Dikey Süpürge

Dikey Süpürge Fiyatları

350 farklı Dikey Süpürge için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • ÖzelliklerDikey
 • Güç900 W
 • Güç1000 W
 • Güç2000 W
 • TürüToz Torbalı
 • TürüToz Torbasız
 • Fiyatı0 - 1.000 TL
 • Fiyatı1.000 - 1.500 TL
 • Ses Seviyesi27 dB
 • Ses Seviyesi63 dB
 • ÖzelliklerHepa Filtreli
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 15 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • ÖzelliklerDikey
Fiyatı 0 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 - 2.500 TL 2.500 - 3.500 TL 3.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterTürüSeriSes SeviyesiEnAğırlıkDerinlikToz KapasitesiBoyKablo UzunluğuGüçSu Haznesi KapasitesiÜrün PuanıRenkEnerji SınıfıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (350)

Philips Airfryer Toz Torbasız Süpürge 2000 Watt Elektrikli Süpürge Philips Toz Torbasız Süpürge 1000 W Elektrikli Süpürge Bosch Toz Torbasız Süpürge Philips Toz Torbalı Süpürge 900 Watt Elektrikli Süpürge Arçelik Toz Torbasız Süpürge Bosch Toz Torbalı Süpürge Fakir Toz Torbasız Süpürge Samsung Toz Torbasız Süpürge

En Çok Karşılaştırılan Elektrikli Süpürgeler

Dikey Süpürge Sıkça Sorulan Sorular

Dikey Süpürge & Dikey Elektrikli Süpürge

Temizlik işlemlerinizi daha pratik bir şekilde halledebilme imkânı tanıyan dikey elektrikli süpürge modelleri, birbirinden farklı özelliklerde üretiliyor. Ev, ofis ve benzeri alanlarda kullanabileceğiniz ürünler, kolay yönlendirilebilen tasarımlarıyla kaliteli bir deneyim sunuyor. Dikey elektrikli süpürge markaları tarafından farklı zemin tiplerinin yapıları dikkate alınarak üretilen ev aletleri, yaşadığınız ortamları köşe bucak temizleyebilmenize yardımcı oluyor. Hız ve teknolojiyi bir arada sunarak hayatınızı kolaylaştıran ürünler, kompakt boyutları sayesinde dolap, kapı arkası gibi çeşitli alanlarda muhafaza edilebiliyor. Kırıntı, polen ve kirleri çekerek odalarınızı temizleyebilmenize yardımcı olan aletler farklı güçlerde üretiliyor. Derinlemesine işlemiş tozları bile kolaylıkla süpürebilme imkânı sunan pek çok dikey elektrikli süpürge Akakçe’de sizi bekliyor.

Dikey Süpürge Modellerinin Özellikleri

Küçük ev aletleri arasında bulunan birçok dikey elektrikli süpürge kablolu ve kablosuz olarak kullanıma sunuluyor. Sert plastik ve çeşitli metallerden tasarlanan ürünler kırılma, çizilme, aşınma gibi deformasyonlara karşı dayanıklı yapılarda üretiliyor. Emiş gücü ayarlama butonuna sahip olan pek çok dikey elektrikli süpürge, kolay kullanım özellikleriyle en yoğun süpürme işlemlerini bile hızlı bir şekilde halledebilme imkânı tanıyor. Hafif yapılarda üretilen ürünler halı, koltuk ve benzeri alanlar için özel olarak tasarlanan ek aparatlarıyla deneyiminizi artırıyor. Farklı filtre sistemlerine sahip olan küçük ev aletleri, torbalı ve torbasız dikey süpürge gibi çeşitli seçenekleri de beraberinde getiriyor. Bu ürünler A, A+, A++, B ve C gibi enerji sınıflarında üretiliyor.

Dikey Süpürge Modelleri

Yaşam alanlarınızı daha hijyenik bir hale getirebilmenize yardımcı olan toz torbalı ve toz torbasız dikey süpürge modelleri, çok yönlü yapılarıyla süpürme işlemlerinizi kolaylaştırıyor. Pek çok yüzeyi rahatlıkla temizleyebilme imkânı tanıyan ürünler, kullanıcıların beklentileri dikkate alınarak tasarlanıyor. Torbaları tek bir hamle ile takıp çıkarabileceğiniz torbalı dikey süpürge çeşitleri, temizlik yaparken pratikliğinizi artırıyor. Toz ve partiküllerin dışarı çıkışını engelleyen yapıda tasarlanan torbalı ürünler farklı kapasitelerde üretiliyor. 1000 Watt, 1200 Watt, 1500 Watt ve 1800 Watt dikey süpürge modelleri gibi farklı güçlerde kullanıma sunulan ev aletleri, kir ile temasınızı en aza indirerek beklentinize cevap veriyor. Teleskopik borulara sahip olan birçok ürün, süpürgeyi boyunuza göre ayarlayabilmenizi sağlayarak el ve bileklerinizin yorulmasını engelliyor.
Buharlı dikey süpürge modelleri ise ev akarlarını, mikropları ve alerjenleri en iyi şekilde temizleyebilme imkânı veriyor. 200 ml, 275 ml ve 300 ml gibi çeşitli kapasitelerde üretilen su haznelerine sahip olan ürünler, kireç filtreli alternatifleriyle tıkanma gibi sorunlarla uğraşmanızın önüne geçiyor. Pek çok dikey buharlı süpürge, özel olarak tasarlanan ek aparatlarıyla birlikte zorlu kir ve kalıntıların üstesinden gelebilmenize yardımcı oluyor. Elektrikli dikey süpürge tavsiye ve yorumlarında öne çıkan bu ürünler parke, mermer ve seramik gibi yüzeylerde de kullanılabiliyor. 1000 Watt ve 1200 Watt dikey süpürge gibi seçenekler sunan modeller, kendinize uygun en iyi dikey elektrikli süpürgeyi bulabilmenize yardımcı oluyor.

Dikey Süpürge Çeşitleriyle Daha Hijyenik Alanlar

Kablolu ve kablosuz dikey süpürge olarak da sınıflandırılan ürünler, iç ortamlarda kullanılabilecek özelliklerde tasarlanıyor. Tek ve çift motorlu çeşitli seçenekler sunan ev aletleri, süpürme işlemlerini zahmetsiz bir şekilde tamamlayabilmenize yardımcı oluyor. 4 metre, 5 metre ve 6 metre gibi kablo uzunluklarında üretilen kablolu dikey süpürge modelleri, odalarınızı fiş değiştirmeden temizleyebilme olanağı veriyor. Ergonomik ve şık tasarımlara sahip birçok alternatif sunan ürünler, en iyi kablolu dikey süpürgeye ulaşabilmenize yardımcı oluyor. 1500 Watt dikey süpürge ve 1600 Watt dikey süpürge gibi güçlerde üretilen bu temizlik aletleri, yüksek emiş güçleriyle farklı yumuşaklıktaki zeminleri süpürürken kolaylık sağlıyor.
Kablosuz dikey elektrikli süpürge modelleri ise kablo problemini ortadan kaldırarak odalarınızı rahatlıkla süpürebilmenize yardımcı oluyor. Dikey ve el süpürgesi şeklinde kullanabileceğiniz alternatiflere sahip olan bu ürünler şarjlı süpürge olarak da adlandırılıyor. Kablosuz dikey süpürge tavsiye ve önerilerinde dikkat çeken ev aletleri, aracınızı temizleyebileceğiniz modelleriyle kolaylık sağlıyor. Renkli ve şık tasarımlara sahip olan ürünler, farklı inceliklerdeki tozları temizleyebilme olanağı tanıyor. Hepa filtreli, fırçalı ve düşük sesli birçok seçenek sunan elektrikli ev aletleri, ihtiyacınız olan en iyi dikey süpürge modelini bulabilmenize yardımcı oluyor. Hijyene önem veren kişilere hitap eden ürünler, başlıklar üzerinde yer alan küçük tekerlekleriyle süpürge işlemlerinizi daha zevkli bir hale getiriyor.

Dikey Süpürge Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Yaşam alanlarınız için en iyi elektrikli dikey süpürge modelini seçerken göz önünde bulundurmanız gereken birkaç nokta var. Bu ürünleri ilk kez alıyorsanız kullanıcılar tarafından yapılan dikey süpürge yorumlarını, dikey süpürge tavsiyelerini ve dikey süpürge önerilerini dikkate alabilirsiniz. 800 Watt ve 1000 Watt dikey süpürge gibi seçenekler sunan aletleri alırken süpüreceğiniz yüzeyin özelliklerini göz önünde bulundurmalısınız. Kablolu dikey süpürge tavsiye ve dikey süpürge önerisine göz atarken kullanıcıların ürünü hangi genişlikteki alanlarda kullandığına dikkat etmelisiniz. A sınıfı dikey süpürge modellerini tercih ederek elektrikten tasarruf edebilirsiniz. Hav yüksekliği fazla olan halılarınız için fırçalı dikey süpürge çeşitlerini alabilirsiniz. Bu ürünler arasından seçim yaparken aşağıda yer alan faktörleri de dikkate alarak daha kaliteli bir deneyim yaşayabilirsiniz:

Dikey Süpürge Fiyatları

Tasarımlarına ve fonksiyonlarına göre birçok alternatif sunan dikey elektrikli süpürge fiyatları, bütçenize en uygun ve en ucuz dikey süpürge modelini bulabilmenize yardımcı oluyor. Bu ürünlerin fiyatları emiş güçlerine göre de değişiyor. Kablolu dikey süpürge fiyatları, kablo uzunluğu ve filtre sistemi gibi kriterler doğrultusunda pek çok seçenek sunuyor. Yüzeylerin çizilmesini ve aşınmasını engelleyen aparatlarıyla deneyiminizi artıran ürünler, geniş toz haznelerine sahip alternatifleriyle uzun süre süpürge yapabilme imkânı tanıyor. Kablosuz dikey elektrik süpürge fiyatları diğerlerine göre biraz daha fazla olabiliyor.
En iyi dikey süpürge yorumlarında ve dikey elektrikli süpürge önerilerinde ürünlerin malzeme kalitesi, ses ve emiş gücü gibi fonksiyonlarına dikkat ediliyor. Köşeleri temizleyebileceğiniz üçgen aparatlara sahip olan pek çok temizlik aleti, en küçük tozları bile çekerek odalarınızı daha ferah bir hale getiriyor. Her ihtiyaca uygun ve ucuz dikey süpürge modelleri, temizlik işlemlerini hem zevkli hem de zahmetsiz bir şekilde tamamlayabilmenize yardımcı oluyor. Siz de birbirinden farklı özelliklere sahip olan bu ürünleri sipariş vermek için Akakçe’ye göz atabilirsiniz. Elektronik ana kategorisi içerisinde bulunan süpürme, yıkama kategorisinin altında yer alan aletlere ulaşarak seçim yapabilir, ürünü birkaç adımda kolaylıkla satın alabilirsiniz.