Chicco Emzik

Chicco Emzik Fiyatları

243 farklı Chicco Emzik için fiyatlar listeleniyor.

Fiyatı Düşen Chicco Emzikler

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıChicco
 • Yaş Aralığı0-3 Ay
 • Yaş Aralığı0-6 Ay
 • Yaş Aralığı6-12 Ay
 • Yaş Aralığı6-18 Ay
 • Yaş Aralığı18 Ay+
 • CinsiyetErkek
 • CinsiyetKız
 • ÖzelliklerYenidoğan
 • Emzik MalzemesiSilikon
 • Fiyatı50 - 100 TL
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 11 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıChicco
Fiyatı 0 - 50 TL 50 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterYaş AralığıDamak SeçeneğiEmzik MalzemesiCinsiyetÜrün PuanıRenk
Temizle Ürünleri Gör (243)

Chicco Biberon Chicco Alıştırma Bardağı Chicco Biberon Emziği Chicco Biberon Isıtıcı Chicco Sterilizatör Chicco Emzik Aksesuarı Chicco Biberon Aksesuarı Chicco Bebek Arabası Chicco Oto Koltuğu Chicco Bebek Şampuanı Chicco Ana Kucağı Chicco Mama Sandalyesi

En Popüler Chicco Emzikler

Chicco Emzik Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Chicco Emzik

Kauçuk ve silikon malzemelerden üretilen Chicco emzik modelleri, bebeklerde sakinleşmenin yanı sıra ağız gelişimine de destek olur. Doğumdan itibaren kullanıma uygun olan çeşitleri ile öne çıkan Chicco bebek emzikleri, bebeklerde dil ve damağın doğal konumunu bozmayacak niteliktedir. Anne memesine yakın dokusu ile miniklerin kolaylıkla alıştığı Chicco emzik ürünleri, uygun olduğu ayı temsil eden numaralar ile anne ve babaların beğenisine sunulur. Doğal içerikleri sayesinde güvenli bir kullanım süreci sunan Chicco emzik çeşitleri arasında tutma kısmı dahil tamamen silikondan veya kauçuktan yapılanlar vardır. Bebeklerin daha kolay alışması için oyuncaklı tasarımlara da yer verilen Chicco emzik, zengin ürün seçkisi ile hem bebeklerin hem de ebeveynlerin öncelik tercihleri arasındadır. Akakçe sayesinde Chicco emzik fiyatlarını karşılaştırmak ve uygun ürünler arasından seçim yapmak mümkündür.

Chicco Emzik Özellikleri

Tasarım ve uygun olduğu yaş aralığı nedeniyle farklı özelliklere sahip Chicco emzik çeşitleri, doğal içerikleri ile öne çıkar. Uç kısmının şeklini anlatan isimlerle anılan Chicco emzik türleri, doğumdan itibaren kullanılabilir. Chicco emzik numaraları da kullanıma uygun ayları gösterir. Bu sebeple Chicco emzik 0-2, 0-6, 6-12, 6-18, 16-36 ay olarak anne ve babaların beğenisine sunulurken Chicco emzik 0-2 ay şeklindeki ifade, söz konusu emziğin doğumdan itibaren 2. ayın sonuna kadar kullanılabileceğini gösterir. 3. aya giren bebeklerde oral gelişimin doğru desteklenmesi için 0-6 aya uygun Chicco emzik modellerinin kullanılması önerilir. Bazı Chicco emzik ürünlerinin ambalajında ise +2 ay, +4 ay şeklinde ifadeler yer alır. Bu ifadeler emziğin 2 ay ve sonrası ya da 4 ay ve sonrası kullanım için üretildiğini belirtir.

Bebeklerin farklı olan ihtiyaçları dikkate alınarak tasarlanan Chicco emzik ürünleri, damla uçlu, kiraz uçlu, damaklı, damaksız gibi tasarımlara sahiptir. Damaklı olanlarda emziğin uç kısmı bebeğin damağının şeklini alacak şekilde tasarlanır. Emme sırasında damağa yayılan bu uçlar ağızda herhangi bir şekil bozukluğu oluşturmaz. Kiraz uçlu Chicco emzik çeşitleri, genellikle silikondan üretilir ve doğal formu sayesinde bebeklerin hızlı çalışmasını sağlar. Chicco damla uçlu emzik ise diş çıkarma dönemindeki bebeklerin kullanılması için üretilmiştir. Emziğin uç kısmında bir delik bulunan bu tasarım, emme sırasında hava giriş-çıkışına izin vererek yumuşaklığını korur. Ayrıca bebeklerin emme hareketini destekler. Dudak desteği ile benzerlerinden ayrılan Chicco gece emziği, emzik kullanan bebeklerde sık rastlanan ağız içi tahrişi de önler.

Chicco Emzik Modelleri

Bebeklerde gelişimin her aşamasına uygun Chicco emzik modelleri vardır. Bunlar sağladığı fayda ve görsel tasarımları ile dikkat çeker. Chicco ortodontik emzik modelleri, ultra ergonomik yapısı sayesinde bebeklerde ortodontik gelişime katkıda bulunur. Chicco Comfort, Compact emzik gibi ortodontik modeller, dilin doğal konumunu korumasıyla öne çıkar. 12 ayın altındaki bebeklerin kullanımı için üretilen Chicco damaksız emzik çeşitlerinde ise yine anne memesi benzeri bir uç şekli söz konusudur. Damak desteği bulunmadığı için 12 ayın ardından kullanılması önerilmez. Pek çok Chicco emzik tasarımında ucun dışında kalan kısımlar BPA gibi zararlı maddeler içermeyen plastikten yapılır. Bununla birlikte tamamen doğal kauçuktan veya silikondan yapılan Chicco şeffaf emzik de bulunur. Yekpare olarak tasarlanan söz konusu gereçler pratik kullanımlı ve uzun ömürlüdür.

Kelebek olarak adlandırılan Chicco emzik ürünlerinde ise ekstra hafif bir yapıya yer verilir. Bebeklerin yüzünde ağırlık oluşmasına engel olan bu tasarım, ekstra konforlu bir emme deneyimi sağlar. Genellikle damla uçlu olarak tasarlanan söz konusu Chicco emzik modellerinde bebeğin burnuna gelecek kısımda ekstra lan bulunur. Bunun nedeni ise emme sırasında miniklerin burnunun emziğe temas ederek rahatsız hissetmesini önlemektir. Chicco yuvarlak uçlu emzik olarak bilinen modeller ise aslında kiraz uçludur. Anne memesini taklit etmesi amacıyla tasarlanan yuvarlak uçlu Chicco emzik 4, 6, 12, 18 ay gibi çeşitli yaş aralıklarına uygundur. Chicco uyku emziği olarak adlandırılanlar ise tamamen kauçuktan üretilir. Tıpkı diğer Chicco emzik tasarımlarında olduğu gibi değişik renk seçenekleri sunan uyku emziği, uyku sırasında nefes almayı kolaylaştırır. Söz konusu Chicco emzik çeşitleri arasında karanlıkta parlayan tasarımlara da yer verilir.

Chicco Emzik Setleri

Tek seferde iki emziğe birden sahip olma avantajı sunması ile dikkat çeken set formundaki emzik Chicco ürünleri, özellikle uyku setleriyle dikkat çeker. Hem gece hem gündüz kullanımı için tasarlanan söz konusu Chicco ikili emzik modellerinden biri karanlıkta parlama özelliğine sahiptir. Bu da geceleri düşen emziği dakikalarca arama sorununu ortadan kaldırır. Bu setler Chicco 0, 0-3, 6-16 ay emzik alternatifleri gibi farklı dönemlerde kullanılır. Dolayısıyla satın alma aşamasında hangi aylarda kullanıma uygun olduğuna dikkat edilmesi önerilir. Öte yandan Chicco kelebek, kiraz uçlu, damaklı emzik setleri de bulunur. Başka bir ifadeyle farklı uç şekillerine sahip olan emziklerin set olanları da vardır. Chicco emzik kullananlar tarafından övgüyle söz edilen bu setler hem hijyenik hem de bütçe dostu bir kullanım süreci sunması ile öne çıkar.

Chicco Emzik Kullanımı

Tüm anne babalar bebekleri için en iyi biberon ve emzik gibi alanında iyi olan gereçleri almak ister. En iyi olarak tabir edilen gereçlerin bebeğin yaşına uygun olması, doğal malzemelerden yapılması, nefes almayı zorlaştırmaması, ağır olmaması ve anne memesine mümkün olduğu kadar benzer formda olması yeterlidir. Uzmanlar tarafından her bir detayı titizlikle tasarlanan ve tamamen doğal malzemelere yer verilen Chicco emzik çeşitleri, ay aralığına dikkat edildiğinde bebekler için idealdir. Chicco emzik yorumları ve değerlendirmelerinde sıkça vurgulanan damağa adapte olabilen yapı, emziğin bebeğin ağzına uyum sağlamasına yardımcı olur. Chicco emzik kullanımını avantajlı hale getiren diğer özellikler ise şu şekilde sıralanabilir:

Chicco Emzik Fiyatları

Bebeklerin dil ve damak gelişimine katkı sağlayan tasarımlarıyla övgü toplayan Chicco emzikler, zengin ürün seçkisi sayesinde bebeklerin ihtiyaç duydukları emziğe ulaşmasını sağlar. Kauçuk ve BPA içermeyen silikondan üretilen Chicco emzik, malzeme, uç şekli, yaş aralığı ve ek işlevler nedeniyle farklı şekilde fiyatlandırılır. Genel olarak ulaşılabilir düzeyde olan Chicco emzik fiyatları, model bazında farklılık gösterebilir. Örneğin; tamamı kauçuktan üretilmiş olan Chicco yalancı emzik fiyatları ile silikon uca sahip olanlar birbirinden farklıdır. Ebeveynlere bütçe dostu seçenekler de sunan başarılı marka ikili, üçlü setler de üretir. Siz de bebeğiniz için Chicco emzik satın almak istiyorsanız Akakçe yardımıyla ürün özellikleri hakkında bilgi edinebilir, fiyat karşılaştırmaları yapabilirsiniz. Burada, en ucuz Chicco emzik fiyatlarını görüntüleyebileceğiniz gibi bütçe dostu biberon ve bebek maması fiyatlarına da ulaşabilirsiniz.