Arçelik

Arçelik AFC 340 G Grion Ankastre Fırın

Arçelik AFC 340 G Grion Ankastre Fırın

27 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

6.337,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: Bugün 10:09

peşin fiyatına 6 taksit, peşin fiyatına 5 taksit

StoktaSatıcı: Beyazesyabayisi9,0 54 Yorum
Yorumları oku

Arçelik Yetkili Satıcısı

Ürün Özellikleri: Buharlı, Ankastre, Tam Boy, Elektroturbo, 8 Fonksiyonlu, Hacim: 72 lt, Genişlik: 59.4 cm , Derinlik: 56.7 cm... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Arçelik AFC 340 G Grion Ankastre Fırın Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (27)

En Popüler Arçelik Fırınlar

Arçelik AFC 340 G Grion Ankastre Fırın

Yeni nesil teknolojileri kullanıcılarıyla buluşturan Arçelik markası ev elektroniği kategorisinde kaliteli ürünler sunar. Arçelik AFC 340 G ankastre fırın ile yemekleri hızlı ve pratik olarak pişirebilirsiniz. Serideki diğer davlumbaz ve ocakla son derece şık bir atmosfer yaratabileceğiniz fırının fiyatı da oldukça uygundur.

Arçelik ankastre fırınları arasında fiyat avantajıyla ve teknik özellikleriyle öne çıkan Arçelik AFC 340 G fırın, şık tasarımıyla da dikkat çeker. Mutfak tasarımına modern bir hava katan ankastre fırın hem görsel açıdan hem de performans bakımından kullanıcılarını memnun eder.

AFC 340 G Arçelik ankastre fırın, Hot Aero Pro teknolojisine ve buhar destekli pişirme özelliğine sahiptir. Hot Aero Pro teknolojisi ile Arçelik markası, fırınlarını daha kaliteli pişirme yapabilmesi için özel olarak tasarlar.

Bu teknoloji daha iyi ve daha homojen bir pişirme yapabilmenize imkân tanır. Buhar destekli pişirme özelliği ise harika hamur işleri ve ekmekler yapabilmenizi kolaylaştırır.

Sahip olduğu tüm teknik detaylarla model, işlevselliğiyle dikkat çeker. Siz de mutfağınızda Arçelik AFC 340 G ankastre fırına yer verebilir ve bu modelle leziz yemekler pişirebilirsiniz.

Arçelik AFC 340 G Önden Görünüm

Arçelik AFC 340 G Ankastre Fırın ile Kullanılabilen 8 Farklı Fonksiyon

Arçelik AFC 340 G modeli kullanıcılarına 8 farklı programda yemek pişirebilme imkânı tanır. Bunlardan biri olan 3 boyutlu pişirme özelliği sayesinde fırının tüm raflarındaki ısıtıcılar aynı anda çalışarak ısı yoğunluğunu fırına eşit bir şekilde dağıtır.

Böylece yemeklerin yüzeyi dengeli olarak ısınabilir ve ideal bir pişirme gerçekleşmiş olur. 3D pişirme teknolojisi sayesinde yemekler yanmadan ve eşit bir şekilde pişer.

AFC 340 G ankastre fırın Arçelik markasının ileri teknolojileriyle farklı fonksiyonlara da sahiptir. Bu fonksiyonlardan biri de buharlı temizleme özelliğidir.

Bu teknoloji ile fırının temizliği daha da kolaylaşır. Yemekleri pişirdikten sonra fırının tepsisine 1 bardak su döktüğünüzde ve sıcaklığı 70 dereceye ayarladığınızda kısa zamanda kirler yumuşar, kolayca temizlenebilir hale gelir.

Böylece yanmış noktaları ve kirleri kimyasal çözücü kullanmadan kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Serideki birçok fırına kıyasla ürünün buhar destekli pişirme özelliği dikkat çeker.

Buhar destekli pişirme özelliği modeli öne çıkaran bir avantaj olarak değerlendirilebilir. Bu özellik sayesinde fırın tabanına eklenen su, pişirme sırasında sıcaklıkla beraber yavaşça buharlaşır.

Buhar ile hamur işleri ve ekmekler daha kabarık olur. Bu teknoloji sayesinde hamur işinin veya ekmeğin dışı çıtır çıtır ve iç kısmı ise daha yumuşak olacaktır.

Buhar destekli pişirme, hamur işlerinin kıvamında hazırlanabilmesini mümkün hale getiren ürünün artılarından biridir.

Arçelik AFC 340 G ankastre fırın yorumları ve görüşlerini inceleyerek bu fonksiyonların ürüne kazandırdığı avantajlar hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Arçelik AFC 340 G Çapraz Görünüm

Arçelik AFC 340 G Ankastre Fırın Özellikleri

Arçelik AFC 340 G fırın fan destekli bir ısıtıcıya sahiptir. Alt ve üst ısıtma özelliğiyle yiyecekler her bölgeden aynı anda ısıtılmaktadır. Fanlı ısıtma tipi özellikle kek, börek ya da pişirme kalıplarındaki kekler ve güveçler için uygun bir teknolojidir.

Fanlı çalışma esnasında ayrıca fırını ısıtmaya gerek yoktur. Bu şekilde sadece fırının arka duvarındaki fan çalışır. Bu özel fanlı ısıtma teknolojisi sayesinde taneli donmuş yiyeceklerin çözülmesi ve pişmiş yiyeceklerin soğutulması mümkün olur.

Arçelik AFC 340 G fırının 72 litre hacmi bulunur ve geniş ekran LED göstergesi mevcuttur. Dokunmatik olarak kontrol edilebilen zamanlayıcı ile alarmı kurabilir ve yemek pişirme sürelerini ayarlayabilirsiniz.

A enerji sınıfı olan AFC 340 G fırın çevre dostu bir üründür. LED tipi paneli istediğiniz zaman kilitleme özelliği de mevcuttur. Ürünün yan duvarları kolayca sökülebilir özelliğe sahiptir.

Böylece ürünün iç kısmını kolaylıkla temizleme imkânı yakalayabilirsiniz. Ürünün pişirme yaptıktan sonra kendini soğutma özelliği de bulunur. AFC 340 G ölçüleri ise 595 x 594 x 567 mm boyutlarındadır.

Arçelik AFC 340 G ankastre fırın modelinin sahip olduğu teknolojiler arasında buz çözme, fan destekli ısıtıcı, elektroturbo, statik ve alt ısıtıcı fonksiyonları yer alır.

Tüm bu fonksiyonlar ile Arçelik AFC 340 G ankastre fırın kullanımı işlevsel bir hal alır. Ürünün pratik bir şekilde sökülebilen iç camının böylelikle temizlenebilmesi de modelin özelliklerinden biri olarak dikkat çeker. Ürünün kullanımına pratiklik kazandıran fonksiyonlar modelin en çok öne çıkan özelliklerindendir.

Arçelik AFC 340 G İç Görünüm

Arçelik AFC 340 G ile AFC 360 B Arasındaki Farklar

Arçelik AFC 340 G ankastre fırının arka duvarında AFC 360 B modelinde olduğu gibi katalitik özelliği bulunmaz. 360 B modelinde içini kaplayan katalitik malzeme sıçrayan yağları temizler.

Ayrıca 340 G fırında olmayan teleskopik ray AFC 360 B modelinde pişirme esnasında kullanıcılara konfor sağlar.

340 G ankastre modelinde hamur işleri için pasta tepsisi vardır. Arçelik 340 G fırının 8 fonksiyonu bulunurken AFC 360 B modeli 9 fonksiyonludur.

Arçelik AFC 340 G İç Detay Görünüm

Arçelik AFC 340 G Ankastre Fırın Artıları ve Eksileri

Modelin iç aydınlatması olmaması dezavantajlarından biri olarak görülebilir. Arka bölgede katalitik özelliği olmaması da bir başka dezavantaj olarak değerlendirilebilir.

Serideki diğer fırın modelleriyle karşılaştırıldığında AFC 340 G modelinde teleskopik ray sistemi bulunmaması bir başka dezavantaj olarak görülebilir. Ürünün öne çıkan avantajları şu şekilde sıralanabilir:

  • Ankastre fırının set halinde davlumbaz ve ocak ile kullanılabilmesi önemli bir avantajıdır.
  • Arçelik 340 G ankastre fırının sahip Hot Aero Pro motor teknolojisi yemeklerin her bölgesini eşit olarak pişirerek son derece güzel lezzetler hazırlayabilmenizi sağlar.
  • Ürünün hamur işlerini buharlı pişirme özelliği ile tam kıvamında hazırlayabilmesi mutfakta işleri oldukça kolaylaştırır.
  • Arçelik 340 G ankastre fırın modelinin bir diğer öne çıkan avantajı buharlı temizleme özelliğidir. Bu sayede modelin içi uygun sıcaklıkta ısıtılarak kolaylıkla temizlenebilir ve bu özellik kullanıcıların elini güçlendiren önemli bir avantajdır.
  • Ankastre fırın modelinin 3 boyutlu pişirme, buz çözme, fan destekli ısıtıcı gibi 8 farklı işlevsel fonksiyonu ürünün önemli avantajlarındandır. Ayrıca fırın modelinin 72 litrelik geniş iç hacmi de son derece kullanışlı özelliğidir.
  • 340 G fırının kolaylıkla iç camını sökerek temizleyebilirsiniz. Sahip olduğu bu özellikle fırın modeli son derece kullanışlıdır.
Arçelik AFC 340 G İç Panel Görünüm

Kullanışlı Özellikleriyle Arçelik AFC 340 G Ankastre Fırın

Ürünün avantajlarından biri de fırın modelinde aşağıya açılır kapak olmasıdır. 340 G modelinde elektroturbo fonksiyonu bulunur. Elektroturbo özelliğinin olması fırına hem fanlı hem de statik ısıtıcı becerisi kazandırır.

Model serinin diğer modellerine göre küçük bazı detaylar konusunda eksik kalsa da üstün teknolojiyi ve kaliteli özellikleri uygun fiyatlara mutfağınıza getirir.

Arçelik AFC 340 G ankastre fırın, kalitesine ve kullanışlı özelliklerine göre ulaşılabilir fiyat seçenekleriyle sizlere ulaşır. 8 fonksiyonlu olması ve hamur işi ve pasta pişirme özelliği ile model, kullanıcılardan tam not alır.

Arçelik AFC 340 G ankastre fırın fiyat seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Tüketiciler ürün fiyatlarını karşılaştırabilir ve en uygun fiyat seçeneklerine kolayca ulaşabilir.

Ürünün kullanım kılavuzu incelenerek ankastre fırın hakkında daha detaylı bilgilere ulaşılabilir. Model ile birlikte gelen kullanım kılavuzundan yardım alarak pratik bir şekilde ürünü kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kullanıcıların uygun fiyat seçenekleriyle harika yemekler pişirebilmesini sağlayan Arçelik AFC 340 G ankastre fırın ile kullanıcılar tadına doyulmaz lezzetlere imza atabilir.

Mutfakta modern görünümüyle şık bir hava yaratabilecek olan ankastre fırın modelini tüketiciler hem sevdikleri için tercih edebilir hem de kendilerine satın alabilir.

Teknik özellikleri detaylı olarak inceleyerek ürünün olumlu ve olumsuz yanlarını öğrenebilir, Arçelik AFC 340 G ankastre fırına kolayca sahip olabilirsiniz.

Arçelik AFC 340 G Grion Ankastre Fırın Fiyat Analizi

Arçelik AFC 340 G Grion Ankastre Fırın son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Arçelik AFC 340 G Grion Ankastre Fırın Özellikleri

Buharlı:
Kullanım Türü:   Ankastre
Türü:   Tam Boy
Pişirme Özelliği:   Elektroturbo
Pişirme Fonksiyon Sayısı:   8 Fonksiyonlu
Hacim:   72 lt
Genişlik:   59.4 cm
Derinlik:   56.7 cm
Yükseklik:   59.5 cm
Kontrol Paneli:   Dijital
Maksimum Isı Derecesi:   280 °C
Ocak Seçeneği:   Ocaksız
Enerji Tüketimi:   0.88 kWh
Enerji Sınıfı:   A
Renk:   Gri
3D Pişirme:
Buz Çözme:
Çıkarılabilir Cam:
LED Ekranlı:
Zamanlayıcı:
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ürüne puan ver

Arçelik AFC 340 G Grion Ankastre Fırın Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Arçelik AFC 340 G Grion Ankastre Fırın İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Arçelik AFC 340 G Grion Ankastre FırınArçelik AFC 360 G Grion Ankastre FırınBosch HBF534EB0T Siyah Ankastre FırınArçelik 9771 YSDI Inox Ankastre Fırın
 Arçelik AFC 340 G Grion Ankastre FırınArçelik AFC 360 G Grion Ankastre FırınBosch HBF534EB0T Siyah Ankastre FırınArçelik 9771 YSDI Inox Ankastre Fırın
Fiyat 6.337,00 TL
27 satıcı
7.659,00 TL
10 satıcı
7.496,75 TL
22 satıcı
Fiyat Yok
Ortalama Puan-2 yorum1 yorum-
Set ÜstüYokYokYokYok
BuharlıVarVarYokYok
Çift BölmeliYokYokYokYok
Çift CamlıYokYokYokYok
Kendini TemizleyenYokYokVarYok
Otomatik PişirmeYokYokYokYok
Wi-FiYokYokYokYok
Kullanım TürüAnkastreAnkastreAnkastreAnkastre
TürüTam BoyTam BoyTam BoyTam Boy
Pişirme ÖzelliğiElektroturboMultifonksiyonelMultifonksiyonelMultifonksiyonel
Pişirme Fonksiyon Sayısı8 Fonksiyonlu9 Fonksiyonlu8 Fonksiyonlu8 Fonksiyonlu
Hacim72 lt72 lt66 lt71 lt
Genişlik59.4 cm 59.4 cm 59.4 cm 59.4 cm
Derinlik56.7 cm56.7 cm55 cm56.7 cm
Yükseklik59.5 cm59.5 cm59.5 cm59.5 cm
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Maksimum Isı Derecesi280 °C300 °C275 °C-
Ocak SeçeneğiOcaksız-OcaksızOcaksız
Enerji Tüketimi0.88 kWh-0.98 kWh0.95 kWh
AkıllıYokYokYokYok
Enerji SınıfıAA+AA
RenkGriGriSiyahInox
3D PişirmeVarVarYokVar
Ağırlık--32.4 kg-
Buz ÇözmeVarYokVarVar
Çıkarılabilir CamVarVarVarVar
Çocuk KilidiYokYokYokYok
Gaz Emniyet SistemiYokYokYokYok
Hızlı IsıtmaYokYokYokYok
LED EkranlıVarVarVarVar
RustikYokYokYokYok
Sıcak Tutma ÇekmecesiYokYokYokYok
Yoğurt Yapma ModuYokYokYokYok
ZamanlayıcıVarYokYokYok