Lazer Epilatör

Lazer Epilatör Fiyatları

128 farklı Lazer Epilatör için fiyatlar listeleniyor.

Reklam
Arama Takip Listem Sepetim

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

LazerCımbızlıKabloluKablosuz150 - 250 TL 250 - 500 TL 3040300.000 Atım400.000 AtımSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 6Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Türü: Lazer Kaydet

Fiyatı
- 0 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 - 750 TL750 TL üstü
Markası Özellikler Türü Lazer Seri Kullanım Başlık Sayısı Hız Kademesi Atım Sayısı Şarj Süresi SatıcıToplam 85 satıcı. Ürün Puanı Renk

Cımbızlı Epilasyon AletiKablolu Epilasyon AletiBej Epilasyon AletiBeyaz Epilasyon AletiBraun Silk EpilBraun Silk Expert Epilasyon AletiBuzlu Epilasyon AletiIşıklı Epilasyon AletiKırmızı Epilasyon AletiMavi Epilasyon AletiMini EpilatörMor Epilasyon Aleti

En Çok Karşılaştırılan Epilasyon Aletleri
Bunlara Da Bakabilirsiniz

Lazer Epilatör Sıkça Sorulan Sorular

Lazer Epilasyon Aleti, Lazer Epilatör

Lazer epilatör güzellik ve kişisel bakım alanlarının vazgeçilmezidir. Lazer uygulaması ile tüylerden uzun süreli ve kimi durumlarda kesin olarak kurtulmak mümkün olduğu için sıklıkla tercih edilen bir üründür. Lazer epilasyon aletleri kadın ve erkeklerin kullanımına uygun olacak şekilde üretilir. Klasik tüy alma yöntemlerine kıyasla zahmetsiz ve acısız olduğundan birçok kişiyi memnun eder. Lazer epilasyon aleti ışınlar sayesinde tüy köklerinin zayıflamasına yardımcı olur. Cilt yüzeyinin ışınlar ile taranması sonucu işe yarayan yöntem, tek tek tüylerin köküne temas eden ışınların tahribat yaratması ile son bulur. Kıllardaki melanin maddesi tarafından emilen ışınlar çok kısa bir sürede ısı enerjisine dönüşür. Böylece zamanla kıllar zayıflayarak dökülür. En iyi lazer epilasyon aleti bu işlemleri hızlıca gerçekleştirebilen alettir.

Lazer Epilatör Nasıl Kullanılır?

Tüylerinden kurtulmaya ve daha pürüzsüz bir tene kavuşmaya karar vermiş olanlar lazer epilasyon aleti nasıl kullanılır sorusu ile karşı karşıya kalabilir. Evde lazer epilasyon aleti kullanırken dikkat edilmesi gereken noktalar bulunur. Tek başınıza yapacağınız bir işlem olduğu için kendinizi rahat hissedeceğiniz bir ortamda uygulayabilirsiniz. Lazer epilasyon aleti kullanımı pratik ve hızlı olan bir üründür. Uygulama yapılan bölgenin kuru ve temiz olması gerekir. Cilt yüzeyinde herhangi bir kozmetik ürününün olmamasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca kılların alınmış olması bu işlemin mümkünse jilet ya da tüy dökücü kremler ile yapılmış olması önerilir. Evde kullanım için lazer epilasyon aleti kıl rengine göre ayarlanmalıdır. Lazer epilasyon aletleri kullanılırken kullanım kılavuzunda yer alan bilgiler dikkate alınır. Kolay kullanım ve etkili sonuç prensibiyle üretilen lazer epilasyon aletlerini Akakçe’yle inceleyebilirsiniz.

Kullanım esnasında dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta epilatörün dalga boyudur. Ev tipi ya da profesyonel lazer epilasyon cihazları fark etmeksizin dalga boyu ayarlaması kişinin ten rengine ve daha önceki lazer deneyimlerine göre ayarlanır. Lazer epilasyon aleti tavsiye edilen şekilde kullanıldığı takdirde etkili sonuçlar alarak tüylerinizden en kısa sürede kurtulabilirsiniz. Lazerli epilasyon aleti sunduğu rahatlık ve başarılı sonuçlar sayesinde diğer yöntemlerden daha çok tercih edilir. Farklı bölgelerde kullanmak için tasarlanan IPL lazer epilasyon cihazı, vücut kıvrımlarına uyum sağlar. Koltuk altı, bikini bölgesi gibi hassas yerlerin yanı sıra bacak, karın ve sırt gibi daha geniş yüzeylerde kullanmak için işlevsel başlıklara sahiptir. Kullanmayı düşündüğünüz bölgeye uygun başlığı seçtikten ve ayarlamaları yaptıktan sonra cilt yüzeyine tam olarak yerleştirerek atışlara başlayabilirsiniz.

Lazer Epilatör Çeşitleri

Lazer epilasyon cihaz çeşitleri, ev tipi ve profesyonel kullanım olarak ayrılır. Evde kullanılan IPL lazer epilasyon aleti, kıl köklerinin tahrip edilerek uzun süre boyunca uyutulmasını sağlar. Isıdan rahatsız olanlar için özel olarak geliştirilen buz lazer epilasyon aleti ise soğutucu başlığa sahiptir. Hangi lazer epilasyon cihazı daha iyi araştırması yapanlar buzlu aletlere rastlayabilir. Bunun yanında tüylerinizden kesin olarak kurtulmak için kaliteli bir cihaz almak isteyebilirsiniz. Ev tipi lazer epilatör modeli de son teknoloji ile donatılmış, kesin çözümler sunan etkili ürünler arasında yer alır. Profesyonel lazer epilasyon aletinin sunduğu ayrıcalıkları evinizin konforunda yaşayabilirsiniz. En iyi lazer epilasyon cihazı yüksek atış sayısı ve ergonomik formda olan çeşitleri ifade eder.

Lazer Epilatör Yorumları

Lazer epilatör yorumları, kullanıcıların başarılı deneyimlerini sizlere aktarır. Ürünün çalışma prensibini kavramak ve nasıl sonuçlar verdiğini görmek için diğer kullanıcıların deneyimleri önemlidir. Lazer epilatör kullananlar konforlu kullanım imkânından söz ettikleri yorumlarda aynı zamanda tavsiye de verebilir. Siz de lazer epilasyon aleti yorumları kısmını inceleyerek, tercihinizi yapabilirsiniz. Ten renginize ve kıl yoğunluğunuza uygun olan atış sayısına sahip markayı seçmek daha doğru olacaktır. Bunun yanında lazer epilasyon aleti, kablolu ve kablosuz olarak karşınıza çıkar. Farklı formlarda ve ergonomik boyutlarda üretilen lazer epilasyon cihazı, işlem sırasında avantaj sağlar. Lazer epilasyon aleti önerileri arasında ebat açısından farklı olan ürünler karşınıza çıkar. Ürünün genel özellikleri, işlevi ve türü değişik formlarda modeller üretilmesine neden olur. Bu noktada inceleyebileceğiniz en iyi lazer epilasyon cihaz markaları Akakçe’de.

Lazer Epilasyon Aleti Fiyatları

Lazer epilasyon aleti fiyatları, tıraş makinesi fiyatları gibi markalara göre değişiklik gösterir. Uzun ömürlü olan lazer epilasyon makineleri, çeşitleri itibariyle farklı fiyatlandırılır. Lazer epilasyon cihazı fiyatları, atış sayısı, varsa başlık sayısı ve yanında sunulan diğer aparatlar dikkate alınarak belirlenir. Lazer epilasyon cihazı tavsiye edilen başlık seçimi doğru bir şekilde yapılarak kullanılmalıdır. Bu başlıklar haricinde tek bir bölge için üretilen yüz lazer epilasyon aleti çeşitleri de kullanıcılar tarafından beğenilir. Bunun için lazer epilatör tavsiye ve önerilerini dikkate alırken kullanmak istediğiniz bölgeye yönelik seçim yapmanız gerektiğini unutmamalısınız. Lazer epilatör fiyatları sahip oldukları başlık sayısına göre de değişir.

Saç düzleştirici fiyatları gibi lazer epilatörler de özelliklerine göre fiyatlandırılır. Ürünlerin özellik ve fonksiyon detayları dikkate alınarak belirlenen fiyatlar, her bütçeye hitap edecek kadar çeşitlidir. Ayrıca soğutucu özelliği bulunan buz lazer epilasyon cihazı fiyatları ile IPL lazer epilasyon aleti fiyatları arasında aralık olması muhtemeldir. Güzellik merkezlerinde kullanılan profesyonel lazer epilasyon aleti de fiyatları ve özellikleri açısından farklıdır. Dalga boyları daha ufak tutulan evde lazer epilasyon aleti fiyatları uygun olan ürünlerdir. Bunun için sahip olunan bütçeye göre kolayca bir model bularak diğer lazer epilatör fiyatları ile karşılaştırılabilir. Böylece özellik açısından aradığınız fonksiyonlara sahip ve en ucuz lazer epilasyon aletini kolayca bulabilir ve satın alabilirsiniz.