Kavrulmuş Fındık

Kavrulmuş Fındık Fiyatları

386 farklı Kavrulmuş Fındık için fiyatlar listeleniyor.

Çok Satanlarkg En UcuzEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatDiğerEn Yüksek PuanEn Yeniler

500 gr1 kg5 kgİçKabukluÇiğKavrulmuşGiresunOrduTuzsuzMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 17Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Kavrulma Seçeneği: Kavrulmuş Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Kabuk Türü Tuz Seçeneği Yöre Tipi Kelime ile Filtrele Miktar Kavrulma Seçeneği Kavrulmuş Ürün Puanı

Yılbaşı Sepetleri1 kg FındıkFındık İçiÇifte Kavrulmuş FındıkÇiğ FındıkFındık TozuFile FındıkGiresun FındıkKabuklu FındıkOrdu FındıkOrganik FındıkPikola Fındık

En Çok Karşılaştırılan Fındıklar

Kavrulmuş Fındık Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Kavrulmuş Fındık hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Kavrulmuş Fındık:
  1. TMO 500 gr Kavrulmuş İç Fındık
  2. Kavrulmuş Fındık 1 Kg
  3. imtad organik Natürel Kavrulmuş Fındık Içi
  4. Tek Kavrulmuş Fındık İçi
  5. FINDIK İÇİ TEK KAVRULMUŞ (KG)

Kavrulmuş Fındık

Kavrulmuş fındık, en sık tüketilen kuruyemişler arasında yer alır. Hem son derece uygun fiyatlı hem de lezzetli olan bir atıştırmalık seçeneğidir. Kavrulmuş fındık seçenekleri, üstün lezzetinin yanında sağlıklı içeriğiyle de beğeni toplar. Sağlıklı bir diyetin parçası olarak belirli miktarlarda kuruyemiş tüketmek önerilir. Fındık, iyi bir lif ve sağlıklı yağ kaynağıdır. Bu sebeple fındık yemek kalbiniz için iyi olabilir. Ayrıca doymamış yağ asitleri gibi diğer faydalı besinleri de içeren bir yemiştir. Fındık, hücrelerin oksidasyonuna karşı koruma sağlayan bileşikler olan antioksidanlar açısından zengindir. Özellikle, güçlü bir antioksidan olan E vitamini içerdiği için kanser gibi hastalıkların oluşumunu engellemeye yardımcı olduğu bilinir. Bunun yanında serbest radikalleri geri çevirerek hücre hasarının derecesini azaltmada destekleyicidir. Antioksidan bakımından zengin beslenmek, kalp hastalığı ve bazı kanserler dahil olmak üzere birçok hastalık oluşumunun riskini azaltabilir. Aynı zamanda fındık kavrulmuş tüketmek kolesterolü düşürmeye yardımcı olabilir. Fındık iyi bir diyet lifi kaynağıdır. Günlük beslenme rutinine bol miktarda lifli gıdalar eklemek, bağırsak hareketlerinin düzenlenmesinde etkilidir. Ancak her kuruyemişte olduğu gibi fındık tüketirken de porsiyon kontrolü sağlamak son derece önemlidir.

Kavrulmuş Fındık Besininin Üstün Sağlık Faydaları Nelerdir?

Kavrulmuş fındık yararları çok fazla olduğundan sağlıklı bir diyete eklenmesi önerilir. İlk olarak kavrulmuş fındık, lif açısından son derece zengindir. Lif açısından zengin bir beslenme rutinine sahip olmak, bağırsakların çalışmasını düzenler. Ayrıca kolesterol seviyesini düzenlerken bir yandan da kan şekerini dengeler. Bunun haricinde çifte kavrulmuş fındık, E vitamini ile manganez bakımından da zengin olan iyi bir vitamin ve mineral kaynağıdır. Serbest radikalleri geri çevirmeyi sağlayan birçok antioksidan içeriğine sahiptir. Bu sebeple, kanser gibi ciddi hastalıkların oluşumunu engellemeye yardımcı olan antioksidanlar bakımından zengin bir diyet için beslenme rutininize kavrulmuş fındık ekleyebilirsiniz. Genel olarak fındık tüketmek vücuda sağlıklı yağ alımını artırdığı için faydalıdır. Bunun yanında kavrulmuş fındıkta daha fazla yağ bulunur. Ek olarak kavrulmuş fındık, yüksek oranda Omega-6 ve Omega-9 yağ asitleri içeriğine de sahiptir. Tüm bunların yanında kalorisi yüksektir. Bu sebeple kilo vermeye çalışıyorsanız, porsiyon kontrolü sağlayarak kavrulmuş fındık tüketebilirsiniz. Fındık, oksidatif kapasiteyi artırabilir ve kan lipid düzeylerini düşürebilir, bu da kalp hastalığı riskini azaltmaya yardımcı olabilir. Ayrıca kan basıncını normalleştirmeye yardımcı olduğu da bilinir.

Lezzetiyle Dikkat Çeken Kavrulmuş Fındık

Kuruyemişler; vitaminler, mineraller, antioksidan bileşikler ve sağlıklı yağlar dahil olmak üzere birçok besin içeriğine sahiptir. Bunun yanında kavrulmuş fındık, lezzetiyle de dikkat çeken bir kuruyemiş seçeneğidir. Eşsiz tadıyla ön plana çıkan kavrulmuş fındığı direkt olarak tüketebilirsiniz. Bunun yanı sıra farklı tariflere ekleyerek, hazırladığınız öğünlere lezzet katabilirsiniz. Kavrulmuş fındık kullanarak yapabileceğiniz en kolay tariflerin başında fındık ezmesi yer alır. Fındık ezmesi hazırlamak için paketin içerisinden çıkan ve halihazırda kavrulmuş olan fındıkları rondodan geçirebilirsiniz. Dilerseniz daha sıvı bir kıvam için içerisine yağ ekleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kavrulmuş fındık tatlı tariflerine ya da salatalara eklemeye de uygundur. Kavrulmuş fındık içini bütün halde ya da parçalara ayırarak dilediğiniz tarife ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda, öğüterek küçük parçalar haline getirdiğiniz fındıkları un olarak kullanabilirsiniz. Tüm bu kullanım alanları sebebiyle kavrulmuş fındık, beslenme rutininize kolayca ekleyebileceğiniz bir gıdadır. Kavrulmuş fındık kg’lik paketler halinde olduğu gibi; 250 ve 500 gramlık paketlerde de satışa sunulur. Çifte kavrulmuş fındık fiyatı oldukça avantajlıdır ve almak istediğiniz ürüne uygun fiyatlara ulaşmanıza mümkündür.

Sağlıklı Bir Beslenme Rutini İçin Kavrulmuş Fındık

Kavrulmuş fındık, sağlıklı yağ ve antioksidan kaynağı bir besindir. Günlük olarak doğru miktarda kavrulmuş fındık tüketerek, sağlıklı bir beslenme rutinine sahip olabilirsiniz. Kavrulmuş fındık iyi bir diyet lifi kaynağıdır. Diyet lifi bakımından zengin bir beslenme düzenine sahip olmak sağlıklı bağırsak hareketlerini teşvik eder. Aynı zamanda vücuttaki insülin duyarlılığını da iyileştirdiği bilinir. Bunun yanı sıra günlük olarak kavrulmuş fındık tüketmek düzenli bir diyet ile kilo vermeye de yardımcı olabilir. Ancak kavrulmuş fındık 1 kg’ı yaklaşık olarak 658 kaloridir. Kavrulmuş fındık kalori oranı yüksek olduğundan, kilo vermek için tükettiğiniz miktara dikkat etmeniz gerekir. Ek olarak, kavrulmuş fındık açısından zengin bir diyet yapmanın kolesterolü düzenlemeye yardımcı olduğu da bilinir. Tüm bunların yanı sıra 1 kg kavrulmuş fındık fiyatı son derece avantajlı olduğu için de beğeni toplar. Bu sebeple yüksek besin kaynağı olan kavrulmuş fındık seçeneklerine oldukça ekonomik fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Bunun haricinde, farklı atıştırmalık seçenekleri de uygun fiyatlarla sunulduğundan kullanıcıları memnun eder. Dilerseniz, birçok farklı kişinin favori atıştırmalıkları arasında yer alan soslu mısır seçeneklerine de göz atabilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlarıyla Beğeni Toplayan Kavrulmuş Fındık Seçenekleri

Kavrulmuş fındık, üstün sağlık faydaları sunan lezzetli bir gıdadır. Tatlılara, salatalara eklenebildiği gibi gün içinde atıştırmalık olarak tüketmeye de uygundur. Farklı markaların sunduğu kavrulmuş iç fındık seçenekleri olduğu gibi kavrulmuş kabuklu fındık paketleri de mevcuttur. Aynı zamanda 1 kg ya da 500 gr kavrulmuş fındık gibi içerisinde farklı miktarda ürün bulunan paketler satışa sunulur. Bu sebeple ihtiyaç duyduğunuz miktarda ürünü satın alarak yanınızda taşıyabilir, gün içinde rahatlıkla tüketebilirsiniz. Kavrulmuş fındık ne kadar diye merak ediyor olabilirsiniz. Kavrulmuş fındık fiyat etiketleri, paket içerisindeki ürün miktarına göre değişiklik gösterir. Ancak kavrulmuş fındık kilo fiyatı genel olarak son derece ekonomik olduğu için kullanıcıları memnun eder. Bu sebeple kavrulmuş fındık içi fiyatlarını inceleyebilir, beklentinize hitap eden ürünü bütçenizi zorlamadan satın alabilirsiniz. Bunun haricinde diğer kuruyemiş ve atıştırmalık seçenekleri de oldukça avantajlı fiyatlara sahiptir. Dilerseniz, üstün lezzetiyle beğeni toplarken aynı zamanda kan şekerini dengelemeye yardımcı olan kabuklu fıstık seçeneklerine de göz atabilirsiniz. Kabuklu fıstık fiyatı ve markalarını inceleyerek beğendiğiniz ürünü ekonomik fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Kavrulmuş Fındık Seçenekleri Akakçe’de

Kavrulmuş fındık içi, son derece lezzetli ve sağlıklı olan bir kuruyemiş seçeneğidir. Özellikle kalp sağlığını iyileştirmek adına üst düzey faydalar sunar. Fındığın yüksek konsantrasyondaki antioksidan bileşikleri, vitaminleri ve mineralleri kanser gibi bazı hastalıkların oluşmasını önlemede destekleyicidir. Aynı zamanda diğer kabuklu yemişlerin yanı sıra fındık, kalp sağlığına iyi geldiği bilinen bir antioksidan kategorisinin en yüksek konsantrasyonunu sunar. Bu sebeple, vücudunuzdaki serbest radikallerin geri çevrilmesine yardımcı olan antioksidanlar tarafından zengin beslenmek için günlük beslenmenize kavrulmuş fındık ekleyebilirsiniz. Tüm bu üstün sağlık avantajlarının yanında kavrulmuş fındık kilosu son derece avantajlı fiyatlarla sunulduğu için de dikkat çeker. Aynı zamanda 1 kilo kavrulmuş fındık haricinde yarım kilo ya da 250 gram ürün içeren paketler de satışa sunulur. Bu sebeple tüm ürün paketlerine göz atarak, ihtiyacınıza uygun olan kavrulmuş fındık paketini satın alabilirsiniz. En ucuz kavrulmuş fındık seçenekleri nerede satılır sorusunun yanıtı, avantajlı fiyat etiketlerini sizler için sıralayan Akakçe’dir. Siz de farklı markaların sunduğu kabuksuz ve kabuklu kavrulmuş fındık seçeneklerini inceleyebilir, almak istediğiniz ürüne bütçenizi zorlamadan sahip olabilirsiniz.