Vestel Filtre Kahve Makinesi

Vestel Filtre Kahve Makinesi Fiyatları

16 farklı Vestel Filtre Kahve Makinesi için fiyatlar listeleniyor.

Fiyatı Düşen Vestel Filtre Kahve Makineleri

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıVestel
 • ÖzelliklerÖğütücülü
 • Maksimum Fincan Kapasitesi3
 • Maksimum Fincan Kapasitesi10
 • Maksimum Fincan Kapasitesi12
 • Maksimum Fincan Kapasitesi15
 • Fiyatı0 - 1.000 TL
 • Fiyatı1.000 - 1.500 TL
 • Fiyatı2.500 - 3.500 TL
 • ÖzelliklerDamlama Önleme
 • ÖzelliklerÇıkarılabilir Filtre Sepeti
 • Tüm Filtreler
Filtrele
Filtrele
 • MarkasıVestel
Fiyatı 0 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 - 2.500 TL 2.500 - 3.500 TL 3.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterMaksimum Fincan KapasitesiDemlik TürüGüçKablo UzunluğuÇekirdek Hazne SayısıSu Hazne KapasitesiKaraf MalzemesiGövde MalzemesiAğırlıkOtomatik Kapanma SüresiDemleme SüresiYükseklikDerinlikGenişlikÖğütücü Hazne KapasitesiSeriÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (16)

Espresso Makinesi Türk Kahve Makinesi Kapsül Kahve Makinesi Çay Makinesi Kettle Narenciye Sıkacağı Katı Meyve Sıkacağı Kahve Öğütücü Elektrikli Cezve Karaca Filtre Kahve Makinesi Philips Filtre Kahve Makinesi Bosch Filtre Kahve Makinesi

En Popüler Vestel Filtre Kahve Makineleri

Vestel Filtre Kahve Makinesi Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Vestel Filtre Kahve Makinesi Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Vestel Filtre Kahve Makinesi hangileri?

Bugün Akakçe'de 16 farklı model arasında

En çok satan Vestel Filtre Kahve Makinesi hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Vestel Filtre Kahve Makinesi:
 1. Vestel Taze Öğütücülü Filtre Kahve Makinesi
 2. Vestel Retro Düş Mavisi Filtre Kahve Makinesi
 3. Vestel Taze Mini Filtre Kahve Makinesi
 4. Vestel Retro Bordo Filtre Kahve Makinesi
 5. Vestel Sefa K3000 Inox Filtre Kahve Makinesi

Vestel Filtre Kahve Makinesi

Vestel filtre kahve makinesi modelleri lezzetli kahveleri pratik biçimde yapmanıza imkân tanır. Gerek teknik donanımı gerekse tasarımı ile kendi segmenti içerisinde öne çıkan ürünler farklı kullanıcı profillerine hitap etmeyi başarır. Ürünlerin maksimum güç değerleri, su ve bardak kapasiteleri modelden modele değişkenlik gösterir. Filtre kahve hazırlamak için özel olarak imal edilen ürünlerin hazne tipleri, güvenlik seçenekleri ve su seviye gösterge birimleri sayesinde Vestel filtre kahve makinesi kullanımı son derece kolay ve keyiflidir. Vestel kahve makinesi ürünleri, marka teknolojilerinden ve özgün tasarımsal dokunuşlardan beslenir. Sıcak tutma, çıkarılabilir filtre, dijital saat, LCD ekran da dahil çeşitli özelliklere bünyesinde yer veren ürünler satışa sunulur.

Vestel filtre kahve makinesi çeşitleri günün her saatli zahmetsiz biçimde leziz kahveler hazırlamanıza olanak tanır. Farklı tasarımsal dokunuşlara sahip modeller ise hem zevkinize hem de konfor taleplerinize ideal şekilde uyan ürünü seçme imkânı tanır. Pratik kullanım sayesinde hazırlık sürecinde ekstra vakit harcamanız önlenir. Çıkarılabilir filtreli modeller temizleme sürecinde de işinizi kolaylaştırır. Yüksek ısı gücü, ideal ısıda kahve demlenmesini sağlar. Geniş hazneli Vestel filtre kahve makineleri sayesinde tek seferde çok sayıda filtre kahve hazırlamak mümkün olur. Demleme ve temizleme süreçlerinin yanı sıra, ürünler kullanım esnasında da konfor artırır. Kablosuz kullanım özelliği sizlere hareket özgürlüğü sunar, hazneyi dilediğiniz yere kolayca taşımanıza fırsat verir. Cam hazneli makinelerde hazne içerisini her daim görmeniz mümkündür. Böylece, kahvenin yoğunluğunu, rengini ve demlenmenin devam edip etmediğini anlık olarak gözlemleyebilirsiniz. Daha profesyonel şekilde kahve hazırlama beklentisindeyseniz, kahve öğütücü makinesi çeşitlerini inceleyebilir, fiyat performans taleplerinizi en iyi şekilde karşılayan makineleri satın alabilirsiniz.

Vestel Filtre Kahve Makinesi Özellikleri Nelerdir?

Vestel filtre kahve makinesi fiyatları ve özellikleri, modellerde yer alan teknik ve tasarımsal altyapıya bağlı olarak farklılık gösterir. Filtre kahve yapmak için üretilen makinelerin güç değerleri, kullanıma uygun olan kahve tipleri, maksimum su kapasiteleri birbirinden farklı olabilir. Tek seferde fazla miktar kahve demlemek istiyorsanız 1500 ml hazneli ve 12 bardak kapasiteli ürünlere yoğunlaşabilirsiniz. Hazneyi istenilen yere rahatlıkla taşıyabilme kablosuz tasarım özelliği ile mümkün hâle gelir. Isıya belli oranda dayanıklı olan cam haznelerde özel kulp dizaynına yer verilir. İnsan anatomisine uygun olan kulp, tutma ve taşıma sürecinde işinizi hayli kolaylaştırır. Damlama emniyeti kahve demlendikten sonra sıvı akışını keser ve ısı yayan tabanın lekelenmesini önler. Böylece hem temizlik süreci daha zahmetsiz olur hem de daha hijyenik ve uzun ömürlü bir kullanım elde edilir. Modern, teknolojik ve pratik Vestel filtre kahve makineleri için Akakçe’yi tercih edebilirsiniz. Ürün incelemeleri yapabilir, fiyatları karşılaştırabilir, ihtiyacınıza en iyi şekilde karşılık verecek makinede karar kılabilirsiniz.

Vestel Filtre Kahve Makinesi Modelleri

Filtre kahve makinesi Vestel tasarım uzmanlarınca geliştirilen niteliklerden beslenir. Kahve hazırlama, servis etme ve temizlik aşamalarını kolaylaştıran teknik tasarım faktörleri ilgi çekicidir. Örneğin, sıcak tutma emniyeti kahve piştikten sonra, belli bir süre boyunca, kahvenin sıcak kalmasını sağlayan teknik tasarım özelliklerinden biridir. Haznedeki suyun miktarını ölçebilmeniz adına, su seviye göstergeli makineler bulunur. Böylece kahve miktarı için gereken tam su oranını hazneye eklemek mümkün olur. Ayrıca, bardak göstergesi bulunan seçkiler, kişi sayısına denk gelecek kadar bardak kahve demlemenizi sağlar ve eksik ya da fazla kahve yapma derdi ortadan kalkar. Kahve makinesi çeşitleri arasında öne çıkan bir diğer önemli tasarımsal dokunuş ise kontrol panelidir. Işıklı açma kapama tuşu bulunan kreasyonlar makinenin çalışır durumda olup olmadığını ışığın yanma durumuna bakarak anlamanızı sağlar. Vestel’in zamanlayıcı, dijital saat ve dijital kontrol paneli eklentili, çıkarılabilir filtre mekanizmalı kahve makineleri kullanıcıların favorileri arasında yer alır.

Vestel Filtre Kahve Makinesi Kullanmanın Avantajları

Vestel filtre kahve makinesi kullanımı son derece kolay ve keyiflidir. Transparan hazne, kahvenin demlenme sürecini takip etmenize olanak tanır. Isı kaynağından yayılan sıcaklıktan etkilenmeyecek şekilde konumlandırılan özel tasarım tutacak kısmı kolayca kavranır, el yakmaz. Taşıma kulpu da dahil hiçbir bölgede ısı kaynaklı deformasyon meydana gelmez. Ürünler çevresel etkilere belli oranda dirençli olduğundan, önerilen şekilde kullanım neticesinde aşınma, zedelenme, çizilme gibi problemler olmaksızın uzun süre keyifle kullanılabilir. Geniş kapasiteli filtre kahve makineleri geniş ailelerinizi ağırlama sürecinde ya da arkadaş toplanmaları süresince hızlı ve etkili kahve demleme keyfi vadeder. Tek seferde fazla miktar kahve hazırlayabilmek ekstra efor ve zaman harcamanızın da önüne geçer. LCD ekran teknolojisine sahip olan dijital kontrol paneli, makineyi son derece kolay biçimde kullanmanızı önceler. Zamanlayıcı özelliği bulunan ürünler, içeceğiniz demlendikten sonra belirlediğiniz süre boyunca kahveyi sıcak tutmaya devam eder. Markaya özgü tasarım ise ürünü farklı yapıdaki pek çok alana konumlandırma ve depolama olanağı sunar. Modern hatalara sahip olan Vestel kahve makinelerinin son derece estetik ve zarif göründüğünü de eklemek gerekir.

Vestel Filtre Kahve Makinesi Nasıl Temizlenir?

Vestel filtre kahve makinesi nasıl kullanılır ya da Vestel kahve makineleri nasıl temizlenir türevi sorular ile zaman zaman karşılaşmak mümkündür. Vestel filtre kahve makinesi yorumları ürünlerin kolay biçimde kullanıldığını ve zahmetsizce temizlenebildiğini gözler önüne serer. Çıkarılabilir filtreye sahip makineleri temizlerken, filtre aksamını belirtilen şekilde gövdeden ayırarak temizleyebilirsiniz. Cam hazneyi her kullanımdan sonra temizlemeniz tavsiye edilir. Böylece, zaman içerisinde renk değişimi meydana gelmesi engellenir. Filtre kahve makinesi gövdesini de belirli aralıklarla temiz bir bez ile silebilirsiniz. Gövde ve aksesuarları temizlerken yoğun kimyasal katkılı deterjanlar kullanmamaya özen gösterin. Çizilme olmaması adına, temizlik sürecinde yoğun güç uygulamamaya ve sert dokulu bezler kullanmamaya dikkat edin. Bulaşık makinesinde yıkanabilir etiketi bulunmayan aksamları elde yıkamanız da önemlidir. Vestel filtre kahve makinesi yorum incelemeleri, kullanım ve temizleme talimatlarına uygun kullanılan ürünlerin uzun süre eskimeden muhafaza edildiğini ortaya koyar.

Vestel Filtre Kahve Makinesi Fiyatları

Kahve makinesi fiyatları ürünlerin özelliklerine bağlı olarak farklılaşabilir. Bununla birlikte, özel kampanyalar, sezon fırsatları ve Vestel marka indirimleri de fiyat ve paket içeriği üzerinde etkilidir. Gereksinimlerinize ideal şekilde uyan kahve makinesine avantajlı koşullarda sahip olabilmek için aşağıda yer alan noktaları göz önünde bulundurabilirsiniz.

Vestel filtre kahve makinelerini inceleyerek, tercihinizi yapmak için Akakçe’yi tercih edebilirsiniz. Ürünlerin teknik özellikleri arasında karşılaştırmalar yapabilir, fiyat - performans verilerini kıyaslayabilir ve beklentilerinize en iyi şekilde yanıt verecek modeli satın alabilirsiniz.