Dyson

Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 700 W Toz Torbasız Süpürge

(4 yorum)
Seçenekler:

9 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

19.999,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: Bugün 06:30 % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Peşin fiyatına 9 taksit /9 %0 Peşin fiyatına 6 taksit /6 %0 200 TL chip-para Stokta 3 adet Yarın kargoda Satıcı: Pazarama/aslan teknoloji

Ürün Özellikleri: Toz Torbasız, Alerji Filtreli, Dyson Animal, Hepa Filtreli, Ses Seviyesi: 80 dB, En: 397 mm, Ağırlık: 5.68 kg, Derinlik: 293 mm... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
18.599,00 TL11.11.2023

En Ucuz Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 700 W Toz Torbasız Süpürge Fiyatları

Piyasa fiyatları (2)

Tüm fiyatlar (9)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
Benzer Ürünler

Dyson Animal Pro 2

Yaşam alanlarının hijyene kavuşması için en çok tercih edilen cihazlardan biri Dyson Animal Pro 2 elektrikli süpürge modelidir. Yeni nesil teknoloji ile dizayn edilmiş motoru, cihazın üst düzey performans göstermesini sağlar. Dolayısıyla Dyson Animal Pro 2 modelinin emiş gücü maksimum seviyededir ve geçtiği her yerdeki pislikleri ortadan kaldırır.

Toz torbasının yerine iç kısmında bir hazne bulunur. Geniş iç hacmi ile Dyson Animal Pro 2 her türlü saçı, evcil hayvan tüyünü, tozu ve kırıntıyı içerisinde tutar ve hava akımı ile dışarı çıkmasına engel olur. Böylece hijyenik bir kullanım sağlar.

Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 toz torbasız süpürge, motoru koruyan özel bir filtreye sahiptir. Dyson Animal Pro 2 modelinde yer alan filtre, çekilen tozların ve tüylerin motora ulaşmasının önüne geçer. Motor performansının seneler içinde azalmasını engeller. Süpürgenin kullanım ömrünün uzun olmasına olanak sağlar.

Dyson Animal Pro 2 torbasız süpürge modeli pek çok başlık seçeneğine sahip olduğu için her yüzeye ve zemine uygun performans gösterir. Tozları tamamen haznesine çektiği için detaylı bir temizlik yapar ve yaşam alanlarının normalden daha uzun bir süre boyunca temiz kalmasına destek olur. Böylece sıklıkla temizlik yapma ihtiyacını ortadan kaldırır. Eğer evinize ultra hijyen sağlayacak bir elektrikli süpürge arayışındaysanız, Big Ball Animal Pro 2 ürününü tercih edebilirsiniz.

Dyson Animal Pro 2

Dyson Animal Pro 2 Teknik Özellikleri

Dyson Animal Pro 2, şık görünümüyle beraber güçlü bir teknik donanım ile ön plana çıkar. Kullanıcıların işini kolaylaştıran ve ürünün üstün bir performans göstermesini sağlayan Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 özellikleri şu şekildedir:

 • Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 emiş gücü 150 AW’dir. Halılarda, parkelerde, toz alınan yüzeylerde ultra performans göstererek tek geçişte bütün pislikleri haznesinin içine toplar.
 • Dyson Animal Pro 2 modelinin maksimum motor gücü 700 W’tır. Yaşam alanlarında biriken tozların, tüylerin ve kırıntıların hızlı ve eksiksiz bir biçimde temizlenmesine yardımcı olarak farkını ortaya koyar.
 • Dyson Cinetic Animal Pro 2 toz torbasız elektrikli süpürge, haznesi ile kullanıcılara pratiklik kazandırır. Özenle dizayn edilen toz haznesinin iç hacmi 0,8 L’dir, geniş bir alan sunar.
 • Animal Pro 2 süpürge alternatifinin farklı süpürme modları mevcuttur. Ancak maksimum çalışma modunda çıkardığı ses 80 dB’dir. Dolayısıyla minimum seviyede ses çıkarır ve rahatsızlık vermez.
 • Dyson markasına ait olan elektrikli süpürge modelinin gösterdiği performansa karşın enerji tüketimi oldukça azdır. Enerji sınıfı A olan cihaz, gereksiz elektrik tüketiminden kaçınarak tasarruf etmenizi sağlar.

Dyson Animal Pro 2 yorumlar kısmı incelenerek daha birçok teknik özelliğe hakim olunabilir ve bu doğrultuda karar verilebilir. Ayrıca avantajlı fiyatlar arasından Dyson Animal Pro 2 en ucuz seçenek hemen bulunabilir.

Dyson Animal Pro 2 Kullanım Alanları

Dyson Cinetic Animal Pro 2 kablolu toz torbasız elektrikli süpürge, zor veya kolay fark etmeden her yerin hijyene kavuşmasını sağlar. Ayrıca Dyson Animal Pro 2 kullanımı oldukça kolaydır. Aparat çeşitliliği ile birçok alanda kullanıma uygundur. Ofislerdeki günlük yer temizliğinin yapılmasına olanak tanır.

Bununla birlikte Dyson Animal Pro 2 yumuşak uçlu toz alma fırçası ile ekranların, masaların ve sandalye üstlerinin temizlenmesini sağlar. Böylelikle çalışma alanlarında solunan havanın temizlenmesine yardımcı olur ve sağlığınızı korur. Dyson Cinetic Animal Pro 2, evin her bir odasında ve köşesinde etkilidir.

Sert zemin başlığı kullanılarak parkelerin, fayansların temizlenmesi sağlanır. Ayrıca Dyson Animal Pro 2 herhangi bir çizilmeye neden olmadan hassas, etkili temizlik sunar. Cihazın halılar için özel olarak geliştirdiği başlık ise tüylü yüzeylerin derinlerine inen kırıntıları bile anında içerisine çeker. Böylece halıların kullanım ömrünün de uzamasına destek olur.

Dyson Big Ball Animal Pro 2 özel döşeme başlığı sayesinde mobilyaların rahatlıkla temizlenmesine imkân tanır. Kumaş detayları bulunan sandalyelerin, koltukların ve yatakların tozlardan arınmasını sağlar. Ayrıca merdiven, tangle free, pneumatic gibi birçok başlığa da sahiptir.

Dolayısıyla Dyson Big Ball Animal Pro 2 özellikleri ile unutulmaz bir deneyim yaşatırken bir yandan da aparat alternatifleri ile detaylı ve kusursuz sonuçlara imza atar. Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 yorumları sayesinde ürün hakkında fikir sahibi olmanız mümkün hale gelir.

Dyson Animal Pro 2 Genel

Dyson Animal Pro 2 Artı ve Eksi Yönleri

Eşsiz siklon teknolojisi ile yoğun bir ilgi gören Dyson Animal Pro 2 özellikleri arasında artı ve eksi yönler dikkat çeker. Ürünün artı ve eksi özelliklerinden bazıları bu şekildedir:

 • Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2, ergonomik bir toz haznesine sahiptir. Üstündeki düğme yardımıyla içinde biriken bütün pislikleri elle müdahale etmenize gerek kalmadan çöpe boşaltmanızı sağlar.
 • Dyson Animal Pro 2 modelinin özel tasarımında yer alan bilye, dengeyi kolaylaştırırken bir yandan da hareketlerinin daha seri olmasını sağlar. Üstelik dönüşlerde süpürge yere devrildiğinde otomatik olarak düzelir.
 • Dyson Animal Pro 2 ürününün tutma yeri, kullanıcılara kusursuz bir konfor sağlar. 360 derece dönen yapıya sahip olduğu için manevraları daha pratik şekilde yapmanıza imkân tanır.
 • Ürünün eksi özellikleri arasında ise kablolu bir tasarıma sahip olması dikkat eder. Bu nedenle süpürme işlemi esnasında priz değişikliği yapmak gerekir.

Dyson Animal Pro 2 kullananlar tarafından yapılan Dyson Animal Pro 2 yorum kısmı sayesinde süpürgenin bütün artı ve eksi özelliklerini incelemek mümkün olur. Siz de Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 fiyat seçeneklerini kıyaslayabilir ve Dyson Big Ball Animal Pro 2 en ucuz alternatifi dakikalar içinde bulabilirsiniz.

Dyson Animal Pro 2 ile Dyson Animal Pro Arasındaki Farklar

Orijinal görünümü ile kullanıcılar tarafından yoğun bir ilgi gören Dyson Animal Pro 2 ile Dyson Animal Pro arasında bazı farklılıklar mevcuttur. En belirgin fark ise motor gücüdür. Animal Pro’nun motor gücü 1300 W olmasına rağmen Animal Pro 2’nin 700 W’tır. Bunun yanı sıra emiş güçleri arasında da farklılık bulunur. Dyson Animal Pro 2 modelinde emiş gücü 270 W iken Animal Pro 2 modelinde 150 W’tır. Ayrıca Animal Pro’nun toz hazne kapasitesi 1,6 L, Animal Pro 2’nin 0,8’dir.

Avantajlı Dyson Animal Pro 2 Fiyat Seçenekleri

Dyson, eşsiz kalitesini Animal Pro 2 elektrik süpürgesinde de ön plana çıkararak farkını gösterir. Maksimum emiş gücü, alerjenleri ve tozları çekme kapasitesi, aparat seçenekleri ve enerjiyi verimli bir şekilde tüketmesi dikkate alındığı zaman Dyson Animal Pro 2 fiyat olarak ulaşılabilir aralıklara sahiptir. Birçok kişinin bütçesine uygundur.

Dyson Animal Pro 2 modelinin dayanıklı dizaynı ve motorunun sunduğu uzun ömürlü kullanım, yıllar içinde yeniden bir elektrik süpürgesi satın almanıza gerek bırakmaz ve bütçenizi korumaya destek olur. Üstelik Dyson Animal Pro 2 çoğu kampanyada indirime girdiği için kullanıcılara daha avantajlı fiyat alternatifleri ile sunulur.

Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 kullanıcı yorumları, süpürge hakkında fikir edinmek için idealdir. Genellikle performanstan ve sonuçlardan duyulan memnuniyet ön plandadır. Ancak olumsuz özellikler de dile getirildiği için karar verme sürecinizi kolaylaştırır. Bu nedenle elektrikli süpürge satın almadan önce Dyson Animal Pro 2 kullanıcı yorumları okunarak online alışveriş daha pratik ve eğlenceli bir hale getirilebilir.

Eğer yaşam alanınızda maksimum hijyen sağlayacak, kaliteli ve dayanıklı bir süpürge arıyorsanız, Dyson Animal Pro 2 seçeneği sizin için uygun olabilir. Fiyatları karşılaştırarak Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 en ucuz alternatifi rahatlıkla bulabilirsiniz.

Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 700 W Toz Torbasız Süpürge Fiyat Analizi

Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 700 W Toz Torbasız Süpürge son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 700 W Toz Torbasız Süpürge Özellikleri

Türü:   Toz Torbasız
Alerji Filtreli:
Seri:   Dyson Animal
Hepa Filtreli:
Ses Seviyesi:   80 dB
En:   397 mm
Ağırlık:   5.68 kg
Derinlik:   293 mm
Toz Kapasitesi:   0.8 lt
Boy:   349 mm
Kablo Uzunluğu:   6.6 m
Güç:   700 W
360 Derece Döner Hortum:
Kablo Sarma:
Sert Zemin Başlığı:
Turbo Başlıklı:
Döşeme Başlığı:
Enerji Sınıfı:   A

Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 700 W Toz Torbasız Süpürge Detayları

 • Enerji yönetimi
 • Maksimum giriş gücü 700 W
 • Yıllık enerji tüketimi 28 kWh
 • Soğurma gücü 150 W
 • Değişken güç Evet
 • Güç kontrolü Elektronik
 • Tasarım
 • Tip Silindir vakum
 • Temizleme çeşidi Kuru
 • Toz torbası tipi Torbasız
 • Toz kapasitesi 0,8 l
 • Ürün rengi Nikel, Kırmızı
 • Esnek hortum Evet
 • Performans
 • Kir ayırma yöntemi Çoklu siklonik
 • Uygun kullanım Ev
 • Temizleme yüzeyleri Halı, Sert zemin
 • Gürültü seviyesi 80 dB
 • Motor koruma filtresi Evet
 • Çaılışma yarı çapı 9,64 m
 • Hayvan bakımı Evet
 • Performans
 • Sertifikalar, uygunluk bildirimleri CE
 • Ergonomi
 • Kablo uzunluğu 6,6 m
 • Kablo yedeği Evet
 • Otomatik kablo geri çekme Evet
 • Taşıma kolları Evet
 • Sap sayısı 1
 • Entegre açma/kapama düğmesi Evet
 • Ağırlık & boyutlar
 • Ağırlık 8,03 kg
 • Genişlik 349 mm
 • Derinlik 397 mm
 • Yükseklik 293 mm
 • Ambalaj genişliği 440 mm
 • Ambalaj derinliği 535 mm
 • Ambalaj yüksekliği 355 mm
 • Paket ağırlığı 11,8 kg
 • Paket içeriği
 • Süpürge fırçası dahil Evrensel fırça, Turbo brush
 • İçdöşeme hortum başı dahil Evet
 • Kullanım kılavuzu Evet
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

A Elektrikli Süpürge Hepa Filtreli Süpürge Dyson Animal Turbo Başlıklı Elektrikli Süpürge Toz Torbasız Süpürge

Ortalama Puan
4.0 11 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • Cengiz M. A.7 yorum
  29 beğeni
  Cengiz M. A. Ankara 7 Haziran 2023
  Çok kaliteli bir süpürge. Özellikle birkaç ay kullanımdan sonra evdeki toz seviyesinin azaldığını gördük. Halı gibi temizlemesi zor alanlarda çok daha iyi performans sağlıyor.
 • 1 yorum
  28 beğeni
  Zeynep Ö. Ankara 29 Aralık 2022
  Evde hem bu süpürgeden hemde Philips maraton var benim size tavsiyem philips dysonu hiç sevemedim sadece toz alıyor parçaları almıyor beğenemedim malesef
 • TS 1 yorum
  67 beğeni
  Turgut S. 2 Eylül 2020
  Philips maraton alacaktım cceniyi.com da en iyi süpürge seçildiği için tercih ettim. Aldığım için memnunum hiç bir sorunum yok gerek çekişi gerek kalitesi mükemmel.
 • SK 3 yorum
  187 beğeni
  Seda K. 16 Kasım 2019
  Döner başlığı halıları fırçalayarak süpürüyor hiç yorulmadan bastırmadan hızlı temizliyor. Gördüğüm kullandığım en iyi süpürge maraton süpürgeler gibi hantal değil süpürge devrilmiyor pratik. Evde saç kıl tüy toz kalmıyor. Almışken bir kere alınıyor çalışan kadınlara şiddetle tavsiye ederim.

Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 700 W Toz Torbasız Süpürge İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 700 W Toz Torbasız SüpürgeDyson Cinetic Big Ball Absolute 2 700 W Toz Torbasız SüpürgePhilips Marathon Ultimate XB9185/07 899 W Toz Torbasız SüpürgeDyson Big Ball Allergy 2 600 W Toz Torbasız Süpürge
 Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 700 W Toz Torbasız SüpürgeDyson Cinetic Big Ball Absolute 2 700 W Toz Torbasız SüpürgePhilips Marathon Ultimate XB9185/07 899 W Toz Torbasız SüpürgeDyson Big Ball Allergy 2 600 W Toz Torbasız Süpürge
Fiyat 19.999,00 TL
9 satıcı
14.395,00 TL
60 satıcı
10.899,00 TL
73 satıcı
Fiyat Yok
Popülerlik2. Popüler Dyson Elektrikli Süpürge1. Popüler Elektrikli Süpürge4. Popüler Elektrikli Süpürge-
Ortalama Puan4 yorum2 yorum4 yorum3 yorum
TürüToz TorbasızToz TorbasızToz TorbasızToz Torbasız
Alerji FiltreliVarVarVarVar
SeriDyson Animal-Philips Marathon-
Hepa FiltreliVarVarVarVar
Ses Seviyesi80 dB80 dB77 dB80 dB
En397 mm397 mm506 mm383 mm
Ağırlık5.68 kg5.68 kg6.2 kg7.96 kg
Derinlik293 mm293 mm317 mm295 mm
Toz Kapasitesi0.8 lt1.7 lt2.2 lt1.5 lt
Boy349 mm349 mm310 mm347 mm
Kablo Uzunluğu6.6 m6.6 m8 m6.63 m
Güç700 W700 W899 W600 W
360 Derece Döner HortumVarVarVarVar
Kablo SarmaVarVarVarVar
Dar Aralık Ucu-VarVarVar
Toz Alma Ucu-VarVarVar
Sert Zemin BaşlığıVarVarVarVar
Turbo BaşlıklıVarVarVarVar
Döşeme BaşlığıVarVarVarVar
Enerji Sınıfı---A
Enerji SınıfıA-A-
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı