Delonghi Espresso Makinesi

Delonghi Espresso Makinesi Fiyatları

50 farklı Delonghi Espresso Makinesi için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıDelonghi
 • TürüManuel
 • TürüTam Otomatik
 • Öğütücü SeçeneğiÖğütücülü
 • Öğütücü SeçeneğiÖğütücüsüz
 • Kahve TürüÇekirdek
 • Kahve TürüToz
 • Fiyatı0 - 8.000 TL
 • Fiyatı8.000 - 16.000 TL
 • Pompa Basıncı15 bar
 • Pompa Basıncı19 bar
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 3 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıDelonghi
Fiyatı 0 - 8.000 TL 8.000 - 16.000 TL 16.000 - 20.000 TL 20.000 - 25.000 TL 25.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterTürüKullanım TürüKahve TürüÖğütücü SeçeneğiÖğütücü Ayar SayısıPompa BasıncıGüçSu Hazne KapasitesiFincan KapasitesiSüt Hazne KapasitesiAğırlıkKablo UzunluğuGövde MalzemesiGenişlikDerinlikYükseklikÇekirdek Kahve KapasitesiÖğütülmüş Kahve KapasitesiSeriÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (50)

Delonghi Kapsül Kahve Makinesi Delonghi Isıtıcı Delonghi Kahve Öğütücü Delonghi Tost Makinesi Yedek Parça Delonghi Filtre Kahve Makinesi Yedek Parça Delonghi Espresso Makinesi Yedek Parça Delonghi Endüstriyel Ekmek Kızartma Makinesi

En Popüler Delonghi Espresso Makineleri

Delonghi Espresso Makinesi Yorumları ve Önerileri

 • BU 20 yorum
  156 beğeni
  DelonghiDelonghi Dedica EC.685 Espresso MakinesiBora U. İstanbul 6 Kasım 2021
  Delonghi Dedica EC.685 Espresso Makinesi
  Bu fiyat kategorisnde alınabilecek en uygun cihazlardan. Paketten çıkan Portafiltre 51mm tek/çift sepetli ama maalesef basınçlı yani çıkışta tek deliği var. Kahveden çok şey beklemeyen, daha çok sütlü içecek hazırlayacaklar için sorun yok. Ancak lezzetli espresso hazırlamak için çok uygun değil. Beklentiler o yönde olmalı. Burnunla birlikte, üstüne düşeni çok iyi yapan bir makine. Hızlı açılış (45 sn civarı), muazzam kompaktlık. Her köşeye yakışan bir dizayn. Su tankı çıkabiliyor ama dar olduğu için kolay temizlenemiyor. Su sıcaklığı ayarı, programlanabilir ekstraksiyon süresi (tek ve çift shotlar için ayrı), dokunmatik ledli tuşlar, az su ve bakım uyarıları, yarı otomatik temizlik programı. Süt köpürtme kolay, fakat ipeksi süt kabartmak oldukça deneyim ve ince ayar istiyor. Eğer gerçek espresso istiyorsanız Lelit Anna veya Gaggia Classic Pro ya yönelmenizi öneririm. Dedica ile biraz çabayla ve portafiltre değişimiyle ortanın üstünde sonuçlar almak mümkün, ama daha fazlasını beklemeylim.
 • ED 1 yorum
  2 beğeni
  DelonghiDelonghi ECP 31.21 Espresso ve Cappucino MakinesiErkan D. 19 Aralık 2020
  Delonghi ECP 31.21 Espresso ve Cappucino Makinesi
  Ürün çok kullanışlı ekipmanları kolayca temizleniyor.Dilerseniz Kahveyi gayet sıcak kıvamda da yapabiliyorsunuz.Ayrıca görüntü olarakta gayet şık.Bu fiyat aralığında alıncak en iyi makina kesinlikle.
 • Hakan Y.186 yorum
  956 beğeni
  DelonghiDelonghi ECP 31.21 Espresso ve Cappucino MakinesiHakan Y. 13 Ekim 2020
  Delonghi ECP 31.21 Espresso ve Cappucino Makinesi
  Damlama tepsisi sayesinde temiz kullanılabiliyor. Sıcak süt fonksiyonu ile yumuşak içimli kahve yapabiliyor. Tam otomatik makine kadar olmasa da kullanışlı. Görüntü olarak da şık duruyor.
  • Alışverişçi resmi
Tüm yorumları gör

Delonghi Espresso Makinesi Sıkça Sorulan Sorular

DeLonghi Espresso Makinesi

Manuel ve otomatik seçenekleri ile öne çıkan DeLonghi espresso makinesi modelleri, çok sayıda kahve çeşidini evde veya ofiste hazırlayabilme olanağı tanır. Pratik kullanım süreçleri sayesinde herkese hitap eden DeLonghi espresso makineleri, özel demleme sistemleri ile öğütülmüş çekirdekleri yakmadan demleyerek kahvenin özünü çıkarır. Tam otomatik olan modellerde dahili kahve öğütücü yer aldığı için çekirdekten demleme yapılırken manuel olanlarda ise öğütülmüş çekirdek kullanılır. Bazı DeLonghi espresso makinesi modellerinde ise süt köpürtme modülü bulunur. Dolayısıyla süt köpüğü bazlı kahvelerin neredeyse tamamını bu cihazlar ile hazırlamak mümkündür. Görsel tasarım açısından da zengin seçeneklere sahip olan DeLonghi espresso makinesi modelleri arasında renkli retro tasarımlardan renkli TFT ekranlılara kadar pek çok farklı cihaz bulunur. Kullanıcılara damak tadına, kullanım alışkanlıklarına ve yaşam alanı dekorasyonlarına uygun makineyi kolayca bulabilme ayrıcalığı sağlayan DeLonghi espresso makinesi, oldukça geniş bir fiyat aralığında öne çıkar. Siz de DeLonghi espresso makinesi edinmek istiyorsanız Akakçe ile güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

DeLonghi Espresso Makinesi Özellikleri

Öğütülmüş çekirdekleri ideal sıcaklıkta su ve buhar basıncı kullanarak demleyen DeLonghi espresso makineleri, birden fazla içecek çeşidi hazırlayabilecek niteliktedir. Özel süt köpürtücü modül bulunan bazı cihazlarda süt bazlı latte, cappuccino gibi lezzetler hazırlamak da mümkündür. DeLonghi espresso kahve makinesi olarak adlandırılan cihazlarda genellikle 1 litre ile 2.1 litre arasında değişen dahili su hazneleri yer alır. Demleme sürecinde ihtiyaç duyulan basınçlı sıcak suyu üretebilmek için haznelerdeki suyu kullanan cihazlar, kullanıcıların tercih ettiği fincan/kupa kapasitesine uygun olacak şekilde kesintisiz demleme yapar. Yüksek kapasiteli tasarımları sayesinde aynı anda çift fincana kahve hazırlayabilen DeLonghi espresso makinesi ürünlerinin tam otomatik olanlarında sürecin büyük kısmı makine tarafından yürütülür.

Söz konusu sürecin sorunsuz tamamlanması için de aromadan sıcaklığa kadar pek çok detayın kullanıcı tarafından seçilmesi ve ayarlanması gerekir. Bununla birlikte yeni nesil DeLonghi espresso makinesi ürünlerinde sezgisel kullanıcı arayüzüne yer verildiği için birkaç kullanım sonrasında cihaz kullanıcı alışkanlıklarını öğrenerek doğru ayarlara daha kısa sürede ulaşma olanağı tanır. Manuel DeLonghi espresso makinesi özellikleri ise kahveyi aşama aşama demlemeyi tercih eden kullanıcıları memnun edecek niteliktedir. Taze öğütülmüş çekirdek kullanılan cihazlarda demlenecek kahvenin miktarına uygun çekirdek alınır ve demleme aparatına dökülür. Porta filtre olarak da bilinen bu aparat demleme ünitesinin altına sabitlenir ve süreç başlatılır. Çalışma prensibi fark etmeksizin kolay bir şekilde istenilen lezzette içeceğe ulaşma konforu sağlayan DeLonghi espresso makinesi çeşitlerinde aroma ayarı yapılarak sert veya yumuşak içimli kahveler hazırlanabilir.

Bazı manuel DeLonghi espresso makinesi ürünlerinde basınç ayarı manometre aracılığı ile takip edilir. Retro tutkunları tarafından yoğun ilgi gören söz konusu makineler, DeLonghi espresso makinesi yorum ve ürün değerlendirmelerinde de övgü toplar. Otomatik çalışma prensibine sahip dijital panelli DeLonghi espresso makinesi tasarımlarında ise 5 inç’e varan büyüklükte TFT ekran yer alır ve basınç dahili tüm ayarlar ekran aracılığıyla yapılır. Boyut açısından da farklı seçeneklere sahip olan DeLonghi espresso makinesi ürünlerinde manuel cihazlar genellikle daha az yer kaplarken dijital kontrol panelli makineler daha fazla işleve sahip olduğundan daha geniş bir alana ihtiyaç duyar.

DeLonghi Espresso Makinesi Modelleri

Öğütücülü, süt köpürtücülü, tam otomatik, manuel, modern, retro gibi seçeneklere sahip olan DeLonghi espresso makineleri, farklı beklentileri karşılayacak niteliktedir. Markanın yoğun ilgi gören ve daha çok ofislerde kullanılan DeLonghi otomatik espresso makinesi modelleri, çok sayıda içecek türünü kısa sürede hazırlayabilmesiyle öne çıkar. Aynı anda iki fincan demleme yapabilen cihazlarda dünyaca ünlü lezzetlerin yanı sıra kahveleri kişiselleştirme, kendi özel tarifleri oluşturma gibi pek çok özellik bulunur. Öte yandan cihazlar ile sıcak çikolatadan ballı süte, balkabaklı kış içeceğinden bitki çaylarına kadar pek çok farklı tarif hazırlanabilir. Ayrıca bazı DeLonghi espresso makinesi ürünleri, buzlu kahveler hazırlama özelliğine de sahiptir. Tam otomatik DeLonghi espresso makinesi modelleri, dokunmatik ve tuşlu kontrol panelleri ile birbirinden ayrılır. Dokunmatik panelli olanlarda kahvelerin renkli resimleri yer alır ve kullanıcı birini seçerek özelleştirilebilir. Tuşlu kontrol paneli bulunan DeLonghi espresso makinesi çeşitlerinde ise kahve türü seçildikten sonra özelleştirme yapılabilir.

DeLonghi espresso makinesi çeşitleri ultra sessiz çalışması ile dikkat çeker. Çekirdek öğütmeden demlemeye; tüm süreçte sessiz olan DeLonghi tam otomatik espresso makinesi çeşitleri, dahili süt köpürtme sistemleri sayesinde çok yönlü olarak da kullanılabilir. DeLonghi manuel espresso makinesi modelleri ise çekirdek öğütmeden demlemeye tüm sürecin kullanıcı tarafından kontrol edilmesini sağlar. Genellikle öğütücü içermeyen cihazlarda çekilmiş çekirdekler porta filtre adı verilen kısma eklenip hafifçe ıslatılır. Ardından aroma, sıcaklık seçimleri yapılarak makinenin içeceği hazır hale getirmesi beklenir. DeLonghi barista tipi kahve makinesi çeşitlerinde ise dahili çekirdek öğütme haznesi bulunur. Hazne, kullanıcılara çekirdekleri diledikleri ölçüde öğütebilme olanağı tanır. DeLonghi espresso makinesi ürünleri arasında espresso + cappuccino veya espresso + filtre kahve makinesi şeklinde farklı tasarımlar da bulunur. Cappuccino da yapılabilen DeLonghi espresso makinesi ürünlerinde dahili veya harici süt köpürtme ünitesi yer alırken filtre kahvede hazırlayabilen makinelerde ise litrelik pot bulunur.

DeLonghi Espresso Makinesi Kullanımı

Kahve tutkunlarına eşsiz lezzete dakikalar içinde ulaşma olanağı tanıyan espresso makinesi DeLonghi modelleri, pratik kullanım süreçleri ile dikkat çeker. Özellikle sezgisel kontrol paneli sayesinde hemen herkesin dilediği içecekleri hazırlayabileceği DeLonghi espresso makineleri, tamamen konforlu bir kullanım süreci sağlar. Cihazların pratikliği DeLonghi espresso makinesi kullananlar tarafından da sık sık ifade edilir. Aynı zamanda başarılı markanın farklı çalışma prensiplerine sahip çok sayıda makinesi olduğundan “DeLonghi espresso makinesi nasıl kullanılır?” sorusunun yanıtı her cihaz için farklı olabilir. Ancak DeLonghi espresso makinesi kullanımına ilişkin genel aşamaları şu şekilde sıralamak mümkündür:

DeLonghi Espresso Makinesi Fiyatları

Dünyaca ünlü İtalyan markası olan DeLonghi imzalı espresso makineleri oldukça geniş bir fiyat aralığına sahiptir. Her bütçeye hitap eden tasarımlardan oluşan DeLonghi espresso makineleri, teknik özellikleri ve tasarım detayları dikkate alınarak fiyatlandırılır. Örneğin, tek ve çift çekirdek öğütme hazneli DeLonghi espresso makinesi fiyatları birbirinden farklıdır. Tek seferde 1 litre ve 2 kahve hazırlayabilen DeLonghi espresso makinesi fiyat açısından farklı değerlerdedir. Tam otomatik, yarı otomatik ve manuel DeLonghi espresso makinesi fiyatları da tamamen farklıdır. Bunların yanı sıra dahili veya harici süt köpürtücü içeren DeLonghi espresso makinesi modelleri, süt köpürtücüsü olmayan cihazlara göre değişkendir. Aynı durum çekirdek öğütücü modül için de geçerlidir. Ancak süt köpürtücü ve kahve öğütücü fiyatları dikkate alındığında bu modüllere sahip makinelerin daha değişken olduğu görülür. Tasarımı, çalışma prensibi, hazırlayabileceği içecek sayısı, rengi ve boyutu fark etmeksizin tüm espresso makineleri zaman zaman indirime girerek daha uygun olur. Siz de DeLonghi espresso makinesi en ucuz fiyat seçeneklerini görüntülemek için Akakçe’den yardım alabilir, ayrıcalıklı koşullar ile yeni bir espresso makinesini için kararınızı verebilirsiniz.