Philips

Philips HD7462/20 Daily Collection Kahve Makinesi

En Popüler 2. Filtre Kahve Makinesi (7 yorum)
Philips HD7462/20 Daily Collection Kahve Makinesi

84 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

1.673,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 31 dakika önce Stokta 5 adet 1 iş günü Satıcı: Pttavm/Soylular Grup

Ürün Özellikleri: Aroma Karıştırıcı, Çıkarılabilir Filtre Sepeti, Damlama Önleme, Otomatik Kapanma, Su Seviyesi Göstergesi, Yıkanabilir Filtre, Karaf... Devamını gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
1.225,00 TL15.11.2023

En Ucuz Philips HD7462/20 Daily Collection Kahve Makinesi Fiyatları

Piyasa fiyatları (11)

Tüm fiyatlar (49)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler Philips Filtre Kahve Makineleri
Benzer Ürünler

Philips HD7462 20

Philips Daily Collection’ın başarılı modelleri arasında yer alan Philips HD7462 20 pratik şekilde filtre kahve içmeyi sevenler için üretilmektedir. Her fincanda aynı lezzeti elde etmenize imkân tanıyan Philips HD7462 20 filtre kahve makinesi aroma karıştırıcı özelliği sayesinde her defasında çekirdekler taze çekilmiş gibi hissettirir.

Kapaklı cam sürahiye sahip HD7462 20 şık siyah plastik gövdesi ve paslanmaz çelik inox malzemeden üretilmiş dış gövdeden oluşan tasarımıyla mutfağınızda her an kahve yapmak için hazırdır. Philips HD7462 20 aynı zamanda damlama emniyeti özelliğinden dolayı fincanı doldururken ısıtıcıya akmasını önler.

Philips HD7462 20 kahve makinesi ile filtre kahveniz sürahide 30 dk boyunca sıcak kalırken hem enerji tasarrufu hem de güvenli olması amacıyla bu sürenin ardından otomatik kapanır.

Yalnızca filtre kahve hazırlama fonksiyonu olan Philips Daily HD7462 20 ile 1 fincanlık porsiyonu 10 dakikada hazırlayabilir, su seviyesi göstergesi yardımıyla eklemeniz gereken miktarın durumunu rahatlıkla takip edebilirsiniz. Kullanımı da oldukça kolay olan ürün sadece alt kısmındaki kırmızı LED ışıklı güç düğmesiyle açılıp kapanır.

Philips HD7462 20

Philips HD7462 20 ile Taze Demlenmiş Kahve Keyfi

Öğütülmüş kahvenin aromasını karıştırarak tadını her fincanda almayı mümkün kılan Philips HD7462 20 filtre kahve makinesi şık ve kompakt tasarımı her mutfak dekorasyonu ile uyum gösterir. HD7462 20 aniden bir kupa doldurmaya ihtiyaç duyulduğunda damlama emniyetini devreye sokarak çelik ısıtıcı plaka üzerine akmayı önlemeye yardım eder.

Kahvenin ideal sıcaklıkta demlenmesini sağlayan cam sürahisi üzerindeki akıllı başlık, demlenmiş kısmı eşit şekilde dağıtarak aromayı karıştırıcı özellik sunar. Yarım saat boyunca kahve sıcak kalırken, AB düzenlemesinden kaynaklı olarak 30 dk sonra otomatik kapanacak şekilde tasarlanmıştır. Daha uzun süre sıcak kalması isteniyorsa termosa alınabilir.

1.2 lt su haznesi kapasitesine sahip Philips Daily Collection HD7462 20 filtreli kahve makinesi ile maksimum 10 büyük, 15 küçük fincan porsiyon elde edilir. 1 fincan kahveyi 10 dakikada hazırlayabilir. Sadece çekilmiş kahve tozunu filtre edebilen Philips HD7462 20 kahve makinesi çıkarılabilir filtresi, cam sürahisi makinede yıkanabilir olmasıyla kullanım ve temizleme kolaylığı sunar.

Philips HD7462 20 Genel

Philips HD7462 20 Nasıl Kullanılır?

Philips HD7462 20 filtre kahve makinesi kullanımı oldukça kolaydır. Philips HD7462 20 kahve makinesi mutlaka düz ve sıcak olmayan bir zemine yerleştirilmelidir. İlk kullanımdan önce çıkarılabilir parçaların yıkanması daha sağlıklı olur. Cihaz 4 numara filtre kağıdıyla daha uyumludur. Hem aromayı koruması hem de hijyenik açıdan mutlaka filtre kağıdıyla kullanım tavsiye edilir.

HD7462 20 Philips üst kapağı açılarak su haznesine istenen miktarda su eklenir. Çıkarılabilir plastik filtre içerisine filtre kağıdı yerleştirilir. Kaç porsiyon filtre kahve hazırlanması isteniyorsa o kadar ölçü kaşığı filtre kağıdı üzerine eklenir. Cihaz fişe takılıp güç düğmesine basıldıktan sonra demlenme işlemi başlar.

Cam sürahide kahve biriktikçe fincana doldurulabilir ve kullanım sonrası kağıt atılıp sürahi yıkanmalıdır. HD7462 20 cihaz üzerinden aşırı buhar çıktığı fark edildiğinde ve demleme süresi uzamaya başladığında kireçlendiği anlamına gelmektedir.

Bu nedenle yalnızca beyaz sirke yardımıyla kirecin temizlenmesi en doğrusudur. Başka maddelerin kullanımı zarar verebilir. “Philips HD7462 20 kireç temizliği nasıl yapılır?” sorusu kullanıcılar tarafından araştırılır. Hazneye eklenen suyun musluk suyu olmaması veya damıtılmış su olması zamanla kireç birikimi oluşumunun daha az olmasına yardım eder. Philips HD7462 20 kireç temizleme işlemi bu şekilde yapılır:

 • Su haznesi Max seviyesine kadar beyaz üzüm sirkesiyle doldurulur.
 • Fişe takılıp güç tuşuna basılarak sirkenin sürahiye akışı sağlanır. Sirkenin tamamı aktıktan sonra sürahi boşaltılır.
 • Kireç durumuna göre işlem gerektiği kadar tekrarlanır.
 • Son adımda hazneye sadece temiz su eklenerek temizlenmesi sağlanır.
Philips HD7462 20 Hazne

Philips HD7462 20 Benzerlerinden Ayrılan Yönleri

Philips HD7462 20 Daily Collection serisinin sade ve pratik modellerinden biridir. İnox gövdesi, kolay doldurulabilir su haznesi, aroma karıştırıcı ve damlama önleyici emniyet sistemiyle öne çıkan Philips HD7462 20 filtre kahveyi lezzetini koruyarak pişirme fonksiyonunu başarıyla yerine getirir.

Philips HD7462 20 Daily Collection filtre kahve makinesi üst ve alt modelleriyle kıyaslandığında önemli farklılıklar gözlemlenmez. Sadece plastik gövdeye sahip bazı tasarımlara göre İnox gövde dayanıklılık yönünden çok daha avantajlıdır. Philips HD7462 20 filtre kahve makinesi fiyat performans bakımından da uygun olmakla birlikte benzerlerinden ayrılan en dikkat çekici özelliğinin fiyat avantajı olduğu söylenebilir.

Philips HD7462 20 Daily Collection filtre kahve makinesi kullanımı açısından da kullanıcıya konfor sunar. Kolay doldurulabilir su haznesi, pratik kireç temizliği gibi işlemler zorlanmadan gerçekleştirilebilir. Üst ve diğer markaların modellerine bakıldığında otomatik zamanlayıcı fonksiyonun yer almaması önemli bir eksiklik sayılmazken, bu fonksiyonun olduğu modellerde fiyatların oldukça farklılaştığı görülür.

Philips HD7462 20 en ucuz fiyatlı tasarımlar ile karşılaştırıldığında ise kalite düzeyi değişebilir. Daha uygun fiyatlı modellerle kıyaslanmak istenirse Philips HD7462 20 Daily Collection filtre kahvesi yorum bölümlerdeki değerlendirmelerde olumlu kullanıcı deneyiminin çoğunlukta olduğu dikkat çekicidir.

Philips HD7462 20 Artı ve Eksi Özellikleri

Philips kalitesiyle öne çıkan ve standart bir filtre kahve makinesi özelliği sunan Philips HD7462 20, kullanıcıların ilgi gösterdiği popüler tasarımlar içerisinde üst sıralardadır. Hem artı hem de eksi özellikleri de barındıran Philips HD7462 20 Daily Collection kahve makinesi birçok açıdan çok daha avantajlıdır.

Modeller arasında kararsız kalındığında olumlu ve olumsuz tarafların gerçekçi bir şekilde ifade edildiği Philips HD7462 20 kahve makinesi yorum alanlarından yararlanılabileceği gibi, incelemelerine de bakılabilir. Cam sürahisi üzerindeki akıllı başlık öğütülmüş kahvenin kalitesine ve aromasına bağlı olmakla birlikte lezzetini eşit oranda demlenen kahveye dağıtır.

İnox malzemeden üretilmiş gövde, yıkanabilir parçalar, 1.2 lt olan ideal kapasitesi, ısıtıcı plakaya damlayan kahvenin zarar vermesinin önlenmesi gibi tarafları artı özellikler, zamanlayıcı olmaması, büyüklüğü, 30 dakika gibi bir sürede otomatik kapanması eksi yönlere dahil edilebilir. Öne çıkan Philips HD7462 20 modelinin artı ve eksi özellikleri bu şekilde sıralanabilir:

 • Philips HD7462 20 kahveyi ideal sıcaklıkta demler.
 • Aroma karıştırıcı özelliği lezzeti artırır.
 • 1.2 lt su haznesi kapasitesi günlük kullanım için idealdir.
 • 1 fincan için demleme süresi yaklaşık 10 dakikadır.
 • Damlama emniyeti özelliği mevcuttur. Bu sayede olası kazaların önüne geçebilir.
 • Hafif tasarımın kullanımı ve temizliği pratiktir.
 • Bir defada 10 büyük, 15 küçük porsiyon hazırlamayı sağlar.
 • 30 dakikadan daha uzun süre sıcak tutma fonksiyonu yoktur.
 • Otomatik zamanlayıcı fonksiyonu bulunmaz.

Philips HD7462 20 Fiyatları

Ev, ofis gibi mekanlar için son derece pratik modeller arasında olan Philips HD7462 20 günlük ve taze olarak kahve içmeyi sevenlere alternatif bir tercih olabilir. Philips HD7462 20 hem online sipariş ile hem de satış noktalarından kolayca temin edilir. Güvenli ödeme seçenekleriyle sahip olabileceğiniz Philips HD7462 20 filtre kahve makinesini bütçe planlamanıza uygun fiyatlar arasından seçebilirsiniz.

Philips HD7462 20 fiyatlarının benzer özelliklere sahip modellere göre uygun olduğu söylenebilir. Dönemsel olarak değişiklik gösteren fiyatlar takip edilerek Philips HD7462 20 filtre kahve makinesi en ucuz olduğu zamanlarda da satın alınabilir. Avantajlı alternatifler sunan Philips HD7462 20 fiyat seçeneklerini inceleyerek istediğiniz kritere göre sıralayabilir, bütçenize en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Philips HD7462/20 Daily Collection Kahve Makinesi Fiyat Analizi

Philips HD7462/20 Daily Collection Kahve Makinesi son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Philips HD7462/20 Daily Collection Kahve Makinesi Özellikleri

Aroma Karıştırıcı:
Çıkarılabilir Filtre Sepeti:
Damlama Önleme:
Otomatik Kapanma:
Su Seviyesi Göstergesi:
Yıkanabilir Filtre:
Maksimum Fincan Kapasitesi:   10
Demlik Türü:   Karaf
Güç:   1000 W
Kablo Uzunluğu:   85 cm
Su Hazne Kapasitesi:   1.2 lt
Karaf Malzemesi:   Cam
Gövde Malzemesi:   Plastik
Ağırlık:   1.42 kg
Otomatik Kapanma Süresi:   30 dk
Demleme Süresi:   10 dk
Yükseklik:   33 cm
Derinlik:   24 cm
Genişlik:   21 cm
Seri:   Philips Daily Collection

Philips HD7462/20 Daily Collection Kahve Makinesi Detayları

 • Performans
 • Cihaz yerleşimi Tezgah
 • Ürün tipi Filtre kahve makinesi
 • Su tankı kapasitesi 1,2 l
 • Kahve girdi türü Öğütülmüş kahve
 • Kahve makinesi türü Yari-otomatik
 • Demlenmiş kahve için rezervuar Sürahi
 • Bardak kapasitesi 15 bardak
 • Dahili öğütme makinesi Hayır
 • Anti-drip fonksiyonu Evet
 • Bulaşık makinası su geçirmez parçaları Evet
 • Pişirme fonksiyonları ve programları
 • Kahve yapma Evet
 • Ergonomi
 • Ürün rengi Siyah, Paslanmaz çelik
 • Kontrol tipi düğmeler
 • Dahili ekran Hayır
 • Muhafaza malzemesi Plastik
 • Ergonomi
 • Su seviyesi göstergesi Evet
 • Kablo uzunluğu 0,85 m
 • Işıklı açma/kapama düğmesi Evet
 • Demlenmiş kahve malzemesi için rezervuar Cam
 • Enerji yönetimi
 • Güç 1000 W
 • AC girdi voltajı 220-240 V
 • AC girdi frekansı 50 - 60 Hz
 • Otomatik güç kapalı Evet
 • Ağırlık & boyutlar
 • Genişlik 220 mm
 • Derinlik 220 mm
 • Yükseklik 290 mm
 • Ağırlık 1,42 kg
 • Diğer özellikler
 • Üretildiği ülke Çin
 • Demlenme zamanı 10 dakika
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Fritöz Philips

Ortalama Puan
4.5 12 kişi oyladı
Ürüne puan ver

 • En Beğenilen Pozitif Yorum
 • AT 1 yorum
  5 beğeni
  Akın T. 18 Mayıs 2020
  Filtreyi dışarıdan almak gerekiyor sürekli, kendi filtresi yok makinenin. Başka sorunu yok, kullanışlı, güzel.
 • En Beğenilen Negatif Yorum
 • VP 2 yorum
  3 beğeni
  Vural P. Antalya 23 Aralık 2021
  Geri iade yapmak istyırm kehveler buz ğibi cıkarıyor
Tüm Yorumlar
 • VP 2 yorum
  3 beğeni
  Vural P. Antalya 23 Aralık 2021
  Geri iade yapmak istyırm kehveler buz ğibi cıkarıyor
 • VP 2 yorum
  3 beğeni
  Vural P. Antalya 21 Aralık 2021
  Bende aldım yanlız braun kullandım uzun yıllar bunun kahvesi soğuk olyır nedeni bilen varmı
 • UT 8 yorum
  89 beğeni
  Umay T. 12 Şubat 2021
  Ben filtre kahve bağımlısıyım ve gerçekten teknoloji olarak en güvendiğim markalardan biri Philipstir. Tüm bunlar birleşip beni bu ürüne götürdü, iyi ki de öyle olmuş. Her sabah kahveyi aldığım için kendime teşekkür ediyorum. Çok memnunum.
 • 11 yorum
  76 beğeni
  Yasemin Ç. 4 Aralık 2020
  Fiyatı da düşmüşken tam alınmalık tavsiye ederim
 • AY 1 yorum
  2 beğeni
  AYSE NUR Y. 2 Kasım 2020
  efsane, çok beğendik, tavsiye ederim

Philips HD7462/20 Daily Collection Kahve Makinesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Philips HD7462/20 Daily Collection Kahve MakinesiPhilips HD7459/20 Daily Collection Filtre Kahve MakinesiFakir Cafe Prestige Filtre Kahve MakinesiPhilips HD7461/20 Daily Collection Siyah Filtre Kahve Makinesi
 Philips HD7462/20 Daily Collection Kahve MakinesiPhilips HD7459/20 Daily Collection Filtre Kahve MakinesiFakir Cafe Prestige Filtre Kahve MakinesiPhilips HD7461/20 Daily Collection Siyah Filtre Kahve Makinesi
Fiyat 1.673,00 TL
84 satıcı
1.899,00 TL
23 satıcı
3.799,00 TL
1 satıcı
1.671,05 TL
61 satıcı
Popülerlik2. Popüler Filtre Kahve Makinesi3. Popüler Philips Filtre Kahve Makinesi-5. Popüler Filtre Kahve Makinesi
Ortalama Puan7 yorum2 yorum-3 yorum
Aroma KarıştırıcıVarVar-Var
Çıkarılabilir Filtre SepetiVarVarVarVar
Damlama ÖnlemeVarVarVarVar
Dijital Ekranlı-Var--
Otomatik KapanmaVarVar-Var
Su Seviyesi GöstergesiVarVarVarVar
Yıkanabilir FiltreVarVarVarVar
Zamanlayıcı-Var--
Maksimum Fincan Kapasitesi10101210
Demlik TürüKarafKarafKarafKaraf
Güç1000 W1000 W900 W1000 W
Kablo Uzunluğu85 cm85 cm-85 cm
Su Hazne Kapasitesi1.2 lt1.2 lt1.5 lt1.2 lt
Karaf MalzemesiCamCamCamCam
Gövde MalzemesiPlastikPlastik-Plastik
Ağırlık1.42 kg1.42 kg-1.42 kg
Otomatik Kapanma Süresi30 dk30 dk-30 dk
Demleme Süresi10 dk10 dk-10 dk
Yükseklik33 cm32 cm-33 cm
Derinlik24 cm24 cm-24 cm
Genişlik21 cm21 cm-21 cm
SeriPhilips Daily CollectionPhilips Daily Collection-Philips Daily Collection
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı