Arçelik

Arçelik SUF 5000 MEB 50 lt Beyaz Midi Fırın

En Popüler 5. Fırın
Arçelik SUF 5000 MEB 50 lt Beyaz Midi Fırın
Seçenekler:

12 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

4.679,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 39 dakika önce Stokta Satıcı: Akgunlerbayi.com 9,9 810 Yorum Yorumları oku

Arçelik Yetkili Satıcısı

Ürün Özellikleri: Çift Camlı, Midi, Multifonksiyonel, 6 Fonksiyonlu, Hacim: 50 lt, Genişlik: 61 cm, Derinlik: 56 cm, Yükseklik: 35 cm... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
3.936,00 TL03.11.2023

En Ucuz Arçelik SUF 5000 MEB 50 lt Beyaz Midi Fırın Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (12)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler Arçelik Fırınlar
Benzer Ürünler

Arçelik SUF 5000 MEB 50 lt Midi Fırın

Arçelik SUF 5000 MEB mini fırın, lezzetli yemekleri hazırlamanız için geliştirilen özellikleri ile dikkat çeker. Oldukça kolay bir kullanıma sahip olan fırını, kompakt tasarımı ile istediğiniz yere rahatlıkla taşımanız mümkün.

Mutfaktaki işlerinizi kolay hale getiren SUF 5000 MEB mini fırını, tezgahın üzerinde konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Tezgah üzerinde kolay kullanılabilir olması sayesinde fırın için ekstra bir alan açmak zorunda bırakmaz.

Kaliteli malzemeleri bir araya getiren Arçelik, kusursuz bir dayanıklılık sunar. SUF 5000 MEB mini fırını, uzun süre kullanma olanağından yararlanabilirsiniz. Sıcaklık konusunda geniş alternatifi bulunan ürün, pişireceğiniz ürüne uygun bir performans sunar.

Bu özellik sayesinde yemeklerinizi en lezzetli şekilde pişirmek oldukça kolay. SUF 5000 MEB 50 Lt beyaz, şık ve ergonomik tasarımı ile mutfaklarınızın dekorasyonuna uyum sağlar. Evde, ofiste ve iş yerlerinde konforlu bir şekilde kolay kullanım imkanı sunar.

İhtiyaç duyan herkes, alan derdi olmadan fırın kalitesinden yararlanabilir. Evde mutlaka bulunması gereken beyaz eşyalar arasında yer alan fırın, bazı yemeklerin ve hamur işlerinin pişirilmesini sağlar.

Doğru bir pişirme için gerekli olan kaliteli fırın, Arçelik farkı ile konforu evlerinize taşır. Arçelik SUF 5000 MEB set üstü fırın, az yer kaplayan tasarımıyla da öne çıkmayı başaran bir üründür. Özellikle evinde fazla alanı olmayan kişiler tarafından sık sık tercih edilir.

Arçelik SUF 5000 MEB Önden Görünüm

Arçelik SUF 5000 MEB Güçlü Motor Etkisi

Arçelik midi fırın SUF 5000 MEB, mutfakta kullanıcılar için kurtarıcı bir göreve sahip. İşlevsel özellikleri ile öne çıkan ürün, güçlü motoru ile anında ısınma performansı göstermeyi başarır.

Kek, poğaça, börek, tavuk, et, balık gibi yiyeceklerin pişirilmesinde kullanılan fırın ile geniş bir kullanım olanağına erişebilirsiniz. Dayanıklı malzemelerden elde edilerek üretilen SUF 5000 MEB, uzun süre kullanım ile mutfaklarınızın vazgeçilmezi olmaya aday olur.

Ayrıca kısa sürede istediğiniz yemeği pişiren üründe, sıcaklık konusunda pek çok farklı seçeneği beraberinde getirir. Sıcaklık ayarı pişirme öncesinde fırını ısıtmak için kullanılan bir özelliktir.

Pişirme öncesinde yemeğin kaç derecede pişirilmesi gerektiği konusunda bilgi alınması, ideal bir pişirme için yararlı olacaktır. Arçelik SUF 5000 MEB midi fırın, fonksiyonel kullanımı ile hayatınızı kolaylaştırmak için son derece ideal özelliklerde bir üründür.

200 dereceye kadar çıkabilen sıcaklık ayarı, her ürünün pişirilmesinde kullanılabilir. Yapmak istediğiniz yemeğe uygun bir sıcaklık ayarı seçerek doğru bir pişirme gerçekleştirilebilir.

Saat ayarı bulunan SUF 5000 MEB, kullanıcılar tarafından isteğe göre rahatlıkla zaman ayarı yapmanızı mümkün kılar. Bu sayede fırın başında bekleme derdi olmadan, ayarlanan saatte otomatik kapanma yaparak aynı anda diğer işlerinizi halletmenizi sağlar.

Zaman ayarlayıcı yemeklerin fazla pişmesine ya da yanmasına engel olur. Dengeli ve doğru pişen yemekler için hizmet veren SUF 5000 MEB set üstü fırın, kullanışlı yapısıyla dikkat çeker.

Arçelik SUF 5000 MEB Kompakt Tasarım

SUF 5000 MEB set üstü fırın yorum incelemesi yaparak ürünü deneyimleyen kişilerin değerlendirmelerine ulaşmak mümkün. Bu sayede seçim aşamasında ürün hakkında detaylı fikir sahibi olabilirsiniz.

Kompakt bir tasarıma sahip olan Arçelik fırın SUF 5000 MEB, mutfakta çok alanı olmayan kişiler için kusursuz bir kullanım sunar. 50 litre olan iç hacmi, hemen her yemeğin pişirilmesini sağlar. Kompakt tasarımı sayesinde taşınması da oldukça kolay.

Fırının taşınması gereken durumlarda ergonomik yapısı dilediğiniz her yerde lezzetli yemekler hazırlama imkanı sağlar. Bu özelliği sayesinde evde de yerini sık sık değiştirmek mümkün.

Tezgah üstü kullanıma da uygun olan Arçelik SUF 5000 MEB fırın, verimli bir performans gösterir. Kullanışlı yapısının yanı sıra oldukça şık olan Arçelik SUF 5000 MEB 50 Lt beyaz midi fırın, uygun bir tepsi ile kullanıma hazır hale gelir.

İçerisinde et, balık, tavuk, sebze, hamur işi tarifleri rahatlıkla hazırlayabilmek son derece kolay. Sevdiklerinize güzel yemekler hazırlamak için ihtiyaç duyduğunuz fırını üreten Arçelik, modern tasarım anlayışıyla da mutfağınızda hoş bir görüntü oluşturur. Böylelikle hem kullanışlı özellikler hem de şık bir görünüme ulaşmak mümkün.

Son derece dayanıklı bir cama sahip olan fırın, yüksek güvenlik hizmeti ile beğenileri kazanır. Arçelik SUF 5000 MEB mini fırın yorumları tasarım ve işlevsellikte korunan kaliteyi ortaya koyar.

Arçelik SUF 5000 MEB Çapraz Görünüm

Arçelik SUF 5000 MEB Teknik Özellikler

İç ızgarası ve yanında gelen iki adet tepsisiyle SUF 5000 MEB fırın, kullanışlı aksesuar kalitesi sunar. Son derece kaliteli olan tepsiler, yemek hazırlama sırasında size konforlu bir kullanım olanağı verir.

Sağlıklı ürünler olmasıyla da öne çıkan tepsiler, yemeklerinizin lezzetini arttıran bir işleve sahip. Bu tepsi ve iç ızgara sayesinde ekstra bir masraf yapma derdi de ortadan kalkmış olur.

Hazırlamak istediğiniz yemekleri, doğrudan bu tepsilerin içerisinde lezzetli bir şekilde pişirmeye fırsat verir. 6 adet pişirme fonksiyonu bulunan SUF 5000 MEB set üstü fırın, her yemeğe farklı bir pişirme tekniği uygular.

Bu sayede her yemekte doğru ve lezzetli bir pişirme tekniğine ulaşabilirsiniz. SUF 5000 MEB yorum ve değerlendirmeleri ile ürünün sahip olduğu tüm avantaj ve dezavantajlara kullanıcı gözünden bakabilirsiniz.

Üstün teknolojiden yararlanarak üretim yapan Arçelik, kullanıcılarına üstün bir kalite sunar. Kullanıcılar Arçelik SUF 5000 MEB özellikleri ile işlevsel bir kullanıma ulaşmak çok kolay.

Pişirmenin yanı sıra ızgara yapmayı da sağlayan model, lezzetli öğün olanakları ile karşınıza çıkar. Izgara kısmında çok az yağ kullanarak sağlıklı et, balık ve tavuk pişirebilirsiniz.

Izgara lezzetini pratik hale getiren Arçelik SUF 5000 MEB yorum ve geri dönüşler bakımından oldukça olumlu sonuçlar alır. Kullanıcı memnuniyetini daima arttırmayı hedefleyen Arçelik, kalitesini ileri taşımayı başarır.

Arçelik SUF 5000 MEB’in SUF 4000 MEB ile Arasındaki Farklar

Arçelik SUF 5000 MEB ve SUF 4000 MEB arasındaki farkları inceleyerek kendinize uygun olan özelliklerden yararlanabilirsiniz. SUF 5000 MEB çift camlı özelliği ile yüksek emniyetli bir kullanım sağlar.

4000 MEB mini fırında bu özelliğin bulunmaması dikkat çeken bir nokta. Aynı zamanda bu iki model arasında pişirme özelliği de farklılık gösterir. 4000 MEB elektroturbo, 5000 MEB ise multifonksiyonel bir pişirme özelliğine sahip.

Arçelik SUF 5000 MEB Kapak Açık Görünüm

Arçelik SUF 5000 MEB Artı ve Eksi Özellikleri

Arçelik SUF 5000 MEB yorumlar konusunda inceleme yaparak kullanıcıların olumlu ve olumsuz değerlendirmelerine ulaşabilirsiniz. Kullanıcıların genel olarak çok beğendiği bir ürün olan fırın, gelişmiş donanımı ile öne çıkar.

Güçlü motor yapısı sayesinde hızlı bir ısınma özelliği göstermeyi başarır. Arçelik SUF 5000 MEB kullanıcı yorumları eksi bir özellik olarak ürünün boyutunu gösterir. Bazı kullanıcılar tarafından küçük bulunan fırın, midi olarak da adlandırılır.

Bu özellik kimi kullanıcılar için avantaj, kimi kullanıcılar için ise dezavantaja dönüşür. Kullanım alanı dar ise, midi boy avantajlarından ürünü muhafaza ederken yararlanabilirsiniz.

Artı özellik olarak gösterilen çıkarabilir iç tasarımı, kolay bir şekilde temizlik yapılmasına olanak sağlar. İç camını kolaylıkla çıkararak derinlemesine bir temizlik yapılabilir.

Temiz bir bez yardımı ile camı silerek dezenfekte yardımı ile hijyenik hale getirmek mümkün. 6 farklı pişirme fonksiyonu bulunan fırın, her yemeğe farklı pişirme özelliği sunar. Bu sayede lezzetli kek, poğaça, kurabiye, ekmek gibi hamur işleri pratik bir şekilde hazırlanır.

Aynı zamanda ızgara görevi de üstlenen fırın, lezzetli akşam yemeklerinde sevdiklerinize güzel sofralar kurmanıza yardımcı olur. Sağlıklı bir pişirme tekniğine sahip olan fırın ile dilediğiniz her yemeği rahatlıkla pişirebilirsiniz. Zaman ayarlama özelliği ile olası bir durumda yemeğinizin yanmasına ve ihtiyaçtan fazla pişmesine karşı önlem alabilirsiniz.

Arçelik SUF 5000 MEB Fiyatları

Arçelik SUF 5000 MEB en ucuz fiyat seçenekleri ile bütçenize uygun kaliteli fırın özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Kusursuz bir performans ile mutfakta geçirilen zamanı kaliteli hale getiren fırın, fiyatları arasında bütçenize uygun seçenekleri bulmak oldukça kolay.

SUF 5000 MEB fiyat bakımından sunduğu rakamlar ile hemen herkese hitap etmeyi başarır. Bu sayede midi fırın kullanan kişiler, uzun süre boyunca dayanıklı ürün kalitesine erişir.

Kolay erişilebilir düzeyde olan SUF 5000 MEB en ucuz seçeneklerine piyasada fiyat karşılaştırması yaparak ulaşmak mümkün. Yüksek kalite ve dayanıklılık sunan ürün, fiyat olarak da oldukça uygun.

Arçelik SUF 5000 MEB fiyat bakımından zaman zaman kampanya ve indirimlerle sunulabilir. Bu indirim ve kampanyaları takip eden kullanıcılar, oldukça uygun rakamlardan yararlanabilir.

SUF 5000 MEB en ucuz fiyat seçeneklerine bu indirimler takip edilerek ulaşmak mümkün. Herkesin kendi kalitesinden yararlanabilmesini sağlayan Arçelik, gelişmiş fırın özellikleri sayesinde yeni nesil teknolojiyi kullanıcıları ile bir araya getirir.

Yeni nesil teknolojilerle tasarlanan bir donanıma sahip midi fırın, tasarımı ve işlevselliği ile beğeni kazanan seçenekler arasında yer alır. Tezgah üstü kullanım için uygun olan fırın, yanında iki adet tepsi ile satışa sunulur. Siz de SUF 5000 MEB Arçelik satın alarak dilediğiniz yemeği pratik ve lezzetli bir şekilde pişirebilirsiniz.

Arçelik SUF 5000 MEB 50 lt Beyaz Midi Fırın Fiyat Analizi

Arçelik SUF 5000 MEB 50 lt Beyaz Midi Fırın son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Arçelik SUF 5000 MEB 50 lt Beyaz Midi Fırın Özellikleri

Çift Camlı:
Türü:   Midi
Pişirme Özelliği:   Multifonksiyonel
Pişirme Fonksiyon Sayısı:   6 Fonksiyonlu
Hacim:   50 lt
Genişlik:   61 cm
Derinlik:   56 cm
Yükseklik:   35 cm
Kontrol Paneli:   Analog
Maksimum Isı Derecesi:   250 °C
Ocak Seçeneği:   Ocaksız
Renk:   Beyaz
Çıkarılabilir Cam:
Ağırlık:   18.3 kg
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Airfryer Fakir Ekmek Makinesi 50 lt Fırın Midi Fırın Beyaz Fırın Multifonksiyonel Fırın Ocaksız Fırın

Ürüne puan ver

Arçelik SUF 5000 MEB 50 lt Beyaz Midi Fırın Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Arçelik SUF 5000 MEB 50 lt Beyaz Midi Fırın İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Arçelik SUF 5000 MEB 50 lt Beyaz Midi FırınSimfer 4552 Çift Camlı 45 lt Beyaz Midi FırınArçelik SUF 5000 MGSI 50 lt Inox Midi FırınArçelik SUF 4000 MEB 40 lt Beyaz Mini Fırın
 Arçelik SUF 5000 MEB 50 lt Beyaz Midi FırınSimfer 4552 Çift Camlı 45 lt Beyaz Midi FırınArçelik SUF 5000 MGSI 50 lt Inox Midi FırınArçelik SUF 4000 MEB 40 lt Beyaz Mini Fırın
Fiyat 4.679,00 TL
12 satıcı
2.324,07 TL
26 satıcı
5.717,00 TL
22 satıcı
3.200,00 TL
24 satıcı
Popülerlik5. Popüler Fırın5. Popüler Simfer Fırın6. Popüler Arçelik Fırın7. Popüler Arçelik Fırın
Ortalama Puan---2 yorum
Çift CamlıVarVarVar-
TürüMidiMidiMidiMini
Pişirme ÖzelliğiMultifonksiyonelTurboMultifonksiyonel-
Pişirme Fonksiyon Sayısı6 Fonksiyonlu5 Fonksiyonlu7 Fonksiyonlu-
Hacim50 lt45 lt50 lt-
Genişlik61 cm59 cm61 cm-
Derinlik56 cm47 cm56 cm-
Yükseklik35 cm33 cm35 cm-
Kontrol PaneliAnalogAnalogAnalog-
Maksimum Isı Derecesi250 °C-250 °C-
Ocak SeçeneğiOcaksızOcaksızOcaksız-
Çıkarılabilir CamVar-Var-
Sıcak Tutma Çekmecesi-Var--
Buz Çözme-VarVar-
Yoğurt Yapma Modu-Var--
Zamanlayıcı-Var--
Ağırlık18.3 kg13 kg20.8 kg-
RenkBeyazBeyazInoxBeyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı