Öğütücülü Filtre Kahve Makinesi

Öğütücülü Filtre Kahve Makinesi Fiyatları

30 farklı Öğütücülü Filtre Kahve Makinesi için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

0 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 3.500 TL üstü1015ÖğütücülüCamPaslanmaz Çelik1.2 lt1.8 ltSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 2Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler: Öğütücülü Kaydet

Fiyatı
- 0 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 - 2.500 TL2.500 - 3.500 TL3.500 TL üstü
Markası Özellikler Maksimum Fincan Kapasitesi Demlik Türü Güç Kablo Uzunluğu Çekirdek Hazne Sayısı Su Hazne Kapasitesi Karaf Malzemesi Gövde Malzemesi Ağırlık Otomatik Kapanma Süresi Demleme Süresi Yükseklik Derinlik Genişlik Öğütücü Hazne Kapasitesi SatıcıToplam 136 satıcı. Ürün Puanı Renk

Çelik Filtre Kahve Makinesi Beyaz Filtre Kahve Makinesi Gri Filtre Kahve Makinesi Gümüş Filtre Kahve Makinesi Inox Filtre Kahve Makinesi Kırmızı Filtre Kahve Makinesi Mini Filtre Kahve Makinesi Mor Filtre Kahve Makinesi Pembe Filtre Kahve Makinesi Retro Filtre Kahve Makinesi Siyah Filtre Kahve Makinesi Termoslu Filtre Kahve Makinesi

En Çok Karşılaştırılan Filtre Kahve Makineleri

Öğütücülü Filtre Kahve Makinesi Sıkça Sorulan Sorular

Öğütücülü Filtre Kahve Makinesi

Evde veya ofiste her zaman taze demlenmiş filtre kahve içme ayrıcalığı sağlayan öğütücülü filtre kahve makinesi çeşitlerinin hemen hemen hepsi, taze kahve tanelerini öğütme yeteneğinin yanı sıra aroma ayarlama olanağı tanımasıyla öne çıkar. Dahili çekirdek öğütme hazneleri sayesinde farklı boyutlarda öğütme yapabilen öğütücülü filtre kahve makineleri, karaflı ve karafsız olarak kullanıcıların beğenisine sunulur. Cam karaf bulunan modellerde tek seferde çok sayıda fincan içecek hazırlanırken karafsız olanlarda ise farklı fincan boyutlarına göre demleme yapılır. Manuel kullanım imkânı sağlayan retro konseptli öğütücülü filtre kahve makinesi modelleri, kahvesini aşama aşama hazırlamaktan hoşlananlara hitap ederken tam otomatik modern öğütücülü filtre kahve makinesi modelleri ise vakti olmayan kullanıcılar için idealdir. Bununla birlikte hem retro hem modern tasarımların büyük bir kısmında dahili veya harici süt köpürtücü yer alır. Böylece süt bazlı kahveler de kolaylıkla hazırlanabilir. Siz de yerli ve yabancı markaların ürettiği öğütücülü filtre kahve makinesi modellerinden birine sahip olmak için Akakçe’den yardım alabilirsiniz.

Öğütücülü Filtre Kahve Makinesi Özellikleri

Klasik filtre kahve demleyen makinelerin dahili çekirdek öğütücüsüne sahip versiyonları olan öğütücülü filtre kahve makineleri, çekirdekten taze demleme yapma avantajı sağlar. Bu sayede kullanıcılar her zaman tazeliğinden emin oldukları kahveli içecekler hazırlayabilir. Demleme işleminin gerçekleştiği iç aksamları, genellikle paslanmaz çelik olan kendinden öğütücülü filtre kahve makinesi çeşitlerinde ayrıca su haznesi de bulunur. Ancak hem öğütücü hem su haznesi kapasitesi cihaz bazında değişiklik gösterebilir. Her iki hazne de cihazın kapasitesi hakkında bilgi verdiği için öğütücülü filtre kahve makinesi satın alırken öğütülebilen maksimum çekirdek ve tek seferde hazırlanabilecek içecek miktarı, mutlaka dikkate alınmalıdır. Söz konusu öğütücü aksam, çekirdeklerin ince, orta, iri olarak öğütülmesini sağlarken cihazın aroma ayar özelliği ise hafiften güçlüye farklı yoğunluklarda aroma oluşturur. Söz konusu aroma özelliği tek öğütücülü filtre kahve makinesi ile hemen her damak zevkine uygun aromalı içecekler hazırlama avantajı sağlar.

Sıcak tutma özelliği, fincan boyu seçimi, damlama tepsisi, otomatik kapanma fonksiyonu gibi detayları ile konforlu kullanım olanağı tanıyan öğütücülü filtre kahve makinesi ürünleri, arka arkaya defalarca çalışacak şekilde üretilir. Dolayısıyla bu cihazları 240 W ila 1000 W arasında değişen çalışma güçleri sayesinde evden ofise çeşitli yerlerde kullanmak mümkündür. Pek çok öğütücülü filtre kahve makinesi, sıcak tutma plakası ile demlenen kahvenin belli bir süre sıcak kalmasını sağlar. Bu süre bazı cihazlarda 20 dakika iken bazılarında ise 2 saate kadar ulaşır. Öte yandan zamanlama özelliğine sahip olan öğütücülü filtre kahve makinesi çeşitleri de vardır. K24 saate kadar programlanabilen bu cihazlarda su ve çekirdekler, haznelere ekledikten sonra istenilen aroma seçilip zaman ayarı yapılır. Böylece kullanıcılar akşam eve geldiklerine veya sabah uyandıklarında yeni demlenmiş taze kahve içebilir. Su hazneleri genellikle şeffaf olan öğütücülü kahve makinelerinde kalan su miktarını kontrol etmek için her seferinde cihazın açılması gerekmez.

Öğütücülü Filtre Kahve Makinesi Modelleri

Çalışma prensibi, ek özellikler, aksesuarlar ve görsel tasarım açısından çok sayıda modeli bulunan öğütücülü filtre kahve makineleri, kullanıcılara tam ihtiyaç duydukları cihazı bulma olanağı tanır. Modern ve nostaljik tasarımları ile dikkat çeken çekirdek öğütücülü filtre kahve makinesi modelleri arasındaki hem tek hem çok fonksiyonlu olanlar vardır. Tıpkı buz yapma makinesi gibi tek fonksiyonu bulunan öğütücülü filtre kahve makinesi ürünleri, ortalama 1 litrelik karaflara farklı aroma seçenekleri ile kahve hazırlar. Çok fonksiyonlu olan yarı otomatik ve tam otomatik öğütücülü filtre kahve makinesi modelleri ise dünyaca ünlü kahvelerden sıcak içeceklere pek çok tarifi dakikalar içinde hazırlayabilir. Özellikle tam otomatik olan öğütücülü filtre kahve makinesi ürünlerinde entegre süt köpürtücü de bulunur. Böylece süt bazlı kahvelerden sütlü sıcak-soğuk içeceklere farklı lezzetler elde edilebilir. Üstelik yarı ve tam otomatik cihazlarda kişiselleştirilebilir programlar bulunur. Programlanabilir tuşlar sayesinde kullanıcılar, cihazda kendilerine ait profil oluşturabilir, favori içecek tariflerinin tek tuşla hazırlanmasını sağlayabilir.

Gövde ve karaf malzemesi açısından farklı seçenekleri bulunan öğütücülü filtre kahve makineleri, paslanmaz çelik veya cam karaf seçeneğine sahiptir. Bazı cihazlarda ise karaf ve benzeri bir demleme haznesi yer almaz. Espresso ve lungo gibi fincan boyutlarına göre içecek hazırlayabilen öğütücülü filtre kahve makinesi ürünlerinde damlama tepsisi çıkarıldığında daha büyük fincanlar da tercih edilebilir. Öte yandan karaflı olan öğütücülü filtre kahve makinesi çeşitleriyle de tek fincanlık içecek hazırlamak mümkündür. Kontrol panelleri açısından farklı tasarım seçenekleri bulunan öğütücülü filtre kahve makinesi ürünlerinin bazılarında dokunmatik ekran bulunur. Daha sade cihazlarda ise içecek hazırlama sürecini yönetmek için birkaç tuşa yer verilir. Görsel tasarım seçenekleriyle dikkat çeken öğütücülü filtre kahve makineleri arasında siyah, beyaz, gümüş, krem, kırmızı, kahverengi, dore, rose gold, gold gibi renk seçenekleri bulunur. Böylece kullanım alanının genel dekorasyon tarzına ve renklerine uygun olan cihazlar tercih edilebilir. Çok renkli mutfaklarda ve ofislerde görsel uyum sağlanması için siyah, beyaz veya gümüş renkli öğütücülü filtre kahve makinesi tavsiye edilir.

Öğütücülü Filtre Kahve Makinesi Kullanımı

Farklı markaların çeşitli fonksiyonlarla zenginleştirdiği öğütücülü filtre kahve makinesi ürünleri, pratik bir şekilde taze içecekler hazırlanmasını sağlar. Başarılı cihazların avantajlarından faydalanmak ve verimli bir kullanım imkânı elde etmek için dikkat edilmesi gerekenler ise şu şekilde sıralanabilir:

Öğütücülü Filtre Kahve Makinesi Fiyatları

Dünyanın önde gelen kahve makinesi üreticilerinin yanı sıra yerli markalar tarafından da üretilen öğütücülü filtre kahve makineleri, geniş bir fiyat aralığına sahiptir. Demleme basıncı, karaf malzemesi, fincan kapasitesi, program sayısı, aroma sayısı, öğütme dereceleri, ek aksesuar varlığı, güç, ekran tipi, kontrol paneli tasarımı ve genel konsepte göre belirlenen öğütücülü filtre kahve makinesi fiyatları değişiklik gösterir. Örneğin, 6 fincan kapasiteli öğütücülü filtre kahve makinesi ile 12 fincan kapasiteli kahve öğütücülü filtre kahve makinesi fiyatları birbirinden farklıdır.

Tam otomatik ve manuel kullanımlı öğütücülü filtre kahve makinesi ürünlerinde de fiyatlar aynı düzeyde değildir. Bununla birlikte üretici marka nedeniyle de öğütücülü filtre kahve makinesi fiyatlarında farklılık olabilir. Ancak çay makinesi, kettle ve elektrikli cezve modelleri gibi elektrikli mutfak aletlerini kapsayan kampanya dönemlerinde öğütücülü filtre kahve makinesi çeşitlerine sahip olmak avantajlı hale gelir. Böylelikle öğütücülü filtre kahve makinesi kullananlar arasında yer alabilirsiniz. Siz de en ucuz öğütücülü filtre kahve makinesi çeşitlerine ulaşmak için Akakçe’de fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.