Tefal Filtre Kahve Makinesi

Tefal Filtre Kahve Makinesi Fiyatları

8 farklı Tefal Filtre Kahve Makinesi için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıTefal
 • ÖzelliklerÖğütücülü
 • Maksimum Fincan Kapasitesi3
 • Maksimum Fincan Kapasitesi10
 • Maksimum Fincan Kapasitesi12
 • Maksimum Fincan Kapasitesi15
 • Fiyatı0 - 1.000 TL
 • Fiyatı1.000 - 1.500 TL
 • Fiyatı2.500 - 3.500 TL
 • ÖzelliklerDamlama Önleme
 • ÖzelliklerÇıkarılabilir Filtre Sepeti
 • Tüm Filtreler
Filtrele
Filtrele
 • MarkasıTefal
Fiyatı 0 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 - 2.500 TL 2.500 - 3.500 TL 3.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü Göster Maksimum Fincan Kapasitesi Demlik Türü Güç Kablo Uzunluğu Çekirdek Hazne Sayısı Su Hazne Kapasitesi Karaf Malzemesi Gövde Malzemesi Ağırlık Otomatik Kapanma Süresi Demleme Süresi Yükseklik Derinlik Genişlik Öğütücü Hazne Kapasitesi Seri Ürün Puanı Renk Satıcı
Temizle Ürünleri Gör (8)

Tefal Türk Kahve Makinesi Tefal Fritöz Tefal Şarjlı Süpürge Tefal Ütü Tefal Blender Tefal Çay Makinesi Tefal Tost Makinesi Tefal Çok Amaçlı Pişirici Tefal Rondo Tefal Narenciye Sıkacağı Tefal Katı Meyve Sıkacağı Tefal Kahve Öğütücü

En Popüler Tefal Filtre Kahve Makineleri

Tefal Filtre Kahve Makinesi Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Tefal Filtre Kahve Makinesi Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Tefal Filtre Kahve Makinesi hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Tefal Filtre Kahve Makinesi:
 1. Tefal Uno Filtre Kahve Makinesi
 2. Tefal Subito Mug Filtre Kahve Makinesi
 3. Tefal Principio Filtre Kahve Makinesi
 4. Tefal Subito Select Inox Filtre Kahve Makinesi
 5. Tefal Display Digital FCM 1.25 lt Filtre Kahve Makinesi

Tefal Filtre Kahve Makinesi

Pratik bir şekilde taze kahve demlemesi için tasarlanan çok sayıda Tefal filtre kahve makinesi vardır. Farklı kapasitelerde cam sürahi ve bardak bazında demleme yapan bu cihazlar, kullanıcılara kısa süre içinde taze kahveye ulaşma imkânı tanır. Hemen herkesin profesyonel kalitede içecekler hazırlayabileceği kadar kolay bir kontrol paneline sahip olan Tefal filtre kahve makinesi, demlediği içeceği sıcak tutmasıyla öne çıkar. Kullanıcının istediği süre boyunca hazneyi sıcak tuttuğu için de tek demleme yaparak uzun süre soğumasını engellemek mümkündür. Evden ofise her türlü yaşam alanında kullanıma uygun olan Tefal filtre kahve makinesi, sade tasarımlarla kullanıcılara sunulur. Üstelik minimal yapısı sayesinde küçük mutfaklarda dahi rahatlıkla yer bulunabilir. Tefal filtre kahve makinesi, otomatik kapanma fonksiyonuyla da enerji tasarrufu sağlar. Tüm modelleriyle Akakçe’de yer alan Tefal filtre kahve makinesi için fiyat karşılaştırmaları yapmak ve uygun fiyatlarla sipariş oluşturmak mümkündür.

Tefal Filtre Kahve Makinesi Özellikleri

Damlama tipi olarak da adlandırılan Tefal filtre kahve makineleri, dahili su haznesine, filtre kahve bölümüne, demleme sistemine ve kontrol paneline sahiptir. Cam sürahi varlığı ise model bazında değişir. 15 fincan içecek hazırlayabilen cam sürahili Tefal filtre kahve makinesi içeceği tek seferde hazırlamasıyla öne çıkar. Bardak bazında içecek hazırlayan Tefal filtre kahve makinesi çeşitleri ise bir seferde sadece tek bardak içecek hazırlayabilir. Cam sürahili olanlarda sürahinin kapasitesi ortalama 1250 ml’dir. Söz konusu cihazlarda yer alan su haznesi de cam sürahi ile aynı kapasitede olur. Genel olarak kettle modelleri gibi ilk etapta su haznesindeki suyu ısıtan Tefal filtre kahve makinesi, daha sonra elde ettiği sıcak suyu filtre kahvenin olduğu bölmeye aktarır. Demlenmekte olan içecek ise damla damla sürahiye veya fincana aktarılarak süreç tamamlanır.

Bazı Tefal filtre kahve makinesi tasarımlarında hem sürahi hem de mug kullanılabilir. İki farklı mod seçeneği sunan cihazlarda tüketilecek içecek miktarına göre mug ya da cam sürahi seçilir ve uygun miktarda su eklenerek süreç başlatılır. Dış kısımları genellikle plastik olan tasarımlarda Tefal kahve makineleri, otomatik kapanma, sıcak tutma ve damlama önleme teknolojisi sayesinde avantajlı bir kullanım süreci sağlar. Hazırladığı içeceği 30 dakikaya kadar sıcak tutabilen başarılı cihazlar bu sürenin sonunda otomatik olarak çalışmayı durdurur. Enerji israfını önleyen bu sistem aynı zamanda cihazın ömrünü de korumaya yardımcı olur. Damlama önleme teknolojisi ise hazne dışına içecek sızmasını engeller. Hijyenik kullanımı destekleyen bu özel sistem, demlenen kahvenin ziyan olmasını da önler. Genellikle tek tip çalışma fonksiyonu bulunan Tefal filtre kahve makinesi bazı makinelerde sertlik/aroma seçimi özelliği de sunar.

Tefal Filtre Kahve Makinesi Modelleri

Kahveseverlerin kullanım alışkanlıkları ve damak zevkleri dikkate alınarak tasarlanan çok sayıda Tefal filtre kahve makinesi modeli vardır. Bu cihazlarda su haznesi, sürahi haznesi, sürahi malzemesi, demleme seçenekleri, sıcak tutma süresi, demleme mekanizması ve görsel tasarım açısından farklılıklar bulunur. Pek çok filtre kahve makinesi Tefal modelleri, çıkarılabilir cam sürahiye demleme yapar. Bununla birlikte sadece tek bir mugla çalışan kişisel cihazlar da vardır. Bazı Tefal filtre kahve makinesi ürünlerinde ise hem sürahi hem de mug seçimi yapılabilir. Tüm bunların yanı sıra pod Tefal filtre kahve makinesi olarak adlandırılan ve farklı çeşitlerde tek içimlik pod kahve hazırlayabilen cihazlar da üreten başarılı marka, zengin ürün çeşitleri ile oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eder. Türü ne olursa olsun pratik, hızlı ve hijyenik kullanım sağlayan Tefal kahve makineleri, bulaşık makinesinde yıkanabilen parçalara sahiptir. Böylece her zaman hijyenik ve zahmetsiz bir süreç söz konusudur.

Görsel tasarımlarıyla dikkat çeken Tefal filtre kahve makinesi modelleri, sade, zarif ve farklı dekorasyon tarzları ile uyumludur. Genellikle siyah ve gümüş renklerde üretilen kahve makineleri arasında manuel kullanım sunan tuşlu kontrol paneline sahip olanların yanı sıra dijital ekranlı modeller de vardır. Dijital ekranlı yeni nesil makinelerde genellikle zamanlayıcı modu bulunur. Bu mod sayesinde demlemenin ne zaman başlayacağı seçilebilir. 24 saatlik zaman dilimi sunan zamanlayıcı sayesinde cihaz kullanıcının istediği saatte çalışır. Bu sayede güne taze ve sıcak kahveyle başlamak veya işten eve dönüldüğünde akşam yorgunluğunu sıcak kahveyle atmak mümkün olur. Tefal filtre kahve makinesi yorumlar ve kullanıcı değerlendirmelerinde de övgü toplayan zamanlayıcı, kullanıcılara büyük ölçüde zaman kazandıracak niteliktedir.

Tefal Filtre Kahve Makinesi Kullanımı

Anlaşılır kontrol paneli sayesinde hemen herkesin kolaylıkla istediği gibi kullanabileceği Tefal filtre kahve makinesi modelleri, birkaç tuşa dokunarak kahve hazırlama olanağı tanır. Dijital ekranlı olanlar ile tuşlu olanlar arasında kullanım aşamasında bazı farklılıklar olsa da genel olarak zahmetsiz olan Tefal filtre kahve makinesi kullanımı, birkaç püf noktasına dikkat edildiğinde çok daha kolay hale gelir. İlk kullanımdan temizliğe, zamanlama ayarından mod değişimine kadar tüm kullanım detaylarına cihazlarla birlikte gelen kılavuzdan ulaşmak mümkündür. Bununla birlikte tüm Tefal filtre kahve makinesi çeşitlerinde ortak olan bazı kullanım aşamaları vardır. “Tefal filtre kahve makinesi nasıl kullanılır?” sorusunun yanıtı olan kullanım aşamaları şunlardır:

Tefal Filtre Kahve Makinesi Fiyatları

Zengin tasarım seçenekleri, pratik kullanım sağlayan özellikleri, dayanıklı yapısı, bulaşık makinesinde yıkanabilir parçaları ve herkesin anlayabileceği kontrol paneliyle benzerlerinden ayrılan Tefal filtre kahve makinesi, fiyat açısından bütçe dostu seçenekler sunar. Genel olarak en ucuz çay makinesi fiyatları kadar uygun olan Tefal filtre kahve makinesi fiyatları, cihazın fonksiyonlarına, demleme teknolojisine, kapasitesine ve kullanım modu sayısına göre değişir. Örneğin, ön demleme yapabilen dijital Tefal filtre kahve makinesi ile klasik tasarıma sahip Tefal filtre kahve makinesi farklı fiyatlar ile kullanıcıların beğenisine sunulur. Ancak fiyat düzeyi fark etmeksizin tüm Tefal filtre kahve makinesi ürünleri, kampanya dönemlerinde çok daha uygun hale gelir. Siz de bu tarz bir cihaza ihtiyaç duyuyorsanız Akakçe yardımıyla Tefal filtre kahve makinesi en ucuz fiyatlı modellere ulaşabilir, bütçenize uygun olanlar arasından dilediğiniz gibi seçim yapabilirsiniz.