Ankastre Fırın

Ankastre Fırın Fiyatları

706 farklı Ankastre Fırın için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

MidiTam Boy42 lt45 ltAnkastreSoloBeyazInox0 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL Satıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 30Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Kullanım Türü: Ankastre Kaydet

Fiyatı
- 0 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 - 2.500 TL2.500 - 3.500 TL3.500 TL üstü
Markası Özellikler Kullanım Türü Ankastre Türü Pişirme Özelliği Pişirme Fonksiyon Sayısı Hacim Genişlik Derinlik Yükseklik Kontrol Paneli Maksimum Isı Derecesi Ocak Seçeneği Ocak Yüzeyi Enerji Tüketimi Ağırlık Ocak Tipi Enerji Sınıfı SatıcıToplam 148 satıcı. Ürün Puanı Renk

Bosch Ankastre FırınArçelik Ankastre FırınSiemens Ankastre FırınTam Boy FırınMidi FırınArçelik Solo FırınBosch Midi FırınArçelik Ankastre FırınBosch Solo FırınSolo FırınBeko Solo FırınBosch Ankastre Fırın

En Çok Karşılaştırılan Fırınlar

Ankastre Fırın Sıkça Sorulan Sorular

Ankastre Fırın

Mutfakların en temel pişirme ihtiyaçlarından biri olan fırınlar, teknoloji ve tasarım mühendisleri sayesinde daha az yer kaplayan kullanışlı modellerle üretilir. Gömme bir alan içerisine yerleştirilen beyaz eşyaları tanımlayan ankastre ürünler, görüntü olarak son dönemlerde kullanıcılarının severek tercih ettiği ürünler arasında yer alır. Tezgah üzerinde belirli bir alanın içeriye doğru oyulduktan sonra oluşturulan boşluğa yerleştirilen ankastre fırın, sadece kendi için ayrılan alan kadar yer kaplar. Diğer bölümlere çıkıntı yapma ya da alana büyük gelme gibi problemlerin oluşmasını önler. Mutfak içerisinde bütünlük sağlayan bir tarzın yakalanmasına katkı sağlar. Bilinen fırınların büyüklüğünün aksine mini ankastre fırın, hafif ağırlıktadır ve boyut olarak da az yer kaplar. Mutfak içerisinde diğer eşyalara daha çok yer kalması için mini boy avantajını değerlendirebilirsiniz. Gelişen özellikleri ile çok tercih edilen gömme fırınlar oldukça yaygın bir şekilde kullanılır. Turbo sistemleri, sıcak havanın hazne içerisinde eşit derece yayılmasını ve sıcaklık derecesini uzun süre korunmasını sağlar. En iyi ankastre fırın seçenekleri, zaman ve ekonomik tasarrufları nedeniyle A enerji sınıfında yer alanlar içerisinde bulunabilir. Turbo özellikli ürünler motorun güçlü çalışmasını ancak çok kısa bir sürede ısınma sağlar. Alt ve üst basamaklar arasında yer değiştirme işlemi yapmadan ya da tepsinin ön kısmını arkaya çevirmek zorunda kalmadan her bölümde aynı derecede pişme sağlanır. Cam ankastre fırın kullananlar, pişirme sırasında kapağı açmadan pişme kontrolü yapabilme ve bu sayede iç ısıyı koruma avantajına sahiptir. Yeni nesil birçok model ürün, çalıştırıldığı andan itibaren turbo motorun devreye girmesiyle önceden ısıtmaya ihtiyaç duymadan kullanılabilir. Sıcak havanın kısa süre içerisinde etkisini göstermesi ile elektrikten ve zamandan tasarruf etmeniz konusunda yardımcı olabilir.

Ankastre Fırın Özellikleri Nelerdir?

Önceki zamanlarda ısınma ihtiyacının da giderildiği ürünler arasında yer alan fırınlar, odun ve kömür gibi yakıtlar kullanılarak yemek pişirilen, aynı zamanda da odanın içinde sıcaklık oluşturan ürünlerden, doğalgazlı ankastre fırın modellerine doğru bir değişim geçirir. Evdeki yakıt sisteminize göre tercihte bulunabileceğiniz ankastre fırın çeşitlerinin diğer özellikleri:

Çeşitli özelliklere ve farklı avantajlara sahip olan modeller arasında inceleme yapmak için yardımcı olan ankastre fırın yorumları, hem mutfağınıza hem de bütçenize uygun ürünleri belirlerken değerlendirme yapmanızı sağlayabilir.

İyi Pişirme Teknolojisine Sahip Ankastre Fırın

Yoğun iş temposu sırasında, ev içindeki genel düzen ile ilgilenilmesi biraz zorlaşabilir. Bu durumlara yemek yapma zorunluluğu da dahil olduğunda pratik tarifler denenir. Yorgunken ayak üzerinde ve ocak başında beklemek yerine fiyat olarak uygun ankastre fırın çeşitlerinden beğendiğiniz özelliklere sahip olanlarını tercih edebilirsiniz. Menüye kızartma dahil etmek isteyenler, yağsız pişirme yöntemlerini tercih edebilirler. Buharda pişirme yöntemi son derece sağlıklı ve lezzetli sonuçlar almanızı sağlayabilir. Bu teknikle börek ve çörek gibi hamur işlerinden elde edilen yiyeceklerin dışının çıtır içinin yumuşak olması sağlanır. Et, tavuk gibi yiyeceklerde ise dışının yeteri miktarda kızararak çıtırlaşması ve iç bölümün sulu bir şekilde kalması istenir. Bu isteğin gerçekleşebilmesi için su haznesi bölümüne bir miktar su ilavesi yapılarak kapak açılmadan pişirme yapılır. Sağlıklı bir şekilde sebzelerin ve protein kaynağı yiyeceklerin besin değerini kaybetmemesine imkan tanınır. Kolay ankastre fırın kullanımı sayesinde dijital ekranda özel ayarlamalar yapılırken, manuel yöntem ile sürekli takipte kalarak da hazırlanma aşaması gözlenir. Saat belirlenerek yapılan otomatik ayarlamada, verilen sürenin bitmesiyle motor kendi kendini kapatır. Alt ve üst ısıtıcı ayarları, fan değerlerinin düzeyleri dijital ekrandan ya da çevirme tuşlarından ayarlanır. Buzluktan indirilen besinlerin çözdürme işlemi de bu cihazların özel ayarları sayesinde kısa sürede yapılabilir. Çoklu tepsi kullanarak aynı anda birden fazla yemek pişirmek isteyenler için ızgara aralıkları düzenlenebilir. Farklı kademelerin ve farklı pişirme yöntemlerinin bulunduğu birçok ankastre fırın Akakçe üzerinden detaylı bir şekilde incelenebilir. Pratik ve kolay kullanıma sahip çeşitleri olan markaları incelerken, uygun fiyatlı buzdolabı çeşitlerine de göz atabilirsiniz.

Ankastre Fırın Çeşitleri

Gelişen teknolojiler, ürünlerin özelliklerine çeşitli avantajlar eklenmesine ve daha tercih edilebilir olmasına etki gösterir. Renk seçenekleri sunulması, mutfakta bulunan diğer eşyalar ve dekorasyonla uyum sağlaması açısından önemli bir konudur. Her tarza uygun şekilde üretilen modeller kullanıcıların beğenisine sunulur. Doğal yaşam tarzını özleyenlerin ve evlerindeki otantik dekor ambiyansını mutfaklarında da hissetmek isteyenlerin tercihi rustik ankastre fırın, alışılagelmiş tasarımlardan oldukça farklıdır. Rustik stil modeller beyaz, krem ve siyah gibi renkli alternatiflere sahiptir. Standart tasarımlardan sıkılıp farklı ürünlere yönelenler için bir bütün halinde uyumlu çizgilere sahip olan ocaklı ankastre fırın çeşitlerine bakabilir, davlumbaz gibi tamamlayıcı parçalarla takım halinde kullanabilirsiniz. Sıra dışı tarzlarda ve çeşitli renklerle üretilen ankastre takımları tercih ederek, mutfağınızda keyifli zaman geçirmek için ihtiyacınız olan motivasyonu yakalayabilirsiniz. Birçok beyaz eşyanın aynı alan içerisinde bulunmak zorunda olması, yer kaplama sorununu ortaya çıkarır. Dolaplı ankastre fırın sayesinde çözülen bu sorun, ürünün dolap alanlarının içine yerleştirilerek başka bir alanda yer kaplamasının önüne geçer. Böylece ferah bir ortam için daha fazla yer açılır. Isıya dayanıklı şekilde üretilen dolaplar çocukların emniyeti için de güvenli bir koruma bölümüdür. Yıllar öncesinin modelleri ile yaşanılan anın modasının birleşiminden oluşan retro ankastre fırın tasarımları, ev içerisinde değişik bir ortamın havasını hissetmenizi sağlar. Nostaljik çizgilerin teknolojiye göre düzenlenen haline evinizde yer vererek özleminizi giderebilir, yeni tasarımı ile anı yaşayabilirsiniz. Modern teknoloji ile imal edilen nostaljik ürünler, son sistemlere göre ve dayanıklı materyallerle dizayn edilir. Zaman ayarlı ankastre fırın ile başka bir işinizi hallederken yiyeceklerinizi teknolojik ve akıllı bir alete güvenle teslim edebilirsiniz.

Mutfaklarınızda Ankastre Fırın ile Şıklık Oluşturun

İnsanlar yaşadıkları ortamların düzenine ve ne şekilde dizayn edildiğine önem verirler. Rahat bir şekilde çalışabilmesi, işlerini huzur ve güven içerisinde tamamlayabilmesi için zevklere uygun şekilde tasarlanması gerekir. Mutfaklar için yapılacak olan tercihlerden ankastre fırın en iyisi olarak sunulan seçeneklerden yararlanılabilir. Bu sayede gözünüze ve zevklerinize hitap eden modellere rahatlıkla evinizde yer verebilirsiniz. Modern ve klasik tarzlı çeşitler, bireylerin tarzına uygun mutfak eşyaları ile huzur içinde çalışmasına imkan tanır. Yeni yapılan veya yenilenen dekorasyon işlerinde belirli maliyetlerin düşünülmesi gerekir. Alışveriş sırasında filtre menülerini kullanarak ankastre fırın en ucuz seçeneklerini araştırabilir, bütçenize katkı sağlayacak uygun fiyatlı alternatiflere ulaşabilirsiniz. Ocaklı veya ocaksız takımların fiyatlarını inceleyebilir, karşılaştırma yaparak ekonomik seçimler yapabilirsiniz. Görünüm olarak mutfağa ve fiyat olarak bütçeye en uygun ankastre fırın seçenekleri, hızlı ve kolay şekilde değerlendirilebilir. Yeni nesil multifonksiyon ürünler gibi kendini temizleme özelliği taşıyan ürünler de mevcuttur. Bu ürünler temizlik konusu yönünden de bireylerin tasarruf etmesine imkan tanır. Temizleme fonksiyonuna getirilen tuş sonrası çalıştırma düğmesine basılır. Bu sayede ısı yükselerek aletin içerisine yayılır ve biriken yağları, yerleşen yemek kirlerini yok eder. Buhar yöntemi ile yumuşayan kirlerden sonra kalan bir bölüm olursa bir bez yardımı ile silinebilir. Kısa süre içerisinde bu işlemi yapan ürünler, bir sonraki yemeğin daha sağlıklı pişmesine etki eder ve kötü koku oluşmasını önler. Son sistemlere göre üretimleri yapılan dijital ankastre fırın, bu özelliği sayesinde modern bir görünüme sahip olması yanında Wi-Fi ile uygulamaya bağlanarak kontrol edilme fonksiyonu taşır. Dokunmatik ekran özelliği, ayar seçimleri yaparken hafif bir dokunma gerektirir. Zaman içerisinde düğmelerin bozulması sorunu olmaz.

Ankastre Fırın ile Modern Görünüme Sahip Mutfaklar

Birbirinden farklı görünümlerde ve özelliklerde üretimler yapan ankastre fırın markaları doğal, klasik ve modern tarzda tasarımlar sunar. Dijital saat, leke tutmayan yüzeyler, kendi kendini temizleme ve birçok pişirme tekniklerinin yer aldığı modeller avantaj sağlar. Pas tutmayan malzemelerin kullanılması sağlık açısından önemli bir konudur. İç temizliğinin belirli aralıklarla yapılabiliyor olması, sağlığın korunması açısından çok önemlidir. Ankastre fırın ölçüleri standartlara göre tasarlanır ve ebatları genellikle aynıdır. Farklı kalıplar için özel olarak üretilen ebatlara da rastlamak mümkündür. Fırın üzerine yerleştirilecek davlumbazın fırına olan mesafesi korunarak monte edilmesi gerekir. Tezgahtan bırakılan 65 cm’lik bir alan boşluğu ve filtrelerinin kontrol edilerek rutin temizliğinin yapılması, kötü havanın tamamen çekilmesi bakımından önemlidir. Hem gelişmiş özelliklere sahip hem de uygun fiyatlı ankastre fırın modelleri bulmak mümkündür. Buhar ve sıcaklık derecesinin ayarlanabilir olması, istenilen kıvamda besinler elde edilmesini sağlar. %100 buhar ayarı ile hassas dokudaki yiyeceklerin zarar görmeden pişirilmesi kolaydır. Isıtma işlemleri için buhar ve ısı derecesinin yarı yarıya ayarlanması, yemeğin yeni pişmiş lezzetinde olmasını sağlar. Isı derecesinin artırılıp buhar seviyesinin düşürülmesi ile dışı çıtır yiyecekler elde edilirken iç bölümü yumuşak ve sulu kalır. Ankastre fırın tavsiye ve yorumlarını inceleyerek hem işlevsel hem de uygun fiyatlı olan ürünü seçebilirsiniz. İki farklı rafta aynı anda yemek pişirme kapasitesi olan modeller, havayı eşit miktarda yaydığı için en iyi pişirme sonucunu verebilir. Alt bölümlerde bulunan çekmecelere ürün ile ilgili evraklar, yemek tarifleri kitabı, tutma araçları ve fazla tepsileri yerleştirebilirsiniz.

Her bütçeye Uygun Ankastre Fırın Fiyatları

Evlerin birtakım ihtiyaçlarının olması, kişilerin uygun fiyatlı ürünlere yönelmesine etki eder. Şık ve modern mutfaklara sahip olabilmek için ankastre fırın kampanya dönemlerini takip etmek, çeşitli fırsatları yakalamanızı sağlayabilir. Büyük ve küçük yiyecekler için iki farklı ızgara bölümü olan modeller pratiklik konusunda avantaj sağlar. Gösterecekleri performanslar birbirinden farklı olduğundan, küçük parçalar için daha düşük enerjide çalışan küçük ızgaranın kullanımı, tasarruf yönünde katkı sağlayabilir. Ankastre fırın ne kadar araştırması yapan bireylerin, istediği özelliklerin üründe olup olmamasına dikkat etmesi gerekir. Buz çözdürme ya da turbo motor gücüne sahip ürünlerin fiyatları değişkenlik gösterebilir. Programların art arda kullanılabilen özellikte olması tek işlemle gerçekleştirilebilir. Verilen komutlar sayesinde buzluktan indirilen gıdaların önce çözdürülmesi sonra pişirilmesi gerçekleşir. Gıda türünün işaretlenmesi durumunda cihaz kendi ayarlarını otomatik olarak yapabilir. En ucuz ankastre fırın seçenekleri arasında kendi ihtiyaçlarınıza uygun teknolojik ürünler bulabilirsiniz. Beklenen performansın karşılanması, çabuk pişirme, sıcak tutma ve kendini temizleme özelliklerinden faydalanılabilmesi için detayları incelemek fayda sağlar. Yoğun ısıtma yöntemi, hamur işlerinin sertleşmeden ve kurumadan pişmesini sağlarken dondurulmuş meyve ve sebzelerin özelliklerini kaybetmeden yenme kıvamına gelmesini sağlar. Ekmek pişirme ve mayalama modları ankastre fırın fiyatları konusunda farklılaşmaya etki eder. Bilgilendirme programları yemeklerin yanma riskini ortadan kaldırırken, yemek programları farklı kategorilerdeki yemeklerin rahatça hazırlanması konusunda yardımcı olur. Çocuk emniyet kilitleri, fırının aniden açılması durumunda oluşabilecek yanma risklerine karşı alınan bir önlemdir. Aynı fonksiyon, çocukların tuşlarla oynayarak cihazı çalıştırmasını veya çalışan cihazın durdurulmasını da önler. Yavaş pişirme, hızlı pişirme, büyük tepsi veya iki tepsi ile aynı anda pişirme özellikleri olan modelleri detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Yeni ev kuruyor veya eşyalarınızı yeniliyorsanız, yeni nesil teknolojiler sunan çamaşır makinesi markalarına da göz gezdirebilirsiniz. Avantajlı fiyatlar ile evinizin ihtiyacı olan tüm ürünleri mağaza mağaza dolaşmadan ve yorulmadan kolay şekilde temin edebilirsiniz.

Farklı Tasarımları ile Ankastre Fırın Akakçe’de

Mutfak eşyaları alanında kendini geliştiren ve teknolojiye ayak uydurarak son moda tasarımlar sunan markaları menülerden seçerek filtreleri kişiselleştirebilirsiniz. Detaylı filtre menüleri sayesinde seçkin bir markanın sunduğu üstün nitelikli bir ankastre fırın ucuz fiyatlarla satın alınabilir. Yüksek sıcaklıklarda pişirme sistemleri ve yavaş çözdürme işlemleri bulunan sistemler, en çok tercih edilen özellikler arasındadır. Son teknolojiye göre düzenlenen motor gücü, istenilen sıcaklıklara kısa süre içerisinde çıkacak güce ve dayanıklılığa sahiptir. Küçük boyutlarıyla çok yer kaplamayan ankastre fırın modelleri dar alanların ferah görünmesini sağlar. Birden fazla yemeği aynı anda pişirme özelliği ve sadece tepsilerin değil tencerelerinde içine yerleştirilebilmesi, yemek yapan bireylerin aradığı özelliklerdendir. Bütün yemeklerin farklı pişirme derecesi ve farklı yöntemi vardır. Sağlıklı olan yöntemleri tercih edenler için buhar sistemleri ve yağsız kızartma imkanı, bu mutfak eşyalarının en çok tercih edilme sebeplerindendir. Alternatifli kademelerin olması, yemeklerin lezzetli ve sevilen ölçüde pişirilmesini sağlar. Geleneksel pişirme yöntemlerini tercih edenlerin fırını önceden biraz ısıtması gerekir. Turbo ayar için ısıtmaya ihtiyaç kalmadan yüksek ısı yayılır. Sağlıklı ızgaraların yapılacağı durumlarda büyük ve küçük tellerin kullanılması, ürünlerin büyüklüğüne göre değişir. Ankastre fırın indirim avantajlarından yararlanarak farklı pişirme teknikleri ile yemek pişirebilir, pişme ayarını dilediğiniz gibi ayarlayabilirken dilerseniz fırının otomatiğine de bırakabilirsiniz. Yağ ve kir lekelerini temizlemek zor ve uzun zaman ister. Kendi kendine temizlenen fırınlar zamandan tasarruf sağlarken yüksek performanslı çalışma sistemleri de enerjiden tasarruf sağlar. Farklı fonksiyonlara sahip ve bütçenize uygun ankastre fırın fiyatları için Akakçe’yi ziyaret edebilirsiniz. Fiyatlar arası karşılaştırmalar ile evinizin ihtiyacı olan ürünlerin detaylarını inceleyebilir, seçimlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.