Reklam
Arama Takip Listem Sepetim
Arçelik

Arçelik AFC 340 S Siyah Ankastre Fırın

Arçelik AFC 340 S Siyah Ankastre Fırın

29 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

4.915,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: Bugün 18:29

peşin fiyatına 9 taksit, peşin fiyatına 8 taksit

StoktaSatıcı: Yenilikdemek.com

Arçelik Yetkili Satıcısı

Ürün Özellikleri: Buharlı, Çift Camlı, Ankastre, Tam Boy, Elektroturbo, 8 Fonksiyonlu, Hacim: 72 lt, Genişlik: 59.4 cm... Devamını gör

1,00 TL fark ile yüksek puanlı satıcı 9,9 seçeneğini gör


Fiyat Değişimi

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Arçelik AFC 340 S Siyah Ankastre Fırın Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (29)

En Popüler Arçelik Fırınlar

Benzer Ürünler

Arçelik AFC 340 S Ankastre Fırın

Arçelik AFC 340 S fırın, lezzetli tariflerinizi kolay ve keyifli şekilde hazırlamanızı sağlar. Kullanıcı beklentileri dikkate alınarak geliştirilen ürün hem tasarımı hem de teknik özellikleri ile farkını ortaya koyar.

Performans verilerinden aksesuar içeriğine, yüksek ısı kapasitesinden geniş iç hacmine değin pek çok niteliği ile öne çıkan Arçelik fırın seçkisi sağlam ve kaliteli yapısı ile de dikkatleri üzerine çeker.

Dayanıklı iç duvarlar, kapak ve gövde çevresel etkilere belli seviyede direnç gösterir. Cam iç kapak, kontrol gözleri ve kapı tutamacının ergonomik, sağlam oluşu sayesinde keyifli ve güvenli bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz.

Ürünü önerilen şekilde kullanarak uzun süre muhafaza edebilirsiniz. Modern stili ve estetik renk tasarımı ile göze de hitap eden cihaz farklı tarzda dekore edilmiş alanlara uyumlanabilir. Dizaynı hem fiziksel hem de teknik anlamda avantaj sağlar.

Arçelik’e özgü sistemlerden beslenen fırın, daha yüksek verimlilik ve performans elde etmenize imkan verir. Marka uzmanlarınca geliştirilen teknolojiler hem mevcut teknik donanımın işlevselliğini artırır hem de yenilikçi ekstra özellikleri cihaz bünyesinde kullanma imkânı sunar.

Arçelik AFC 340 S model fırını tercih ederek işinizi kolaylaştırabilir, tarif hazırlama ve pişirme süreçlerinizi daha rahat ve etkili olacak şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Arçelik AFC 340 S Önden Görünüm

Fonksiyonel Arçelik AFC 340 S Fırın

AFC 340 S yorum değerlendirmeleri dikkate alındığında cihazın fonksiyonelliği kendini gösterir. Fırına dahil edilen pişirme sistemleri ve çoklu fonksiyonlar aracılığı ile zaman, emek ve enerjiden tasarruf elde edebilirsiniz.

Üründe 3 boyutlu pişirme, buharlı pişirme, buz çözme de dahil toplam 8 adet özel fonksiyon yer alır. Alt ısıtıcı, statik fonksiyon, turbo fan ve fan destekli ısıtıcı da ürün bünyesine dahil edilmiştir.

Elektroturbo fonksiyon fan destekli pişirme yapabilir. 3 boyutlu pişirme teknolojisi yeni nesil bir sistemi ifade eder. Fırındaki alt, üst ve turbo ısıtıcılar aynı anda çalışarak, ısı dengeli ve eşit biçimde fırın içerisine dağıtılır.

3D fonksiyonunu çalıştırarak, hazırladığınız yemeklerin tüm yüzeylerinin eşit ve ideal şekilde pişmesini sağlayabilirsiniz. Fanlı çalışma özelliği ise sıcak havanın iç alana fan aracılığı ile eşit ve hızlı biçimde dağılmasını sağlar.

Fanlı çalışma sistemini özellikle donmuş gıdaları pişirmek için kullanabilirsiniz. Donuk gıdaları çözmek istediğinizde devreye buz çözme fonksiyonu girer. Donmuş gıdanın açılmasını ya da oda sıcaklığına ulaşmasını beklemek yerine, buz çözme özelliğini kullanabilirsiniz.

Statik fonksiyon ise fırının iç aksamında yer alan alt ve üst ısıtıcıları kullanarak pişirme işlerini gerçekleştirmeye yarar. AFC 340 S serisini öne çıkaran önemli bir diğer fonksiyon ise buharlı pişirme teknolojisidir.

Arçelik AFC 340 S Panel Görünüm

Arçelik AFC 340 S Fırının Pratik Kullanım Sunan Tasarımı

Arçelik AFC 340 S fırın tasarımı çok yönlü fayda sağlamaya odaklanır. Bir yandan etkili pişirme performansı sağlarken diğer yandan şık ve zarif bir görünüm sunar. 595 mm yükseklik, 594 mm genişlik ve 567 mm derinlik ölçülerine sahip olan cihaz ankastre fırın tipini kullanır.

Özel olarak tasarlanmış belli bir alan içine yerleştirilebilen ankastre tasarım ile fırınınızı genel mutfak konseptinizin bir parçası hâline getirebilirsiniz. Sağlam materyallerden ve yenilikçi üretim teknikleri kullanılarak imal edilmesi sayesinde daha geniş iç hacim daha az yer kaplayan kasa mimarisi ile buluşur.

Siyah renkli gövde ise mutfağınızın havasına uyum sağlamayı önceler. Ana fırının ön kapağında 2’li cam kullanılmaktadır. Cam kapak da bir yandan hoş bir görüntü sunarken diğer yandan işinizi kolaylaştırır.

Cam ile fırının içerisini görmeniz mümkündür. Her defa kapak açma meşakkati ile uğraşmadan yiyeceklerinizin pişme durumunu camdan bakarak kontrol edebilirsiniz. Kapak, aşağı yönlü olarak açılır.

Bu şekilde, fırını kullandığınız süre boyunca kapak sizlere engel olmaz. LED ekran teknolojisi ve ekran kilidi de kolay kullanım standartlarınızı iyileştiren unsurlar arasında yer alır.

Ekran kilidi sayesinde daha güvenli ve kontrollü bir çalışma alanı elde edebilirsiniz. LED ekran üzerinden fırının çalışma durumunu görüntüleyebilir, saat bilgilerini ayarlayabilir ve gıdaların ideal sürede pişmesini sağlayabilirsiniz.

Arçelik AFC 340 S İç Görünüm

Arçelik AFC 340 S Fırını Benzerlerinden Ayıran Teknolojiler

Arçelik AFC 340 S ankastre fırın pratik kullanım ve etkili performans elde etmeniz adına çeşitli özellikler ile desteklenir. Markaya özgü teknolojiler, verimliliği artıran donanım ögeleri ve modern tasarımsal nüanslar, kullanım ve temizlik süreçlerinde işinizi kolaylaştırır.

Bu nitelikler cihazı kendi segmenti içerisinde de bir adım öne çıkarır. Bu modelin öne çıkan özelliklerini keşfetmek için aşağıda yer alan maddelere göz atabilirsiniz.

  • AFC 340 S fırında Arçelik’in geliştirdiği Hot Aeropro teknolojisi mevcuttur. İç dizaynı ve fan yapısını güçlendirmeye dayalı olan bu sistem ısının fırın içerisine maksimum dengede dağılmasını sağlar.
  • Ortalama yüzde 40 daha homojen bir ısıtma ve pişirme süreci vadeden Hot Aeropro, her pişirmede benzer performansı göstermeyi de başarır.
  • SteamWell teknolojisi, buhar destekli pişirme özelliği ile fark yaratır. Fırın tabanındaki özel alana eklenen su, cihazın çalıştığı süre boyunca yavaş yavaş buharlaşır ve böylece yiyecekler ideal kıvam ve yoğunlukta pişer.
  • Buhar desteği ile pişirme yapabilmesinin yanı sıra, Arçelik ankastre fırın buharlı temizleme teknolojisini sizlere ulaştırır. Fırın temizleme sürecini daha kolay hâle getirebilir, daha kısa sürede daha iyi şekilde temizleyebilmiş olmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Arçelik AFC 340 S Fırının Performansı

Arçelik AFC 340 S siyah ankastre fırın seçkisi, pişirme ve tüketim performansı ile dikkatleri üzerine çeker. 3D pişirme, Turbo fan ve buharlı pişirme teknolojileri cihaz kullanım verimliliğini doğrudan artırır.

Özel aksesuarlar ile desteklenen yapı, kullanım kolaylığını artırarak daha kısa sürede daha iyi sonuçlar almanıza olanak tanır. Cihazda küçük ızgara ve elektrikli ızgara teknolojileri bulunur.

Ayrıca 1 adet tel ızgara, 1 adet pasta tepsisi ve 1 adet de standart tepsi ürün ile birlikte sizlere sunulur. Pişirmek istediğiniz yiyeceğin özelliğine uygun fonksiyonu ayarlayabilir, ısıyı belirleyebilir ve tepsiyi seçebilirsiniz.

Tariflerde istenilen ideal pişirme özelliklerini kullanabilme avantajının keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. İç aydınlatma cam kapak özellikleri aracılığıyla yiyeceklerin mevcut pişme durumunu kontrol edebilir, az pişme ya da yanma gibi durumların yaşanmasını engelleyebilirsiniz.

Ürün bünyesinde yer alan ve ekran üzerinden kontrol edilebilen kronometre de cihazın gereğinden fazla çalışmasını önleyen bir yapı sunar. 72 litre hacimli ankastre fırının ısıyı dengeli ve istenilen derecede çalıştıran yapısı, ekstra pişirme süreleri ile zaman kaybetmenizin önüne geçer.

Isıyı etkili şekilde dağıtan iç aksam sayesinde, seçtiğiniz ısıtma alanı dahilinde yiyeceklerin tümü eşit biçimde pişer. Turbo fan ve üç boyutlu pişirme avantajı, kısa sürede çok yönlü yüksek ısı gerektiren tariflerinizi rahatlıkla hazırlayabilme fırsatı sunar. Üstelik, tüm bu işlemler düşük enerji tüketimi ile gerçekleşir. A enerji sınıfındaki ürünü tercih ederek, kısa ve uzun vadede tasarruflu kullanım elde edebilirsiniz.

Arçelik AFC 340 S Çapraz Görünüm

Kolay Temizlenebilen Yeni Nesil Arçelik AFC 340 S Fırın Modeli

Arçelik AFC 340 S fırın yorumları ürünün pişirme işlevine ek olarak, kolay temizleme ve uzun süre kullanım gibi avantajları da içerir. Kullanım talimatına uygun şekilde muhafaza ederek eskime, çizilme, deformasyon oluşumunun önüne geçebilirsiniz.

Bunun için cihaz gövdesinin sert ve keskin cisimlerle temas etmemesine özen gösterebilirsiniz. İç duvarlardaki fırın raflarına uygun ekipmanlar yerleştirmeniz, kullanım sonrasında fırın içini doğru yöntemlerle temizlemeniz ve amaç dışı kullanımdan kaçınmanız, uzun süre kullanım açısından yeterli olur.

Temizlik aşamasını kolaylaştırmak adına Arçelik AFC 340 S fırın modelinde buharlı temizleme teknolojisi bulunur. Buhar gücü ile etkili temizleme kısa süre içerisinde gerçekleşmiş olur.

Pişirme işlemi sonrasında tepsiye 1 bardak su döküp, fırını 70°C sıcaklığa ayarlayarak buharlı temizlemeye başlayabilirsiniz. Yaklaşık 20 dakikalık bekletme süresi yeterli olur. Bu işlem kirleri yumuşatıyor, gıda yanıklarını daha kolay çıkarmaya olanak tanır.

Üstelik, inatçı kirlerin ağır kimyasal deterjanlar kullanmadan temizlenmesini sağlayarak daha güvenli, hijyenik bir alan yaratır. Her daim yeni görünüm elde etmek açısından, ankastre fırının gövdesini de düzenli aralıklarla silebilirsiniz.

Fırın kasasını temizlerken, yüzeylerde sert temizlik bezleri kullanmamanız ve yoğun güç uygulamamanız önerilir. Ürünün özellikleri ve marka kalitesi gibi belirleyenler dikkate alındığında fiyat performans avantajlı bir çerçeve çizen Arçelik AFC 340 S ankastre fırını tercih edebilirsiniz.

Arçelik AFC 340 S Siyah Ankastre Fırın Fiyat Analizi

Arçelik AFC 340 S Siyah Ankastre Fırın son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Arçelik AFC 340 S Siyah Ankastre Fırın Özellikleri

Buharlı:
Çift Camlı:
Kullanım Türü:   Ankastre
Türü:   Tam Boy
Pişirme Özelliği:   Elektroturbo
Pişirme Fonksiyon Sayısı:   8 Fonksiyonlu
Hacim:   72 lt
Genişlik:   59.4 cm
Derinlik:   56.7 cm
Yükseklik:   59.5 cm
Kontrol Paneli:   Dijital
Maksimum Isı Derecesi:   280 °C
Ocak Seçeneği:   Ocaksız
Enerji Sınıfı:   A
Renk:   Siyah
3D Pişirme:
Buz Çözme:
Çıkarılabilir Cam:
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ürüne puan ver

Arçelik AFC 340 S Siyah Ankastre Fırın Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Arçelik AFC 340 S Siyah Ankastre Fırın İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Arçelik AFC 340 S Siyah Ankastre FırınArçelik 9548 CDS Siyah Ankastre FırınArçelik 9330 S Ocaklı FırınArçelik 9629 CDS Siyah Ankastre Fırın
 Arçelik AFC 340 S Siyah Ankastre FırınArçelik 9548 CDS Siyah Ankastre FırınArçelik 9330 S Ocaklı FırınArçelik 9629 CDS Siyah Ankastre Fırın
Fiyat4.915,00 TL
29 satıcı
4.999,00 TL
2 satıcı
Fiyat Yok6.591,36 TL
3 satıcı
Popülerlik5. Popüler Arçelik Fırın---
Ortalama Puan--1 yorum
Set ÜstüYokYok-Yok
BuharlıVarYok-Yok
Çift BölmeliYokYok-Yok
Çift CamlıVarYok-Yok
Kendini TemizleyenYokYok-Yok
Otomatik PişirmeYokYok-Yok
Wi-FiYokYok-Yok
Kullanım TürüAnkastreAnkastreSoloAnkastre
TürüTam BoyTam BoyTam BoyTam Boy
Pişirme ÖzelliğiElektroturboMultifonksiyonelTurboElektroturbo
Pişirme Fonksiyon Sayısı8 Fonksiyonlu8 Fonksiyonlu-6 Fonksiyonlu
Hacim72 lt71 lt-71 lt
Genişlik59.4 cm 59.4 cm -59.4 cm
Derinlik56.7 cm56.7 cm-56.7 cm
Yükseklik59.5 cm59.5 cm-59.5 cm
Kontrol PaneliDijitalDijital-Dijital
Maksimum Isı Derecesi280 °C250 °C-280 °C
Ocak SeçeneğiOcaksızOcaksızOcaklıOcaksız
Ocak Gözü Sayısı--4 Gözlü-
Enerji Tüketimi---0.95 kWh
RenkSiyahSiyah-Siyah
AkıllıYokYok-Yok
3D PişirmeVarVar--
Buz ÇözmeVar---
Çıkarılabilir CamVar---
Çocuk KilidiYok---
Enerji SınıfıA--A
Gaz Emniyet SistemiYok---
Hızlı IsıtmaYok---
LED EkranlıYokVar-Var
RustikYok---
Sıcak Tutma ÇekmecesiYokVar-Var
Yoğurt Yapma ModuYok---
ZamanlayıcıYokVar-Var

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı