Toz Torbasız Süpürge

Toz Torbasız Süpürge Fiyatları

798 farklı Toz Torbasız Süpürge için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

Toz TorbalıToz Torbasız1000 W2000 W2400 W1.000 - 1.500 TL 1.500 - 2.500 TL 27 dB58 dBHepa FiltreliSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 34Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Türü: Toz Torbasız Kaydet

Fiyatı
- 0 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 - 2.500 TL2.500 TL üstü
Markası Özellikler Türü Toz Torbasız Seri Ses Seviyesi En Ağırlık Derinlik Toz Kapasitesi Boy Kablo Uzunluğu Güç Su Haznesi Kapasitesi Enerji Sınıfı SatıcıToplam 198 satıcı. Ürün Puanı Renk

Fantom Halı Yıkama Makinesi Xiaomi Pişirici Bosch Toz Torbasız Süpürge Philips Toz Torbalı Süpürge Philips Toz Torbasız Süpürge Toz Torbalı Süpürge Bosch Toz Torbalı Süpürge Arçelik Toz Torbasız Süpürge 1000 W Elektrikli Süpürge Arçelik Toz Torbalı Süpürge Fakir Toz Torbasız Süpürge 2000 Watt Elektrikli Süpürge

En Çok Karşılaştırılan Elektrikli Süpürgeler

Toz Torbasız Süpürge Sıkça Sorulan Sorular

Toz Torbasız Süpürge

Kullan-at ve yıkanabilir bez torba kullanma ihtiyacını tamamen ortadan kaldıran toz torbasız süpürge modelleri, kullanıcıların toza temas etmesini önler. Dolayısıyla son derece hijyenik kullanım süreci söz konusudur. Bu nedenle yeni nesil pek çok elektrikli süpürge toz torbasız olarak kullanıcıların beğenisine sunulur. Geleneksel yatay konumlu torbasız süpürge tasarımlarında kullanıcılara hareket özgürlüğü sağlaması için uzun kablolara yer verilir. Toz torbasız süpürge ürünlerinde yer alan toz haznesinin kapasitesi ürün bazında değişiklik gösterir. Öte yandan pek çok toz torbasız süpürge, cyclon teknolojisi ile HEPA filtreye sahip olduğundan çekilen tozların hazineden çıkması mümkün değildir. Dolayısıyla düzenli toz torbasız süpürge kullanımı, eşyaların üzerinde biriken tozların da zamanla azalmasına yardımcı olur. Tüm toz torbasız süpürge modellerine ulaşmanızı sağlayan Akakçe yardımıyla, indirimli toz torbasız süpürge fiyatları hakkında bilgi edinebilir, bütçe dostu bir alışveriş yapabilirsiniz.

Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Özellikleri

Yüksek emiş gücü, farklı süpürme başlıkları ve çeşitli filtrelerle desteklenerek kullancıılara sunulan torbasız elektrikli süpürge ürünleri, ürün bazında farklı özelliklere sahip olabilir. Bu özelliklerden bahsetmeden önce “Toz torbasız süpürge nedir?” ve “Toz torbasız süpürge ne demek?” sorularını yanıtlamak gerekir. Genel olarak çekilen toz ve diğer partikülleri torba yerine haznede toplamasıyla torbalı olanlardan ayrılan toz torbasız süpürge makineleri, 1,5 litreden başlayıp 4 litreye varan toz haznesi kapasiteleriyle dikkat çeken toz torbasız süpürge seçenekleri arasında en çok 2.2 litre kapasiteye sahip olanlar ilgi görür. Söz konusu haznesinin geniş olması daha uzun süre kesintisiz kullanım sağladığı için oldukça önemlidir. Toz torbasız süpürge yorumları ve değerlendirmelerinde öne çıkan diğer özellik ise toz haznesinin boşaltılma şeklidir. Pek çok tasarımda tek dokunuşla direkt olarak çöpe boşaltılabilen haznelere yer verilir.

Farklı motor ve emiş güçleri ile öne çıkan toz torbasız süpürge çeşitleri arasında farklı kademelerde çalışanlar vardır. Bu ayar sayesinde kullanıcı zemin türüne göre süpürgenin toz toplama gücünü değiştirebilir. Çalışma sesi düşük emiş gücü ayarında minimum seviyede olduğundan bu cihazlar geç saatlerde de kullanıma uygundur. Bununla birlikte torbasız sessiz süpürge tasarımları da vardır. Pa ve AW olarak ifade edilen emiş güçleri ürün bazında farklılık gösterir. Bununla birlikte performans açısından motor gücü de oldukça önemlidir. Minimum 650 W motor gücüne sahip olan toz torbasız süpürge çeşitleri arasında 2000 W olan cihazlar bulunur. Emiş gücü en yüksek torbasız süpürge olarak da bilinen 2000 watt elektrikli süpürge toz torbasız çeşitleri yüksek toz toplama becerisine sahiptir. Motor koruma filtresi, HEPA filtre ve cyclonic filtre gibi farklı filtrelere yer verilen toz torbasız süpürge cihazlarının performansı filtrasyon kalitesine göre de değişir.

Toz Torbasız Süpürge Çeşitleri

Toz torbasız süpürge modelleri arasındaki dikey ve yatay konumda çalışanlar yer alır. Bu cihazlar da kablolu ve kablosuz olarak iki seçenek sunar. Dikey konumda kullanılan toz torbasız süpürgeler daha küçük haznelere sahiptir. Dolayısıyla günlük temizlik için idealdir. Yatay konumda kullanılan geleneksel torbasız süpürge makinesi tasarımları ise ultra geniş hazneleri sayesinde uzun süre boyunca kesintisiz temizlik yapma ayrıcalığı sunar. Elektrikli süpürge sessiz torbasız olarak kullanıcılara sunulan ürünler arasında hem yatay hem de dikey konumda kullanılanlar bulunur. Klasik tasarımlarda ses seviyesi ayarlanabildiğinden pek çok toz torbasız süpürge oldukça düşük bir sesle çalışır. Bu ses seviyesi çevredekilere rahatsızlık vermeyecek düzeydedir. Dikey ve yatay toz torbasız süpürge ürünleri arasında motor türünden kaynaklanan ses seviyesi farklılıkları da söz konusudur.

Toz Torbasız Süpürge Modelleri

Dünyaca ünlü markaların eşsiz tasarımlarla kullanıcılara sunduğu toz torbasız elektrikli süpürge modelleri, renk seçenekleriyle dikkat çeker. Yaşam alanında görsel bütünlük olmasını tercih eden kullanıcılar için büyük bir avantaj olan renk seçenekleri pek çok toz torbasız süpürge serisinde bulunur. Toz torbasız elektrikli süpürgeler, model bazında farklı aksesuarlar yer alabilir. Tıpkı klasik tasarımlarda olduğu gibi turbo başlık, parke başlığı, ince uç, toz alma başlığı, koltuk başlığı toz torbasız süpürgelerde de yer alır. En yoğun ilgi görenler sessiz toz torbasız elektrikli süpürge ürünleridir. Çalışma ses düzeyi genellikle 55 dB ile 70 dB arasında olan toz torbasız süpürge modellerine kıyasla sessiz olarak adlandırılanlar fısıltılı konuşma kadar sessizdir.

Torba içermediğinden pratik kullanım süreci sağlayan toz torbasız süpürge çeşitleri, yoğun çalışan, temizliğe uzun saatler ayırmak istemeyen ve toz torbası masrafını ortadan kaldırmak isteyenlere çözüm sunar. Farklı teknolojilerle desteklenen çok sayıda alternatif bulmak mümkündür. Profesyonellerin toz torbasız süpürge tavsiye ve önerilerinde sıkça yer bulanlar sessiz, yüksek emiş gücüne sahip, çok başlıklı ve hafif olan cihazlardır. Ancak kullanım alışkanlıkları, süpürülecek alanın genel durumu, kullanıcının alışkanlıkları gibi pek çok etken en iyi toz torbasız süpürge ürününün kullanıcı bazında değişmesine neden olur. Başka bir ifadeyle en iyi robot süpürge gibi en iyi toz torbasız süpürge de kullanıcıdan kullanıcıya değişir. Dolayısıyla toz torbasız süpürge satın almadan önce cihaz özelliklerinin artı ve eksi yönleriyle dikkatle incelenmesi tavsiye edilir.

Toz Torbasız Süpürge Kullanımı

Tamamen konforlu ve hijyenik bir kullanım sağlanması için tasarlanan toz torbasız süpürge, torbalı olanlara kıyasla oldukça kolaydır. Söz konusu süpürge toz torbasız olduğu için yeni kağıt torba satın alma veya bez torbayı boşalttıktan sonra yıkama gibi aşamalar söz konusu değildir. Çoğu modelde toz haznesi tek dokunuşla boşaltılır. Bu nedenle toz torbasız süpürge kullanımı oldukça kolaydır. Ancak performans kaybı yaşanmaması için kullanım sırasında bazı noktalara dikkat edilmesi gerekir. “Toz torbasız süpürge nasıl kullanılır?” sorusunun da yanıtı olan kullanım önerileri şu şekilde sıralanır:

Toz Torbasız Süpürge Fiyatları

Yerli ve yabancı markalar farklı özellikleriyle öne çıkan çok sayıda toz torbasız elektrikli süpürge cihazını kullanıcıların beğenisine sunar. Yeni nesil teknolojilerle donatıldığı için temizlik sürecini zahmetsiz hale getiren toz torbasız süpürge, ürün gamının fazla olması nedeniyle geniş bir fiyat aralığına sahiptir. Böylece hemen her bütçeye sahip kullanıcının kendisi için en iyi toz torbasız elektrikli süpürge modeline sahip olması mümkün olur. Ulaşılabilir düzeyde olan torbasız elektrikli süpürge fiyatları, emiş gücü, çalışma sesi, başlık sayısı, filtre teknolojisi, hazne kapasitesi gibi faktörlere göre değişir. Ancak fiyatı yüksek olan toz torbasız süpürge çeşitlerine kampanya dönemlerinde uygun fiyatlarla sahip olunabilir. Öte yandan indirim fırsatları toz torbasız süpürge en ucuz olanların da daha uygun hale gelmesini sağlar. Siz de süpürgenizi yenilemeyi düşünüyorsanız Akakçe yardımıyla en ucuz toz torbasız elektrikli süpürge modellerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca, fiyat karşılaştırmaları yaparak buharlı temizleyici gibi diğer temizlik aletlerine bütçe dostu koşullarda sahip olabilirsiniz.