Philips

Philips PowerPro Max FC9751/07 900 W Toz Torbasız Süpürge

(4 yorum)

7 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

13.850,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 18 dakika önce % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Stokta 10+ adet 1 iş günü Satıcı: n11/tumbeyazesyalar

Ürün Özellikleri: Toz Torbasız, Alerji Filtreli, Philips PowerPro, Hepa Filtreli, Ses Seviyesi: 75 dB, En: 505 mm, Ağırlık: 5.5 kg, Derinlik: 292 mm... Devamını gör

5.851 TL'ye varan fiyat avantajı ile yenilenmiş ve ikinci el seçeneğini gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
10.679,11 TL16.11.2023

En Ucuz Philips PowerPro Max FC9751/07 900 W Toz Torbasız Süpürge Fiyatları

Tüm fiyatlar (6)

Yenilenmiş ve İkinci El Philips PowerPro Max FC9751/07 900 W Toz Torbasız Süpürge Fiyatları

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Philips Elektrikli Süpürgeler
Benzer Ürünler

Philips Power Pro Max

Philips Power Pro Max süpürge modeli, kullanıcıların yaşam alanlarına yeni nesil teknolojiyi taşır. Motor gücü ile yüksek performansı sayesinde eşsiz kullanım deneyimi yaşama olanağı sunar. Kusursuz çekiş gücü ile her zeminde etkili sonuçlara imza atar. Böylelikle temizlik yapmayı kolaylaştırır ve daha eğlenceli bir hale getirir.

Gözle görülemeyecek kadar küçük olan toz partiküllerini dahi içerisine çektiği için Philips Power Pro Max evinizin uzun süre boyunca temiz kalmasına yardımcı olur. Cihazda toz torbasının yerine gelişmiş bir hazne yer alır. Toz haznesinin kapasitesi geniştir. Böylece çok daha hijyenik bir kullanım sağlar.

Üstelik makinenin içerisinde kilitli bir şekilde durduğu için hareket ettikçe içinde bulunan tozlar ve pislikler etrafa dağılmaz. Philips markasına ait olan Power Pro Max elektrikli süpürgede farklı başlık alternatiflerinin de mevcut olması, cihazın işlevselliğini artıran detaylardandır. Her yüzeye ve zemine uygun olarak tasarlanan bu aparatların yardımı ile evin pek çok alanını kirlerden arındırmanız mümkün hale gelir.

Tozları almak, koltuk ya da yatak gibi eşyaların üzerini temizlemek, dolap arkalarına ve üstlerine erişmek için Philips Power Pro Max ürününün başlıkları size büyük kolaylık sağlar. Siz de yaşam alanınızda Philips Power Pro Max süpürge modeline yer vererek ultra hijyen elde edebilirsiniz.

Philips Power Pro Max

Philips Power Pro Max Teknik Özellikleri

Philips Power Pro Max FC9751 cihazı, farklı dizaynı ile tüm gözleri üzerine çevirir. Ayrıca birçok teknik özelliği ile üstün bir performans ortaya çıkarır ve kullanıcıların favorilerinden biri haline gelir. Philips marka elektrikli süpürgenin teknik özelliklerinden bazıları şu şekildedir:

 • Philips PowerPro Max elektrikli süpürge, 900W gücünde çalışarak detaylı bir temizlik sağlar. Çekiş gücü maksimum seviyede olduğu için her bir tozu ortadan kaldırarak eksiksiz sonuçlara imza atar.
 • Philips Power Pro Max süpürgenin üst kısmında dijital güç kontrolü düğmeleri yer alır. Düğmeleri kullanarak yüzeyin ya da zeminin sertliğine uygun olacak şekilde emiş gücünü artırıp azaltmanız mümkün hale gelir.
 • Philips PowerPro Max torbasız tasarımı ile ön plana çıkar. Torbanın yerine 2 L’lik son derece geniş bir toz haznesine sahiptir. Kirleri ve tozları bu haznede biriktirir.
 • Power Pro Max Philips ürününde gelişmiş bir Allergy H13 filtre teknolojisinin bulunması dikkat çeker. Tozların ve evcil hayvan tüylerinin tamamını çeker, böylece alerjisi olan kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilir.
 • Philips Power Pro Max maksimum performansla çalışır ancak gürültü yapmaz. Maksimum çekiş gücünde 75 dB, minimum çekiş gücünde ise 67 dB gücünde ses çıkarır, dolayısıyla günün her saatinde kullanıma uygundur.
Philips Power Pro Max Genel

Philips Power Pro Max Kullanım Alanları

Power Pro Max modeli, fonksiyonel olması bakımından hemen hemen her alanda tercih edilen bir ürün haline gelir. Hem evlerde hem de ofislerde gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Üstelik farklı aparat seçeneklerine sahip olması itibari ile eksiksiz sonuçlar elde etmenize olanak sağlar.

Super Turbo fırçası, evcil hayvanı olan ya da alerjisi bulunan kullanıcılar için idealdir. Özellikle halılara dökülen tüy yumaklarını ve toz partiküllerini yalnızca tek bir geçişte filtresinin içine hapseder. Tüylerin halının derininine inmesine engel olur. Böylece ortamın her an hijyenik kalmasına yardımcı olur.

Philips Power Pro Max süpürge modeline işlevsellik kazandıran aparatlardan bir diğeri de ince ve uzun tasarıma sahip olan başlıktır. Bu başlık sayesinde beyaz eşyaların kenarları, dolap ve duvar arasındaki süpürgeliklerin üstleri, tavan ve ulaşılması zor olan daha pek çok alanı temizlemeniz mümkündür. Böylelikle temizlik yaparken eşyaları çekme ihtiyacını ortadan kaldırır.

Philips Power Pro Max süpürgede kare şeklinde bir başlık bulunur. Koltukların üstlerini, kumaş yapılı yatak başlıklarını tozlardan arındırmanıza yardımcı olur. Bir diğer aparat da yumuşak uçlu fırçadır. Sehpa üstleri, televizyon ve bilgisayar ekranları gibi hassas yüzeyleri hiçbir şekilde çizmeden temizler, tozları dağıtmadan alır ve uzun süren bir hijyen sağlar.

Philips Power Pro Max Hazne

Philips Power Pro Max ile Philips Power Pro Arasındaki Farklar

Philips Power Pro Max ve önceki modeli Philips Power Pro birçok benzerliğe sahip olsa da aralarında bazı farklılıklar yer alır. Bu farklar arasında en çok dikkat çeken ise motor gücüdür. Power Pro modelindeki motor gücü 750W olmasına rağmen Philips Power Pro Max modelindeki motor gücü 900W’dır. Ayrıca toz haznelerinin kapasiteleri de birbirinden farklıdır. Power Pro cihazında 1,5 L, Philips Power Pro Max’ta ise 2 L’lik bir toz kapasitesi yer alır.

Philips Power Pro Max Artı ve Eksi Yönleri

Süpürme işlemini keyifli hale getiren Philips PowerPro Max FC9751/07 elektrikli süpürge modeli, üstün dayanıklılığı sayesinde uzun ömürlü kullanım sunar. Ayrıca bazı artı ve eksi yönleri ile dikkat çeker. Artı ve eksi yönlerinden bazıları aşağıdaki gibidir:

 • Philips FC9751/07 PowerPro Max toz torbasız süpürge modelinde Power Cyclone 8 teknolojisi bulunur. Böylece hava akışı maksimum seviyeye çıkar ve güçlü bir şekilde dönerek emiş gücünün kuvvetini korur.
 • Modern tasarımı ile gözleri üzerine çeviren Philips Power Pro Max modelinde güvenli kullanım söz konusudur. Alerji kilit sistemi yer alır ve cihazı çalıştırmadan önce kapatılarak temizlik sırasında tozların etrafa dağılmasını engeller.
 • Philips Power Pro Max özellikleri arasında kablo uzunluğu dikkat çeker. 7 m boyutundaki bu kablo sayesinde farklı odalara geçerken her seferinde priz değişimi yapmanıza gerek kalmaz.
 • Philips Power Pro Max modelinin TriActive+ başlığı, tasarımın etkili sonuçlar ortaya çıkarmasını sağlayan en önemli parçalardandır. Halı üstü, süpürgelikler, mobilya kenarları gibi zorlu alanlardaki kirlerin anında yok olmasını sağlar.
 • Ürünün eksi özellikleri arasında ise şarj ile çalışmıyor olması dikkat çeker.

Siz de Philips Power Pro Max süpürgenin yorumlarını okuyarak bütün özelliklerini öğrenebilirsiniz.

Philips Power Pro Max Makine

Philips Power Pro Max Fiyat Seçenekleri

Evin her köşesinde kullanıma uygun olması, alerjenleri büyük ölçüde ortadan kaldırması ve kullanım kolaylığı sağlayan ergonomik yapısına rağmen Philips Power Pro Max fiyat olarak avantajlı aralıklardadır. Ulaşılabilir fiyatları sayesinde Philips Power Pro Max, kullanıcıların büyük çoğunluğunun cebine hitap eder.

Böylece yıllar boyunca kullanabileceğiniz, kaliteli elektrik süpürgesine sahip olmanızı kolaylaştırır. Ayrıca yapılan pek çok kampanyada Philips Power Pro Max ürününü de görmek mümkündür. Dolayısıyla cihazı çok daha avantajlı fiyat seçeneklerinden yararlanarak satın alabilirsiniz.

Philips Power Pro Max kullananlar, yaptıkları yorumlarda performanstan ve ortaya çıkan sonuçlardan ne kadar memnun kaldığını dile getirerek bütün deneyimlerini ve gözlemlerini aktarır. Olumlu özellikleri ve faydaları kadar olumsuz özelliklerinden de bahseder. Bu anlamda ürünü satın almayı düşünen kullanıcıların detaylı biçimde bilgi sahibi olmasını sağlar ve karar vermelerini daha kolay hale getirir.

Dolayısıyla herhangi bir elektrikli süpürge modelini almadan önce Philips Power Pro Max yorumlar kısmını inceleyebilirsiniz. Eğer yaşam alanınızda ultra hijyen elde etmenize yardımcı olacak, uzun ömürlü ve güçlü motora sahip olan bir elektrikli süpürge arayışında iseniz Philips’in Power Pro Max cihazı sizin için idealdir. Fiyat aralıklarını karşılaştırarak Philips Power Pro Max en ucuz alternatifi kolaylıkla bulabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Philips Power Pro Max Makine Yan

Philips PowerPro Max FC9751/07 900 W Toz Torbasız Süpürge Fiyat Analizi

Philips PowerPro Max FC9751/07 900 W Toz Torbasız Süpürge son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Philips PowerPro Max FC9751/07 900 W Toz Torbasız Süpürge Özellikleri

Türü:   Toz Torbasız
Alerji Filtreli:
Seri:   Philips PowerPro
Hepa Filtreli:
Ses Seviyesi:   75 dB
En:   505 mm
Ağırlık:   5.5 kg
Derinlik:   292 mm
Toz Kapasitesi:   2 lt
Boy:   292 mm
Kablo Uzunluğu:   7 m
Güç:   900 W
360 Derece Döner Hortum:
Kablo Sarma:
Toz Alma Ucu:
Sert Zemin Başlığı:
Turbo Başlıklı:
Enerji Sınıfı:   A

Philips PowerPro Max FC9751/07 900 W Toz Torbasız Süpürge Detayları

 • Enerji yönetimi
 • Maksimum giriş gücü 650 W
 • Güç kontrolü Elektronik
 • Güç tüketimi, etkin 0,5 W
 • Tasarım
 • Tip Silindir vakum
 • Temizleme çeşidi Islak
 • Toz torbası tipi Torbasız
 • Toz kapasitesi 2 l
 • Ürün rengi Siyah, Yeşil
 • Tüm bölümleri sayısı 2
 • Tüp malzemesi Metal
 • Teker sayısı 2 tekerlek(ler)
 • Performans
 • Vakumlu temizleme hava filtresi Alerji filtresi
 • Kir ayırma yöntemi Filtreleme
 • Performans
 • Uygun kullanım Ev
 • Temizleme yüzeyleri Çıplak zemin, Halı, Sert zemin
 • Gürültü seviyesi 75 dB
 • Yıkanabilir filtre Evet
 • Hava akımı 41 l/s
 • Çaılışma yarı çapı 10 m
 • Ergonomi
 • Kablo uzunluğu 7 m
 • Sap sayısı 2
 • Ağırlık & boyutlar
 • Ağırlık 5,5 kg
 • Genişlik 292 mm
 • Derinlik 505 mm
 • Yükseklik 292 mm
 • Paket içeriği
 • Süpürge fırçası dahil Turbo brush
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Turbo Başlıklı Elektrikli Süpürge Toz Torbasız Süpürge A Elektrikli Süpürge Philips PowerPro Hepa Filtreli Süpürge 900 Watt Elektrikli Süpürge

Ortalama Puan
4.0 8 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • 1 yorum
  5 beğeni
  Yasin İ. Balıkesir 15 Ekim 2023
  Değerli arkadaşlar sakın boynerden ürün almayın ben sipraris verdim 2 ay önce bana ürün hatali ve testlerden geçmedi diyerek bahaneler uydurararak ürünü tarafıma gönderilmedi burda Boyner tarafından fiyatta bir kalem oyunu yaparak müşteri çekmek ve ödenen paraları kendileri tarafından kullanılması sonrada para iadesi yapmak ve oyalamak . Ben şuan Boyneri tüketici hakem heyetine başvurdum sonucu bekliyorum ben mağdur oldum siz olmayin
 • MG 1 yorum
  10 beğeni
  Merve G. 15 Kasım 2020
  Süpürge güzel çekim gücü de çok iyi ama borusu iyi değil ben 2.boruyu degistirdim ama gene kırıldı başka bir supurge alın derim
 • FO 1 yorum
  5 beğeni
  FAHRİ O. 28 Şubat 2020
  Urun gayet güzel ben begendim
 • YD 5 yorum
  61 beğeni
  Yunus D. 21 Ekim 2019
  Ürünü hepsiburada vasıtasıyla aldım. Kargo gayet hızlıydı. Ürünü çok beğendik fazla para vermeye gerek yok evin temizlik ihtiyacını karşılıyor. İçinden zaten her zemin için ayrı başlık çıkıyor. Çekiş gücüyle halıyı yerden kaldırıyor youtube de incelemesini yaptık merak edenler arkadaslar durgun project sayfasından bakabilirler.

Philips PowerPro Max FC9751/07 900 W Toz Torbasız Süpürge İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Philips PowerPro Max FC9751/07 900 W Toz Torbasız SüpürgePhilips PowerPro Max FC9750/07 900 W Torbasız Elektrikli SüpürgePhilips Marathon Ultimate XB9125/07 650 W Torbasız SüpürgePhilips Marathon Ultimate FC9925/07 650 W Toz Torbasız Süpürge
 Philips PowerPro Max FC9751/07 900 W Toz Torbasız SüpürgePhilips PowerPro Max FC9750/07 900 W Torbasız Elektrikli SüpürgePhilips Marathon Ultimate XB9125/07 650 W Torbasız SüpürgePhilips Marathon Ultimate FC9925/07 650 W Toz Torbasız Süpürge
Fiyat 13.850,00 TL
7 satıcı
8.107,74 TL
21 satıcı
7.506,24 TL
123 satıcı
Fiyat Yok
Popülerlik-8. Popüler Philips Elektrikli Süpürge3. Popüler Elektrikli Süpürge-
Ortalama Puan4 yorum1 yorum4 yorum8 yorum
TürüToz TorbasızToz TorbasızToz TorbasızToz Torbasız
Alerji FiltreliVarVarVarVar
SeriPhilips PowerProPhilips PowerProPhilips MarathonPhilips Marathon
Hepa FiltreliVarVarVarVar
Ses Seviyesi75 dB75 dB77 dB74 dB
En505 mm505 mm506 mm510 mm
Ağırlık5.5 kg5.5 kg6.2 kg6.2 kg
Derinlik292 mm292 mm317 mm317 mm
Toz Kapasitesi2 lt2 lt2.2 lt2.2 lt
Boy292 mm292 mm310 mm317 mm
Kablo Uzunluğu7 m7 m8 m8 m
Güç900 W900 W650 W650 W
360 Derece Döner HortumVarVarVarVar
Kablo SarmaVarVarVarVar
Dar Aralık Ucu--Var-
Toz Alma UcuVarVarVar-
Sert Zemin BaşlığıVarVarVarVar
Turbo BaşlıklıVarVarVarVar
Enerji SınıfıAA-A
Renk-Mavi--
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı