Arçelik

Arçelik 9620 MI 66 lt Inox Ankastre Fırın

Arçelik 9620 MI 66 lt Inox Ankastre Fırın

8.832,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: Bugün 08:06 Peşin fiyatına 9 taksit /9 %0 Peşin fiyatına 7 taksit /7 %0 Stokta Satıcı: BeyazAVM.com 9,9 950 Yorum Yorumları oku

Arçelik Yetkili Satıcısı

Ürün Özellikleri: Ankastre, Tam Boy, Multifonksiyonel, 6 Fonksiyonlu, Hacim: 66 lt, Genişlik: 59.4 cm , Derinlik: 56.7 cm, Yükseklik: 59.5 cm... Devamını gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
7.360,00 TL12.11.2023

En Ucuz Arçelik 9620 MI 66 lt Inox Ankastre Fırın Fiyatları

Tüm fiyatlar (1)

Tüm fiyatlar (1)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler Arçelik Fırınlar
Benzer Ürünler

Arçelik 9620 MI 66 lt Inox Ankastre Fırın

Arçelik 9620 MI fırın, tariflerinizi hazırlamak için son derece işlevsel bir ürün. Cihaz tipi, hacmi, fonksiyon adedi ve tüketim verileri pek çok açıdan avantajlı kullanım vadeder.

Ankastre özellikli ürünün tasarımı ve teknik özellikleri, ürünü kendi segmenti içerisinde bir adım öne çıkarır. Fırın yemeklerinden pastalara değin pek çok tarifi pişirmek için kullanabilirsiniz. Yüksek ısı üreten altyapı sayesinde farklı form ve türdeki yiyecekleri pişirebilirsiniz.

Geniş iç hacmi sayesinde kalabalık misafirleriniz için hazırlayacağınız tarifleri tek seferde pişirmeniz mümkündür. Ürünün bu özelliği, sizlere emek, zaman ve enerji tasarrufu da sağlar.

Tasarım hem görselliğe hem de işlevselliğe odaklanır. Özel dizayn gövde, estetik bir genel görüntü sunar. Çeşitli stillerde dekore edilmiş mutfaklara yakışması bir yana, inox rengi ile modern bir hava da katar.

Ankastre olması dolayısı ile mutfak alanınızdaki uygun bölüme rahatlıkla cihazı konumlandırabilirsiniz. Kolay montaj ve kullanım özellikli ürün, Arçelik markasının geliştirdiği özel teknolojilerden ve tasarımsal dokunuşlardan beslenmeyi de ihmal etmez.

Dayanıklı ve sağlam malzemelerden imal edilmesi ile fark yaratan ürün, uzun süre keyifli ve pratik kullanım olanağı tanır. Fiyat performans avantajlı ürün talebiniz varsa, Multi fonksiyonel pişirme özellikleri ile desteklenen Arçelik-9620 MI fırını tercih edebilirsiniz.

Arçelik 9620 MI Önden Görünüm

Arçelik 9620 MI Pişirme Fonksiyonları

Arçelik 9620 MI ankastre fırın, pek çok tarifi yapabilmeniz için bünyesinde özel fonksiyonlara yer verir. Cihazda toplam 6 adet fonksiyon bulunmaktadır. Elektro turbo fonksiyon, statik fonksiyon, alt ısıtıcı, küçük ızgara ve elektrikli ızgara fonksiyonlarını kullanarak lezzetli yemekler pişirebilirsiniz.

Elektro turbo modu, fan destekli pişirme özelliğini sizlere ulaştırır. Arçelik 9620 MI fan destekli turbo fonksiyonu üst ve alt ısıtıcılar ile statik; arka ısıtıcı ve fan ile turbo pişirme yapar.

Fan ve arka ısıtıcının varlığı, sıcaklığın iç alanda dengeli şekilde dağıtılmasını sağlar. Tüm alana eşit biçimde yayılan ısı, birden fazla tepsi ile çalışma imkânı sunuar.

Örneğin, alta ve ortaya iki farklı tepsi yerleştirebilir, aynı ya da farklı içeriğe sahip olan yiyeceklerin iyi şekilde pişmesini sağlayabilirsiniz.

Cihazı çok kere çalıştırma gereksinimini azaltan çoklu pişirme özelliğinin bu yönü ile enerji tasarrufu sağladığını da eklemek gerek. Markanın fan destekli fonksiyona sahip modellerinde ızgara yapma özelliği yer alır.

Bu nitelikler sayesinde tariflere ve damak zevkinize göre pişirme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Cihaz ayrıca, hızlı ön ısıtma da yapabilir. Arçelik 9620 MI ankastre fırın yorumları, fonksiyonların konforu ve işlevselliği artırdığını gözler önüne serer. Lezzetli sonuçlar almak adına, cihazı en uygun ısı değerine ve fonksiyonuna getirmeniz yeterli.

Arçelik 9620 MI Fırın Özellikleri

Arçelik 9620 MI ankastre fırın özellikleri teknik ve tasarımsal açıdan dikkatleri üzerine çeker. Cihaz geniş iç hacimde yüksek ısı üretebilir. Özel butonlar aracılığı ile sıcaklık ve süre gibi ayarlamaları anlık olarak gerçekleştirebilir, yiyecekler pişerken ısı ayarını değiştirebilirsiniz.

Yeni nesil teknik donanım birimlerinden güç alan sistem oldukça etkili bir kullanım deneyimi sunar. Isı dağılımını eşit şekilde yapması sayesinde, yüksek sıcaklık değerlerinde çalıştığında dahi, pişirme sürecinde hayli iyi sonuçlar verir.

Bu nitelikler sizlere çok yönlü kazanım sağlamaya odaklanır. Pek çok tarifi daha kısa sürede, daha pratik şekilde ve daha iyi pişirme deneyimi ile elde etmeniz Arçelik 9620 MI fırın ile mümkün.

Örneğin, hızlı ön ısıtma teknolojisi kullanıcıların ilgisini çeken özelliklerden biri. Bu fonksiyon, cihazdaki bütün ısıtıcıların aynı anda devreye girerek çalışmasını sağlar.

Pişirme sıcaklığını, klasik çalışma moduna kıyasla, daha hızlı yükseltir. Yiyecekleri yerleştirmeden önce 10 ila 20 dakika arasında maksimum değerde iç alanı ısıtmak gerektiğinde, hızlı ön ısıtma son derece işlevseldir.

Bu özelliği kullanarak zamandan tasarruf edebilir, yiyeceklerinizin daha lezzetli olmasının tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Arçelik 9620 MI ankastre fırın fiyatları ise yeni nesil özelliklerden beslenen ürünün fiyat performans anlamında avantajlı olduğunu gözler önüne serer.

Arçelik 9620 MI Açık Görünüm

Zarif, Ergonomik ve İşlevsel Arçelik 9620 MI Tasarımı

Arçelik 9620 MI yorum değerlendirmeleri, fiziksel tasarımın etkileyiciliğini ortaya koyar. Renginden, kapak dizaynına, iç duvarlarından aydınlatmasına değin pek çok açıdan konforlu bir kullanım deneyimi vadeder.

Cihazda ankastre stil kullanılır. Ankastre mimarisi, ürünü uygun alana zahmetsizce yerleştirme olanağı tanır. Arçelik marka ankastre ürünü mutfağınıza sorunsuzca adapte etme lüksünden faydalanabilir, hızlı kullanım ve bütünlüklü görsel kompozisyon elde etmenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Üstelik ürün ile birlikte 1 adet pasta tepsisi ve 1 adet iç ızgara sizlere ulaşır. Modelde yer alan iç ızgara özelliği de rahat bir pişirme deneyimi yaşamanıza odaklanır. Tarifin içeriğine göre uygun olan tepsiyi kullanabilirsiniz.

Gövdede ve iç alanda kullanılan malzemeler kaliteli, sağlam ve ince olması ile öne çıkar. Darbelere ve çevresel etkilere belli seviyede dirençli olması sayesinde, ürünü rahatlıkla kullanabilir, uzun süre eskimeden muhafaza edebilirsiniz.

Kapakta cam malzeme kullanılır ve ana fırının ön kapağında ikili cam tercih edilir. Bu tasarım sayesinde hem içerdeki yiyeceklerin pişme durumunu kapağı açmadan kontrol etmeniz sağlanır hem de iki camlı yapı ısısının korunmasına yardımcı olur.

Arçelik 9620 MI Fırının Artıları ve Eksileri

9620 MI ankastre fırın inox renkli tasarımı ile yaşam alanlarınızı süslerken, teknik özellikleri ile konforlu bir pişirme süreci vadeder. Bununla birlikte, her üründe olabildiği gibi, cihazın öne çıkan bazı olumlu ve negatif yönleri bulunmaktadır. Satın alım aşamasında, tercih edeceğiniz ürünün beklentilerinizi iyi şekilde karşılamasına dikkat etmeniz önemli.

Arçelik 9620 MI modelin avantajları:

 • 9620 MI yorumları cihazın pek çok modele kıyasla satın alım ve kullanımda fiyat-performans avantajlı olduğunu ortaya koyar. Ürün A enerji sınıfında tüketim yapar. 0.95 kWh tüketim, ürünün pek çok marka ve modele kıyasla daha düşük enerji harcadığını gösterir.
 • Kolay temizlenebilir gövde ve kapak dizaynı sizleri uzun süren ve meşakkatli olabilen bakım sürecinden kurtarır. Kullanıma bağlı lekelenme meydana geldiğinde, üzerinden çok zamanda geçmeden önerilen yöntemlerle temizleyebilirsiniz.

Arçelik ankastre cihazın negatif yönleri:

 • Üründe, Arçelik markasının geliştirdiği BLDC motor yer almaz. Bu yeni gelişmiş motor teknolojisine sahip cihazlar hem daha homojen bir pişirme deneyimi sunar hem de daha fazla enerji tasarrufu yapar.
 • Ürünün buhar destekli pişirme özelliği bulunmaz. Özellikle hamur işi ve sebze tariflerinde daha iyi sonuç alınmasını sağlayan buharlı pişirme teknolojisinin olmaması gibi, üründe buhar destekli temizleme de yer almamaktadır.
Arçelik 9620 MI İç Görünüm

Arçelik 9620 MI Fırını Emsallerinden Ayıran Nitelikler

Arçelik 9620 MI inox ankastre fırın modeli markanın geliştirdiği ve cihaza entegre ettiği özel sistemler ile desteklenir. Böylece mevcut özellikler daha işlevsel bir hâl alır.

Örneğin, markanın geliştirdiği iki camlı ön kapak dizaynı ayırt edicidir. Ayrıca, iç cam komple sökülebilir ve temizlenebilir. Kullanıma bağlı meydana gelen lekelenmeleri giderme noktasında bu nitelik son derece önemli.

Daha temiz ve hijyenik bir alan yaratan temizlenebilir kapak tasarımı, cihazın eskimeden uzun süre kullanılmasına da katkı sağlar. Ürün gövdesi de rahat temizlenebilir türden bir çerçeve çizer. Kolay temizlenebilir inox dizayn, uzun uğraşlar vermeden etkili sonuçlar almanızı sağlar.

Elbette, temizlik ve kullanım sürecinde önerilere uymanız önemlidir. Arçelik 9620 MI ankastre fırın ölçüleri ve iç hacmi cihazın ergonomisini artırır. 594 x 567 x 595 mm boyutlarındaki ürün 66 litrelik hacim ile sizlere sunulur.

Mevcut kapasite dahilinde, farklı miktarlarda ve formlarda pek çok tarifi rahatlıkla pişirebilirsiniz. İşlevselliği kalite ile bütünleştiren ürün uygun fiyatlandırma ile sizlere sunulur.

Özel indirimler ve kampanyaları takip ederek Arçelik 9620 MI ankastre fırın en ucuz fiyat seçeneklerinden yararlanarak sahip olabilirsiniz.

Arçelik 9620 MI 66 lt Inox Ankastre Fırın Fiyat Analizi

Arçelik 9620 MI 66 lt Inox Ankastre Fırın son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Arçelik 9620 MI 66 lt Inox Ankastre Fırın Özellikleri

Kullanım Türü:   Ankastre
Türü:   Tam Boy
Pişirme Özelliği:   Multifonksiyonel
Pişirme Fonksiyon Sayısı:   6 Fonksiyonlu
Hacim:   66 lt
Genişlik:   59.4 cm
Derinlik:   56.7 cm
Yükseklik:   59.5 cm
Kontrol Paneli:   Analog
Maksimum Isı Derecesi:   250 °C
Ocak Seçeneği:   Ocaksız
Enerji Tüketimi:   0.95 kWh
Çıkarılabilir Cam:
Hızlı Isıtma:
Renk:   Inox
Enerji Sınıfı:   A

Arçelik 9620 MI 66 lt Inox Ankastre Fırın Detayları

 • Fırın
 • Fırın sayısı 1
 • Fırın boyutu Orta
 • Fırın çeşidi Elektrikli fırın
 • Fırın(lar)ın toplam iç kapasitesi 66 l
 • Toplam ocak gücü 2400 W
 • Fırın net kapasitesi 66 l
 • Alttan ısıtma Evet
 • Üstten ve alttan ısıtma Evet
 • Hızlı ısınma Evet
 • Mangal Evet
 • Konveksiyon pişirme Evet
 • Konvensiyonel pişirme Evet
 • Mangal Hayır
 • Pişirme programı miktarı 6
 • Tasarım
 • Ürün rengi Paslanmaz çelik
 • Kontrol tipi Rotary
 • Dahili ekran Hayır
 • Kontrol pozisyonu Ön taraf
 • Kapı menteşesi Aşağı
 • Soğuk kapı Evet
 • Tasarım
 • Cam kapı paneli sayısı 2
 • Kapı malzemesi Cam
 • Parmak izi dayanımlı Evet
 • Ergonomi
 • Wi-Fi kontrollü Hayır
 • Çıkarılabilir kapak camı Evet
 • Enerji yönetimi
 • Enerji verimlilik sınıfı A
 • Enerji tüketimi (bilinen) 0,95 kWh
 • Enerji tüketimi (aktarım) 0,79 kWh
 • AC girdi voltajı 220 - 240 V
 • AC girdi frekansı 50 - 60 Hz
 • Enerji verimliliği endeksi (EEI) 95,5
 • Ağırlık & boyutlar
 • Genişlik 594 mm
 • Derinlik 567 mm
 • Yükseklik 595 mm
 • Ağırlık 31,7 kg
 • Paket içeriği
 • Pişirme tepsisi Evet
 • Fırın tepsisi adedi 2
 • Izgara yapma ızgarası dahil Evet
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Ankastre Fırın A Fırın Ocaksız Fırın Inox Fırın Multifonksiyonel Fırın Tam Boy Fırın

Ürüne puan ver

Arçelik 9620 MI 66 lt Inox Ankastre Fırın Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Arçelik 9620 MI 66 lt Inox Ankastre Fırın İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Arçelik 9620 MI 66 lt Inox Ankastre FırınBosch HBN301E2T Inox Ankastre FırınArçelik 9623 MDI Inox Ankastre FırınArçelik 9619 MS Siyah Ankastre Fırın
 Arçelik 9620 MI 66 lt Inox Ankastre FırınBosch HBN301E2T Inox Ankastre FırınArçelik 9623 MDI Inox Ankastre FırınArçelik 9619 MS Siyah Ankastre Fırın
Fiyat 8.832,00 TL
1 satıcı
Fiyat Yok 8.280,00 TL
2 satıcı
Fiyat Yok
Ortalama Puan--1 yorum
Çift Camlı---Var
Kendini Temizleyen--Var-
Kullanım TürüAnkastreAnkastreAnkastreAnkastre
TürüTam Boy-Tam BoyTam Boy
Pişirme ÖzelliğiMultifonksiyonel-ElektroturboMultifonksiyonel
Pişirme Fonksiyon Sayısı6 Fonksiyonlu-6 Fonksiyonlu6 Fonksiyonlu
Hacim66 lt-71 lt66 lt
Genişlik59.4 cm -59.4 cm 59.4 cm
Derinlik56.7 cm-56.7 cm56.7 cm
Yükseklik59.5 cm-59.5 cm59.5 cm
Kontrol PaneliAnalog-DijitalAnalog
Maksimum Isı Derecesi250 °C-250 °C250 °C
Ocak SeçeneğiOcaksız-OcaksızOcaksız
Enerji Tüketimi0.95 kWh-0.95 kWh0.95 kWh
Çıkarılabilir CamVar-Var-
Hızlı IsıtmaVar---
Sıcak Tutma Çekmecesi---Var
LED Ekranlı--Var-
Enerji Sınıfı--A-
RenkInoxInox-Inox
Renk--InoxSiyah
Enerji SınıfıA--A
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı