek kalite standardına oranla ulaşılabilir düzeydeki elektrikli scooter fiyatları bütçe dostu yapılarıyla ön plana çıkar. Birçok markanın elektrikli scooter satış seçeneği arasından kararınızı verebilirsiniz.

Seçim yaparken dikkat edilen hususlardan bir tanesi tekerlek yapısıdır. Kullanım alanının özelliklerine uygun tekerlek seçimi yapmak güvenli ve verimli bir kullanım elde etmeye yardımcı olur. Tekerleklerin boyutuyla sahip oldukları özellikleri hız ve yol tutuşu bakımından son derece önemlidir. Büyük, kalın, geniş tekerlekli elektrikli scooter seçenekleri farklı zemin ve hava koşullarında kullanıcılarının beklentilerini karşılamayı başarır. Tasarımlarda dikkat çeken noktalar arasında renkler de ön plana çıkar. Elektrikli scooter yeşil, pembe, siyah, mavi gibi çok sayıda renk seçeneği sunarak kişisel kullanımınız için uygun olanı kolayca bulmanızı sağlar. Profesyonel, kaliteli, yeni model elektrikli scooter çeşitlerinin özelliklerini ve tasarımlarını detaylı bir şekilde inceleyerek kararınızı verebilirsiniz. Kullanıcıların yaptığı yorumları inceleyerek, karşılaştırma yapabilir ve karar verme sürecinizi çok daha kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Elektrikli Scooter Avantajları

Son dönemlerin gözde ürünlerinden bir tanesi olan elektrikli scooter modelleri yenilikçi yapıları ile birçok açıdan avantaj kazandırır. Tasarımlarıyla konforlu ve güvenli bir kullanım sunarak şehir içinde büyük kolaylık sağlar. Bununla birlikte en önemli avantajlardan bir tanesi sunduğu enerji verimliliğidir. Cihazların özel donanımları oldukça düşük maliyetlere gezmenize olanak tanır. Ayrıca elektrikli yapısıyla doğayı korumanıza da yardımcı olur. Hızlı, akıllı, uzun menzilli elektrikli scooter çeşitleri yediden yetmişe her kullanıcının eğlenceli vakit geçirmesini sağlar. Cihazların sunduğu avantajlarından bir diğeri de pratik kullanımlarıdır. Elektrikli yapı sayesinde rahatça hareket etmeyi sağlar. Ayrıca yüksek manevra kabiliyeti kolayca dönmenize yardımda bulunur. Öneri için kullanıcı yorumlarına göz atabilir, dönemsel kampanyalardan yararlanarak elektrikli scooter ucuz seçeneklerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Elektrikli Scooterların sunduğu diğer avantajlar şu şekildedir:

Elektrikli Scooter Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Birçok kullanıcı gibi siz de “Hangi elektrikli scooter modelini tercih etmeliyim?” diye düşünüyor olabilirsiniz. Elektrikli scooter satın alırken belirli noktaları göz önünde bulundurmak, istediğiniz sonuçları elde etmeniz bakımından oldukça önemlidir. Seçim yaparken güvenilir ve kaliteli elektrikli scooter markaları arasından bir tanesine yönelebilirsiniz. Karar verirken dikkat edebileceğiniz noktalardan bir diğeri cihazın fiziksel özelliklerinize ve beklentilerinize uyum sağlayıp sağlamamasıdır. Cihazların hız ve ağırlık kapasiteleri arasından kullanım sıklığı ve mesafesi için ideal ürünü tercih etmek birçok açıdan avantaj kazandırır. Elektrikli scooter uygun fiyat seçenekleri de satın alırken göz önünde bulundurabileceğiniz hususlardan bir tanesidir. Seçim yaparken elektrikli scooter yorum ve değerlendirmelerini de inceleyebilirsiniz.

Elektrikli Scooter Fiyatları

Kullanıcıların sıklıkla sordukları “Elektrikli scooter ne kadar?” sorusunun yanıtı cihazın özelliklerine ve kalitelerine bağlı olarak şekillenir. Modellerin çok sayıda donanım ve tasarım seçeneği sunması her bütçe için ideal fiyat alternatiflerini beraberinde getirir. Benzer ürünlerden bir tanesi olan kaykaylardan farklı mekanik özelliklere sahip olanlar uzun vadede oldukça avantajlıdır. Elektrikli scooter fiyatları cihazların şarj edilebilir yapıları ve verimli enerji tüketimleri göz önünde bulundurulduğunda farkını ortaya koymayı başarır. Elektrikli scooter çeşitleri gibi avantajlı kaykay fiyatları da kullanıcılarından tam not alır. Akakçe aracılığıyla birbirinden kaliteli cihazlara göz atabilir ve sizin için uygun olan ürünü belirledikten sonra online olarak elektrikli scooter satın al işlemini gerçekleştirebilirsiniz.