Reklam
Arama Takip Listem Sepetim
Philips

Philips PowerPro Compact FC9323/07 PowerCyclone 4 750 W Toz Torbasız Süpürge

En Popüler Elektrikli Süpürge(10 yorum)

39 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

1.679,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 13 dakika önceStokta 100+ adetYarın kargodaSatıcı: Pttavm/Keeva

Ürün Özellikleri: Toz Torbasız, Philips PowerPro, Güç: 750 W, Ses Seviyesi: 79 dB, Dikey, B, 360 Derece Döner Hortum, Dar Aralık Ucu... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
Bu ürün ile en çok birlikte alınan: Grundig VCC 7870 A 750 W Toz Torbasız Süpürge
Philips PowerPro Compact FC9323/07 PowerCyclone 4 750 W Toz Torbasız Süpürge+Grundig VCC 7870 A 750 W Toz Torbasız Süpürge
Pttavm3.018,00 TL Ücretsiz kargoBirlikte Gör

En Ucuz Philips PowerPro Compact FC9323/07 PowerCyclone 4 750 W Toz Torbasız Süpürge Fiyatları

Piyasa fiyatları (4)

Tüm fiyatlar (39)

En Popüler Philips Elektrikli Süpürgeler
Benzer Ürünler

Philips Power Pro

Philips Power Pro, eşsiz performansı ile en çok tercih edilen elektrikli süpürgelerden biri haline gelir. Motor gücü maksimum seviyede olan Philips Power Pro, kusursuz bir emiş performansı ortaya koyar. Halı ve sert zeminlerde biriken tozların, pisliklerin yalnızca tek bir geçişte ortadan kalkmasına yardımcı olur ve hijyenik sonuçlar sunar.

Philips Power Pro ürününde toz torbasının yerine özel hazne yer alır. Kapasite genişliği sayesinde tüm pisliklerin rahatlıkla saklanmasını sağlar. Üzerinde yer alan ergonomik düğme sayesinde Philips Power Pro, temizlik işlemi bittikten sonra pratik şekilde temizlemenize imkân tanır. Böylece zahmetsiz kullanım sağlar.

Philips FC9323 Power Pro Compact elektrik süpürgesinin boyutları minimaldir ve hafif bir yapıya sahiptir. Dolayısıyla hem muhafaza etmek hem de temizlik işlemi sırasında hareket ettirmek oldukça kolaydır. Philips Power Pro, size herhangi bir zorluk yaşatmaz, çekildiği zaman özel tekerlekleri sayesinde hızlı şekilde hareket eder.

Ayrıca Philips Power Pro, detaylı temizlik yapılmasına yardımcı olur. Farklı yüzeyler için birçok aparatı bulunur ve yaşam alanlarının tüm tozlardan arınmasına destek sağlar. Böylelikle Philips Power Pro ile kusursuz sonuçlara kavuşmanız mümkün hale gelir. Siz de her bir köşenin hijyene kavuşmasını sağlayacak eşsiz performanslı bir süpürge kullanmak için Philips Power Pro Compact FC9323/07 modelini tercih edebilirsiniz.

Philips Power Pro

Philips Power Pro Teknik Özellikleri

Power Pro Compact, kullanım kolaylığı ve sunduğu sonuçlarla ilgi odağı haline gelir. Ayrıca teknik özellikleri bakımından da farkını ortaya koyar. Philips FC9323 Power Pro Compact toz torbasız elektrikli süpürge özellikleri şu şekildedir:

 • Philips Power Pro Compact FC9323 elektrikli süpürge modeli, 750W gücündeki benzersiz motoru ile üst düzey performans gösterir. Böylece hızlı ve etkili şekilde hijyen sağlanabilir.
 • Motor gücü ile bağlantılı olarak Philips Power Pro Compact emiş gücü ile ön plana çıkar. Tüylü halılar gibi zorlu alanlarda dahi bütün saç ve evcil hayvan tüyünü haznesine hapseder.
 • Philips Power Pro Compact toz haznesi 1,5 L’lik bir kapasiteye sahiptir. Dolayısıyla yapılan her temizlik sonrasında haznenin boşaltılmasına gerek kalmaz, kullanıcıların işini kolaylaştırır.
 • Philips Power Pro, maksimum güç ile çalışmasına rağmen gürültü yapmaz ve rahatsızlık vermez. 79 dB’lik ses ile çalıştığı için günün neredeyse her saatinde temizlik yapılabilmesini mümkün hale getirir.
 • Üründe özel bir filtre yer alır. Temizlik yaparken gözle görülmeyen tozların bile çekilmesi mümkündür ve tüm bu tozlar, alerjenler direkt olarak filtrede birikir. Etrafa yayılmaları veya motora ulaşmaları engellenir.
 • Philips Power Pro modelinin kablo uzunluğu 5 metredir. Böylelikle farklı odalar arasında rahatlıkla hareket etmenize yardımcı olur, priz değişikliğinin sıklığını azaltarak size hız kazandırır.
Philips Power Pro Genel

Philips Power Pro Kullanım Alanları

Philips FC9323 Power Pro Compact toz torbasız elektrikli süpürge, sağladığı ultra hijyen ve hafif yapısı sayesinde pek çok alanda kullanıma uygun cihazlardan biri haline gelir. Ofis ve ev gibi alanlar başta olmak üzere birçok mekanda kullanılabilir. Yüzeylerde ve zeminlerde temizlik sağlayan aparatları sayesinde Philips Power Pro neredeyse her yerin pisliklerden ve tozlardan arındırılmasına destek olur.

Cihazın sert zemin başlığı, parke ve fayanslarda son derece etkilidir. Zemine herhangi bir zarar vermeden kısa süre içinde kusursuz sonuçlar elde etmenize yardımcı olur. Philips Power Pro ürününde yer alan pratik başlıklardan bir diğeri de döşeme başlığıdır. Minimal bir yapıda olan bu aparat sayesinde kumaş detaylı yatak başlıkları, yatak üstleri ve kenarları, koltuklar, kumaşla kaplanmış sandalye üstleri rahatlıkla temizlenebilir.

Üstün çekiş gücü ile pek çok mobilyanın temiz kalmasına olanak sağlar. Bunun dışında Philips Power Pro, toz almak için özel başlığa sahiptir. Uç kısmında son derece yumuşak fırçalar bulunur. Dolayısıyla şifonyer, konsol, sehpa, komodin veya dolap içi gibi yüzeylerde olduğu gibi televizyon ve bilgisayar ekranlarında biriken tozları almak için de idealdir.

Çünkü fırçaları hiçbir şekilde çizilmeye neden olmaz, hassas ancak etkili bir temizlik yapar. Dolayısıyla evdeki tozları almak için uygundur. Philips Power Pro cihazının diğer aparatı ise dar aralık ucudur. İnce ve uzun yapısı itibari ile duvar kenarlarını, kornişleri, mobilyaları arkalarını pisliklerden arındırmaya imkân tanır.

Philips Power Pro Makine

Philips Power Pro ile Philips Power Cyclon 9330 Arasındaki Farklar

Yaşam ve çalışma alanlarında hijyen sağlayan Philips Power Pro ve Philips Power Cyclon FC9330 arasında benzerlikler olduğu kadar bazı farklılıklar da mevcuttur. Power Pro modelindeki motor gücü 750W olmasına karşın Power Cyclon 9330 modelindeki motor gücü 900W’dır. Aralarındaki bir diğer fark da ses seviyesidir. Power Pro 79 dB ses ile çalışırken Power Cyclon 9330 76 dB’lik bir ses çıkarır. Bunun dışında Power Pro’nun kablo uzunluğu 5 m iken Power Cyclon 9330 modelinin kablosu 6 m uzunluğundadır.

Philips Power Pro Artı ve Eksi Yönleri

Philips Power Pro FC9323 şık ve yenilikçi tarzı ile dikkat çeker. Ayrıca uzun süre kullanabileceğiniz bu elektrikli süpürgede bazı artı ve eksi yönler de mevcuttur. Siz de bu özellikleri inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz:

 • Philips FC9323 Power Pro Compact toz torbasız olduğu için süpürge içi temizlenirken etrafa tozların yayılmasını engeller. Hazne düğmesine basıldığında dokunmanıza gerek kalmadan direkt olarak çöpe dökülür.
 • Alerji filtre sistemi, Philips Power Pro cihazının dikkat çekici artı özelliklerinden birisidir. Evcil hayvan tüyü, polen ve ev tozları gibi tüm ince tozların neredeyse tamamı, alerji filtresi tarafından çekilir.
 • Philips Power Pro süpürgesinin zemin aparatının ön kısmında geniş bir ağız bulunur. Özellikle mutfakta yere dökülen büyük parçalar, ön ağız tarafından yalnızca tek bir geçişte çekilerek hazneye gönderilir.
 • Yan hava kanalları da Philips Power Pro ürününün benzersiz sonuçlar ortaya koymasına yardımcı olan artı özelliklerindendir. Duvar ve mobilya kenarlarında toz birikmesinin önüne geçer.
 • Philips Power Pro modelinde B sınıfı enerji tüketimi söz konusudur. Üstün motor gücüne bakıldığı zaman oldukça az miktarda elektrik tüketimi yapar. Böylelikle sizin de tasarruf etmenize destek olur.
 • Philips Power Pro cihazının eksi özellikleri arasında ise kablolu bir tasarıma sahip olması dikkat çeker.

Siz de Philips’in Power Pro Compact kullanıcı yorumları kısmını okuyarak olumlu ve olumsuz bütün özelliklerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca avantajlı Philips FC9323 Power Pro Compact toz torbasız elektrikli süpürge fiyat seçeneklerinden de yararlanmanız mümkündür.

Philips Power Pro Yan

Uygun Philips Power Pro Fiyatları

Philips Power Pro, her türlü zeminde ve yüzeyde temizlik sağlar. Böylece kullanıcıların vazgeçilmezlerinden biri haline gelir. Üstün performansı, aparat seçenekleri, özel filtreleme sistemi gibi özellikleri göz önünde bulundurulduğu zaman Philips Power Pro Compact fiyat açısından oldukça uygundur.

Ulaşılabilir yüksek kaliteyi hedefleyen Philips, birçok kullanıcının bütçesine hitap eden seçeneklerdendir. Üstelik yapılan pek çok kampanyada ürünün indirime girdiğini görmek mümkündür. Bunun dışında Philips FC9323 Power Pro Compact toz torbasız elektrikli süpürge yorumları, cihaz hakkında detaylı bir biçimde bilgi sahibi olmak için size kolaylık sağlar.

Çünkü kullanıcılar, ürüne dair bütün gözlemlerini ve izlenimlerini gerçek deneyimleri ışığında aktarır. Philips Power Pro Compact kullananlar, genellikle sonuçlardan duydukları memnuniyeti dile getirir. Ayrıca olumlu yönleri kadar olumsuz yönlerinden de bahseder ve karar verme sürecinde olan kullanıcıların işini kolaylaştırır.

Dolayısıyla elektrikli süpürge alışverişi yapılmadan önce Philips Power Pro yorum kısmı incelenerek online alışveriş çok daha pratik bir hale gelir. Eğer ultra dayanıklı, kullanışlı, kaliteli ve üstün performanslı bir toz torbasız elektrikli süpürge satın almak istiyorsanız, Philips Power Pro sizin için en uygun seçeneklerden biridir. Fiyat aralıklarını karşılaştırarak Philips Power Pro Compact en ucuz alternatifi hemen bulabilir, alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Philips PowerPro Compact FC9323/07 PowerCyclone 4 750 W Toz Torbasız Süpürge Fiyat Analizi

Philips PowerPro Compact FC9323/07 PowerCyclone 4 750 W Toz Torbasız Süpürge son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Philips PowerPro Compact FC9323/07 PowerCyclone 4 750 W Toz Torbasız Süpürge Özellikleri

Türü:   Toz Torbasız
Seri:   Philips PowerPro
Güç:   750 W
Ses Seviyesi:   79 dB
Dikey:
Enerji Sınıfı:   B
360 Derece Döner Hortum:
Dar Aralık Ucu:
Döşeme Başlığı:
Kablo Sarma:
Sert Zemin Başlığı:
Toz Alma Ucu:
Turbo Başlıklı:
Toz Kapasitesi:   1.5 lt
En:   406 mm
Kablo Uzunluğu:   5 m
Ağırlık:   4.5 kg
Boy:   285 mm
Derinlik:   238 mm

Philips PowerPro Compact FC9323/07 PowerCyclone 4 750 W Toz Torbasız Süpürge Detayları

 • Enerji yönetimi
 • Maksimum giriş gücü750 W
 • Yıllık enerji tüketimi33,8 kWh
 • Tasarım
 • TipSilindir vakum
 • Temizleme çeşidiKuru
 • Toz torbası tipiTorbasız
 • Toz kapasitesi1,5 l
 • Ürün rengiMor
 • Tüp çeşidiTeleskopik
 • Tüm bölümleri sayısı2
 • Tüp malzemesiMetal
 • Esnek hortumEvet
 • Döner toplu materyelPlastik
 • Performans
 • Vakumlu temizleme hava filtresiEPA
 • Kir ayırma yöntemiFiltreleme
 • Uygun kullanımEv
 • Temizleme yüzeyleriHalı, Sert zemin
 • Gürültü seviyesi79 dB
 • Performans
 • EPA sınıfıEPA 10
 • Motor koruma filtresiEvet
 • Yıkanabilir filtreEvet
 • Vakum17,4 kPa
 • Hava akımı28,4 l/s
 • Çaılışma yarı çapı8 m
 • Ergonomi
 • Kablo uzunluğu5 m
 • Kablo yedeğiEvet
 • Otomatik kablo geri çekmeEvet
 • Taşıma kollarıEvet
 • Ağırlık & boyutlar
 • Ağırlık4,5 kg
 • Genişlik285 mm
 • Derinlik406 mm
 • Yükseklik238 mm
 • Paket içeriği
 • Krevis aletiEvet
 • İçdöşeme hortum başı dahilEvet
 • Özel memeTriActive
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
3.534 kişi oyladı
Ürüne puan ver

 • En Beğenilen Pozitif Yorum
 • Kadir H.6 yorum
  48 beğeni
  Kadir H.Ankara23 Haziran 2020
  Kolay Sipariş
  Ürün hacmine ve güç değerine göre beklenenin üzerinde bir performans sunuyor. Kullanımı için aşırı güç harcamanız gerekmiyor. Düzenli şekilde toz haznesi boşaltılıp filtresi temizlenirse azalan çekim gücü tekrar eski haline dönüyor. Halı ve sert zeminlere özel ayarı var ve pratik şekilde geçiş yapılabiliyor. Süpürme başlığının önündeki havalandırma kanalı büyük kolaylık getirmiş, bu konu için Philips'i ayrıca tebrik ediyorum.
 • En Beğenilen Negatif Yorum
 • 1 yorum
  31 beğeni
  Tuğba Ü.15 Ekim 2018
  Phılıps iyidir dedim ama almaz olaydım. Bu kadar kötü bi süpürge olamaz. Resmen çekmiyor. Buna verceğiniz paraya valla daha iyi bi süpürge alabilirsiniz. İyi araştırın!
Tüm Yorumlar
 • RA1 yorum
  1 beğeni
  Ramazan A.Kocaeli7 Aralık 2021
  Kolay Siparişgelenalsın
  Ürün geldi güzel gözüküyor teşekkür ederim kullandığım da yorum yaparım tekrar
 • CB137 yorum
  541 beğeni
  Cem B.4 Kasım 2020
  Diğer birçok elektrikli süpürge modeline göre çok az ses çıkarıyor. Hafifliği ve kablosunun uzunluğu sayesinde kolay manevra yapıyor. Tutma yeri olsa çok iyi olurdu ama idare ediliyor. Önemli olan çekim gücü, bu konuda beklentimi karşıladı. Hatta halıyı bile kaldırıyor. Toz haznesi küçük yalnız, çabuk doluyor, bu da biraz temizliği sekteye uğratıyor. Astım hastamız olduğu için hepa filtre çok faydalı oluyor.
  • Alışverişçi resmi
 • CY1 yorum
  3 beğeni
  Ca Y.Erzincan16 Temmuz 2020
  Mükemmel. Çeyizim için almıştım. Tavsiye ederim.
 • Kadir H.6 yorum
  48 beğeni
  Kadir H.Ankara23 Haziran 2020
  Kolay SiparişDeveyükü
  Ürün hacmine ve güç değerine göre beklenenin üzerinde bir performans sunuyor. Kullanımı için aşırı güç harcamanız gerekmiyor. Düzenli şekilde toz haznesi boşaltılıp filtresi temizlenirse azalan çekim gücü tekrar eski haline dönüyor. Halı ve sert zeminlere özel ayarı var ve pratik şekilde geçiş yapılabiliyor. Süpürme başlığının önündeki havalandırma kanalı büyük kolaylık getirmiş, bu konu için Philips'i ayrıca tebrik ediyorum.
 • AK7 yorum
  69 beğeni
  Ahmet K.Şanlıurfa20 Mart 2020
  Burda 499 satıcıya tıklıyoruz 550 tl

Philips PowerPro Compact FC9323/07 PowerCyclone 4 750 W Toz Torbasız Süpürge İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Philips PowerPro Compact FC9323/07 PowerCyclone 4 750 W Toz Torbasız SüpürgePhilips PowerPro City FC9331/07 900 W Toz Torbasız SüpürgePhilips PowerPro Compact FC8478/91 1500 W Toz Torbasız SüpürgePhilips PowerPro Active FC9532/09 PowerCyclone 4 750 W Toz Torbasız Süpürge
 Philips PowerPro Compact FC9323/07 PowerCyclone 4 750 W Toz Torbasız SüpürgePhilips PowerPro City FC9331/07 900 W Toz Torbasız SüpürgePhilips PowerPro Compact FC8478/91 1500 W Toz Torbasız SüpürgePhilips PowerPro Active FC9532/09 PowerCyclone 4 750 W Toz Torbasız Süpürge
Fiyat1.679,00 TL
39 satıcı
2.396,60 TL
10 satıcı
3.499,00 TL
1 satıcı
4.350,00 TL
3 satıcı
Popülerlik1. Popüler Elektrikli Süpürge6. Popüler Philips Elektrikli Süpürge--
Ortalama Puan10 yorum8 yorum1 yorum1 yorum
TürüToz TorbasızToz TorbasızToz TorbasızToz Torbasız
Alerji FiltreliYokVar--
SeriPhilips PowerProPhilips PowerProPhilips PowerProPhilips PowerPro
Hepa FiltreliYokVar-Var
Islak KuruYokYokYokYok
Ses Seviyesi79 dB76 dB84 dB78 dB
Su FiltreliYokYokYokYok
DikeyVarYok--
En406 mm410 mm-470 mm
Ağırlık4.5 kg4.5 kg-6 kg
Derinlik238 mm281 mm-300 mm
Toz Kapasitesi1.5 lt1.5 lt-1.7 lt
Boy285 mm247 mm-300 mm
Kablo Uzunluğu5 m6 m-6 m
Güç750 W900 W1500 W750 W
360 Derece Döner HortumVarVar--
Kablo SarmaVarVar-Var
Dar Aralık UcuVar--Var
Toz Alma UcuVarVar--
Sert Zemin BaşlığıVarVar-Var
Turbo BaşlıklıVarVar--
Döşeme BaşlığıVar--Var
Enerji SınıfıBAEA
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı