Arama Takip Listem Sepetim
Arçelik

Arçelik 9549 CBDS Buhar Destekli Siyah Ankastre Fırın

(1 yorum)
Arçelik 9549 CBDS Buhar Destekli Siyah Ankastre Fırın

4 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

5.599,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: Bugün 18:29StoktaSatıcı: Turkogluavm.com8,1 5 Yorum
Yorumları oku

Arçelik Yetkili Satıcısı

Ürün Özellikleri: Buharlı, Çift Camlı, Kendini Temizleyen, Ankastre, Tam Boy, Multifonksiyonel, 8 Fonksiyonlu, Hacim: 71 lt... Devamını gör


Fiyat Değişimi

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Arçelik 9549 CBDS Buhar Destekli Siyah Ankastre Fırın Fiyatları

Tüm fiyatlar (4)

En Popüler Arçelik Fırınlar

Benzer Ürünler

Arçelik 9549 CBDS Buhar Destekli Siyah Ankastre Fırın

Markanın öne çıkan ürünlerinden biri olan Arçelik 9549 CBDS ankastre fırın modelini mutfak dolabına gömülü şekilde kullanarak yaşam alanından tasarruf edilir ve ortamda bütünlüğü sağlanır.

Ankastre fırın yeni pişirme teknolojilerini sizlerle buluştururken aynı zamanda minimal boyutuyla mutfak ihtiyacınıza çözüm sunar. Zamandan tasarruf etmenize yardımcı ürün ile hızlı ve pratik bir şekilde yemekleri pişirebilirsiniz.

Serideki ocak ve davlumbaz ile mutfak dekorasyonunuza modern bir dokunuş yaparak bütünlüğü tamamlayabileceğiniz ankastre fırın, şık bir cam tasarıma sahiptir.

Fiyat avantajıyla ve özellikleriyle öne çıkan model hem mutfağınıza görsel açıdan katkıda bulunur hem de performansıyla sizi memnun eder. Buhar destekli pişirme özelliğiyle Arçelik 9549 CBDS ankastre fırın daha yüksek performanslı pişirme yapabilmek için tasarlanmıştır.

Yemekleri daha lezzetli yapabilen homojen pişirme imkânını sunan bu teknoloji son derece etkileyici hamur işleri hazırlayabilmenize olanak tanır.

Ürünü kullanan kullanıcıların yaptığı Arçelik 9549 CBDS ankastre fırın yorumları ve görüşlerini incelerseniz kullanıcıların cihazın buhar destekli pişirme fonksiyonuna özellikle vurgu yaptığını görebilirsiniz.

Arçelik 9549 CBDS Önden Görünüm

8 Farklı Pişirme Fonksiyonuyla Güçlü Arçelik 9549 CBDS Ankastre Fırın

Arçelik ankastre fırın modelinin 8 farklı pişirme fonksiyonu bulunur. Bu 8 farklı pişirme fonksiyonundan biri olan statik fonksiyon ile alt ve üst ısıtıcılardan yararlanılarak pişirme işlemi mümkün hale gelir.

Statik fonksiyonu kullanırken yemeği orta rafa yerleştirerek ve başka bir tepsi eklemeden pişirme işleminden daha iyi sonuçlar alabilirsiniz.

Model, ayrıca elektroturbo fonksiyonuna sahiptir. Bu sayede hem alt hem de üst ısıtıcılarla fırın, fan sayesinde turbo pişirme yapabilir. Ayrıca elektroturbo özelliği de ürüne işlevsellik kazandırır.

Ayrıca elektrikli ızgaraya sahip ankastre fırın modelinin buz çözme fonksiyonunu da mevcuttur. Derin dondurucuda ya da buzdolabında buzlanmış gıdaları ankastre fırın kolay bir işlemle kısa zamanda çözer.

Fan destekli ısıtıcıya da sahip model hamur işlerinde veya pişirme kabındaki güveç gibi yemeklerde harika sonuçlar alabilmenizi sağlar. Fan destekli ısıtıcı ile cihaz alt ve üst bölgelerden yemekleri aynı anda ısıtır.

Fanlı ısıtma özelliğini kullanırken ayrıca ısıtma yapmanız gerekmez. Fırının arka duvarında yer alan fanı çalıştırarak kullanıcılar taneli donmuş yemekleri çözer. Bu özelliğin yanı sıra ankastre fırın modelinin 3 boyutlu pişirme fonksiyonu da mevcuttur.

3 boyutlu pişirme ile raflardaki tüm ısıtıcılar, yoğunluğu eşit olarak dağıtır. Bu sayede cihaz yemekleri ideal bir şekilde ısıtır ve istenilen pişirme yöntemlerini kullanır. Yemeklerin yanmasını engelleyen bu özellik ile harika lezzetler hazırlanır.

Arçelik 9549 CBDS Panel Görünüm

Buharlı Destekli Pişirme Özelliği İle Arçelik 9549 CBDS Ankastre Fırın

Arçelik 9549 CBDC fırın, ileri teknolojiyle farklı fonksiyonlara sahip bir üründür. Bu önemli fonksiyonlardan biri de buhar destekli pişirme özelliğidir.

Buhar destekli pişirme fonksiyonu ile fırın içinde buhar oluşumu sağlanarak hamur işleri en ideal düzeyde kabarır ve daha lezzetli olur. Bu sayede et yemekleri suyunu kaybetmez ve daha yumuşak olur.

Arçelik 9549 CBDS ankastre fırın kullanımı da oldukça kolay ve pratiktir. 9549 CBDS Arçelik modelinin buharlı temizleme fonksiyonu ile zor yağ lekelerini ve yemek kalıntılarını kolaylıkla temizleyebilirsiniz.

Buharlı temizleme uygulayabilmek için öncelikle fırın içindeki tüm aksesuarları çıkarın. Biraz su koyarak tepsiyi en alt rafa yerleştirin. Ardından buhar temizleme fonksiyonunu seçin. Buhar destekli temizleme sayesinde fırının içi daha kolay bir şekilde temizlenecektir.

Bu özellik ile uzun süren temizlikle uğraşmak zorunda kalmazsınız. 71 litre iç hacme sahip ankastre fırının geniş LED göstergesi de mevcuttur. Dokunmatik olarak kullanabileceğiniz fırın LED göstergesi ile zamanlama ayarlarını yapabilir ve pişirme zamanını ayarlar.

Ayrıca fırın modelinin yan duvarları kolayca sökülür ve cihazın içinin temizliği rahatlıkla yapılır. Teleskopik ray sistemine sahip fırının tepsilerini kolaylıkla hareket ettirerek model pişirme esnasında dengeyi sağlayarak yemeklere son dokunuşları yapabilmenizi sağlar.

Bütün bu öne çıkan özelliklerinin yanı sıra ürünün cam kapakları özel bir teknolojiye sahiptir. Oleofobik özelliğe sahip cam kapaklar yağ lekelerinin oluşumunu engeller ve kirleri ovma sorunundan sizi kurtarır. Cleanzone teknolojisi adı verilen bu özellik sayesinde fırının temizliğini kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Arçelik 9549 CBDS İç Görünüm

Arçelik 9549 CBDS Ankastre Fırının Tasarım Detayları ve Diğer Özellikleri

Siyah renge sahip Arçelik ankastre fırın 9549 CBDS modeli serideki ocak ve davlumbazla kullanılarak mutfağınızda şık bir ortam yaratır. 3 adet ön kapağı bulunan modelin bu parçalarını temizleme amaçlı kolaylıkla çıkarabilirsiniz.

Minimal ve modern tasarım detaylarıyla zenginleştirilmiş ürünün kapağı aşağı açılır yapıdadır. Model, kirleri göstermeyen yan duvarlarıyla tasarlanmıştır. Minik afacanların yaramazlıklarına önlem olarak cihazın LED göstergesi için çocuk kilidi mevcuttur.

9549 CBDS Arçelik modelinin yumuşak kapak sistemi de bulunur. Cihaz 1 adet standart tepsiye, 1 derin tepsiye ve 1 tel şeklinde ızgaraya sahiptir. Ürünün en çok öne çıkan özelliği olan buhar destekli pişirme fonksiyonu ile model harika kekler ve börekler hazırlayabilmenizi ve misafirlerinize tam kıvamında hamur işleri yapabilmenizi sağlar.

Ayrıca fırının bir adet küçük ızgarası mevcuttur. Izgara sayesinde ürün balık ve tavuk gibi yemekleri kolaylıkla hazırlayabilme imkânı tanır. Az yer kaplayan fırın sayesinde mutfağınızda verimli bir kullanım olanağı elde edebilirsiniz.

Gömülü bir şekilde kullanabileceğiniz model görsel ve estetik açıdan oldukça etkileyici bir tasarımla üretilmiştir. Yemekleri pişirmenizde size hız kazandıracak ankastre fırın modeli tüm fonksiyonlarıyla ileri teknolojiye sahip bir üründür.

Hızlı bir şekilde ısıtılabilen ve kısa zamanda soğuyabilen özelliği ile fırın oldukça kullanışlıdır. Dayanıklı ve sağlam materyalden üretilmiş Arçelik ankastre fırın modeli uzun yıllar boyunca mutfağınızda size eşlik eder.

Arçelik 9549 CBDS İç Detay Görünüm

Arçelik 9549 CBDS Ankastre Fırın ile 9549 CDS Modelinin Arasındaki Farklar

9549 CDS fırın, CBDS modelinden farklı olarak 360 derece ısı teknolojisine sahiptir. Bu özellik sayesinde cihaz üç farklı yemeği aynı anda pişirebilmenizi sağlar.

Ancak 8549 CDS modelinde teleskopik raflar bulunmaz. Ayrıca bu ürün 1 adet derin tepsiye ve 1 adet tel ızgaraya sahiptir. İki fırın modeli de 8 fonksiyonludur.

İki modelde de LED ekran ve dokunmatik özelliği mevcuttur. İki ürünün özelliklerini karşılaştırarak sizin için en uygun seçeneği bulabilirsiniz.

Arçelik 9549 CBDS Çapraz Görünüm

Arçelik 9549 CBDS Ankastre Fırının Fiyat Seçenekleri

Arçelik ankastre fırın ihtiyaçlarınıza göre hamur işi, balık, et gibi yemekler hazırlayabilmenize imkân tanır. Güçlü donanıma sahip ankastre fırının kaliteli yapısı mutfak işlerinde kullanıcılarına büyük kolaylıklar sağlar. Ayrıca kapladığı alan ile ankastre fırın kullanıcıları için ergonomik özellikleriyle dikkat çeker.

Kullanıcılar tarafından yapılan Arçelik 9549 CBDS yorumları ve görüşlerini inceleyerek cihaz hakkında son kararınızı verebilirsiniz. Ürün farklı fonksiyonlarıyla ve ileri teknolojisi ile uygun fiyatlarda satışa sunulur.

Teknik donanımının aksine modelin uygun fiyat seçenekleriyle satışa sunulması tüketicileri memnun eder. Farklı fiyatları karşılaştırarak en uygun Arçelik ankastre fırına sahip olabilirsiniz.

Ürünün teknik donanımı hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için cihazın kullanım kılavuzu size yardımcı olur.

Avantajlı fiyatlarla satışa sunulan ankastre fırın modelini dilerseniz sevdiklerinize hediye ederek, onları mutlu edebilirsiniz.

8 fonksiyona sahip ve harika hamur işleri hazırlamanıza yardımcı ürün bu özellikleriyle kullanıcılardan tam not alır. Yaşam alanınızın atmosferini değiştirecek Arçelik 9549 CBDS modelinin teknik detaylarını inceleyerek ürünü hemen şimdi sipariş edebilirsiniz.

Arçelik 9549 CBDS Buhar Destekli Siyah Ankastre Fırın Fiyat Analizi

Arçelik 9549 CBDS Buhar Destekli Siyah Ankastre Fırın son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Arçelik 9549 CBDS Buhar Destekli Siyah Ankastre Fırın Özellikleri

Buharlı:
Çift Camlı:
Kendini Temizleyen:
Kullanım Türü:   Ankastre
Türü:   Tam Boy
Pişirme Özelliği:   Multifonksiyonel
Pişirme Fonksiyon Sayısı:   8 Fonksiyonlu
Hacim:   71 lt
Genişlik:   59.4 cm
Derinlik:   56.7 cm
Yükseklik:   59.5 cm
Kontrol Paneli:   Dijital
Maksimum Isı Derecesi:   250 °C
Ocak Seçeneği:   Ocaksız
Enerji Tüketimi:   0.95 kWh
Renk:   Siyah
3D Pişirme:
Buz Çözme:
LED Ekranlı:
Sıcak Tutma Çekmecesi:
Zamanlayıcı:
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.01 kişi oyladı
Ürüne puan ver
  • Tuncay U.152 yorum
    520 beğeni
    Tuncay U.22 Ekim 2020
    Çocuk kilidi çok işe yarıyor, çocuk dokunsa da ayarları sabit kalıyor. Fırın kapağı kapandığında sert kapanmıyor. Dokunmatik beyaz LED ekran güzel duruyor. Yiyecekleri eşit oranda ve gayet iyi pişiriyor. Kir gözükmüyor ve kolay temizlenebiliyor.
    • Alışverişçi resmi

Arçelik 9549 CBDS Buhar Destekli Siyah Ankastre Fırın İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Arçelik 9549 CBDS Buhar Destekli Siyah Ankastre FırınArçelik AFC 360 S Siyah Ankastre FırınArçelik AFC 360 B Buhar Destekli Beyaz Ankastre FırınArçelik AFC 360 G Grion Ankastre Fırın
 Arçelik 9549 CBDS Buhar Destekli Siyah Ankastre FırınArçelik AFC 360 S Siyah Ankastre FırınArçelik AFC 360 B Buhar Destekli Beyaz Ankastre FırınArçelik AFC 360 G Grion Ankastre Fırın
Fiyat5.599,00 TL
4 satıcı
6.144,00 TL
21 satıcı
6.437,00 TL
19 satıcı
6.177,00 TL
28 satıcı
Popülerlik-4. Popüler Arçelik Fırın-8. Popüler Arçelik Fırın
Ortalama Puan1 yorum1 yorum2 yorum
Set ÜstüYokYokYokYok
BuharlıVarYokYokVar
Çift BölmeliYokYokYokYok
Çift CamlıVarYokYokYok
Kendini TemizleyenVarYokYokYok
Otomatik PişirmeYokYokYokYok
Wi-FiYokYokYokYok
Kullanım TürüAnkastreAnkastreAnkastreAnkastre
TürüTam BoyTam BoyTam BoyTam Boy
Pişirme ÖzelliğiMultifonksiyonelMultifonksiyonel-Multifonksiyonel
Pişirme Fonksiyon Sayısı8 Fonksiyonlu9 Fonksiyonlu8 Fonksiyonlu9 Fonksiyonlu
Hacim71 lt72 lt-72 lt
Genişlik59.4 cm 59.4 cm -59.4 cm
Derinlik56.7 cm56.7 cm-56.7 cm
Yükseklik59.5 cm59.5 cm-59.5 cm
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Maksimum Isı Derecesi250 °C300 °C350 °C300 °C
Ocak SeçeneğiOcaksız---
Enerji Tüketimi0.95 kWh---
RenkSiyahSiyahBeyazGri
AkıllıYokYokYokYok
3D PişirmeVarVarVarVar
Buz ÇözmeVarVarYokYok
Çıkarılabilir Cam-VarVarVar
Çocuk Kilidi-YokYokYok
Enerji Sınıfı-A+-A+
Gaz Emniyet Sistemi-YokYokYok
Hızlı Isıtma-YokYokYok
LED EkranlıVarVarVarVar
Rustik-YokYokYok
Sıcak Tutma ÇekmecesiVarYokYokYok
Yoğurt Yapma Modu-YokYokYok
ZamanlayıcıVarYokYokYok

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı