Arçelik

Arçelik AFM 130 B Beyaz Ankastre Fırın

Arçelik AFM 130 B Beyaz Ankastre Fırın

26 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

6.498,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: Bugün 18:19 Peşin fiyatına 6 taksit /6 %0 Peşin fiyatına 5 taksit /5 %0 Stokta Satıcı: Beyazesyabayisi 9,0 54 Yorum Yorumları oku

Arçelik Yetkili Satıcısı

Ürün Özellikleri: Çift Camlı, Ankastre, Tam Boy, Elektroturbo, 6 Fonksiyonlu, Hacim: 72 lt, Genişlik: 59.4 cm , Derinlik: 56.7 cm... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi

Fiyat analizini detaylı gör
6.290,00 TL09.11.2023

En Ucuz Arçelik AFM 130 B Beyaz Ankastre Fırın Fiyatları

Tüm fiyatlar (26)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler Arçelik Fırınlar
Benzer Ürünler

Arçelik AFM 130 B Ankastre Fırın

Yaşam alanlarını zenginleştiren Arçelik AFM 130 B, sunduğu teknolojilerle hayatı kolaylaştırır. Evlerin temel beyaz eşyalarından biri olan ankastre fırın modeli dengeli bir ısı sağlayarak eşit bir şekilde yemek pişirme sağlar.

Fırın, yenilikçi tasarımları içeren zengin özellikleriyle karşınıza çıkar. Modelin iç donanımı ve fonksiyonları sayesinde mutfakta yemek yapmak daha zevkli hale gelir.

Kolay kullanım sağlayan özellikleri ise her çeşit yemek pişirme imkanı ile karşınıza çıkar. Özellikle ızgara yapımını kolaylaştıran ürün, balık ve et gibi yiyeceklerin kokusunun ortama dağılmasını önleyerek evinizdeki ferahlığa katkı sunar.

Arçelik AFM 130 B ankastre fırın, sahip olduğu fonksiyonları sayesinde pişirme işini verimli ve dengeli bir şekilde gerçekleştirir. Böylelikle lezzet kaybı olmadan atıştırmalıkları ve yemekleri damak tadınıza uygun olarak pişirebilirsiniz.

Pratikliği ve işlevselliği ile her evin aranan eşyalarından olan ürün, lezzetli atıştırmalıklardan ana yemeklere kadar menülerinize çeşitlilik katar. Mutfakta vakit geçirirken yaratıcılığını konuşturmak isteyen herkes Arçelik AFM 130 B fırın ile günü kurtarabilir. Siz de el becerilerinizi yetenekli bir yardımcıyla birleştirerek sevdiklerinize en lezzetli yemekleri hazırlayabilirsiniz.

Arçelik AFM 130 B Önden Görünüm

Arçelik AFM 130 B 6 Farklı İşlevsel Fonksiyon

Arçelik AFM 130 B ankastre fırın yorumları da kullanıcıların bu fonksiyonları merak etmesi üzere yapılır. Üründe yer alan ve ihtiyaçları tam anlamıyla karşılayan 6 fonksiyonun özellikleri şunlardır:

 • Alt ve Üst Isıtma: Tek tepsi ile pişirmeye imkan veren bu fonksiyon, alttan ve üstten aynı anda ısıtma sunarak kek, börek ve güveçler yapabilmenizi sağlar.
 • Alttan Isıtma: Sadece alttan ısıtma sağlayan bu fonksiyon ile pizza gibi yiyeceklerin alt bölgelerinin pişirilmesine izin verir.
 • Fan Destekli Alt ve Üst Isıtma: Isıyı fırının tüm bölgesine eşit olarak dağıtan bir fan yardımıyla pişirme yapılabilir. Bu özellik yiyeceklerin pişirme süresini de kısaltarak menülerinizi yetiştirmeniz için zaman tanır.
 • Büyük Izgara: Fırın tavanındaki ızgarayı çalıştıran bu fonksiyon, mangal tadında et, tavuk ve balık pişirmenize olanak verir.
 • Fan Destekli Küçük Izgara: Büyük ızgaranın yanı sıra daha küçük ızgaralar yapabilmenizi sağlar. Fan yardımıyla ısı hızlıca iletilerek ızgaranın pişme süresini kısaltır.
 • Hızlı Isıtma: Daha çok ön ısıtma için kullanılan bu fonksiyonda fırının tüm ısıtıcıları aynı anda çalışır. Bu sayede yapmayı hedeflediğiniz yemeklere uygun ısıyı kısa bir sürede hazır hale getirir. Ürünün bu 6 fonksiyonunu ihtiyaçlarınıza göre kullandığınız takdirde verimli bir pişirme süreci gerçekleşir.
Arçelik AFM 130 B Kapaklı Görünüm

Arçelik AFM 130 B Seleflerinden Ayrılan Özellikleri

Arçelik AFM 130 B bazı teknik özellikleriyle benzer modellerden ayrılır. Üründe yer alan düğmeler sayesinde fırın kontrolü kolay bir şekilde yapılabilir. Bu sayede yiyeceklere özel pişirme hassasiyeti sağlanabilir.

Fırının üst kısımlarına yerleştirilen havalandırma delikleri de hava sirkülasyonunu sağlayarak enerji tasarrufuna katkı yapar. Aynı zamanda fırının aşırı ısınarak olası risklerin önlenmesine yardımcı olur.

Modelin 275 derecelik maksimum ısı seviyesi ile birçok yiyeceği kolaylıkla pişirebilirsiniz. Bu ayarları sıcaklık seçme düğmesinden yaparak istediğiniz dereceyi pişireceğiniz yemek türüne göre belirleyebilirsiniz.

Sıcaklık düğmesinin yanında yer alan küçük sıcaklık lambası, fırının belirlediğiniz dereceye ulaştığını gösterir. Belirlediğiniz seviyeye ulaştıktan fırın lambası sönerek istediğiniz yemekleri yapabilmeniz için hazır hale gelir.

Fırının içerisindeki ısı azaldığında ise sıcaklık lambası tekrar yanarak sizi uyarır. Elektroturbo fana sahip olan fırın, güçlü ve dengeli ısı yayılımı sayesinde yemek yapmayı zahmet olmaktan çıkarır. Böylelikle donmuş gıdalar, kızartmalar, hamur işleri ve kekler gibi birçok lezzeti kolaylıkla pişirebilirsiniz.

Ayrıca fırının içerisinde bulunan 5 ayrı tepsi rafı ile pişirme performansını ihtiyacınıza göre belirleyebilirsiniz. Izgaralar için telli ve börekler için standart fırın tepsilerini bu raflara uygun bir şekilde yerleştirerek kullanım sağlayabilirsiniz. İç donanımda yer alan soğutma fanı ise pişirme sonrasında sıcak havanın havalandırma delikleri aracılığıyla uzaklaştırılmasına yardımcı olur.

Arçelik AFM 130 B Panel Görünüm

İhtiyaçlara Uygun Kompakt Tasarımlı Arçelik AFM 130 B

İşlevsel özelliklerinin yanı sıra tasarımsal özellikleriyle dikkat çeken AFM 130 B Arçelik fırın, evini yeni dizayn edenlere alternatif sunar.

Beyaz rengiyle mutfağınıza uyum sağlarken kompakt tasarımıyla her alana yerleştirilebilir. Küçük olması sayesinde daha rahat kullanabileceğiniz bu ürün, yemek hazırlığı yaparken fiziksel zorlukları ortadan kaldırır. Dar alanların vazgeçilmez beyaz eşyalarından olan fırın, seçtiğiniz mobilyalara da uyum sağlar.

Fonksiyonel pişirme özellikleriyle ön plana çıktığı gibi estetik görüntüsüyle de ev dekorasyonunun bir parçası olabilir. İyi bir pişirme performansı ile öne çıkan model, harici pişirme kaplarıyla da kullanılabilir. Pişirmeden verim alabilmek için de öncesinde ön ısıtma yapabilirsiniz.

Fırın içi sıcaklıktan en iyi şekilde yararlanabilmek için kullanılmayan aksesuarları çıkarmak gerekir. Böylelikle yemeğin pişme değerine kolaylıkla ulaşmasına yardımcı olabilirsiniz.

Pişirme sonrasında yapılacak olan temizlikler için de fırının soğumasını beklemelisiniz. Soğuma sonrasında yapılacak temizlik işlemleri ile ürünün kullanım ömrü uzar.

Ilık su, bulaşık deterjanı ve bir bez kullanarak temizliği yaptıktan sonra kuru bir bezle üzerindeki nemi arındırabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar aileniz için lezzetli ve sağlıklı yiyecekler hazırlayabilirsiniz.

Arçelik AFM 130 B Çapraz Görünüm

Geniş İç Hacimli Arçelik AFM 130 B

İç hacim, Arçelik AFM 130 B yorumlar arasında ilgi gören sorular arasında bulunur. 72 litrelik hacmiyle birçok yiyeceği pişirmenize imkan vermesi, derinlik ve genişlik açısından memnun eder.

Eşit olarak konumlandırılan rafların tamamını veya birkaçını ihtiyacınıza göre kullanabilirsiniz. Böylelikle fırının içini pişirme önceliklerinize göre düzenleyerek yemekleri zamanında yetiştirebilirsiniz.

Izgara, börek, kek ve hamur işleri için yeterli bir pişirme alanı sunması, verimliliği ile her kullanıcıyı etkileyebilir. Ankastre fırınlar arasında iç hacmiyle ön planda olan model, program ayarını pişirme yapacağınız yiyeceğe göre düzenlemenize imkan verir.

Yapacağınız lezzetli yemekler için zengin özellikleriyle sizlere yardımcı olması, pişirme konusunda alışkanlıklarınızı değiştirir. Ayrıca ideal enerji tüketimiyle daha az elektrik harcadığı için kullanıcılarını memnun eder.

Farklı programlama ayarlarıyla yemek zevklerine uygun yiyecekler hazırlamanıza imkan veren ürün, modern tasarımıyla işlevselliğini artırır.

Çift cam teknolojisiyle çizilme ve kırılmaya karşı dirençli olan ankastre fırın, güvenli yapısıyla ilgi görür. Yemeklerin doğal bir şekilde pişmesine izin veren fonksiyonları ve raf sayısı, evinizde yapacağınız yemekleri çeşitlendirir.

Siz de Arçelik ankastre fırın sayesinde yapması zaman alan yiyecekleri kısa sürede bitirerek şahane yemeklerin tadına bakabilirsiniz.

Arçelik AFM 130 B İç Görünüm

Arçelik AFM 130 B Artı ve Eksi Özellikleri

Ürünün artı ve eksi özelliklerini bilmeniz, satın alma öncesinde tercih yapabilmenizi kolaylaştırır. Bu özellikler arasında:

 • Manuel ısı ayarlama düğmesi, sıcaklık lambası ve raf sayısı, pişirme imkanlarını zenginleştirir.
 • Buharlı temizleme fırsatı sunan AFM 130 B Arçelik fırın, çıkmayan kirlerden kolaylıkla arındırılır. Modelin artıları arasında geniş iç hacmi ile birlikte buharlı temizleme özelliği bulunur.
 • LED ekran panelinin ve dokunmatik tuşların bulunmaması, eksi özellikler arasında yer alır.
 • Ürünün zamanlayıcısının olmaması nedeniyle pişireceğiniz yemeklerin durumunu kontrol etmeniz gerekebilir.
 • Fırının boyutları ise ailelerin ihtiyaçlarını karşılayacak düzeyde olması ve mutfağın birçok alanına yerleştirilmesi ergonomik tasarımının kalitesini gösterir.
 • Tel ızgara, standart tepsi ve pasta tepsisiyle kullanıcılarının karşısına çıkan fırın, başlangıçta ek bir aksesuar ihtiyacını ortadan kaldırır.
 • Sökülebilen ve temizlenebilen iç cam, hijyen konusunda endişe duyanların ilgisini çeker.
 • Beyaz rengi ve sade tasarımıyla pratik bir kullanıma imkan veren fırın, evinize karakteristik bir detay katar.
 • Fırın, güvenli ve hızlı bir şekilde lezzetli gıdalar hazırlamanızı sağlayarak evinizde yemek çeşitliliğini artırmanıza yardımcı olur.

Siz de fonksiyonel ve standartların üstünde bir ankastre fırın ile hayalini kurduğunuz yemekleri zevkle yapabilirsiniz. Ayrıca aile boyu lezzetli yiyecekler ile mutfağınızda harikalar yaratabilirsiniz.

Arçelik AFM 130 B Beyaz Ankastre Fırın Fiyat Analizi

Arçelik AFM 130 B Beyaz Ankastre Fırın son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Arçelik AFM 130 B Beyaz Ankastre Fırın Özellikleri

Çift Camlı:
Kullanım Türü:   Ankastre
Türü:   Tam Boy
Pişirme Özelliği:   Elektroturbo
Pişirme Fonksiyon Sayısı:   6 Fonksiyonlu
Hacim:   72 lt
Genişlik:   59.4 cm
Derinlik:   56.7 cm
Yükseklik:   59.5 cm
Kontrol Paneli:   Analog
Maksimum Isı Derecesi:   275 °C
Ocak Seçeneği:   Ocaksız
Renk:   Beyaz
Çıkarılabilir Cam:
Hızlı Isıtma:
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Ankastre Fırın Ocaksız Fırın Tam Boy Fırın Beyaz Fırın

Ürüne puan ver

Arçelik AFM 130 B Beyaz Ankastre Fırın Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Arçelik AFM 130 B Beyaz Ankastre Fırın İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Arçelik AFM 130 B Beyaz Ankastre FırınBeko BFM 310 B Beyaz Ankastre FırınArçelik AFC 230 B Beyaz Ankastre FırınArçelik AFC 340 B Beyaz Ankastre Fırın
 Arçelik AFM 130 B Beyaz Ankastre FırınBeko BFM 310 B Beyaz Ankastre FırınArçelik AFC 230 B Beyaz Ankastre FırınArçelik AFC 340 B Beyaz Ankastre Fırın
Fiyat 6.498,00 TL
26 satıcı
6.852,90 TL
26 satıcı
8.999,00 TL
6 satıcı
9.995,00 TL
29 satıcı
Popülerlik---6. Popüler Arçelik Fırın
Ortalama Puan----
Buharlı---Var
Çift CamlıVar---
Kendini Temizleyen---Var
Kullanım TürüAnkastreAnkastreAnkastreAnkastre
TürüTam BoyTam BoyTam BoyTam Boy
Pişirme ÖzelliğiElektroturboElektroturboElektroturboMultifonksiyonel
Pişirme Fonksiyon Sayısı6 Fonksiyonlu6 Fonksiyonlu6 Fonksiyonlu8 Fonksiyonlu
Hacim72 lt72 lt72 lt72 lt
Genişlik59.4 cm 59.4 cm 59.4 cm 59.4 cm
Derinlik56.7 cm56.7 cm56.7 cm56.7 cm
Yükseklik59.5 cm59.5 cm59.5 cm59.5 cm
Kontrol PaneliAnalogAnalogAnalogDijital
Maksimum Isı Derecesi275 °C300 °C280 °C280 °C
Ocak SeçeneğiOcaksızOcaksızOcaksızOcaksız
Enerji Tüketimi---0.88 kWh
Çıkarılabilir CamVar-VarVar
Hızlı IsıtmaVar-Var-
Gaz Emniyet Sistemi-Var--
Sıcak Tutma Çekmecesi-Var--
Buz Çözme---Var
3D Pişirme---Var
Yoğurt Yapma Modu-Var--
Zamanlayıcı-Var-Var
LED Ekranlı---Var
Ocak Tipi-Doğalgazlı--
Enerji Sınıfı-AAA
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı