Onvo

Onvo OV-012 Offroad Elektrikli Scooter

En Popüler 2. Elektrikli Scooter

20 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

17.899,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 44 dakika önce % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Stokta Satıcı: Teleskop.com 1 Yorum Yorumları oku

Onvo Yetkili Satıcısı

Ürün Özellikleri: Dijital Ekranlı, Farlı, Katlanabilir, Uzaktan Kumandalı, Ön / Arka, Amortisörlü, Taşıma Kapasitesi: 150 kg, 50 km/s... Devamını gör

4.399 TL'ye varan fiyat avantajı ile outlet ve ikinci el seçeneğini gör 100 TL fark ile yüksek puanlı satıcı 9,0 seçeneğini gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
17.899,00 TL

En Ucuz Onvo OV-012 Offroad Elektrikli Scooter Fiyatları

Piyasa fiyatları (2)

Tüm fiyatlar (19)

Yenilenmiş ve İkinci El Onvo OV-012 Offroad Elektrikli Scooter Fiyatları

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Onvo Elektrikli Scooterlar
Benzer Ürünler

Onvo OV 012

Sağlam yapılı malzemeler kullanılarak tasarlanan Onvo OV 012, 30° yokuş tırmanma kabiliyeti ve geniş basamaklı taban taban tasarımıyla beğenileri kazanır. Şehir içi kısa mesafeleri eğlenceli şekilde katetmeye olanak tanıyan Onvo OV 012 elektrikli scooterlar, yüksek taşıma kapasiteleriyle de dikkat çeker. Onvo elektrikli scooter OV-012 modelin katlanabilir tasarımı ise pratik bir elektrikli scooter kullanım deneyimi yaşatır.

OV-012 elektrikli scooter modelini işe giderken veya park gibi alanlarda kullanabilir, şehir içi yolculukları daha keyifli hale getirebilirsiniz. Ayrıca Onvo OV 012, her türlü zemin koşullarında pnömatik lastikleriyle etkili kavrama desteği sunar. Onvo elektrikli scooter OV-012 800 watt motor gücüyle yolculuk yapma imkanı sunar. Yüksek motor gücüne sahip Onvo OV 012, 30° eğime kadar dik yokuşları kısa sürede tırmanmaya yardımcı olur.

Bu sayede Onvo OV 012 engebeli yolları kolayca katetmeye ve daha az yorulmaya katkı sağlar. Onvo OV 012 elektrikli scooterların azami 45 km menzile sahip olan batarya kapasiteleri de kullanıcılardan tam not almayı başarır. Ortalama 7 saat içinde tam dolu kapasiteye ulaşan bataryaya sahip Onvo OV 012 cihazı tercih edebilir, eğlenceli bir elektrikli scooter sahibi olabilirsiniz.

Onvo OV 012

Disk Fren Sistemli Onvo OV 012

Kalitesi ve sportif tasarımı ile dikkat çeken Onvo scooter OV-012 ürünü, disk fren sistemine sahip olması sayesinde güvenli duruş mesafesi sunar. Saatte maksimum 50 km hıza ulaşan Onvo OV 012 elektrikli scooterlar, ön ve arka bölümlerinde yer alan disk fren sistemiyle güvenli yolculuk imkanı tanır. OV-012 scooter ürünlerinin 10” boyuta sahip Off-Road lastikleri ise pnömatik özellikle tasarlanmıştır.

Şişme teker tipine sahip Onvo OV 012 elektrikli scooterlarla kısa mesafeleri kolayca katedebilir, açık havalarda düzenlenen sosyal aktivitelere tam zamanında ulaşabilirsiniz. Siyah renk tonlarıyla tasarlanan Onvo OV 012 elektrikli scooter, yaklaşık 24 kilogram toplam ağırlığı sayesinde elde veya diğer araçların bagaj bölümlerinde rahatlıkla taşınabilir. Ayrıca tekerleklerin sağlam yapıları ise Onvo OV 012 modeli uzun süreli kullanıma uygun hale getirir.

Yüksek menzil kapasitesine sahip pnömatik lastikli Onvo OV 012, yeterli batarya gücü sağlandığında her an yeni maceralara hazırdır. Bütün bunların yanı sıra Onvo OV 012; ön far ve korna donanımlarıyla da yolculuklar sırasında güvenlik önlemlerini kolayca tamamlamaya olanak tanır. Onvo OV 012 cihazı; patika yollarda ya da şehir içi caddelerde kullanabilir, yumuşak tutma kulplarıyla konforlu bir yolculuk gerçekleştirebilirsiniz.

Onvo OV 012 Arka

Benzerlerinden Ayrılan Yönleriyle Onvo OV 012

Onvo elektrikli scooter OV-012 modeli havalı Off-Road tipi pnömatik lastikleri ve yüksek yük taşıma kapasitesiyle benzer modeller arasında bir adım ön plana çıkar. Yaklaşık 7 saatte tam dolu kapasiteye ulaşan Onvo OV 012 batarya bölümü ise sağladığı motor gücü desteğiyle kullanıcıların ilgisini çeker. Ayrıca Onvo scooter OV-012 modeli, uzaktan kumanda sistemli hırsızlık korumasıyla da olumsuz durumlar yaşanmasının önüne geçer.

Onvo OV 012 elektrikli scooter, katlanabilir gövde tasarımıyla ergonomik görünüme sahiptir. Kullanım sonrası katlandıktan sonra kolayca muhafaza edilmesi ise Onvo OV 012 cihazı çok yönlü kullanıma hazır hale getirir. Bunların yanı sıra Onvo OV 012 cihaz modeli, ayakları özgürce hareket etmeye yardımcı geniş alt taban alanıyla dikkatleri üzerine çeker. Geniş yapılı basamak, sürüş anında isteğe uygun duruşa ve tutma kulplarını kolayca yönlendirmeye izin verir.

Ayrıca Onvo OV 012 geniş alt basamağının sağlam yapısı da zemin kaynaklı olası darbeleri önleyerek, sürüş güvenliğini maksimum performansla sağlamada etkilidir. Şehir içi yollar için sıkça tercih edilen Onvo OV 012 ürüne ufak çaplı araştırma sonrası uygun fiyatlarla ulaşabilir, yolculuklar sırasında kaybedilen zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Onvo OV 012 Ön

Onvo OV 012 Elektrikli Scooter Kullanım Alanları

Birçok alanda sıkça tercih edilen Onvo OV-012 scooter, sağlam gövde yapısı sayesinde günlük kullanıma uygun özelliktedir. Onvo scooter OV-012 ürününün uzaktan kumandalı hırsızlık koruma sistemi de geniş kullanım alanına ulaşmasında etkilidir. Onvo OV-012 kullananlar bölümünde de cihazın güvenlik donanımlarından ve teknik özelliklerinden övgüyle bahsedildiği görülebilir.

Bunun yanı sıra Onvo elektrikli scooter OV-012, hassas gaz kolu yardımıyla pratik şekilde kumanda edildiğinden her kesimden kullanıcılara hitap eder. Onvo OV-012 ile uzun mesafeleri kolayca aşabilir, elektrik enerjisiyle çalışan scooter kullanım keyfini yaşayabilirsiniz. Onvo OV 012 elektrikli scooterlar; sürücüyü güvende tutmaya yarayan disk fren sistemi ve sağlam yapılı Off-Road lastiklere sahip olması sayesinde zor şartlara sahip zeminlerde kullanılabilir.

Engebeli arazileri dişli lastik yapısı ile kolayca aşabilen Onvo OV 012, etkili amortisör donanımıyla da sürücüyü sarmaz. Arka tekerleğin yan kısmında yer alan ayaklık ise sürüş sonrası Onvo OV 012 cihazın yol üstünde sabit kalmasına yardımcı olur. Pratik sürüş keyfi yaşatan Onvo OV 012 modelini kısa sürede şarj edebilir, evinize yakın konumdaki ofisinize veya iş yerinize kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Onvo OV 012 Modelin Artı ve Eksi Özellikleri Neler?

Onvo OV-012 elektrikli scooter, 48V 10Ah donanımlı batarya bölümüyle beğenileri toplar. Sağlam yapılı dış kaplamaya sahip batarya bölümü, engebeli arazilerde aşınmaya uğramadan yolculuk yapma keyfi sunar. Hafif yapısı ise Onvo OV 012 cihazın kolayca taşınabilmesine katkı sağlar. 800 Watt toplam motor gücü ise sürücünün hızlı ve seri şekilde yol almasında etkilidir. Diğer Onvo OV-012 özellikleri artı ve eksi olarak şu şekildedir:

  • Katlanabilir sisteme sahip olması, pratik bir elektrikli scooter kullanımına izin verir.
  • Disk fren sistemleri, güvenli duruş mesafesi sağlamada ve yol durumuna göre hız kademesini ayarlamaya yardımcı olur.
  • Eğimli yollarda sarsılmayı önlemede etkili amortisörler, dengede kalmayı da kolaylaştırır.
  • Onvo OV 012 toplam yük taşıma kapasitesi, 150 kilogramdır.
  • LCD ekran paneli, hız bilgisi hakkında kolayca anlaşılır verileri yansıtır.
  • Onvo OV 012 satış fiyatı, benzer teknik özelliklere sahip elektrikli scooter modellerine göre daha yüksek aralıkta bulunabilir.
  • Toplam yük kapasitesini aşan yük bindirilmesi, geniş alt taban kısmın ve tekerleklerin zarar görmesine neden olur.
  • 30° üstü eğimli yokuşlarda verimli çalışmayan elektrikli scooter bazı kullanıcılar için uygun olmayabilir.
Onvo OV 012 Sele

Onvo OV 012 Fiyatı

Onvo OV-012 fiyat etiketi; üretimde kullanılan malzemelere ve cihazın batarya tasarımına göre belirlenir. Cihazın LCD ekran paneli ve disk fren sistemleri de Onvo OV-012 scooter fiyat etiketi üzerinde belirleyici niteliğe sahiptir. Bazı dönemler Onvo OV 012 satış fiyatında çeşitli indirim kampanyaları uygulanır. Kampanya dönemlerini takip ederek, Onvo OV-012 en ucuz fiyat etiketine ulaşabilir, bütçenize uygun şekilde elektrikli scooter sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca işletmeler için toplu alım tercihi de Onvo OV-012 en ucuz fiyat etiketine ulaşmayı kolaylaştırır. Onvo OV-012 yorum bölümlerine göz atmak ise cihazın teknik özellikleri ve kullanım alanları hakkında bilgi sahibi olmaya fayda sağlar. Ayrıca Onvo OV-012 inceleme alanlarında da modelin nasıl kullanıldığı ve batarya bölümünün ne gibi işlevsel özelliklere sahip olduğu hakkında veriler bulmak mümkündür.

Yorum ve inceleme alanlarına göz atmanın bir diğer faydası ise cihazın ihtiyacınıza uygun teknik özelliklere sahip olup olmadığını anlamanıza katkı sağlaması olabilir. Onvo OV-012 yorum bölümlerini inceleyebilir, indirim kampanyaları döneminde ufak çaplı araştırma ile en uygun Onvo OV 012 elektrikli scooterı kolayca satın alabilirsiniz.

Onvo OV-012 Offroad Elektrikli Scooter Fiyat Analizi

Onvo OV-012 Offroad Elektrikli Scooter son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Onvo OV-012 Offroad Elektrikli Scooter Özellikleri

Dijital Ekranlı:
Farlı:
Katlanabilir:
Uzaktan Kumandalı:
Fren Seçeneği:   Ön / Arka
Amortisörlü:
Taşıma Kapasitesi:   150 kg
Maksimum Hız:   50 km/s
Menzil:   45 km
Motor Gücü:   800 W
Şarj Süresi:   7 Saat
Tırmanma Açısı:   30 Derece
Tekerlek Türü:   Şişirilebilir
Tekerlek Boyutu:   10 inç
Ağırlık:   24 kg
Akü Gerilimi:   48 V
Akü Kapasitesi:   10 Ah
Ön Fren Türü:   Disk
Arka Fren Türü:   Disk
Ön Fren Teknolojisi:   Mekanik
Arka Fren Teknolojisi:   Mekanik
Süspansiyon Seçeneği:   Çift
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Amortisörlü Elektrikli Scooter Katlanabilir Elektrikli Scooter 800 W Elektrikli Scooter

Ürüne puan ver

Onvo OV-012 Offroad Elektrikli Scooter Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Onvo OV-012 Offroad Elektrikli Scooter İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Onvo OV-012 Offroad Elektrikli ScooterOnvo OV-012 X Plus 1600 W Elektrikli ScooterXiaomi Mi Pro 2 Elektrikli ScooterOnvo OV-011 Elektrikli Scooter
 Onvo OV-012 Offroad Elektrikli ScooterOnvo OV-012 X Plus 1600 W Elektrikli ScooterXiaomi Mi Pro 2 Elektrikli ScooterOnvo OV-011 Elektrikli Scooter
Fiyat 17.899,00 TL
20 satıcı
25.109,07 TL
16 satıcı
17.100,00 TL
20 satıcı
18.999,00 TL
1 satıcı
Popülerlik2. Popüler Elektrikli Scooter3. Popüler Elektrikli Scooter9. Popüler Elektrikli Scooter7. Popüler Onvo Elektrikli Scooter
Ortalama Puan-4 yorum3 yorum
Aşırı Şarj Koruması--Var-
Bluetooth--Var-
Dijital EkranlıVar-Var-
Düşük Voltaj Koruması--Var-
EABS--Var-
FarlıVarVarVar-
Kalın Tekerlekli---Var
KatlanabilirVarVarVarVar
Kısa Devre Koruması--Var-
LED Aydınlatma---Var
NFC Kilit--Var-
Sürüş İstatistiği--Var-
Uzaktan KumandalıVarVar--
Yüksek Akım Koruması--Var-
Fren SeçeneğiÖn / ArkaÖn / ArkaÖn / ArkaÖn / Arka
AmortisörlüVarVar-Var
Çift Motorlu-Var--
Kullanıcı Türü--YetişkinYetişkin
Taşıma Kapasitesi150 kg150 kg100 kg150 kg
Maksimum Hız50 km/s50 km/s25 km/s40 km/s
Menzil45 km55 km45 km45 km
Motor Gücü800 W1600 W300 W500 W
Şarj Süresi7 Saat-9 Saat5 Saat
Tırmanma Açısı30 Derece30 Derece20 Derece30 Derece
Tekerlek TürüŞişirilebilirŞişirilebilirŞişirilebilirŞişirilebilir
Tekerlek Boyutu10 inç10 inç8.5 inç10 inç
Gövde Malzemesi--Alüminyum-
Derinlik--113 cm48 cm
Genişlik--43 cm26 cm
Maksimum Yükseklik--118 cm121.5 cm
Ağırlık24 kg26.5 kg-23 kg
Akü Gerilimi48 V48 V-48 V
Akü Kapasitesi10 Ah15 Ah-10 Ah
Ön Fren TürüDiskDiskRejeneratifDisk
Arka Fren TürüDiskDiskDiskDisk
Ön Fren TeknolojisiMekanikMekanikElektronikMekanik
Arka Fren TeknolojisiMekanikMekanikMekanikMekanik
Süspansiyon SeçeneğiÇiftÇift-Çift
Renk--Siyah-
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı