Xiaomi

Xiaomi Mi Pro 2 Elektrikli Scooter

En Popüler 7. Elektrikli Scooter (4 yorum)
Xiaomi Mi Pro 2 Elektrikli Scooter

15 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

18.288,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 5 dakika önce % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Peşin fiyatına 6 taksit /6 %0 75 TL MaxiPuan50 TL WorldPuan Stokta 10+ adet Yarın kargoda Satıcı: Pttavm/Sara Ticaret 21

Ürün Özellikleri: Aşırı Şarj Koruması, Bluetooth, Dijital Ekranlı, Düşük Voltaj Koruması, EABS, Farlı, Katlanabilir, Kısa Devre Koruması... Devamını gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Xiaomi Mi Pro 2 Elektrikli Scooter Fiyatları

Piyasa fiyatları (2)

Tüm fiyatlar (13)

Yenilenmiş ve İkinci El Xiaomi Mi Pro 2 Elektrikli Scooter Fiyatları

İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Xiaomi Elektrikli Scooterlar
Benzer Ürünler

Xiaomi Mi Pro 2 Elektrikli Scooter

Xiaomi Mi Pro 2 elektrikli scooter hem ulaşım hem de hobi ihtiyaçlarını karşılayan teknik özelliklere sahip olmasıyla dikkat çeker. Xiaomi Mi Pro 2 modeli, yüksek taşıma kapasitesi ve hafif ağırlığıyla adından söz ettirir. Xiaomi Mi Pro 2 elektrikli scooter siyah gövde rengi ve dayanıklı yapısıyla kullanıcıların ilgisini çeker. Ayrıca Xiaomi Mi Pro 2 elektrikli scooter, ergonomik tasarımı sayesinde pratik şekilde kullanılır.

Scooter, mobil uygulama üzerinden uzaktan kilitleme sistemine sahiptir. Xiaomi Mi Pro 2 elektrikli scooter gövde bölümünde kullanılan alüminyum materyal ise zorlu koşullara karşı ekstra dirençlidir. Güvenlikli saklama sunan Xiaomi Mi Pro 2 elektrikli scooter, tasarım detayları ile avantajlı kullanıma izin verir. Bunun yanı sıra scooter, farklı hız seviyeleri ile kontrollü sürüş özelliği de taşır.

Tekerlekler ise pnömatik sistemli tasarlanmıştır. Kauçuk materyal kullanılarak üretilen tekerler, sert zeminlerde yumuşak sürüşe imkan verir. Bluetooth kablosuz donanım üzerinden akıllı cihazlara bağlanan model, sürüş ayrıntılarını görmek için uygun özelliktedir. Xiaomi Mi Pro 2 elektrikli scooter, ihtiyaca uygun çözümler sunar. Siz de Xiaomi Mi Pro 2 elektrikli scooter sahibi olabilir, sert zeminlerde veya şehir içi yollarda özgürce hareket edebilirsiniz.

Xiaomi Mi Pro 2 Elektrikli Scooter

Üç Hız Kademeli Xiaomi Mi Pro 2 Elektrikli Scooter

Mi Pro 2, farklı sınırlarda üç kademeli hız seçeneği sunar. Seri kullanım için tasarlanan S sürüş modu, maksimum 25 km/s hızlanmaya imkan tanır. Park gibi alanlarda ise D modu 0-20 km/s arası hız sınırlaması ile sakin sürüş özelliği sunar. Yaya modu ise scooter tip cihazın 0-5 km/s arası hızlarla hareket etmesinde ve kalabalık alanlarda sürüş konforunun artmasında etkilidir. Bunun yanı sıra Xiaomi Mi Pro 2, 45 km süper uzun menzilli Li-ion bataryaya sahiptir. Havacılık sınıfı alüminyum materyalle kaplı Xiaomi Mi Pro 2 elektrikli scooter, yaklaşık 9 saat dolum ile full bataryaya ulaşır.

Akıllara gelen “Xiaomi scooter Pro 2 kaç Watt?” sorusu, 600W olarak yanıtlanır. Ürünün nominal güç değerinin ise 300 Watt olduğu görülür. Yaklaşık 100 kg taşıma kapasitesiyle dikkat çeken Xiaomi Mi Pro 2 elektrikli scooter, maksimum 118 santimetre yükseklikle kullanıma izin verir. Cihazın yükseklik değeri ayarlanabilir özelliktedir. Frenleme anında ise kademeli duruş özelliğiyle dikkat çeken Xiaomi Mi Pro 2 elektrikli scooter modelleri, takla atma gibi problemlerin oluşmasını önleyebilir.

Elektronik fren sistemi, sürüş konforunu yükseltirken, sert zeminlerde oluşan olası sarsıntıları minimum seviyeye düşürür. Bunun yanı sıra yaklaşık 14.2 kg toplam ağırlığa sahip Xiaomi Mi Pro 2 elektrikli scooter modelleri, kolayca taşınır. Siz de Xiaomi Mi Pro 2 elektrikli scooter paketine kısa sürede ulaşabilir, gün içinde kaliteli ve konforlu yolculuk deneyimleri yaşayabilirsiniz.

Xiaomi Mi Pro 2 Elektrikli Scooter Genel

Xiaomi Mi Pro 2 Elektrikli Scooter Kullanım Alanları

Xiaomi Mi Pro 2, hafif yapısı ve kademeli sürüş teknolojisi sayesinde birçok alanda kullanıma uygundur. Genellikle şehir içi yollarda ve park gibi alanlarda tercih edilen scooter, darbelere karşı ekstra dayanıklılığı sayesinde sert zeminlerde de kullanılabilir. Geniş kullanım alanına sahip Xiaomi Mi Pro 2 elektrikli scooter katlanabilir yapıdadır. Böylece dar alanlarda muhafaza etmek oldukça kolaydır.

Ayrıca Xiaomi Mi Pro 2 elektrikli scooter, akıllı telefon üzerinden kilitleme donanımı ile yüksek güvenlik sunar. Xiaomi Mi Pro 2 elektrikli scooter, şehir içi yakın mesafelerde veya iş yerine ulaşım için sıkça kullanılır. Yüksek güvenlikli lityum pil ise uzun menzil sağlamasıyla dikkat çeker. Yaklaşık 45 km menzile sahip Xiaomi Mi Pro 2 elektrikli scooter, kinetik enerjiyi elektrik enerjisine çeviren sisteme sahiptir. Böylece frenleme ve yokuş aşağı sürme durumunda pil otomatik olarak şarj olur ve menzil mesafesi artar.

Kontrol bölümünde yer alan hassas gaz kolu ise hız kontrolünü kolay şekilde yönetmeye imkan tanır. Hız kolunun yumuşak ve pratik ayarlanabilir özelliği, sürüşün pürüzsüz olmasına katkı sağlar. Xiaomi Mi Pro 2 elektrikli scooter modellerine kolayca ulaşabilir, etkili gidon ile konforlu bir sürüş gerçekleştirebilirsiniz. Enerji geri kazanım verimliliğini ise Mi Ev uygulaması üzerinden ayarlamak mümkündür.

Xiaomi Mi Pro 2 Elektrikli Scooter Tekerlek

Xiaomi Mi Pro 2 Elektrikli Scooter Modelinin Benzerlerinden Farkları

Xiaomi Pro 2, çok fonksiyonlu gösterge tablosu ile benzer modeller arasında bir adım öne çıkar. Mi Pro 2; hız, sürüş modu, kilit durumu ve diğer sürüş bilgilerini gösterge tablosuna yansıtır. Sürüş esnasında kolayca okunan panel, merkezi kontrolleri pratik şekilde yönetmeye imkan tanır. Xiaomi Mi Pro 2 elektrikli scooter teknik özellikleri incelendiğinde cihazın yüksek performansa sahip olduğu görülür. TPR materyal kullanılarak üretilen gidon bölümü, uzun süreli sürüşlerde yumuşak yapısıyla avuç içini korumada etkilidir.

Yaklaşık üç saniye içinde katlanan Xiaomi Mi Pro 2 elektrikli scooter, elde ,seyahatlerde veya araç bagajında kolayca taşınabilir. Bunun yanı sıra Xiaomi Mi Pro 2 elektrikli scooter modellerinde altılı pil koruma donanımı bulunur. Ürünün pil donanımında; kısa devre koruması, aşırı boşaltmada çift koruma, fazla akım koruması, sıcaklık koruması, aşırı şarjdan çift koruma ve düşük gerilim otomatik uyku koruması yer alır. Mi Ev uygulaması ise pil durumu hakkında kullanıcıya gerekli uyarıları iletir.

Benzer modellere göre daha uzun menzile sahip Xiaomi Mi Pro 2 elektrikli scooter, akıllı sürüş asistanı uygulamasıyla da dikkat çeker. Akıllı sürüş asistanı sayesinde geçmiş bilgileri görebilir, gerekli önlemleri alarak sürüş keyfini yükseltebilirsiniz. Gösterge panelinde yer alan tuş ise farklı fonksiyonları yönetmede etkilidir. Tek tuş kontrolüyle; Xiaomi Mi Pro 2 elektrikli scooter gücünü açıp kapatmak, farları yakmak veya hız modları arası geçişleri sağlamak oldukça kolaydır. Siz de Xiaomi Mi Pro 2 elektrikli scooter modelleri ile kaliteli sürüş deneyimi yaşayabilir, şehir içinde eğlenceli şekilde yolculuk yapabilirsiniz.

Xiaomi Mi Pro 2 Elektrikli Scooter Artı ve Eksi Özellikleri

Dayanıklı ve kaliteli gövde yapısı ile öne çıkan Mi Pro 2, kolay merkezi kontrole imkan tanır. Hafif yapısıyla kolayca taşınan Xiaomi Mi Pro 2 elektrikli scooter, farklı alanlara uygun kullanım özelliğiyle dikkat çeker. Diğer Xiaomi Mi Pro 2 elektrikli scooter özellikleri artı ve eksi olarak şu şekildedir:

 • Ürünün lastik ebatı, yaklaşık 8.5” genişliğe sahiptir.
 • İki tekerlekli Xiaomi Mi Pro 2 elektrikli scooter ürününde, çok işlevli gösterim sağlayan dijital panel yer alır.
 • Cihaz yerden 49 ile 118 santimetre arası yüksekliklerde ayarlanabilir özelliktedir.
 • Fren lambası, farlar, reflektörler ve korna donanımları güvenli sürüşe yardımcı olur.
 • Xiaomi Mi Pro 2 elektrikli scooter tırmanma açısı maksimum 20°’dir.
 • Üründe rejeneratif ön fren ve disk özellikli arka fren bulunur.
 • Beşinci jenerasyon BMS akıllı pil yönetim sistemi, batarya bölümünü yüksek güvenlikle korur.
 • Kinetik enerji geri kazanım sistemi, enerjinin geri dönüştürülmesiyle cihazın menzil performansını yükseltmeye yardımcı olur.
 • Ürün fiyatı benzer scooterlara göre biraz farklı olabilir.
 • Ağır yüklerin taşınması, cihaz yapısında ve dengesinde bozulmalara yol açabilir.

Xiaomi Mi Pro 2 Elektrikli Scooter Fiyatı

Mi Pro 2 scooter fiyatı, cihazın teknik özelliklerine göre değişiklik gösterir. Bazı dönemler Xiaomi Mi Pro 2 elektrikli scooter etiketlerinde indirim kampanyaları uygulanır. Kampanya döneminde Xiaomi Mi Pro 2 elektrikli scooter en ucuz etiketle bulunabilir. Ayrıca Xiaomi Mi Pro 2 elektrikli scooter fiyat etiketi, cihazın pil ve motor gücü performansına göre farklılık gösterir. Alım öncesi Xiaomi Mi Pro 2 elektrikli scooter yorum bölümüne göz atmak ürünün ihtiyaca uygun çözümlere sahip olup olmadığı hakkında fikir oluşturmaya destek verir.

Xiaomi Mi Pro 2 elektrikli scooter inceleme bölümlerinde ise cihaz hakkında teknik bilgiler ve kurulum ayrıntıları anlatılır. Xiaomi Mi Pro 2 elektrikli scooter, yüksek menzil kapasitesi ve farklı hız modları ile pratik kullanıma imkan tanır. Şehir içinde ulaşımı kolaylaştıran Xiaomi Mi Pro 2 elektrikli scooter modelleri, 25 km/s maksimum hız kapasitesiyle kullanıcıların dikkatini çeker. Üretimde kullanılan havacılık sınıfı alüminyum materyal ise ürünün uzun ömürlü olmasında etkilidir. Siz de Xiaomi Mi Pro 2 elektrikli scooter ürününe ulaşabilir, çift süspansiyon sayesinde konforlu şekilde yolculuk yapabilirsiniz.

Xiaomi Mi Pro 2 Elektrikli Scooter Fiyat Analizi

Xiaomi Mi Pro 2 Elektrikli Scooter son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Xiaomi Mi Pro 2 Elektrikli Scooter Özellikleri

Aşırı Şarj Koruması:
Bluetooth:
Dijital Ekranlı:
Düşük Voltaj Koruması:
EABS:
Farlı:
Katlanabilir:
Kısa Devre Koruması:
NFC Kilit:
Sürüş İstatistiği:
Yüksek Akım Koruması:
Fren Seçeneği:   Ön / Arka
Kullanıcı Türü:   Yetişkin
Taşıma Kapasitesi:   100 kg
Maksimum Hız:   25 km/s
Menzil:   45 km
Motor Gücü:   300 W
Şarj Süresi:   9 Saat
Tırmanma Açısı:   20 Derece
Tekerlek Türü:   Şişirilebilir
Tekerlek Boyutu:   8.5 inç
Gövde Malzemesi:   Alüminyum
Derinlik:   113 cm
Genişlik:   43 cm
Maksimum Yükseklik:   118 cm
Ön Fren Türü:   Rejeneratif
Arka Fren Türü:   Disk
Ön Fren Teknolojisi:   Elektronik
Arka Fren Teknolojisi:   Mekanik
Renk:   Siyah
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler

Siyah Elektrikli Scooter Katlanabilir Elektrikli Scooter

Ortalama Puan
4.5 22 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • 16 yorum
  162 beğeni
  Onur Ç. 15 Ağustos 2022
  Ya arkadaş fiyatının 1 yılda yüzde 300 yükselmesi neden
 • KK 2 yorum
  27 beğeni
  Kenan K. 13 Mart 2022
  Alalı iki hafta oldu kutudan çıkarıp katladım odamda duruyor havalar düzelince sahilde test yapacağım.Kurulumu çok basit lastikler patlamaya karşı güçlendirilmiş ebat biraz büyümüş.Üç modla kullanılabilir.Led farı, fren yapınca aralıklı yanan arka stop ışığı çok şık.Katlamak çok kolay.Biraz ağır gibi 14.2 kg
  • Alışverişçi resmi
 • AB 1 yorum
  14 beğeni
  Ali B. 23 Mart 2021
  Kullanması çok keyifli Parasını hak ediyor Ama bir ay içinde şarj adaptörü bozuldu aman başka yeri bozulmasın Bakalım türkcell garantisi nasıl
 • EO 10 yorum
  91 beğeni
  Esra O. 10 Şubat 2021
  Mijia 365 kullanan biri olarak resmen 2 sınıf yükseldim ve parasının hakkını sonuna kadar veriyor düşünmeden alabilirsiniz.

Xiaomi Mi Pro 2 Elektrikli Scooter İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Xiaomi Mi Pro 2 Elektrikli ScooterXiaomi Mi Essential Elektrikli ScooterXiaomi Mi Pro 2 Mercedes Amg Formula 1 Edition Elektrikli ScooterNavee N65 500 W Elektrikli Scooter
 Xiaomi Mi Pro 2 Elektrikli ScooterXiaomi Mi Essential Elektrikli ScooterXiaomi Mi Pro 2 Mercedes Amg Formula 1 Edition Elektrikli ScooterNavee N65 500 W Elektrikli Scooter
Fiyat 18.288,00 TL
15 satıcı
14.599,00 TL
8 satıcı
Fiyat Yok 14.885,70 TL
19 satıcı
Popülerlik7. Popüler Elektrikli Scooter7. Popüler Xiaomi Elektrikli Scooter-5. Popüler Elektrikli Scooter
Ortalama Puan4 yorum2 yorum2 yorum
Aşırı Şarj KorumasıVar---
BluetoothVarVar-Var
Dijital EkranlıVar--Var
Düşük Voltaj KorumasıVar---
EABSVarVar-Var
FarlıVarVar--
Kalın Tekerlekli---Var
KatlanabilirVarVar-Var
Katlanabilir Kol---Var
KERS-Var--
Kısa Devre KorumasıVar---
LED Aydınlatma-Var--
NFC KilitVar---
Sürüş İstatistiğiVarVar--
Yüksek Akım KorumasıVar---
Fren SeçeneğiÖn / ArkaArka-Ön / Arka
Kullanıcı TürüYetişkin---
Taşıma Kapasitesi100 kg100 kg-120 kg
Maksimum Hız25 km/s20 km/s-25 km/s
Menzil45 km20 km-65 km
Motor Gücü300 W250 W-500 W
Şarj Süresi9 Saat3.5 Saat-7 Saat
Tırmanma Açısı20 Derece10 Derece-25 Derece
Tekerlek TürüŞişirilebilirŞişirilebilir-Şişirilebilir
Tekerlek Boyutu8.5 inç8.5 inç-10 inç
Gövde MalzemesiAlüminyumAlüminyum--
Derinlik113 cm108 cm--
Genişlik43 cm43 cm--
Maksimum Yükseklik118 cm114 cm--
Ağırlık-12 kg-23.5 kg
Akü Gerilimi-36 V-48 V
Akü Kapasitesi---12.5 Ah
Ön Fren TürüRejeneratif---
Arka Fren TürüDiskDisk-Disk
Ön Fren TeknolojisiElektronik--Elektronik
Arka Fren TeknolojisiMekanikMekanik-Mekanik
RenkSiyah---
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı